Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10251) Zofren válasza stol (#10250) üzenetére


Zofren
aktív tag

ááá nem tudom mi van erre felé. ujabb gép, hogy lassú, pedig hétfőn telepitettem ujra. jah hogy felrakták még a nod32-t az avast mellé és avg8 mellé. :W :W :W

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#10252) szumoo válasza Zofren (#10251) üzenetére


szumoo
senior tag

Biztosra mentek! :DDD

A nyúlon túl?

(#10253) santaclaus


santaclaus
csendes tag

Ez mostanában divat.
2 hete ismerősnél Avast vs VirusBuster háború zajlott :)

(#10254) Trub válasza stol (#10250) üzenetére


Trub
tag

Már régóta olvasgatom ezt a topikot. Régen jókat röhögtem rajta.
Most is ecélból léptem fel, de ez kicsit felforgatta a gyomrom. :W
Most komolyan - TI NEM EBBŐL ÉLTEK? - értem én, hogy idegesítő a sok vevő, meg ki kell szolgálni őket, mikor ti fórumozni szeretnétek, de ez már sok!

(bocs a T/2-ért)

(#10255) biker válasza eziskamu (#10249) üzenetére


biker
nagyúr

van itthon 1db nem átlátszó, de szürke alapon fekete :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10256) Lenry válasza Trub (#10254) üzenetére


Lenry
félisten

ne mondd, hogy neked sose volt eleged a munkádból, és sose mondtad még, hogy "ott rohadjon meg aki kitalálta ezt az egész fasságot"? :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10257) leeate válasza Trub (#10254) üzenetére


leeate
senior tag

Nincs gáz, csak vannak, akik még mindig a 80-as évek általános üzletpolitikáját tartják célravezetőnek (a vevő idióta, én meg telefonálok éppen, és különben is, hagyjanak má').

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#10258) #02683648 válasza leeate (#10257) üzenetére


#02683648
törölt tag

Csak egy off megjegyzés (nem vagyok boltos): az, h itt a fórumon elküldik az érdekelt topicolók a lim 1/n színvonalú kuncsaftokat az anyjukba, korántsem jelenti azt h élőben is ilyen hangnemet ütnek meg velük szemben. Az meg -gondolatrendőrség híján- szvsz egyáltalán nem baj, h nem szívből jövően bánnak a boltosok kesztyűs kézzel a hüjejúzerrel.

[ Szerkesztve ]

(#10259) localhost válasza leeate (#10257) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hidd el, akikre Te célzol, már rég nincsenek a kereskedésben, "meg nem felelőség miatt", talán csak a büfékben és az élelmiszerüzletekben tűrik meg őket.
Mi kereskedők már régen nem követjük és nem is követhetjük azt az irányt, amire célozni próbáltál. = De ettől teljesen függetlenül, ha egy vevő valóban idióta, bunkó, neveletlen, faragatlan, modortalan (nem egyenlő tudatlan!) azt ugye én szóvá tehetem, mert eltűrni én sem vagyok köteles.

UGORGYUNK! by Mr. Pósalaky

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10260) szumo


szumo
senior tag

Tegnap csináltam egy mobilinternetes gépet. Egyszerű vírusirtó license hosszabbítás, majd win vista update. A vírusirtó rendesen sikerült, naprakész lett, de szólt, hogy a vista nem naprakész, és telepítsem a frissítéseket. Utcu neki, csináljuk, gondoltam én. Lejöttek a frissítések, települtek, majd újraindítás után közölte a gép, hogy a rendszer végzetes blablabla, és hogy helyreállt. Majd az usb kezelő progi közölte, hogy nem találja a 3G-s modet. Gondoltam újraindítom, de 15 alatt nem állt le a gép. Majd bekepcs kikapcs, hibakeresés, majd a pendrive segítségét kértem, de a gép közölte, hogy ismeretlen eszköz, és nem tudja telepíteni, és a gépen lévő usb-s egeret is letiltotta azzal a lendülettel. Ekkor közöltem, hogy a laptopot el kell vinnem.
Majd letúrtam az asztalról az egyébb eszközöket, hogy a 17" laptop elférjen. Valamilyen indíttatásból, és 1 óra szenvedés után, egy sima vezetékes netet dugtam rá, és a következő kép fogadott kis ablakokban. Frissítés befejezve. köv ablakocska: USB universal host controller aktiválva. köv ablak: USB gyökérhubok telepítve.
Sokmindent láttam, de ilyet még keveset. Ha mobil neted van, és frissítesz, a frissítés kiüti az USB-t, majd ha kap netet, akkor végez a frissítéssel, és visszaállítja. Kérdem én, akinek csak mobilinternetje van, az ilyenkor kire haragudhat? Az egy dolog, hogy órákig szivatott, de az ügyfél két napja görcsölt vele. De szép is az élet trallala.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#10261) virkir válasza szumo (#10260) üzenetére


virkir
veterán

Hmm...
Lehet el kellett volna olvasni milyen frissítéseket akarsz telepíteni?
Ugyanis ha drivert frissít minden gond nélkül letilthat bármit.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10262) sasa311 válasza szumo (#10260) üzenetére


sasa311
veterán

Ennél én mondok sokkal jobbat!

Samsung diamond taccs 100.000-es mobil.

Sikerült olyan f@szán megcsinálniuk a vezérlő software-ét, hogy amíg be van dugva USB_n a telefon addig nem él az internet (sima kábeles net) :DDD
Ha kihúzod jó, ha bedugod megint rossz :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10263) net84


net84
őstag

látom hiányzik egyeseknek a röhögés...akkor itt egy pár nappal ezelötti sztori, amin én elsőre nemtudtam, hogy sírjak vagy nevessek...
bácsika az épület elött fel alá járkál, ezerrel keres valamit, de elég nehézkesen jár - kolléga befele jövet elmegy mellette, majd beérve közli, hogy kicsit lehet, hogy zizi és talán még be is van tintázva...
eltűnik a látótérből, majd kis idő múlva látjuk, hogy csoszog befelé - másik kolléga lépett pulthoz és a köszönés után megkérdezte, hogy miben segíthet (leírom ilyen részletesen, nehogy belekötés legyen :DDD ) a további beszégetés valami hasonlóképpen zajlott:
- Dr. Gipsz Jakabot keresem!
- ? - Itt olyan nincs
- pedig engem ide küldtek...xxxx utca 13.
- de ez itt a zzzzz utca 13.
- igen, ide kellett jönnöm.
- nem! ez is 13, de nem xxxx, hanem zzzzz, az xxxx még egy kicsit lejjjjebb van(3 útkereszteződés, egy körforgalom és mindez kb 500m)
- ja, elnézést...
aztán a tiszteletkör elköszönés és a bácsika enyhe ívben megfordult és elindult kifelé

ha valaki úgy gondolja, hogy neki ennyi is elég, ne olvassa tovább :DDD a borzalom innen indul - nem, nem halt meg :DDD

kifele csoszog, az udvari ajtóból nézem és vigyorgok az öregen, hogy kicsit elkóborolt, de ekkor kicsit megakadtam megcsillant a fény az eladótér kövén, és szépen kirajzolódott egy szaggatott nedvességi csík a bácsi befelejövő útvonalán a pult elött kis ívben fordul, majd követi a bácsit - ekkor ért el a tekintetem az öregig - szó szerint:
- b**d m*g ez idehugy*zott! :Y
és még csak ekkor indult belőle a jelölővíz, mert kifele menet sokkal erőteljesebb és vastagabb volt a csík - igaz helyenként csak szaggattt vonal lett - ezután a fenti mondat még párszor elhagyta a számat.
a poén az volt, hogy kit a bácsi felült a cangára és mint egy fitt fiatal olyan tempóba tekert el (lehet, hogy nagyon kellett már neki és azért volt nehézkes a járás)

Read only...

(#10264) 5teve válasza net84 (#10263) üzenetére


5teve
senior tag

a bácsika szószerint elhúzta a csíkot. :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#10265) misirulez válasza net84 (#10263) üzenetére


misirulez
senior tag

Valszeg nem tehet róla inkontinencia vagy hogyhííják az okosok, latinul...
Sajnos kellemetlen betegség, mert gyakran a beteg észre sem veszi...

[ Szerkesztve ]

(#10266) Lenry válasza misirulez (#10265) üzenetére


Lenry
félisten

ha valóban nem volt szándékos, akkor csak észreveszi, hogy nedves lett a nadrágja...

függetlenül ettől valóban lehet, hogy betegség, de akkor meg annyit megtehetett volna, hogy bocsánatot kér (legalábbis a gyors elbicajozásból arra következtetek, hogy tudott róla)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10267) Zofren válasza 5teve (#10264) üzenetére


Zofren
aktív tag

még jó hogy le se sz*ra, amit mondtál neki :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#10268) net84 válasza misirulez (#10265) üzenetére


net84
őstag

könnyen lehet, nem is bántottam/bántom miatta - evvan, röhögtünk rajt egy jót :D
"- b**d m*g ez idehugy*zott! :Y" - alatt már elindult belőlem a röhögés, és még mindig nem tudom fapofával elmesélni senkinek...

már csak az kellene, hogy valaki odasz*rj*n a boltba, mert akkor nem tudjuk többet azt sem mondani, hogy le se szarnak minket az emberek....

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#10269) Jamby18


Jamby18
senior tag

Mivel nincs melóhelyem,meg van ez a "válság" nevű micsoda :D (míg nem találok melóhelyet) illetve otthoni szinten elég jól értek a PC hez. Ismerősök gépéhez én megyek, ha gebasz van. Így arra gondoltam lehetne ebből élni, lehet kezdetnek hülyeség,de gondolom sokan csinálják,hogy házhoz mennek,telepítenek netet, kis srácnak játékot illetve géptakarítást.
Az érdekelne elsősorban,hogy nem szeretnék csinálni semmi illegálisat.Van-e valami amire oda kell figyelnem??
Történetekből kiindulva hallottam már olyat,hogy bevásárlóközpontban vesznek hozzá nem értők laptopot és nincs rajta op.rendszer(mondja az eladó), és így megkérik(hetik) az eladót és itt már csak 2személy játszik,hogy munkaidőn kivül menjen ki hozzá(szabadidejében) és oldja meg, vagy pl. működik ez fusiban autószerelőnél is.
Tehát mondjuk megvették a laptopot kellene rá xp,vista de nem szeretne fizetni 10-20ezreket rendszerre ilyenkor jön nem-e lehetne okosba megoldani......... és utána ha olyan a vevő,hogy elromlik(mert van olyan tisztelet a kivételnek,de kitalálja,hogy miattad romlott el,mert biztos te csináltál felszínes megoldást,és csak a pénzre hajtasz) ilyenkor jöhet, hogy fenyegetőzik stb. nem hiányzik ez senkinek.
DE érdemes ebbe belevágni,mondjuk házhoz megyek PC szerelőként hirdetni magad ezután kell-e valamit bevallani,fizetni stb.... vagy ez "magán munka" de hülye név.
Szóval várom a hozzáértők hozzászólásait.

[ Szerkesztve ]

(#10270) Csepy válasza Jamby18 (#10269) üzenetére


Csepy
senior tag

Hát, 1. lépés, vállalkozói igazolvány.
"magán munka" - ez meg mi a lótúró?

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#10271) sasa311 válasza Jamby18 (#10269) üzenetére


sasa311
veterán

Ha legálisan akarsz dolgozni, akkor ugye válalkozói igazolvány, papírok, stb.
Viszont akkor én nem nyúlnék nem eredeti software-hez az tuti... :U

Ha fusizol akkor 8, csak az APEH ne érjen utól.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10272) Jamby18 válasza Csepy (#10270) üzenetére


Jamby18
senior tag

Hát ahogy elnézem nem is olyan egyszerű ez a dolog. Vállalkozó biztos nem lennék,nem menne szerintem annyira a bolt,hogy fedezzem a költségeket.
Mert még így haveri szinten elmegy,mert meg tudom beszélni,ha gond van,de kifogok valami ügyfelet, pl legyen jogász,csak nem szól... majd a végén, és akkor nem akarok szívni,hogy nem eredeti rendszert tettem rá..
Lehet hagyom a fenébe csak jó ötletenek tűnt pénzszerzés szempontjából, de akkor inkább a haveri "ügyfeleimet" bővítem bár ott meg nincs annyi gond,hogy megéljek belőle.

(#10273) Dany007 válasza Lenry (#10256) üzenetére


Dany007
veterán

Hehh ezzel egyetértek :) Mindenki tisztában volt vele, hogy mit vállal. El kell fogadni.
Én pl pontosan ezért nem megyek olyan helyre, ahol közvetlenül (utcáról bejövő) emberkékkel kell foglalkozni.
Egyszerűen nem bírnám idegileg, és 2 hét alatt elküldenék pár ember a búsba...

Azonban van ám egy másik oldal is. A számtechboltos eladók se istenek...
Én speciel csak űberbalfasszal találkoztam.
Talán eddig egy bolt volt, ahol értett is valamit a csávó a témához.
Lehet ez azért van, mert aki diplomát szerzett mérnök informatikából, az nem megy eladónak, aki meg elvégzett egy számtech szki-t van amikor kevés.
Persze az is lehet (sőt v.színű), hogy én fogtam ki eddig nagyon ratyi boltokat.

De amikor megkérdezem az eladót, hogy ugyan mégis 'mennyi a DVD író (amit venni akarok) elérési sebessége?' akkor néz rám bután... aztán kérdőn... majd megint bután... mondom neki ms? 110?130?140? Aztán a végén még neki áll feljebb, hogy én miért kérdezek ilyet? Honnan kéne neki azt tudnia, mert hogy ez olyan, mintha egy autó kerékfelfüggesztésének a nemtom milyen csavar méretét kérdezném tőle. Na ekkora adtam fel, és jöttem rá, hogy végképp fingja sincs, hogy miről is beszélek.
Egy másik, sokkal durvább példa.

Szal tény, hogy vannak átlag emberek. Meg nagyon buta átlagemberek. De aki(k)nek igazán értenie kéne a dolgot, az a szakeladó, elvégre benne is van a nevében. És sajnos én még nem sok ilyennel találkoztam.

Hja, és ezt most nem ekte neked címeztem, csak a ti beszélgetésetek nyomán jutott eszembe ez a pár dolog... :)

[ Szerkesztve ]

(#10274) Zofren válasza Dany007 (#10273) üzenetére


Zofren
aktív tag

Ha tőlem kérdezed meg én megnéztem volna a gyártó honlapját :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#10275) Dany007 válasza Zofren (#10274) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, és ez teljesen normális reakció lett volna.
De az autókerék csavaros hasonlata után rájöttem, hogy egyáltalán fogalma sincs arról, mit is kérdeztem.

(#10276) proof88 válasza Dany007 (#10273) üzenetére


proof88
addikt

Mondjuk azért remélem nem várod el, hogy mindenki fejből tudjon mindent... minden hardverhez nem érthet olyan pontossággal... valaki bemegy és megkérdezné, hogy szerinte milyen a force feedbackje ennek és ennek a kormánynak, milyen műterheléses, stb... Te bemész és elérési időről érdeklődsz, miközben van egy rakat típus. Aki a gyakorlatban csinálja mondjuk a tuningot, az biztos pöccre megmondja a proci nevéből a szorzóját is. Lehet, hogy akihez mentél, nagyon vágja az alaplapok-memória-proci-vga-témát, de optikai meghajtókhoz annyira pont nem ért. Más hangfalakról kérdez, ez milyen lehet, az milyen lehet.
Abban viszont igazad van, hogy megnézhette volna neten. Azt azért hozzá kell tenni, hogy bizonyos gyártók oldalának letöltése néha elég fájdalmas tud lenni, annyira lassú. Egyébként értem én, hogy sokan nem vágják a témát úgy, ahogy kéne, de azért védem a csávót, mert most annyira rászálltál, hogy nem árulta el Neked pöccre az elérési időt... lehet kezdő boltos volt, fene tudja.

(#10277) Lenry válasza Jamby18 (#10269) üzenetére


Lenry
félisten

Tehát mondjuk megvették a laptopot kellene rá xp,vista de nem szeretne fizetni 10-20ezreket rendszerre ilyenkor jön nem-e lehetne okosba megoldani.

ha ilyet akarsz, akkor már is buktad a "nem szeretnék csinálni semmi illegálisat" részét a dolognak

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10278) Lenry válasza proof88 (#10276) üzenetére


Lenry
félisten

akkor kérlek kinyöghetett volna egy "bocsi, de lövésem nincs" tartalmú mondatot, és téma lezárva

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10279) proof88 válasza Lenry (#10278) üzenetére


proof88
addikt

végül is ezt mondta

(#10280) Jamby18 válasza Lenry (#10277) üzenetére


Jamby18
senior tag

Igen igen nem szeretnék semmi illegálisat,csak nem szerettem volna kiírni meg beleásni magam az ilyen dolgokba a bann miatt.
Meg az ügyfelek többsége,ha nem jó módú előállna ezzel a lehetőséggel, ezt nem kell kifejteni..

[ Szerkesztve ]

(#10281) Dany007 válasza proof88 (#10276) üzenetére


Dany007
veterán

Igen.
Hát, az első bekezdésedre a válaszom az, amivel a másodikat indítottad :D
Nem egy helyen láttam már, h érdeklődök, és a csávókám megnézi a nagyker oldalán. Ha ott nincs részletesebb adat, akkor megnézi a gyártó weboldalát.
Amúgy, amint hazaértem megnéztem. Most már nem emlékszem, vagy a DvD alján volt rajta, vagy a hozzá kapott papíron, vagy a neten néztem meg, de kb 45 másodperces dolog volt.
Szal nem azt mondom, hogy egy szakeladó vágjon mindent fejből. Persze, hogy nem.
De az illetőnek fingja nem volt arról, hogy miről is beszélek.
Az dühített fel igazán, hogy még neki állt feljebb, hogy mégis miért kérdezek én ilyet...
Nem? Hát hogy képzeli a mocsok (okoskodó) vársárló, hogy a termék egyik technikai adata érdekli?
Szal a #10279-re válaszolva, nem, nem azt mondta. Ki volt akadva, hogy én hogy kérdezhetek tőle ilyet... :)

A másik példámat is olvasd el, sz.tem az még vicces is, mint kiakasztó. [link]

(#10282) Lenry válasza Dany007 (#10281) üzenetére


Lenry
félisten

a második példádról az jutott eszembe, amikor jó pár éve egy PC boltban, ami ilyen netcafé is volt egyben (pontosabban csak net.. café az nem. szal pénzért lehetett x időt netezni)
szóval épp böngészgettem, amikor kicsivel mellettem a szervízes kolléga épp szenvedett egy géppel, és azt látom hogy menet közbe hot-plug kirántja belőle a RAMot :Y
a gépnek ott vége is lett, és én is elhatároztam, hogy itt tuti nem szereltetek gépet.
meg is szűntek azóta

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10283) Dany007 válasza Lenry (#10282) üzenetére


Dany007
veterán

Uhh! Na igen, a :Y -szmájli pontosan illik a dologra xD Én is hasonlóan elhűlve meglepetten néztem.

(#10284) proof88 válasza Dany007 (#10281) üzenetére


proof88
addikt

ok, értem! :)

(#10285) localhost válasza Dany007 (#10281) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor én mesélek erre valamit...

Kollégáimnak szoktam mesélni, hogy létezik egy olyan vásárlótípus, aki mondjuk digitális fémyképezőgépet akar venni...

(1) hetek óta olvasgatja a gyártó honlapját
(2) hetek óta olvasgat mindenféle tesztelős weboldalon a fényképezőgépről
(3) elolvassa mások véleményét a fenti oldalon és...
(4) elolvassa mások véleményét mindenféle fórumon, topicban
(5) kikéri mások véleményét mindenféle fórumon, topicban
(6) kikéri mások véleményét , mint barát, ismerős, szomszéd, kolléga stb....

És ezek UTÁN, amikor már mindent tud a gépről bejön hozzád a boltba és....

(a) kérdezi azt az egyetlen paramétert, amire ezidáig sehonnan sem kapott választ (*)
(b) megkér, hogy hasonlítsd már össze az őáltala kinézett fényképezőgépet egy olyannal, amit éppen te nem forgalmazol, és igazából a létezésén kívül mást sem tudsz róla

(*) Ez ráadásul a létező leglényegtelenebb paraméter szokott lenni :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10286) Dany007 válasza localhost (#10285) üzenetére


Dany007
veterán

Szó se róla, ez eléggé dühítő :D Az előadásmód pedig dühítően vicces formába önti az esetet.
Szal, én tudom, h vannak szörnyű júzerek, csak arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy legalább annyi ellenpélda is létezik.
Másrészt az én hozzáállásom olyan, ha már ennyire utánanézek a dolognak, akkor megrendelem szó nélkül és kész.
Az említett eset tényleg tirpákság.
Plusz, azért azt én sem tartom helytállónak, hogy az eladónak arról is kell mindenféle ismeretekkel rendelkeznie amit ők nem is forgalmaznak.

(#10287) biker válasza Dany007 (#10273) üzenetére


biker
nagyúr

pont tökmindegy, hogy 110 vagy 130ms, ha azt nézem, hogy írás alatt 3x számít, bevezetéskor, íráskor, és lezáráskor 3x áll meg az adatfolyam, és 3x számít az elérsi idő, innentől folyamatos az adatáramlás.
6 perces írásnál mindegy, hogy 300,000 másodperc, vagy 300,320 másodprec lett :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10288) Dany007 válasza biker (#10287) üzenetére


Dany007
veterán

Ez így igaz! De én magasról tojok az írásra.
Nekem az volt a lényeg, hogy az előző DvD írómnál egy beolvasás, amíg elérte a mappákat az volt iszonyat sok idő. Rengeteget kellett várni. Így most akartam egy elérésre is gyors írót venni.
És itt persze nem csak a felpörgetési időre gondolok, hanem az azon túli elérésre.

(#10289) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Akkor egy par rovid szosszenetet en is megosztanek veletek meg muszaki aruhazas palyafutasombol. Egyik munkatarsammal esett meg, vasarlo odament hozza, hogy szeretne mp3-at vasarolni... Kollega ezert van, megy, igenyt mer fel, segit valasztani. Mondja neki a parametereket stb., vasarlo egyszercsak kozbekerdez: oke, de ebbe hogy tudom a CD-t berakni? Kollega azt hitte a vasarlo csak viccel, ezert azt talalta neki mondani, hogy darabokban. Emberunk arcara kiult a gondolkozas, forgatta a kutyut, majd megkerdezte: es azt honnan tudom melyik darabon melyik szam van?

Masik best of(f). Vasarlo hutot venne. Masik kollega mondja a parametereket, eljut odaig, hogy megfordithato ajtonyitas, folytatja tovabb. Egyszercsak vasarlo visszakerdez: ne haragudjal mar meg, miert jo az nekem ha kivul van a tojastarto?

Igy este hirtelen ennyi volt, pedig szinte minden heten tortent valami... :D ha meg eszembe jut vmi, jovok es megirom.

[ Szerkesztve ]

(#10290) Lenry válasza vwpolopg (#10289) üzenetére


Lenry
félisten

Egyszercsak vasarlo visszakerdez: ne haragudjal mar meg, miert jo az nekem ha kivul van a tojastarto?

EPIC :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10291) Dany007 válasza vwpolopg (#10289) üzenetére


Dany007
veterán

Atya világ :W Ezt a helyzetet hogy lehet lekezelni? Mármint úgy, hogy az ember azért rádöbbenjen, hogy mekkora balfax, de mégse legyen annyira sértő... Én biztos nem tudnám ezt így lenyelni : D Az h kiröhögném, az alap :D
Jó, persze ha 65 év feletti, akkor nem röhögném ki, nem vok én se bunkó...

(#10292) vwpolopg válasza Dany007 (#10291) üzenetére


vwpolopg
őstag

Haaaat, eleg nehez volt pokerarccal kibirni sok szitut :DD Es egy ilyen utan uj alapokra kell helyezni a beszelgetest es nagyon ovis szinten elmagyarazni a dolgokat. Egy-egy ilyen szitu utan mindig megvartuk amig a vasarlo elmegy es eltunik valamelyik polc mogott es a pult mogott/alatt egymast tamogattuk fetrengve a rohogestol. :DDD :DDD

(#10293) leeate válasza Dany007 (#10291) üzenetére


leeate
senior tag

Hát azért lassan a 65 év felettiek is már simán a számtech világában éltek, legalább középkoruktól. A 60 évesekről meg tudom, hogy sokan használnak mindenféle digitális technológiát, szóval tudhatják.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#10294) localhost válasza Dany007 (#10291) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Lekezelni? = Pókerarc! Válaszolni, és mikor elmegy: polc mögött raktárban fetrengve-sírva-röhögés, majd utána idejönni és ebben a topicban elmesélni a többiek vidulására.

Aki ezt megérti az tudja, hogy ennek a topicnak nem a vásárló becsmérlése, hülyéneknézése a célja, vagy a kifugurázása.
Áhhh, de már régen rossz, ha ezt magyarázni kell.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10295) stol válasza Dany007 (#10275) üzenetére


stol
addikt

Most mindent félretéve.... Írás közben mit fog számítani az elérés? :)
Lead-in LEad-out-ot gyorsabban írja fel? :DDD

(#10296) stol válasza proof88 (#10276) üzenetére


stol
addikt

Másik dolog amitől falnak tudok menni, amikor megkérdik a 6200-as gyíkforsz GPU és ram órajelét :DDD
Mit számít? Lassú.

És, amikor a júzer pocsék? "256-os VGA-t kérek."

(#10297) stol válasza Dany007 (#10281) üzenetére


stol
addikt

Volt nekem is egy ilyen "kioktató" vásárlóüm, miszerint is megrendelte a DDR3-as AM+-as lapot és BELE egy AM2+-os DDR2-t kezelni tudó AMD PII 940-es procit :DDD
Említeni akartam neki a dolgot, de azonnal lehurrogás lett.
Másnap vissza, hogy a proci nem megy bele. (szó szerint)
Aztán, amikor konstatáltam, hogy a procit NEM cseréljük ki az elgörbített 5 lába miatt.

1. próbáltam szólni, hogy a kettő nem fog együtt működni, de kihangsúlyozta, hogy "ŐŐŐ ért hozzá, ne szóljak bele mit akar" OKÉ!

2. felajánlottam az ingyenes helyszíni összeszerelést is, de ő megint a fenti mondattal jött és, hogy majd "Ő igényesen összerakja". Jah ha a fele csavar és backpanelek kihagyását igényesnek nevezzük, akkor a szeplős félkegyelmű nő is igényes :DDD

(#10298) stol válasza Lenry (#10282) üzenetére


stol
addikt

De preciz vagy :DDD

Amúgy, nem zavar, hogy offoltok? :U
Saját fórum luxus?

Szervizes gépben van egy CMI hangkeltő. Arról megy a webrédijó.
A gép egy dobozra van részerelve, hogy lehessen tesztelni benne minden fost könnyedén.
Egyszer pakolászás közben a kártya kimozdult a PCI-ból, hang fennakadt :DDD
Kártyát visszatolva a foglalatba, pár ms után a hang zene ment tovább :DDD
A CMI8738 valóban P&P :D

(#10299) localhost válasza stol (#10296) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"És, amikor a júzer pocsék? "256-os VGA-t kérek." - ez mindennapos, szerintem százszámra tudunk példát hozni.
Külső winchesterhez kérek kábelt. >>> Kiderült, hogy a külső winchester az a doboz, amit a kábeltv-s beszerelt neki az internetezéshez, tehát a MODEM. >>>> ez a vevő szimplán tudatlan, nem is röhögöm ki! :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10300) stol válasza Dany007 (#10288) üzenetére


stol
addikt

Akkor ha már ennyire belemész az offolásba és DVD-írózásba, annak is utánanézhetnél, hogy a fej miként van meghajtva abban a gépben, mert AZ dönti el az elérését...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.