Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#1851) eneasos válasza steadywarp (#1850) üzenetére


eneasos
csendes tag

hello
még sajna disztribútor szervizébe van, egyenlőre tesztelés alatt státuszba, amint visszajön egyből értesíteni fogunk :)
addig is kitartás!

üdv :R

(#1852) steadywarp válasza eneasos (#1851) üzenetére


steadywarp
tag

Thx mester :R

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#1853) sgergi


sgergi
veterán

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne hozzátok.
Tavaly júniusban vettem nálatok egy Cooler master Hyper TX2 hűtőt, 3 év gari járt rá. Namost, a ventije elrepedt a használattól (sajnos nagyon gyenge minőségű a venti, és a normális használattól is könnyen elreped a kiegyensúlyozatlanság miatt). Kérdésem az lenne, hogy ez garanciális probléma-e? Ha visszaviszem hozzátok, akkor cserélitek? Bár ahogy néztem, most nincs is nálatok TX2. Ekkor viszont mi a helyzet?

Köszi a választ: sgergi

(#1854) eneasos válasza sgergi (#1853) üzenetére


eneasos
csendes tag

hello.

hozd be megnézzük és elmondjuk az alternatívákat.

üdv :R

(#1855) Dudu67


Dudu67
tag

Hali !

Van egy garis ügyem nálatok (cserecuccot kéne átvennem), aminek pontot kéne tenni a végére, valamint ma reggel 08:01-kor rendeltem egy procit nálatok rend.sz. #100951.Kérdezném, hogy van-e esély arra, hogy ma átvegyem esetleg ?

Nem nagyon akarnék kétszer menni egymás után (Budáról a délutáni csúcsban...pfff)

Inkább egyszerre intézném a dolgot.

Üdv Dudu

[ Szerkesztve ]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1856) eneasos válasza Dudu67 (#1855) üzenetére


eneasos
csendes tag

hello!

procid sajna csak csütörtök 14:00 tól vehető át, úgyhogy érdemes a kettőt egyszerre akkor intézni.

üdv :R

(#1857) Dudu67 válasza eneasos (#1856) üzenetére


Dudu67
tag

Köszi szépen.

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1858) tgabort


tgabort
csendes tag

Hello!

Ma rendeltem tőletek egy ASUS K50AB-SX011L notebook-ot. A kérdésem az lenne, hogy jár-e hozzá táska és egér. Az adatlapján nem volt feltüntetve így logikusan nem...de gondoltam hátha! :D

Előre is köszi!

"Nincs igazság és hazugság. Minden az üveg színétõl függ, amin át nézzük."

(#1859) eneasos válasza tgabort (#1858) üzenetére


eneasos
csendes tag

szia!

sajnos ehhez a típushoz nem jár sem táska sem pedig egér.

üdv! :R

(#1860) tgabort válasza eneasos (#1859) üzenetére


tgabort
csendes tag

Értem...köszönöm szépen! :R
Akkor azt még be kell szereznem. :)

"Nincs igazság és hazugság. Minden az üveg színétõl függ, amin át nézzük."

(#1861) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok!
Ha összeállítottam papíron egy gépet, azt mennyi idő alatt szerelitek össze? Holnapra megvan?
Illetve mennyiért? Azt látom, hogy a gépösszerakóban akciós, de ott nem engedi vinyó nélkül. Márpedig HDD, FDD és ODD nem kell.
E-mailben elég elküldeni a megrendelést?

(#1862) eneasos válasza lesaux (#1861) üzenetére


eneasos
csendes tag

hello!

- 1 munkanap az összeszerelés tehát másnap délután 17:00 re lesz kész az alapeset 14:00 helyett.
- Gépösszerakóban akciós 1.875ft amúgy 3.600ft.
- Beleteszel bármilyen alkatrészt, ami nem kell megjegyzés rovatba beírod és akkor azt kivesszük belőle.
Ha e-mailben rendeled nem lesz akciós az összeszerelés ezért célszerű a honlapon gépösszerakóba rendelni.

Üdv :R

(#1863) lesaux válasza eneasos (#1862) üzenetére


lesaux
veterán

Nagyon köszi a választ, ezek szerint hétvégére lesz gépem. :) Máris nekiesek. Aztán nehogy tegyetek bele vinyót! ;]

(#1864) DeNOx


DeNOx
tag

Sziasztok!
Azt szeretném megtudni hogy hol tudom én közölni az iponnal hogy én ebből a hangfalból cseresznyeszínűt szeretnék? [link] Mert láttam más oldalakon szürkét, feketét mindent. Olvastam a gyakori kérdésekben leírtakat de nem igazán találtam erre kitérő sorokat.

(#1865) Shad0w válasza DeNOx (#1864) üzenetére


Shad0w
senior tag

Megrendelésnél van egy megjegyzés rovat. Oda lehet írni a speciális igényeket.

(#1866) eneasos válasza Shad0w (#1865) üzenetére


eneasos
csendes tag

így igaz, vagy másnap 14:00 tól telefonon megkérded milyen jött mielőtt bejönnél érte.

üdv :)

(#1867) DeNOx válasza eneasos (#1866) üzenetére


DeNOx
tag

Hát igen :D Csak ezzel az a baj, hogy messze lakok bp-től ezért futárszolgálatot igényelnék és ezért ez a lehetőség kilőve :) De Shad0w jól mondta most már én is látom hogy van egy olyan lehetőség a rendelésnél. Köszi mindkettőtöknek a választ :)

(#1868) tgabort


tgabort
csendes tag

Hali!
Ma kaptam meg a notebook-ot ( Asus K50AB--SX011L),amit rendeltem tőletek.
Elvileg előre telepített Linux van rajta. A kérdésem az lenne, hogy amikor bekapcsolom kiír valami localhost logint és bármit írok még egy passwordot is kér. Végigolvastam mindent, de nem találtam erről információt! Pls Help! :)

"Nincs igazság és hazugság. Minden az üveg színétõl függ, amin át nézzük."

(#1869) HUN]Repa válasza tgabort (#1868) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Hello ,ez maga a Linux ,sajnos ami előre van telepítve ,az nem grafikus. De vannak jóféle linuxok is.... amugy ha kétszer megnyomod a tab-ot akkor kiírja a parancsokat. :R :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1870) tgabort válasza HUN]Repa (#1869) üzenetére


tgabort
csendes tag

Értem köszi szépen... :R
Még valami ... le tudnád írni, hogy hogy kell boot-olni vele pl. a win 7et mert sehogy se sikerült. thx előre is !

"Nincs igazság és hazugság. Minden az üveg színétõl függ, amin át nézzük."

(#1871) dave93


dave93
őstag

Most vásároltam életemben először az Iponban új cuccot, eddig csak használt terméket vettem át aminek oda szólt a garija. Szvsz teljesen korrektek voltak, mondjuk nem hagytam ott sok pénzt 5130Ft értékben vásároltam billentyűzetet, egeret és hangfalat egy kezdő netezős géphez. A cuccok ár arány értéke nagyon jó, egész normális minőségűek az árukhoz viszonyítva. A gyorsasággal sem volt gond, pattogott a srác mint az állat, 3 perc alatt végeztem. :R

(#1872) tgabort válasza tgabort (#1870) üzenetére


tgabort
csendes tag

Áhh közbe már megoldódott a probléma...20x-ra csak sikerült ! :D :DD

"Nincs igazság és hazugság. Minden az üveg színétõl függ, amin át nézzük."

(#1873) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Sziasztok!
Egy ideje már szemezgetek egy Q9550 es procival. Elég sűrűn néztem is az oldalt és észrevettem, hogy az ára napról napra változik. Múlt héten 50 volt tegnap 54 ma meg 55 :Y Mitöl függ ez most, hogy mennyi ?
És ha teszem azt én megveszem mondjuk 50k ért és az átvétel napján felemelkedik 52 re akkor most nekem melyik összeget kell fizetnem?

(#1874) brumesz válasza v!ct0y (#1873) üzenetére


brumesz
aktív tag

ugyan nem vagyok iponos, de azt tudom mondani hogy azt az összeget kell fizetned, amennyi akkor volt amikor megrendelted

de ezt majd úgyis megerősíti valaki hozzáértőbb :B

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#1875) gyiku


gyiku
nagyúr

itt 1 ellenpelda: julius 1-en, szerdan volt afaemeles. hetfon rendeltem a vga-t, de csak csutortokon tudtam ertemenni, igy tobbet fizethettem, mint amennyiert megrendeltem.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#1876) eneasos válasza v!ct0y (#1873) üzenetére


eneasos
csendes tag

hy!

az adott ár mindig a forint árfolyamától függ, ha megrendelsz valamit, és azt az árat/terméket visszaigazoljuk e-mailen, akkor természetesen annyiért fogod kapni, függetlenül az utána történő árváltozástól.
gyiku: ki volt írva a honlapra hogy meddig lehetett átvenni a terméket régi áfa kulccsal, illetve bárki átveheti a nevedbe aki ki tudja egyenlíteni a vételárat, arról nem mi tehetünk hogy az állam emelte az áfát.
üdv :R

[ Szerkesztve ]

(#1877) gyiku válasza eneasos (#1876) üzenetére


gyiku
nagyúr

errol lemaradtam. ha rugalmasak lettetek volna, meg lehetett volna oldani. mind1, nem szivtam mellre azt az 1500 ft-ot :N

hüllő

(#1878) fgabor33


fgabor33
csendes tag

Hali!
Még mindig lenne egy kérdésem a nálatok vásárolt Asus K50AB notebookról ( és ez lesz az utolsó) :) :)
Nos...egy HD4570-es vid.kártya van benne ...de csak egy HD3200as-at ismer fel....az eszközkezelőbe pedig ott van mellette a 4500as is felkiáltójellel...fenn van a legújabb driver is de hiába :(
Az eszközállapotra pedig ezt írja: "Az eszköz nem indítható el. (Kód: 10)"
Már több helyen is olvastam, hogy másoknál is van ilyen probléma...
Ilyenkor mit lehet tenni ?
Előre is köszi !!! :)

(#1879) v!ct0y válasza eneasos (#1876) üzenetére


v!ct0y
veterán

Köszönöm!

(#1880) fgabor33 válasza fgabor33 (#1878) üzenetére


fgabor33
csendes tag

Nah... már ezt is sikerült megoldani :R

(#1881) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Nyitva lesztek csüt-pénteken?

(#1882) HUN]Repa válasza MATEO6600 (#1881) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Nem ,sajnos ,munkaszüneti nap lett :)

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1883) smiti


smiti
addikt

Nekem eddig csak kellemes tapasztalatom volt az IPON-al. A hét elején hétfőn este 22:00 után rendeltem meg az alaplapot és szerdán délután már kopogtatott is a futár az ajtónkon. hamarosan össze kell raknom vagy 2 db komplett gépet és azt is innen fogom rendelni. :R

(#1884) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Hi,

Lesz, vagy tudtok szerezni az iponban Pioneer DVR-216D dvd íróból feketét? Most csak fehér van ha jól láttam.

Köszi.

(#1885) eneasos válasza NeoExDeath (#1884) üzenetére


eneasos
csendes tag

szia.

sajna 216dbk kifutott széria nemvalószínű hogy lesz.:(

üdv

[ Szerkesztve ]

(#1886) HUN]Repa válasza NeoExDeath (#1884) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Kolléga megelőzött :D

[ Szerkesztve ]

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1887) NeoExDeath válasza eneasos (#1885) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Húha. És milyen fekete Pioneer író lesz helyette, és kb mikor?
Thx

(#1888) smiti


smiti
addikt

Üdv!

Úgy látom hogy itt lehet érdeklődi is! Azt lehet tudni, hogy a Gigabyte GA EP35-DS4 alaplap ára miért emelkedett egyik napról a másikra közel 10k-t? Én szerencsés voltam mert még az olcsóbbik áron kaptam meg.

(#1889) HUN]Repa válasza smiti (#1888) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Volt egy akció ami elfogyott ,ezért egy másik beszállító már ennyiért tudja csak hozni nekünk... :K

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1890) smiti válasza HUN]Repa (#1889) üzenetére


smiti
addikt

Akkor nagy mákom volt, egyébként valami nagyobb gondra tippeltem mert szinte mindenütt egyszerre következett be a drágulás

(#1891) steadywarp


steadywarp
tag

Már csak 1 nap van a 15 munkanapból :C már 3 hete történjen valami megőrülök XD

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#1892) HUN]Repa válasza steadywarp (#1891) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Hali ,dobj pü-be egy Nevet amin van az ügyintézés vagy egy átvételi sorszámot ,és ránézek neked !! :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1893) steadywarp


steadywarp
tag

thx :C

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#1894) v!ct0y válasza HUN]Repa (#1892) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hello!
E0 ás procit lehet tőletek kérni vagy ahogy esik úgy puffan? :DDD Q9550 lenne

(#1895) chester99


chester99
aktív tag

üdv
Vettem az Ipon-ból XFX 4870 512-est,a kérdesem a következő nem volt benne teljes játék sőt semmilyen játék, lennie kellett volna benne?

[ Szerkesztve ]

(#1896) eneasos válasza chester99 (#1895) üzenetére


eneasos
csendes tag

ha nem volt benne akkor valószínűleg nem jár hozzá.
üdv :R

(#1897) Shad0w válasza chester99 (#1895) üzenetére


Shad0w
senior tag

Micsoda gondok... :DDD

(#1898) chester99 válasza Shad0w (#1897) üzenetére


chester99
aktív tag

Azért jó lenne tudni hogy jár-e hozzá nem?
Amúgy megnéztem a dobozt és azon sajna nem írja hogy lenne benne :(

(#1899) HUN]Repa válasza chester99 (#1898) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

http://www.xfxforce.com/en-gb/products/graphiccards/HD%204000series/4870.aspx

Ha játékot akarsz venni akkor ne vga-t vegyél :D

Nem jár egyik xfx-hez ,se a FarCry 2 akció véget ért már a gyártónál 3hónapja...

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1900) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Üdv!

Kb. egy hónapja vettem meg az Ipon-nál az új gépem. Minden rendben ment, csak azt nem tudom, hogy a táphoz járt-e volna a 230-as kábel, mert azt nem kaptam. :F (FSP 350 PNF)
Amúgy korrekt emberek, máskor is innen rendelek, ha nagy tételben vásárolok, mert itt Veszprém környékén nem igen van normális számtek bolt. :(

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.