Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#551) maross válasza tlac (#547) üzenetére


maross
veterán

nem hiszem hogy ez meghatna oket :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#552) tlac válasza maross (#551) üzenetére


tlac
nagyúr

ha meguntad, fordulj békéltető testülethez (nézz utána, hogy mire jó ez)

(#553) Imco válasza Csaba_20_ (#550) üzenetére


Imco
őstag

Talán van itt aki még emléxik a régi kvarc órás időszakra. Bosnyák tér, kabátzsebből kvarc óra, 2 hónapot birt egy elemmel. Vehettem volna óra-ékszebe is 2000-ért, de 800-ért olcsobb volt. Haha!
Szerintem ma is ez van csak most már a lengyelnek /kinainak/ boltja van, egyébként minden változatlan. Ami nagyot változott az a vásárlói öntudat.
A 10000 forintos cuccot 5000-ért, ja és persze ÉT gari az járjon hozzá.
Ja, hogy ez az önköltségi ár 2/3-a! Az kit érdekel!

Senkinek nem kivántam a lelkébe mászni!

Üdv! Imco

(#554) maross válasza tlac (#552) üzenetére


maross
veterán

bar nem neztem utana mi az, de egy 10e ft kategoriaju cuccnal, mikor az ember orabere 1-2ezer ft/ora, nem eri meg barmilyen hosszadalmas dologba belevagni,es ezt nyilvan ki is hasznaljak.

elobb hivtak, hogy a disztributor veletlenul rossz kartyat adott, es kuldott 2 masik teljesen uj dobozosat, ami kozul valaszthatok. igy 3 oda-vissza ut utan realis eselyem van egy jo kartyat kapni, o/.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#555) zsupi4


zsupi4
csendes tag

Úgy látom van itt mindenféle (pozitív-negatív) hsz :) . Én most tervezek venni egy msi gx600px-81Hu notbookot! Először nagyon tetszett az oldal (főleg mert az általam választott gép az elmúlt pár napban 20e Ft-tal csökkent az ára), de visszaolvasgatásom során jócskán elgondolkoztam. Most azoktól szeretnék segítséget kérni, akik tényleg vásároltak az oldalról (tehát az ipon és a konkurens oldalak dolgozói kizárva)! :DD

(#556) doc válasza zsupi4 (#555) üzenetére


doc
nagyúr

én ma utaltam el nekik a gépem árát, elvileg csütörtökre itt van a cucc, majd beszámolok, ha addig ráér :)
bár nem noti, hanem egy komplett gép, alkatrészenként, de gondolom ez most tökmind1

(#557) tlac válasza maross (#554) üzenetére


tlac
nagyúr

igen, ezen én is elgondolkoztam, hogy rengeteg időt beleöltem, hogy az alapokkal tisztában legyek, és ha helyette dolgoztam volna, lehet jobban megérte volna...
viszont még később hasznos lehet a tudás

(#558) tomej


tomej
aktív tag

No én eddig 3× vásároltam tőlük. először 2 éve, akkor semmi gondom nem volt. 2. alkalom kb. 2 hónapja, akkor többek közt egy galaxy 8800GT is volt a cuccok között, ami nagyon szépen megy mint alap kártya, de nagyobb terhelésnél, mint 3Dmark06 vagy Crysis, egyszerűen kb 1-2 perc után kifagy az egész, ventillátor fordulatszámát nem állítja, mindig alapon teker, miközben 100%-fordulatot jelez. 3 konfigban is próbáltam, múlt hét péntek vissza gariba. kedden hívnak, hogy 3 napig folyamatosan ment, semmi probléma. (megjegyzem a 3 nap elég szűken fér bele az időbe) A lényeg: Mikor gariba visszavittem hozzájuk, akkor láttam egy táblát, hogy a vevő csak bontatlan árút vegyen át. Az eladó kihozott 3 vagy 4 bontott kártyát, mire az enyémet előhozta, ami szintén bontott volt. a kártya csatlakozók felőli hátulja feketére van festve, így otthon nagyon szépen látszott a csavar helye, mivel már 'becsavarták' vmi konfigba...(az én bilincses, a kártyákat nem kell csavarral rögzíteni!) Ergó egy használt kártyát adtak el nekem. Most megyek fel érte szombaton. Állítólag a disztribútor kiállít egy igazolást mi szerint a kártya OK. A garis ügyintéző egyébként még odabökte, hogy volt már aki a kermis méregdrága vizsgálatot megcsináltatta és belebukott. Ötlet?

(#559) tomej


tomej
aktív tag

Ja és a 3. vásárlást nem is tudtam végigvinni, mert a cuccot 3 nap után visszaküldték, mondván, hogy én egy "megbízhatatlan vevő" vagyok. Az már más kérdés, hogy nem tudtam időben érte menni, de telefonon biztosítottak róla, hogy a szokásosnál később is átvehetem a cuccokat, jöhet nyugodtan pénteken, csak hát nem volt miért... (90 Km-re vagyok az ipontól!)

(#560) tomej


tomej
aktív tag

Na azt ajánlom mindenkinek, hogy gondolja meg, mit rendel az ipontól, mivel engem jól átvertek és burkoltan kb. hazugnak neveztek valamint semmilyen kompromisszumra nem hajlandóak. Tehát vigyázzatok arra,hogy bontott terméket ne vegyetek át!

[ Szerkesztve ]

(#561) HUN]Repa válasza tomej (#560) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Bontott terméket én se vennék át főleg ha aláíratják velem hogy bontatlanul vettem át !

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#562) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

No, leadtam első rendelésem az Iponhoz (Cooler Master CM 690 házikó), kíváncsi vagyok, mennyire tartják be a szállítási időt ;) Telefonon azt mondták, hogy a rendelés leadását követő második napon kiszállítják. Ebben az esetben ez azt jelenti, hogy péntekre itt van a cumó. Remélem, hogy minden ok lesz, mert szombaton lenne időm költözni :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#563) whiz


whiz
aktív tag

Én a múltkori alaplappal együtt egy tápot is visszavittem iponéknak. Tegnap mentem be egy újért, mert hívtak, hogy nem tudták szerelni és kicserélik. Ezzel most semmi gáz nem volt ilyen témában. Csak működjön is rendesen (még nem próbáltam ki) - amúgy ez tényleg új :)
Ez most így piros pont, mellékíz nélkül.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#564) tomej válasza HUN]Repa (#561) üzenetére


tomej
aktív tag

Hát megnéztem a papírokat, de olyan nincs közöttük, hogy 'bontatlanul vettem át'...

(#565) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#562) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Felhívtak, hogy holnap hozza a GLS :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#566) HUN]Repa válasza tomej (#564) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Ja, csak annyi hogy hiánytalanul és sérülésmentesen ! :R :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#567) pantanamera


pantanamera
csendes tag

Sziasztok,
én közel egy hónapja vásároltam náluk egy Razer DAt és egy samsung notebook hddt, jelentem először.

Maga a hely teljesen rendben van, a kiszolgálás tökéletes, srácok jó fejek és segítőkészek, az árak meg nagyon korrektek.Igaz sokat kellett sorba állni..... :DDD

Csak ajánlani tudom.

tomej: Édesanyám a KERMInél dolgozik(most már KERMI-TÜVSÜD) és a bíróságon nem nagyon szeretik a KERMIs dolgokat....

[ Szerkesztve ]

„Azt kérdezik, mi a célunk? Egy szóval válaszolhatok: a győzelem. Győzelem minden áron..., mert e győzelem nélkül nem maradhatunk fenn.” [Churchill]

(#568) tomej válasza pantanamera (#567) üzenetére


tomej
aktív tag

És most a csúcs: Leküldettem futárral a kártyát. Haza érve a postaládában ott az értesítő a futár számával. Felhívom, hogy miért nem telefonált? Hát azért, mert a 'jófej' iponos faszkalapok a telefonszám helyére azt írták, hogy '4/2'. Így elég nehéz lehetett szegénynek telefonon elérnie. Elmondása szerint a tudakozót is felhívta... Hát ezek most vagy ennyire balf@szok, vagy direkte szívatnak... Egyébként az árak tényleg jók. Udvarias a kiszolgálás meg minden egész addig, míg gondod nem akad...

Azt hogy érted, hogy a kermis dolgokat nem nagyon szeretik a bíróságon?

(#569) Gyusz


Gyusz
őstag

Tegnap elmentem a Gigabyte Superb 460-as tápért, egy teljesen újat kaptam a régi helyett. Kb. 1 hét alatt cserélték, szóval nálam szerencsére nem volt gond a gariztatással. Az már más kérdés, hogy így sem vagyok teljesen elégedett a táp hangjával, nem rossz, de én halkabbra számítottam.

(#570) doc


doc
nagyúr

na megjött tegnap a (3 db :D) csomag, összepakoltam otthon a gépet, teljesen jó minden
bontatlan dobozok, mindenből amit kértem, szóval nincs gond
mondjuk a hangfalszettet még nem csomagoltam ki, lassan arra is sor kerül
szóval részemről eddig nincs gond az iponnal, remélem nem is lesz :)

(#571) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#565) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Megkaptam a házat :) Kevesebb, mint 2 nap alatt kiszállították :R

Piros pont :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#572) HUN]Repa válasza tomej (#568) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

A futár külső cég nem IPon alkalmazott (GLS) sztem én is azt mondanám a futár helyébe ,ha nem hívtam volna fel az ügyfelet és ezt szóvá tennék nekem ,hogy az Ipon a hibás :) !

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#573) Xbean


Xbean
tag

Hali!

Olvasgattam a hsz-eket....háááát.. :Y
Nos szerintetek merjek e tőlük komplett összerakott gépet rendelni? Kb 220k a gép, az itteni boltokban biztos h több lenne, bár azért még utánajárok h pontosan mennyivel. :U

(#574) Ariadne válasza Xbean (#573) üzenetére


Ariadne
őstag

Már bocsi, de ez milyen hülye kérdés már. Elolvastad, ha nem rettentett el, olvass még bele a Garancia kérdés topikba is, aztán dönts, hol költöd el a pénzed. :U De minek kérdezed?

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#575) mob_zzz válasza zsupi4 (#555) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Én már elég sokszor vásároltam náluk mindenféle árfekvésben (pici hűtőbordától notebookig) és soha semmi probléma nem volt. Igaz garanciális ügyintézésre még nem került sor, minden holmi hibátlan volt, amit vásároltam. Az árak jók, honlap infogazdag, egyszerű a rendelés, eddig mindig 1 napon belül hívtak, hogy megérkezett, amit rendeltem. Az eladók udvariasak, segítőkészek, értik a dolgukat is. Van cukorka általában a pulton és ingyen víz a várakozás perceire. Mi kell még? :)

(#576) whiz válasza mob_zzz (#575) üzenetére


whiz
aktív tag

"Mi kell még?"

Pontosan az, amiről nem tudsz nyilatkozni: korrekt, problémamentes garanciális ügyintézés, ha beszarik valami, amit ott vettél! (nem, ne az én példámat nézd, az megoldódott, a másodikkal pedig nem is volt semmi gond)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#577) Xbean válasza Ariadne (#574) üzenetére


Xbean
tag

Szerintem pedig normális a kérdésem és nem hülye. :P Ugyanis a hozzászólások elégé sokszínűek. Van aki azt írja korrekt, perfekt bolt, van aki pedig a földig szidja. Amúgy már körbejártam az itteni boltokat és +20-30k forintba kerül ugyanaz a gép. Mindenesetre benézek majd a garancia kérdés topikba is. :U

[ Szerkesztve ]

(#578) doc válasza Xbean (#577) üzenetére


doc
nagyúr

nekem pont most jött meg a full gép, pár posttal lejjebb olvashatod a véleményemet
én eddig abszolút meg vagyok velük elégedve, bár hozzáteszem, nem is volt semmi gond, márpedig olyankor derül ki hogy mennyire jó választás egy adott bolt - remélem sosem fogom személyes tapasztalatból megtudni :D

(#579) Ariadne válasza Xbean (#577) üzenetére


Ariadne
őstag

Sajnos az is egyértelmű, ha elég alaposan olvasod, hogy teljesen csak az elégedett, akinek mákjára nem volt még garanciális gondja. Akinek van, az szidja őket mint a bokrot, majd - mivel olvassák a fórumot - úgy-ahogy rendeződik a dolog legtöbbször. Következtess, mi történik azzal, aki nem ír a fórumba. :( Aztán ebből nem tudom, mennyi valós és mennyi az iponosok által "készített" hozzászóló. De az látszik, hogy alapból egyáltalán nem vevőbarát a hozzállásuk... :U

mod: Felőlem mindenki olyan feneketlen gödörbe dobálja a pénzét amilyenbe akarja, csak aztán meg jönnek sorra a bátor vásárlók panaszkodva a garis topikba, hogy mit csináljak, nem akarják cserélni, két hónapja javítják, stb... Olvasni kell, sajnos sok embernek ez nem elég.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#580) doc válasza Ariadne (#579) üzenetére


doc
nagyúr

minőségi cuccot kell venni, akkor jó eséllyel nem kell gariztatni, és amilyen áraik vannak, ugyanannyiba kerül mint gagyi vackokból összerakni mondjuk egy kisvárosi boltban
vagy nézheted úgy is, hogy ha spóroltál egy gépen mondjuk 20 ezret, és valami gond van egy alkatrésszel, akkor ha veszel még egyet, akkor sem jártál feltétlenül rosszabbul :D

na most úgy néz ki mintha nagyon védeném az ipont, pedig tényleg semmi közöm hozzájuk azon kívül, hogy most először rendeltem tőlük

aztán lehet hogy két hónap múlva habzó szájjal anyázok :D de ne úgy legyen...

(#581) Ariadne válasza doc (#580) üzenetére


Ariadne
őstag

Nem érzem, hogy elfogultságból írtad volna, remélem minden rendben lesz.
Végülis a mistraltól is voltak elégedett mázlista vásárlók. Sőt, iszonyú sok éve emlékszem én is vettem ott betárcsázós modemet :DDD , máig semmi baja (gondolom). :P Meg Iponnál is egy táp nélküli házat, amikor megjelentek, viszont azóta elkezdtem olvasni és nem tetszik, amit látok...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#582) Xbean válasza doc (#580) üzenetére


Xbean
tag

"vagy nézheted úgy is, hogy ha spóroltál egy gépen mondjuk 20 ezret, és valami gond van egy alkatrésszel, akkor ha veszel még egyet, akkor sem jártál feltétlenül rosszabbul"

Igazad van, csak ne a proci vagy a vga mondjon csütörtököt^^ ;]

Amúgy ha úgy rendelem hogy összerakva és tesztelve kérem akkor is kihozzák a dobozokat ugye?

Bár lehet bölcsebb lenne dobozostól kérni mindent, aztán én összeraknám :))

[ Szerkesztve ]

(#583) doc válasza Xbean (#582) üzenetére


doc
nagyúr

én is gondolkodtam ezen, aztán két okból döntöttem az alkatrészenkénti szállítás mellett:
1) így biztos, hogy minden gyári állapotban jön, nincs olyan hogy mondjuk kiveszik a videokártyához adott bónusz játékot, stb (nem állítom hogy szoktak ilyet, csak biztos ami biztos)
2) nem tudom, hogy mennyire bánik a futár óvatosan a cuccal, és egy toronyházban a hűtő eleve húzza a procit a súlyánál fogva, főleg hogy én egy elég "súlyos egyéniség" hűtőt kértem hozzá, nem örültem volna ha leszakad az egész mire ideér

(#584) Xbean válasza Ariadne (#579) üzenetére


Xbean
tag

Hmmm.. esetleg tudnál ajánlani olyan boltot ahol normális a garancia ügyintézése és árban sem drágább sokkal?
Pcx-ről hallottam még jókat, neked mi a véleményed róla?

(#585) csövi


csövi
tag

Mennyibe kerül itt a házhozszállítás vidékre?
Sehol nem találtam az oldalon :))

(#586) doc válasza csövi (#585) üzenetére


doc
nagyúr

pedig ott van...
ehhez hozzájön még, hogy ha banki utalással előre fizetsz, akkor 1% kedvezményt adnak a végösszegből

[ Szerkesztve ]

(#587) Csaba_20_ válasza HUN]Repa (#572) üzenetére


Csaba_20_
őstag

Szép mentalitás, legalább tudom mit várhatok az Ipontól.

(#588) Zadia


Zadia
senior tag

Sziasztok!

Én meg vagyok elégedve az ipon-nal. :K Bár a házhozszállítást díjja egy kicsit húzós,de ettől eltekintve semmi problémám még nem volt velük.
Sőt! Olyan is előfordult,hogy rendeltem tőlük tápot+ noti ramot.Másnp felhívtak,hogy a táp amit rendeltem egy hibás széria és inkább nem küldik ki a számomra,viszont a memóriát szállítási költség nélkül megkapom. :)

(#589) Ariadne válasza Xbean (#584) üzenetére


Ariadne
őstag

Összesen egy-két helyen vásárolok jó ideje, főleg Alienben, meg néha Magicompban meg Demandban. Csak az utolsó kettővel bajom, hogy nem mindig adják meg a többéves garanciákat cuccokra, az elsőben meg néha képtelenek beszerezni egyszerű dolgokat is.
Szóval teljesen tökéletes helyet még nem találtam, bár válogatós vagyok. :DDD
Nekem az árnál fontosabb, hogy ne kelljen aggódnom, ha baj lenne, mivel sajnos peres tapasztalatom is van már számtech üzlettel (hálistennek azóta megszűntek). Baj ritkán van, amikor volt (többször is), normálisan kezelték. De az is igaz, hogy volt ismerősöm, aki épp Alienékkel vergődött nehezen zöldágra... Szerintem vannak normálisabbak, de tökéleteset még nem találtam. :(

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#590) Zadia válasza Ariadne (#589) üzenetére


Zadia
senior tag

Szerintem tökéleteset :( is fogsz találni,mert olyan nincs.

(#591) Xbean válasza Ariadne (#589) üzenetére


Xbean
tag

Értem, köszönöm a részletes kifejtést! :R

(#592) maross válasza Ariadne (#589) üzenetére


maross
veterán

marmint a boltok, vagy a perek szuntek meg? :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#593) Ariadne válasza maross (#592) üzenetére


Ariadne
őstag

Per végetért, üzlet megszűnt... ;) De legalább ebben a sorrendben. :DDD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#594) maross válasza Ariadne (#593) üzenetére


maross
veterán

klassz. en most a rossz mycom-os cuccaim miatt vakarhatom a fejem :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#595) tomej


tomej
aktív tag

(Na nyaralni voltam 1-2 napot)

Akkor az eddigi teljes történet: rendeltem pár cuccot, mind meg is jött, de a videokari bontott volt, amit átvettem, 2D-ben semmi gond 3D-ben nagy terhelésnél kifagy, + a gpu venti fodulatát nem szabályozza, alapon pörgeti, miközben a kártya saját szoftvere 100%-ot jelez. Vissza gariba, ott azt mondták, hogy kb. 1-1,5 hét a mo.i disztribútornál a teszt, aki kiállít egy igazolást, hogy a kari jó vagy nem. 3(!) nap múlva hivtak, hogy a kari OK. Leküldettem velük GLS-el, és a futár mutatta a szállítót, amin a telefonszám helyén 4/2 volt, így volt az 1 napos csúszás. Egyébként a futár nagyon rendes volt, másnap hívott és egy tök más helyre kihozta, mint az eredeti cím. Természetesen a Mo.-i disztribútor teszt eredménye nem volt mellékelve, telefonon azt mondták, hogy nem mutatják meg a hivatalos tesztet(!) sem nevezik meg a disztribútort(!), a teszt eredménye ott van náluk, a kártya OK. higyjem el, punk-tum! Na ekkor felhívtam a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóságot és a Fogyasztóvádelmi Egyesületet, akik javasolták, hogy innen tereljem hivatalos mederbe az ügyet. Tehát, van egy nagyon tuti kártyám, tök jól megy rajta a net, az office, stb. de egy 3dmark06 12,03 sec-nél kifagyott az elébb. És ezt tette a másik gépemben is...
Egyébkén a magánvéleményem a történtekről: Én a jóhiszemű vásárló nem is feltételeztem, hogy a kihozott 5 DB bontott kártyát, (mert kb. annyit hozott ki a gyerek és vitt vissza, mire az enyémet meglelte) bontatlanul kell átvenni, mivel már kb 1982-óta vásárolok ilyen termékeket és ezzel még nem b@szt@k át. Egy feltehetően már visszavitt, nem is biztos, hogy hivatalos importból származó karit eladtak nekem, amit b@sztak visszaküldeni a disztribútorhoz, majd elküldtek a picsáb@...

(#596) Imco


Imco
őstag

Ha jól látom az IPON átvette a topic moderálását! :D 10 napja nincs bejegyzés! :D
Lehet hogy csoda történt?! :Y :DD

Üdv! Imco

(#597) tlac válasza Imco (#596) üzenetére


tlac
nagyúr

átköltöztünk garis a topikba :D

(#598) Firestormhun


Firestormhun
senior tag

Fent olvasottak alapján elszomorodtam ugyanis én is garanciázásra kényszerültem. :(

Pénteken vettem náluk egy Asus GF GTX280-at és sajnos defektes. 2D módban prímán működik, de játékok alatt gond van vele. Nagyjából fél-egy perc alatt (GPU teheléstől függően) 105°C-ra melegszik a mag 100%-on járó ventillátor mellett( gondolom nem kell ecsetelnem milyen hangzavart produkál közben), s utána a kártya valami safe mód szerűségbe kapcsol, hogy ne melegedjen tovább. Ennek velejáró a teljesítménycsökkenés is, pl. Furmark a kezdeti 80-90 átlag fps-ről visszazuhan 40-50 környékére, továbbá a kép 2-3 másodpercenként akad egyet jól látáhatóan. Fagyás, csíkozást nem tapasztaltam, mondjuk nem is mertem 5 percnél tovább úgy futni a kártyát. Ház jól szellőzik, extra meleg sem volt a szobában..
Nagyjából ennyi a hibajelenség.

Remélem másfél hét múlva pozitív tapasztalatokkal térhetek majd vissza.

...

(#599) Sish


Sish
tag

Sziasztok!
Egy pár hónapja vásároltam egy pár cuccot az iPon.hu -n köztük egy XFX 9600GT XXX kártyát.1,5 hete valami nem volt rendben a gépemmel (néhány játéknál elsötétült a képernyő,a hang beakadt) és a vidikarimra gyanakodtam. Ezért visszaküldtem az iponnak.
Ma jött meg a csomag. Érdekes módon a futároknak nagyon sürgős volt a dolguk... A csomagolás sértetlen volt. Bemegyek a házba, kibontom és egy nagy semmit látok a vidikari tokjába :((( Minden kütyü benne volt csak a vidikari nem... Most intézkedek mert k..va ideges vagyok :((( :( Szal vigyázzatok az iponnal...

Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!

(#600) tlac válasza Sish (#599) üzenetére


tlac
nagyúr

:D
nem volt gyanús, hogy túl könnyű a doboz?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.