Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#1201) Gyuri27 válasza szicsu.leon (#1200) üzenetére


Gyuri27
félisten

A totyik cime adott. Tehát ide bekerül a jó és a rossz is (a csúf nem).
Örölök, hogy minden jó lett. Annak is hogy a fiúk képesek voltak változtatni egy adott idöszak negativ tendenciáján. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#1202) Dolby válasza HUN]Repa (#1166) üzenetére


Dolby
senior tag

Szia!

Egy kicsit mérges lettem. Ma végre eljutottam oda hogy elmenjek hozzátok hogy becseréljem azt a bizonyos bill+ egeret amit tévesen adtatok át az általam megrendeltre. Bent jártam, segítőkészek voltak, de sajnos nincs náluk a rendelt termék, visszafizetik az árát nekem annak amit kifizettem és otthonról rendeljem meg újra és menjek vissza másnap átvenni. Mondom jó rendben. Még azt is mondta a srác hogy el lett talán írva a neve a honlapon és emiatt lehetett a raktárnál kavarodás.De az ára és a kinézete jól volt fent mert erre rákérdeztem.
Rendben, elfogadtam hogy holnap is lesz egy utam be hozzátok, nem tragédia persze csak ha kikapom a tömeget de ez van. Erre most felmegyek a honlapotokra hogy akkor másodszor is próbát tegyek de már nincs fent az a termék amit én rendeltem, csak önmagában a billentyűzet és az is drágábban mint az egérrel együtt volt. Most akkor hogy is van ez? Elfogadom hogy karácsony van és fogynak a cuccok de egy téves szállítás miatt nem csak rohangálok be és még csak eredménye sem lesz mert így nem tudom megrendelni.

(Erről lenne szó, erről a termékről kaptam a visszaigazolást is)

ui.: Hozzá tartozik az egészhez hogy eddig minden tapasztalatom pozitív volt az iponnal kapcsolatban, valószínű hogy a karácsonyi hajtás rám is és a boltra is oly módon hatott hogy a dolgok így alakultak.
Üdv

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#1203) HUN]Repa válasza Dolby (#1202) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Hi én ott mondtam személyesen hogy én törlöm ki az oldalról ott előtted :( !! Mert nincs ilyen termékünk amilyenünk volt egér + bill az sajnos ahogy láttad nem olyan mint a képen ! Ezért is adtam vissza a pénzed ,mert nem tudtam hogy melyik lesz majd neked tetsző azt megrendeled újra ígérem nem kell a sort kiállnod,csak egyből gyere fel ,de másba nem tudok neked segíteni ! Januárban kapunk belőle majd de az is csak talán... :R :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1204) Dolby válasza HUN]Repa (#1203) üzenetére


Dolby
senior tag

Ezek szerint félre értettelek. Én úgy értettem hogy csak nem olyan néven kellene hogy legyen mint amilyenen szerepelt az oldalatokon. Sajnos amik most megmaradtak csak billentyűzetek. Mind1, megpróbálom beszerezni máshonnan akkor. Köszi mindenesetre akkor csak a fáradtság miatt nem érthettem pontosan amit mondtál, és azért nem tűnt fel h miközben mutattad a képeket egyiknél sem volt egér mellette. Ez most esett le így utólag.

Mind1. Kellemes Ünnepeket :-)

Üdv

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#1205) bikmakk


bikmakk
tag

Én is megosztanám a tapasztalataimat. Jó párszor vásároltam már az iPonnál, és eddig igazából csak pozitív tapasztalataim vannak. Eddig kétszer kellett gariztatni, egyszer 3 napon belül, tegnap pedig 3 napon túl, mindkétszer korrekten kicserélték az árut, nem volt semmi gond. Én csak ajánlani tudom: gyorsak, széles a választékuk, a webshop kényelmesen használható és nem is oly drágák (persze egy-egy kivételtől eltekintve). Valamint nem hárítanak ha valami esetleg elromlik/rossz, ami azért igen-igen ritka ha pc üzletekről van szó.

~ ASUS P5N7A-VM ~ Intel Core2Duo E7300 ~ 2x2GB Geil Value DDR2 800Mhz ~ WD Caviar Green 1TB/32MB ~ LG GGC-H20LRB ~ Leadtek WinFast TV2000 XP Expert ~ Thermaltake LanBox Lite ~ Silverstone NightJar 300W Fanless ~

(#1206) Dolby válasza HUN]Repa (#1203) üzenetére


Dolby
senior tag

Megrendeltem tőletek külön a billentyűzetet és egy egeret hozzá + egy dvd írót. Mehetek akkor egyből hozzád fel vagy mivel fizetnem is kell és ezt úgyis a pénztárnál kell megtennem ezért sorba kell állnom? Ha átutalom a pénzt akkor simán át tudom venni a terméket sorbanállás nélkül?

Köszi

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#1207) tlac válasza Dolby (#1206) üzenetére


tlac
nagyúr

inkább hívd fel (a száma ott van az adatlapján)

(#1208) Dolby válasza tlac (#1207) üzenetére


Dolby
senior tag

Ha el lehetne érni őket... Szerencséjükre de az én szerencsétlenségemre folyamatosan foglaltak :-P

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#1209) tlac válasza Dolby (#1208) üzenetére


tlac
nagyúr

azt írtam, hogy HUN]Repa telefonszámával próbálkozz

(#1210) HUN]Repa válasza Dolby (#1208) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia ! Sajna lent kell én nem vagyok értékesítő ,de ma nagyon kevesen vannak hála istennek ! :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1211) Dolby válasza HUN]Repa (#1210) üzenetére


Dolby
senior tag

De ma költözködés miatt nem tudok menni semmiképpen. Holnap nyitva vagytok? Ha nem akkor hétfőn megpróbálok bekerülni.

Üdv

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#1212) HUN]Repa válasza Dolby (#1211) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Sajnos nem csak hétfőn ,leszünk legközelebb (na jó nem is sajnos ) :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1213) 04ahgy válasza tlac (#1209) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az tudtommal a privát telefonszáma HUN]Repa-nak. Szerintem nem azért tette fel, önként a fórumba, hogy hivatalos, céges ügyek tekintetében a fórumolvasók rendelkezésére bocsátsa. Szerintem azért, hogy ha valakivel üzletel, tudja hívni, vagy elfelejtés esetén kikereshető legyen, egyebek. (Mint ahogy épp Te is hirdetsz egy alaplapot, de elérhetőséged nincs megadva.)

Sajnos az iPon telefonvonalának forgalmáról nem ő tehet, de én úgy érzem, nem volt egy korrekt dolog részedről a magán mobilján történő felhívást javasolni.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1214) zsolt1129 válasza 04ahgy (#1213) üzenetére


zsolt1129
addikt

Bocsi az OFF-ért. Csak azt szeretném megkérdezni,hogy a két ünnep között nyitva vagytok,és a futárszolgálat dolgozik-e? Köszi a választ.

(#1215) m3tr0


m3tr0
senior tag

Az lenne a kérdésem, hogy erre a monitorra tényleg csak 1 év garanciát adnak az iponnál,mert sok más helyen 3 év a garancia, továbbá az iponnál kapható más Lg-kre is 3 év a garancia. Elírás lenne?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1216) HUN]Repa válasza m3tr0 (#1215) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia ! Nem 3év van minden LG-re :( ! Majd javítom köszi az észrevételt !

Karácsonyi Nyitvatartás : http://www.ipon.hu/iponnews/43 :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#1217) m3tr0 válasza HUN]Repa (#1216) üzenetére


m3tr0
senior tag

csak mert ha 3 év van erre is akkor tőletek rendelek :D
valszeg jövő héten

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1218) tlac válasza 04ahgy (#1213) üzenetére


tlac
nagyúr

le ne harapd már a fejem, semmi rossz szándékom nem volt

ha figyelmesen követted a szálat, akkor tudhatod, hogy HUN]Repa önként ajánlotta fel a segítséget, csak Dolby nem bírta elérni

ha HUN]Repa-t zavarja az a hozzászólásom, akkor majd szól nekem vagy leszedi a telefonszámot az adatlapjáról (és csak a hirdetésekbe rakja ki), de nem értem miért te tartasz védőbeszédet

ha már szóba hoztad korrektséget, biztosan az is korrekt dolog, hogy az utóbbi időben itt a topikban is megjelennek a hivatalos, céges ügyeitek, a topik eredeti célja a tapasztalatok megosztása lenne, de ti burkoltan reklámfelületnek használjátok

nem ez volt az első karácsonyi időszakotok, fel lehetett volna készülni rá

(#1219) 04ahgy válasza tlac (#1218) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Visszaolvastam, jogos. :R

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1220) joey04


joey04
titán

Lehet hülye kérdés, és csak én nem találtam rá választ mert **** vagyok:

Amikor egész konfigot akarok venni akkor gépösszerakásnál ha 2 nem egyforma merevlemezt is szeretnék a gépbe(pl egy 640gb meg egy 250gb) azt hogy jelölöm?simán a megjegyzés rovatba írom vagy egyéb módon?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1221) 04ahgy válasza joey04 (#1220) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A komplett konfigon kívül tudsz a kosárba tenni mást is, például a fent említett merevlemezt. És akkor írod be megjegyzésbe, hogy a kosárban levő egyéb alkatrészeket is szereljék be. Vagy óhajod szerint.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1222) Kaoru


Kaoru
aktív tag

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire kötött a du 3 órás átadás a weben leadott rendelésekre ('62569') mert ha nagyjából most elindulnék akkor 2, f2-re lennék ott. Ha ez tényleg nem rugalmas akkor még dekolok még 1 órát a munkahelyemen :)

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#1223) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Szia HUN]Repa!

Még december végén vásároltam nálatok az adatlapom alatt látható konfigot. Nincs is vele különösebb bajom, a videokártyát leszámítva.

Sajnos a kártya a következő hibajelenséget produkálja: a Catalyst driver telepítése után akár 2D, akár 3D módban bizonyos időközönként eltűnik a kép, fekete képernyő jelenik meg kb. 1 másodpercre, majd ismét visszajön a kép. Olyan, mintha beállítanál egy fekete hátteret képernyővédőnek és a rendszer azt el is indítja, Te meg megszakítod az egér megmozdításával. Teljesen szabálytalan időközönként jelentkezik, mindentől függetlenül. Természetesen a kártya a megfelelő 16X PCI-E slotba került elhelyezésre és tápot is kap a 8 pines molex csatiján keresztül.

A probléma Win Vista x64 SP1 és Win XP 32 SP3 alatt is jelentkezik, pedig próbáltam 8.10-es, 8.11-es és 8.12-es Catalyst-okkal is, mindkét DVI csatin keresztül. Az alaplapi BIOS-t frissítettem a legújabb 1703-asra, a probléma megmaradt. Több tápegységet is kipróbáltam, jelenleg egy 550 W-os Chieftec hajtja a konfigot, a probléma megmaradt. Kikapcsoltam a Windows energiagazdálkodási opcióit, a Catalyst driver minden vonatkozó funkcióját, a probléma megmaradt.
A kártya nem melegszik, Windows alatt nem megy 35 C fok fölé, hardcore játék alatt sem láttam még 60 C fok fölött. A rendszert nem húzom, még a memóriák is csak 800 MHz-en járnak.

Utánaolvastam a neten a dolognak és legnagyobb elkeseredésemre ezt (#1187-es post) találtam, a probléma nem egyedi:

"IMPORTANT ANNOUNCEMENT TO ALL GAINWARD 4850 GOLDEN SAMPLE & CUSTOM COVER USERS

To all Gainward 4850 GS & CC users who bought their cards from 15th August till 10th Sep 2008:

If you face any black screen problems during usage or gameplay, please inform us and we will swap the card 1-to-1 for you with the latest batch of Gainward 4850 GS. The should solve the problem.

To all regulars here, please help notify users who have this problem re this exchange program. Thank you very much.

Procedure for 1-to-1 exchange:

1. This exchange is only for users with black screen problem. Please be sure.

2. Come to our office (address below) to collect your new card. Call our Technical Dept 03-21488337 before you come. Mention 4850 GS black screen problem card exchange.

NETRAID SDN BHD (674948-U)
Suite 823, 8th Floor, Sun Complex, Jalan Bukit Bintang,
55100 Kuala Lumpur, Malaysia. (near Low Yat Plaza)

Tel: (603) 2148 8337
Fax: (603) 2148 0337

3. For outstation users, notify us by email to support@netraid.com.my and post the card to us. We will then post back a new card to you once we received the faulty card.

We are very sorry for the inconvenience caused due to an unstable chip in few cards (not the whole batch)."

Tehát egyértelműen hardveres a probléma, a kártya egyik chip-je a felelős érte, hiába is görcsölök a megoldáson.

Kérdésem, hogy cserélitek-e a kártyát, ha igen, akkor mi a menete? Örülnék neki, ha találnánk valami gyors megoldást, mert rendkívül idegesítő és zavaró a probléma, a gép pedig a munkámhoz is kell. Sajnos míg megírtam ezt a postot úgy 3-4-szer villant a monitorom. Nem tudom, hogy mekkora az esélye, hogy egy ugyanilyen kártyával ugyanígy járok, pedig a kártya teljesítményével nagyon meg vagyok elégedve, a rendszer gyors és stabil (ezt leszámítva).

Válaszodat előre is köszönöm!

Üdv.

DM-Fan

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#1224) 04ahgy válasza DM-Fan (#1223) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Kedves DM-Fan,

Remélem nem gond, hogy én válaszolok, habár a témában való illetékességem nem kevésbé magas, mint az általad megszólított HUN]Repa-é.

Hozd be a kártyát, és ha a bevizsgálás során a hibajelenséget produkálja, akkor a disztribútor még hamarabb (1,5-2 hét alatt) kicseréli neked, mint a gyártó.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1225) DM-Fan válasza 04ahgy (#1224) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szia!

Értem, köszönöm a gyors választ. Úgyis rendelnék még tőletek pár apróságot, így hétfőn valószínű úgyis mennék. Nem tudom, hogy arra volna-e lehetőség, hogy míg tart a csere, addig ideiglenesen egy cserekártyát tudtok rendelkezésemre bocsátani? Csak mert egyetlen darab PCI-E kártyám sincs, így a gépem használhatatlan lenne ez idő alatt.

Nem tudom tapasztaltátok-e már ennél a típusnál ezt a jelenséget, de sajna ez az én formám: mindig kifogom a selejtet.

Válaszod előre is köszönöm!

Get Moded!

(#1226) 04ahgy válasza DM-Fan (#1225) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Sajnos a cserekártya lehetőséget firtató kérdésedre nemet kell mondanom. Nem személyes okokból, hanem egyszerűen azért, mert nem áll rendelkezésünkre nekünk sem kiadható készlet. :(

Konkrétan ezt a szériát érintő hibajelenséggel még nem találkoztunk, viszont amit ember tervez / gyárt, az meg is hibásodhat. (12. hitvallás Murphy könyvének III. fejezetéből.)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1227) DM-Fan válasza 04ahgy (#1226) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Értem. Ez esetben viszont lehet, hogy még nem hétfőn vinném be a kártyát, mert akkor a kieső időre intéznem kéne valahogy egy cseregépet magamnak és az némi idő. Gondolom ez nem befolyásolja a csere lehetőségét. Erősíts meg: a csere lehetősége ugye addig fennáll, amíg a kártya garanciális?

Remélem a kártya addig sem tesz kárt semmilyen más alkatrészben.

Get Moded!

(#1228) 04ahgy válasza DM-Fan (#1227) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Kárt biztos nem tesz.

Ha a garanciális időtartam alatt, az utolsó napon hozod be, és nem javítható, akkor természetesen csere. Ha javítható, javítják. A lényeg, hogy hiba NÉLKÜL kapd vissza ugyanazt, vagy ugyanolyan típust. Persze 10 év garis kártyáknál már ugyanolyat nem tudnak úgy sem biztosítani, de jobbat szoktak ilyenkor felajánlani.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1229) DM-Fan válasza 04ahgy (#1228) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Rendben. Lehet, hogy megvárom az új monitoromat, ami két-három héten belül érkezik, hogy azzal mit csinál, bár nem bízom benne, hogy ott nem jelentkezne a probléma.

Alszok még rá egyet. Köszi a tájékoztatást!

Get Moded!

(#1230) tlac válasza DM-Fan (#1227) üzenetére


tlac
nagyúr

pár ezerért már lehet venni egy pci-os vagy pci-e-s kártyát
(pci-ost még lehet ingyen is szerezhetsz)

(#1231) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Rendeltem délután kettőkor,de nem kaptam visszajelzést.Most akkor rendeljem meg mégegyszer?

A logikában semmi sem véletlen!

(#1232) hoby36


hoby36
senior tag

Mailt kaptam,csak sms-t nem.Ezt rendeltem:
1 darab ARCTIC COOLING Freezer 7 PRO
- Nettó ár: 3.700 Ft

1 darab ASUS EN9800GT HYBRIDPOWER HTDI 1GB PCIE
- Nettó ár: 36.565 Ft

1 darab CHICONY KUPX-0573 USB
- Nettó ár: 8.610 Ft

1 darab GEIL Black Dragon 4096Mb DDR2 1066Mhz KIT
- Nettó ár: 15.190 Ft

1 darab GIGABYTE GA-EP45-DS3P
- Nettó ár: 29.522 Ft

1 darab HP PhotoSmart D7360
- Nettó ár: 23.790 Ft

1 darab INTEL Core2 Duo E8500 3.16GHz 775 BOX
- Nettó ár: 37.336 Ft

1 darab LOGITECH G5 Laser
- Nettó ár: 9.950 Ft

1 darab RAIDMAX GEH-RM918.S Ninja Black
- Nettó ár: 14.700 Ft

1 darab RAZER Destructor
- Nettó ár: 7.700 Ft

1 darab THERMALTAKE W0073RE
- Nettó ár: 13.430 Ft

1 darab WD 500GB 7200rpm 16MB SATA2
- Nettó ár: 12.300 Ft

1 darab ZALMAN ZM-MFC2
- Nettó ár: 11.600 Ft

Összesen fizetendő:
- Nettó: 224.393 Ft
- Bruttó: 269.271 Ft

A logikában semmi sem véletlen!

(#1233) 04ahgy válasza hoby36 (#1232) üzenetére


04ahgy
nagyúr

SMS akkor megy, ha megérkezik a terméked, ez holnap 14 óra után lesz. Az e-mail a visszaigazolás.

Egyébként köszönjük a bizalmat.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1234) hoby36 válasza 04ahgy (#1233) üzenetére


hoby36
senior tag

Köszönöm.Szerinted holnap márt mehetek érte?

A logikában semmi sem véletlen!

(#1235) 04ahgy válasza hoby36 (#1234) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, másnap délután szokott a szállítás megtörténni. Fognak értesíteni SMS-ben, ha a termékek mind megérkeztek.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1236) szumo


szumo
senior tag

Üdv!

Az oldalatokon az NEC monitorokat csak úgy lehet megnézni, ha az összeset nézem egyszerre, gyártó szerint nem. Ez a videókártyáknál is sűrűn előfordul, AGP és PCI-e -s kártyáknál egyaránt, csak most oda gyártót nem tudok mondani, de a webkameráknál is van ilyen.

Ja vaslatom, az lenne, ha egy-egy gyártónak csak kevés terméke van, azt egy minden más gyártó címszó alatt lehetne szerepeltetni.

Erre a hibára most bukkantam, hogy a gépösszerakót használtam.

Még valami, a gépösszerakóban az extráknál szerepelhetne az egyéb hűtések extra CPU, SYS stb.

Szép napot, majd kereslek még benneteket.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#1237) hoby36 válasza 04ahgy (#1235) üzenetére


hoby36
senior tag

Kaptam is mailt,hogy 14 óra után mehetek érte. :R

A logikában semmi sem véletlen!

(#1238) szumo


szumo
senior tag

Ez szerintem ez elírás meg ez is
Sőtt az összes samsungot nézzétek meg, mert furcsa az a 640-es is 24e-ért.

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#1239) kem


kem
addikt

Sziasztok!
egy kis helpo kéne a webshophoz.
Most rendelnék kb 80.000Ft értékben cuccokat fehérvárrol. Meddig kell rendelnem, hogy pénteken kihozza a futár? Hogyan kell fizetni, és mennyi lehet a futár? Viszonylag sürgős a dolog.

Köszi előre is a segítséget, most rámfér!

Köszi!

(#1240) kem válasza 04ahgy (#1235) üzenetére


kem
addikt

Te iponos vagy?
Ha most rendelek akkor szerinted mikor ér ide a cuccokkal a futár?:)
Vagy valaki szerint aki kompetens.

Köszi!

(#1241) tlac válasza kem (#1239) üzenetére


tlac
nagyúr

szerintem ha holnap megrendeled, akkor még meg lesz a héten
mivel szombat is munkanap

[ Szerkesztve ]

(#1242) kem válasza tlac (#1241) üzenetére


kem
addikt

Tökéletes. Minjárt rendelem, csak nem tudom eldönteni, hogy ez WD3200AAKS-e.

Köszi!

(#1243) Shad0w válasza kem (#1239) üzenetére


Shad0w
senior tag

Minden le van írva az Ipon oldalán.

(#1244) kem válasza Shad0w (#1243) üzenetére


kem
addikt

Már csak azt nem tudom, hogy ha a megjegyzéshez írtam a szállítási címet, akkor oda viszik-e, vagy a felhasználói profilomban lévő lakcímre.
Sőt!
A számlázási cím se az én nevem. Remélem ezt telefonon meg lehet majd beszélni amikor hívnak.

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#1245) tlac válasza kem (#1242) üzenetére


tlac
nagyúr

esetleg a megjegyzésbe beleírhatod, hogy pontosan mit kérsz

adatokat lehet módosítani
nem biztos, hogy fel fognak hívni...

[ Szerkesztve ]

(#1246) kem válasza tlac (#1245) üzenetére


kem
addikt

beírtam

szerk: 18:01-kor már nem veszik fel a telefont :N
Na majd holnap felhívom őket.

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#1247) 04ahgy válasza kem (#1246) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A megrendelést követő munkanap 14 órától vehető át személyesen a termék, ahhoz képest +1 nap a szállítás.

Ha már elment a megrendelésed, a címek módosítását úgy tudod megtenni, hogy e-mailt írsz az info@ipon.hu címre, rendelési számmal (benne van a visszaigazoló e-mailben), egyértelműen, mit, hova, milyen névre szeretnél. A telefonáláshoz amúgy is nagy szerencse kell, égnek a vonalak.

18:00-ig van a munkaidőnk, az e-mail jobb, mert írásos és nyoma van, visszakereshető.

Másrészt a felhasználói adatok megadásakor elég egyértelműk a rublikák, hogy számlázási adatok - szállítási adatok, stb. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1248) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Akik javasolták korábban a szombati napot, mint alkalmasat kiszállításra, kukkantsák meg ezt. Én is most tudtam meg, tehát szombaton nem dolgozunk, ti se menjetek, ha munkanapi munkarendbe vagytok beosztva.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1249) kem válasza 04ahgy (#1247) üzenetére


kem
addikt

Igen, már megtaláltam és módosítottam is az adatokat. Nem tegnap regisztráltam, nem emlékeztem,hogy ilyet is meg kellett adni. Mivel eltörölték a szombati munkanapot, szerinted lehet módosítani holnap délutáni átvételre az előreutalásos futárkodást? Nagyon fontos lenne,h a hétvégén megérkezzenek valahogy a cuccok.

Egyébként meg gratulálok a boltnak, eddig minen simán ment veletek, és az áraitok is nagyon jók! :R

Köszi!

(#1250) kem válasza kem (#1249) üzenetére


kem
addikt

Még egy hatalmas piros pont, rendkívül rugalmasak vagytok:))
Holnap megyek is a cuccokért, elvileg van is minden.

Big THX nektek! :R :R :R :R :R :R

Mindenkinek ajánlom az iPont!
Egy élmény volt velük üzletelni!

Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.