Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10501) misirulez


misirulez
senior tag

ring-ring..
-Igen tessék XY
-Winchesterre lenne szükségem (köszönés után már bemutatkozásra ne is várjak...)
-Milyen winchester?
-Láttam a honlapjukon Smasung HD322HJ-t és Samsung HD322GJ, mi a különbség?
-Nem tudom lehet, hogy csak elírás.
-Hogy hogy nem tudja hiszen ott dolgozik, nem?
-De persze tudom a G-s egyel későbbi széria. (Ezt hívják a részemről kamunak, egyébként néztem közben számlázóban mind2-re 3év gar mind2 7200rpm, ugyanakkora mem, stb., szóval valamit rányögtem ami elsőre eszembe jutott...) csak, azt nem tudom, hogy a két széria között volt-e valami változtatás, és ha igen mi volt az, de szerintem csak az átláthatóság kedvéért gyáron belül rakják rá.
-És mondja, ez jó az én alaplapomba, mert látom, hogy ez SATA2-es? (Jós vagyok tudom milyen alaplapja van, hiszen én "itt" dolgozom...)
-Milyen alaplap?
-Fujitsu Siemens.
-Azon belül?
-Nem tudom.
-Milyen idős?
-Hááááááátttttt, egy olyan 5-6 éve adta nekem a kollégám mert már ő nem használta.
-Valószínűleg nem fog belemenni. (ugye ha már a kollégája adta neki, 5-6 éve is régi volt.)
-Jó rendben akkor még átgondolom, hogy a G-set vagy a H-sat vegyem.

???? most mondtam el, hogy nem lesz jó, de inkább már nem reagáltam elköszöntem tőle és kész.

cirka másfél óra múlva erőteljesen megviselt hölgy jön be nyakában egy 2-3 éves gyerek babakocsiban egy pár hónapos, és egy hat éves meg jön vele együtt.

-Parancsljon.
-Várjon mindjárt, előkeresi egy papírt és a kezembe nyomja. Gondolom sejtitek mi volt ráírva: HD322GJ. - Se ilyet kérek, se visszaköszönés, se semmi csak olvassam el azt találjam ki magamtól, iyenkor el szokott durrani agyam főleg, hogy előtte férjével is beszéltem aki szintén egy taplló volt.
-Igen, és miben segíthetek?
-Egy olyanra lenne szükségem.
-Jah így már értem, máris nézem.
....
-Sajnos nincsen nekünk raktáron.
-0 reakció hívja férjét, mondja neki, hogy nincs ilyen, és nyújtja nekem a telefont.

___

-Jó napot! parancsoljon!
-Mi az, hogy nincs maguknak?
-...pár másodperc csend... Hol látta ön, hogy nekünk van ilyen.
-Ne hülyéskedjen velem előbb beszéltük meg, hogy mi a különbség.
-Igen elmondtam, hogy mi a különbség, de ha megnézi ki van írva a honlapounkon, hogy a GJ-set csak rendelésre tudjuk hozni, s HJ-s pedig van raktáron.
-Akkor most azt hiszi, hogy én meg fogom venni, a szarabbikat (szó szerint ezt mondta), csak mert a feleségem már úgy is elment oda.
-Nem gondolom, vissza adom a kedves feleségének a telefont.
-hallok valami hangosabb beszédet de inkább úgy gondolom "kilépek" a beszélgetésből.

Felesége végihalgatja elmegy.

Egy óra múlva habzó szájjal jön be egy fazon a vásárlói könyvet kérve.

Kb, ez szerepelt benne:

"Vásárlók megtévesztése téves információk, régi árút akarják eladni, ugyanolyan áron mint az újat, st-stb."

Persze a főnökömtől meg én kapom a lebaszást, hogy miértnem mondtam neki telefonon. Hát miért bazdmeg mert nem kérdezte az idióta csak azt, hogy mi a különbség, különben is két kerülettel arréb ot a másik üzletünk ott meg van, és a honlapunkobn is egyértlmeűen fel van tűntetve...

Láss csodát az ember a könyv megírása után elvitt egy HJ-s winchestert.

És hogy még véletlenül se legyen vége ennyivel a sztorinak mikor már lezártam a pénztárgépet és mennké haza a zárt ajtón valaki dörömböl, hát nem a kedvenc emberünk.

-Nem vagyok elégedett a winchesterrel vegye vissza. (köszönni? áhh abba a családba nem szokás...)
-Uram hétfőn vissza veszem.
-Kérem a vásárlók könyvét.
-Uram most zártam be.
-Neem mert még csak 12:58 van.... ( na ne bassz az én órámon meg 13:05....)

Elvettem tőle a zacskót, és zsebemből vissza adtam X Ft.-ot, menjen isten hírével.....

Ennyi.

Amúgy jó munkahely tényleg ritkán fordul elő ilyesmi de mint látjátok akkor "nagyon"....

Ja és szerintetek miért hozta vissza?
Tán csak nem volt jó az a sata winyó, a régi szarjába.... :((

Üdv.:
Misi

(#10502) stol válasza misirulez (#10501) üzenetére


stol
addikt

Simán megkérdeztem volna tőle, hogy "maga ilyen hülye, vagy csak direkt játsza?" :))

(#10503) bullseye válasza misirulez (#10501) üzenetére


bullseye
addikt

miért vetted vissza? Nem vagyok nagyon bosszúálló, de tájékoztattad, hogy nem lesz jó, jöjjön vissza hétfőn, akkor benézed működik-e, ha működik, sajnos nem veheted vissza, próbálja neten eladni (+lefotóznám, ha másnap visszahozza kettétörve, hibásként...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10504) Barney™


Barney™
aktív tag

elég türelmes emberke vagy :)

(#10505) mephi666


mephi666
nagyúr

hát én nem számtekboltban dolgozok, hanem vastelepen (igaz főleg számítástechnikával kapcsolatos dolgokat intézek), de nálunk is szoktak lenni agyrohasztó dolgok... :W amikor a lakatos(! és itt nem a névre gondolok, hanem foglalkozásra) vevő mondjuk 40x4-es profilt kér... ami alapesetben 40x40x4mm-es zárt profil szerintem... aztán pár nap múlva rájön, hogy neki nem is zártszelvény kellett volna, hanem szögvas :W vannak ilyen dolgok... pár ügyfelet alapból rühellek, mert ami az előző kommentekben is volt: köszönni nem tudnak és olyan bunkó stílusban adják elő magukat, hogy az kriminális... és többször is előfordult 1-2vel, hogy direkt nekiálltak kötekedni mondjuk a kolléganőmmel, aki még nálam is 100szor "vevőbarátabb" stílusú... nem egyszer volt olyan helyzet, amikor legszívesebben megstukkoltam volna a "kedves ügyfelet"... hála a nyugodt stílusomnak: nem tettem... viszont 1-2 raktárosunknál volt, hogy elszakadt a cérna és a vevő bezárkózott inkább a kocsijába, nehogy megverjék :DD valahogy én sem díjazom, ha az eladót semmibe nézik... annak viszont örülök, hogy eddig 2.5év alatt 1szer nem kérték a panaszkönyvet nálunk... (igaz főleg fuvarosok fordulnak meg nálunk, nem konkrétan a "vevők" az adott cégektől... inkább azokkal szokott gond lenni, akik párezer forint értékben visznek dolgokat...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10506) dave93 válasza misirulez (#10501) üzenetére


dave93
őstag

Azt nem tudom, hogy bírjátok ki ilyenkor, hogy nem külditek el a jó édes anyjába... :(

(#10507) Zofren válasza dave93 (#10506) üzenetére


Zofren
aktív tag

magunkban tartjuk és elmegyunk nyaralni :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#10508) leeate válasza mephi666 (#10505) üzenetére


leeate
senior tag

Raktárosok, cs**ka létükre hogy képzelik, hogy megverik a vevőt? Ha engem mernének megütni, szegények kínhalált halnának. Hol van ez a vastelep? Balhézni akarok!

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#10509) ML320 válasza leeate (#10508) üzenetére


ML320
aktív tag

Egy ismerős szervíznél is volt ilyesmi. A vevő anyázott, és belerugott egy otthagyott javítandó gépbe, oly módon, hogy a burkolat behorpadt.
A szervizesben meg elpattan a cérna, és utánnament. Kickbox bajnok a csávó, meg kétajtós szekrény, csak ha ül, ezt nem látni. Felfüggesztettet kapott.... ;]

Ember tervez, Isten perverz...

(#10510) #97544192 válasza ML320 (#10509) üzenetére


#97544192
törölt tag

Lolololol! :C
Jól tette, ménem nyírta ki... xDD

(#10511) localhost válasza Zofren (#10507) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én meg ma jöttem vissza, köszönöm a két hét távollétet nektek, esküszöm nem gondoltam rátok!

bizonyíték!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10512) eziskamu válasza localhost (#10511) üzenetére


eziskamu
addikt

Ugggyan már! Ez csak fotóshóppp! ;]

(#10513) dave93


dave93
őstag

Miért van az, hogy az emberek egyszerűen nem fogják fel, hogy a bad sectoros vinyó az nem hibátlan? Vettem egy gépet, itthon látom, hogy 58%os a kondíciója. Hívom az embert, hogy gáz van, mondja semmi gond hoz másik HDD-t. Berakom, 52%os :C
"Nem értem mi bajod, lefuttattam a checkdisket, semmi baja".
Nagy nehezen kicserélte, de pofa vágással, azt hiszi én akarom átb@szni, és ő tesz szívességet :(
Hogyan lehet ezt elmagyarázni az embernek?

(#10514) Lenry válasza dave93 (#10513) üzenetére


Lenry
félisten

meg se próbáld. fölösleges

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10515) dave93 válasza Lenry (#10514) üzenetére


dave93
őstag

De kicsit *assza a csőrömet, hogy én vagyok a hibás a jogos gariztatásért és ilyeneket hallgatok, hogy más ezért elküldene, meg oké ezt most elviszem, de többet ezt nem fogom eljátszani, stb :(

(#10516) nyunyu válasza localhost (#10511) üzenetére


nyunyu
félisten

Én meg ma jöttem vissza, köszönöm a két hét távollétet nektek, esküszöm nem gondoltam rátok!

Sor nem volt?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10517) misirulez


misirulez
senior tag

Ma olyan ide kábelt kerestek nálam, aminek egy "egyik vége megy az alaplapra másik 4(!) vége pedig a két winchesterre és két dvd-re." Mindebből pedig az újabbik, amelyik "fel van spanolva".

"Nincs? Akkor továbbmegyek megnézem máshol."

Üdv:
MIsi

[ Szerkesztve ]

(#10518) eziskamu válasza misirulez (#10517) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem lehet hogy az Idegenek már köztünk járnak, csak elfelejtik néha, hogy
itt a Földön még nincs olyan technika? ;]

[ Szerkesztve ]

(#10519) misirulez válasza eziskamu (#10518) üzenetére


misirulez
senior tag

Jah, pont tegnap néztem a Race to the witch mountain, vagy mifenét... :)

(#10520) eziskamu válasza misirulez (#10519) üzenetére


eziskamu
addikt

JÁÁJJJJJJJ! Az egy borzalom. Akció Walt Disney módra. Csak akkor csináltak jó akciót, amikor Jerry Bruckheimerrel fogtak össze (Nemzet aranya) . Na meg volt a Flubbernek egy eredeti változata az 50-es évekből, az is jó volt. A prof nem volt túl idétlen és a gyurma se volt élő ugrabugra xar.

[ Szerkesztve ]

(#10521) HUN]Repa válasza misirulez (#10501) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szép történet Respect hogy ilyen nyugodt voltál ,kívánom ,hogy ezek az emberek inkább konzolokat vegyenek és ne be tegyék a lábukat PC boltba, amúgy jól csináltál szerintem mindent, én is így csináltam volna. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#10522) dave93


dave93
őstag

Hú gyerekek nem semmi milyen emberek vannak. :C Ma vettem egy PC-t 22" TFT-vel. Kérdezem az embert mi a monitor típusa. Mondja ASUS, és alig volt használva. Mondom jó, de ez így nem elég, a hátulján van egy típusszám azt jó lenne ha megmondanád, szeretnék kicsit utána nézni. Válasz: Megnéztem, a típusa ASUS, de max 2 hónapig használtuk. Oké, hagyjuk, nagy bajom nem lehet, elmegyek, megnézem. De azért azt megkérdezem, hogy a gép is hibátlan? Például HDD bad sector mentes? Persze, mi használtuk csak vettünk újat, kábé egy 1,5ös pentium a gép. Alig értettem mit mond, mindenesetre a város másik végébe elmentem megnézni. (XVI kerből Hidegkútra)
Odamegyek, egy kb 65 éves bácsi fogad egy irodában, hogy itt a cucc, mingyárt jön a tulaj addig nézzük meg, próbáljuk ki vagy elvihetjük 3 nap garival. Mondom neki akkor mindkettővel élnék. Bekapcsolom, kellemes meglepetés fogad 2,0ás Pentium, jobb mint amit mondott, a ram, HDD ugyanannyi. Sajna semmilyen rendszer nincs rajta, nem tudom kipróbálni. Megjön a tulaj, mondom neki okés, de nincs windows, remélem menni fog, 3 nap garit akkor kérnék. Olyan választ kaptam amiből egyből kiderült mennyire ért hozzá a csávó:
"Persze, oké, de amúgy ebbe két gép van, két darab pénégyes, egyiken a munka a másikon filmek"
:C :R Oké, hát ha a gépben két gép van akkor bajom nem lehet :D (A 2db vinyóra gondolt)
Hazajöttem, hálistennek teljesen jó a gép, bár nem is tudom minek kértem garit amikor ebben két pénégyes van :D

(#10523) Vangelis válasza misirulez (#10517) üzenetére


Vangelis
nagyúr

bebebe nekem van olyan 40 eres kábelem aminek három vége van!! Egyik gépben találtuk, és eltettük emlékbe :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#10524) localhost válasza Vangelis (#10523) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Mindebből pedig az újabbik, amelyik "fel van spanolva"." ????

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10525) kisi


kisi
aktív tag

Régebbi eset, csak nem volt ihlet megírni:

Madaras Bolt, vevőszolgálat:
Eset 1)
Emberünk hoz vissza egy Alsó-közép (inkább alsó) kategóriás W-lan routert..
- Ebből valamit kiszereltünk, mert az egyik led nem ég, és annak égnie kellene, az ismerőse is megmondta.
Különben is szétszedte, és nincs benne az, aminek benne kellene lennie, az ismerőse is megmondta..
És az ismerőse azt mondta, hogy cseréltesse ki..
És kéri a panaszkönyvet...
Mindezt egy szusszra...

Eset2)
Kollégával történt
Gagyi asztali konfig, előző napi eladás. Mielőtt emberünk elviszi, szájbarágós módon el van mondva, hogy gépet nem piszkálni, mert a címke a hátán sérül, bukja a garanciát. Arra van a szervíz..
Erre másnap hozza vissza.
-A gép dobozából kivágva!!! a vonalkód, és minden egyéb, ami segítené a beazonosítást.
-A gép garanciacímkéje átvágva. Valószínűleg a belsejében már fele annyi dolog sincs, mint amikor vette.
-Értelmes beszéd helyett üvölt..
-Annyira agresszív, hogy kénytelenek vagyunk visszavenni, csak menjen már..

Eset3)
A "visszatérő vevő"
Lyoness emberke.. "a Vásárlóerő" kopasz ****** aki utalvánnyal fizet.
Fura módon másnap mindíg visszakerül az árú, ilyen indokokkal, hogy a feleségem is vett egyet, így ez nem kell.. (Laptop, Nokia N szériás telefonok..)
A baj az, hogy a lepecsételt garjegy miatt a cucc eladhatatlan. Jó darbig rajtunk marad, mire tudunk kezdeni vele valamit.

Eset4)

Egri párocska...
Vettek egy ASUS laptopot, azzal nem is volt gond..
Hanem amit előzőleg a kollégámtól takarítógépet, hát az már inkább..
Ugyanis utolsó darab volt. A polcon felül a takarítógép, alatta a doboza.
Kolléga kicsit szétszórt..
Ennek eredményeképp a párocska viszi boldogan az üres dobozt. (Hogy nem tűnt fel nekik..)
Másnap meg jönnek vissza, hogy 60k Jó magyar HUF-ért, csak porszívócsövet kaptak..

(#10526) shteer válasza localhost (#10524) üzenetére


shteer
titán

biztos gitárhúrnak kellett :)

..szerintem jónak tűnik

(#10527) Vangelis válasza kisi (#10525) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ezeket mért nem zavarjátok el?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#10528) HUN]Repa válasza kisi (#10525) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Ezek kemények ,köszi a story-kat ! Az utolsó LOL. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#10529) Flame_ válasza kisi (#10525) üzenetére


Flame_
tag

Bocs, én csak így a pálya széléről belepofázok, de ez a 2. eset, ez... nem értem. Minek veszitek vissza? Mi az, hogy "Annyira agresszív, hogy kénytelenek vagyunk visszavenni"? :F Muszáj ez? Muszáj a primitív nyomulós agresszivitásnak létjogosultságot adni? Miért? Miért vagy kénytelen? El lett mondva, hogy addig él a garancia és addig amíg van ép címke? El. Ép a címke? Nem. Van bármi, amivel egyáltalán fizikailag lehetséges a garizás (azonosító a terméken, garancialevél)? Úgy olvasom az sem. Akkor a viszont látásra. Ha jön még a duma és láthatóan agresszív, akkor 107 beüt, megmutat tárcsázás előtt. Ha akkor sem, akkor tárcsázás és tényállás ismertetése, személyleírás. Cím nyilván van. Tanúk/kamera: bónusz. Én nézek el valamit nagyon, hogy ennek inkább így kéne működnie? :B

[ Szerkesztve ]

(#10530) adik válasza Flame_ (#10529) üzenetére


adik
őstag

Ilyen kellemesen üvöltöző páciensem nekem is volt már (pár), de az nem visszahozta a terméket, hanem csak nagyon nem értett hozzá - nem ezzel volt a gond, hanem azzal, hogy nem értette meg, hogy nem tudok neki segíteni, mert az ő szintjéhez külön diploma kell. Ezt nagyjából egy "Ezt szeretném akkor visszavásárolni magától!" mondattal zártam le. Hirtelen megdöbben nem kicsit, a termék persze tök szűz állapotban. Azóta nem láttam, de bevallom bár persze nekem is fáj pénzt visszaadni user error esetén, de az övé valahogy nem hiányzik.
A 107-et talán egyszer kellett csak kihívnom, röpke másfél óra alatt meg is érkeztek, pedig bp belvárosról beszélünk.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#10531) ML320 válasza Flame_ (#10529) üzenetére


ML320
aktív tag

A primitív ember ismérve, hogy hozzá nem értését nem ismeri be, az elégedettlenségét pedig úton-útfélen hangoztatja. Legyen az utca, baráti kör, sőt, nem riadnak vissza a hatóságoktól sem, akik persze neki adnak igazat. A francnak nem hiányzik semmiféle ellenőrzés. Nem azért, mert találnának valamit, hanem nyűg, és a mai jelek szerint élvezettel keresnek mindent, amibe bele lehet kötni.
Kamera? Volt olyan esetem, hogy a kollégával lebeszélte az ügyfél, a frissiben vásárolt pixelhibás notit cserélik. Milyen a jó vevő? Bemegy a fogyvédre, és feljelent. Ők kijönnek, se köpni, se nyelni nem tudok, csak elmondom, hogy mibe maradtak a felek. Erre a fogyvédes a neki tetsző formában megfogalmaz egy jegyzőkönyvet, és elém dobja, írjam alá. Mondom, azért átolvashatom, nem? Fogyvédes vörös fejjel elkezd kiosztani, hogy jól van, akkor a tulajt berendeli, és majd tárgyalhatnak, mennyi is lesz a bírság. Mutatom neki, hogy kamera van :D Hangfelvétellel :D:D:D Még inkább vörös a feje.

A vevők már túlontúl visszaélnek a jogaikkal, és mindent a nekik legkedvezőbb módon akarnak megoldani. A boltnak meg egyre többször kell nyelnie.

Ember tervez, Isten perverz...

(#10532) bullseye válasza ML320 (#10531) üzenetére


bullseye
addikt

de aztatot is tegyük hozzá, hogy ezért viszont a boltok pont azokkal elutasítóak és kemények néha, akik normálisan, békésen állnak hozzá...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10533) ML320 válasza bullseye (#10532) üzenetére


ML320
aktív tag

Mindkét fél talál mindig kirívó ellenpéldát.... Mint ahogy mindig kikéri magának mindkét fél az általánosítást is...

És az örökérvényű szabály: a jelen lévők kivételek :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#10534) Vangelis válasza ML320 (#10531) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ÉN néha lexarom, tegnap is árultunk 8 óra alatt 720ft ot.... ezért már meg sem éri kinyitni, és még hallgatjuk a xarságokat!:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#10535) eziskamu válasza Vangelis (#10534) üzenetére


eziskamu
addikt

És mit vettek? Valamint milyen volt a vásárló/betérő arány?

(#10536) ML320 válasza Vangelis (#10534) üzenetére


ML320
aktív tag

Akkor a 3.250-re ne panaszkodjak :DDD

Bár voltak szórakoztató egyedek... :O Sajna... :O

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#10537) localhost válasza eziskamu (#10535) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Valamint milyen volt a vásárló/betérő arány? - nálunk ez 90-95 %

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10538) eziskamu válasza localhost (#10537) üzenetére


eziskamu
addikt

Én konkrétan a 720 forintra kérdeztem az arányt.

(#10539) diegho


diegho
nagyúr

Megkérdezem tőletek, biztos tudjátok a választ én már nem emlékszem rá. Dobozos DVD írókhoz (pl samsunghoz) kapott Nero szoftver használható valamire? Könyvtárba kellene csak néha archíválni pár dolgot, tehát, ha nem 30 napos verzió és írni is lehet vele, akkor tökéletesen megfelel.

Tudom már nem vagyok kiskeres, csak voltam, de amit a mi bezárásunk után a helyi egyetlen bolt művel azt megosztom veletek, ha nem bánjátok. A könyvtárhoz most hoztak 2 gépet, darabjáért kb 60-al többet fizettünk, mint a PCX ár... mindkét gépben E5200, Bios-ban manuálisan belőve mindkettőre 9*200-as órajel, memóriák 1:1-ben 400-on. Kértem, hogy ha már nem értenek hozzá, akkor legalább normális tápot rakjanak bele, hogy azzal ne legyen gond, kérem szépen kaptunk 420-as LC Power szutykot Corsair CX400 áron. Gépekhez persze Nero vagy ilyesmi nem volt, viszont kellene, ezért kérdezem, hogy vegyünk 12k-ért Nero8-at, vagy 7-ért írót amihez adnak :)

(#10540) nyunyu válasza diegho (#10539) üzenetére


nyunyu
félisten

Kotelezo ott vasarolnotok? Nincs masik bolt a kornyezo varosokban?

Esetleg kozbeszerzes, atutalas x evre ra, meg hasonloak bonyolitjak a kepletet?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10541) tlac válasza diegho (#10539) üzenetére


tlac
nagyúr

szerintem vmi ingyenes íróprogram is megfelelne, nem hiszem, hogy kellene a nero tudása
win alá nem tudom mi a felhozatal, de linux-hoz van elég sok

[ Szerkesztve ]

(#10542) Balinov válasza tlac (#10541) üzenetére


Balinov
félisten

IMGBurn win ala ingyenes es jo is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10543) eziskamu válasza Balinov (#10542) üzenetére


eziskamu
addikt

A cdBurnerXp se annyira rossz. DotNET kell hozzá.

(#10544) diegho válasza nyunyu (#10540) üzenetére


diegho
nagyúr

mi bezártunk ugyebár és csak ők maradtak és a főnöknek jó ismerőse a boltos, de mikor mutattam neki, hogy bizony az az office pcx-nél 45k és nem 62k, a monitor 28k és nem 36k, akkor mondta, hogy többet nem vásárol náluk, hanem inkább neten rendeli, vagy a szomszédos városka boltjába megyünk (ők normális áron korrekt minőséget adnak). 1 hónap eltéréssel lett tavasszal vásárolva 2 gép, egyik ettől az üzlettől, másik pcx-ről. Árban ugyanaz volt a kettő: 1.gép (helyben) 5600+ x2, 2gb ram, giga crossfire stb fullos lap (hogy minek nem tudom, nem én intéztem), 500gb hdd (előre telepítve és persze egybe formázva), 8600gt, LC power ház és táp, 22" Samu LCD. 2. gép (pcx) Q9400, EP45-UD3R, 8gb ram, 640hdd, hd4650 ddr3, Asus ház, Giga táp, 19" LCD (monitor csere lett a két gépen) és a pcx-es gép volt olcsóbb majd 30k-val. (helyben vásárolthoz volt XP home, quadhoz én tettem Win7 RC-t) Most már remélem tényleg normális helyen fogunk vásárolni, sőt kiderült, hogy office licensz se olyan lett amit akartunk. Sőt pár gépen talán nem is legálisan van fent, mert megtaláltam a csomagokat és Office ready pckhez való is van közöttük, persze bontatlanul hevernek a szekrényben, az office meg ott figyel a gépeken. Naná, hogy ettől a bolttól van minden. Jövő héten mindent körbenézek és megcsinálom, hogy jó legyen.

Az ingyeneseket ki fogom próbálni, hátha jók lesznek azok is, addig felnyomtam Ashampoo-t trial licenszeset, 15 napig vagy meddig marad az.

(#10545) horvathd válasza diegho (#10539) üzenetére


horvathd
aktív tag

Vagy ha mindenképpen Nero kell, akkor megjelent a Nero 9 ingyenes változata, ami csak tényleg fájlokat felírni, és CD-t másolni tud, minden más feleselges sallangot kihagytak belőle. [link]

"The Kid just rages for a while."

(#10546) HUN]Repa


HUN]Repa
aktív tag

Köszönjük azt a sok sok dinnyét amit mi csak "Fenyőfának hívunk" nagykertől kapunk 100K vásárlás után ! Nagyon finom és igazán hűsítő zárás után ....

Ja és mindnenkinek ajánlom vásároljatok Onnan ,mert nagyon édes a dinnye :D

[ Szerkesztve ]

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#10547) Zofren


Zofren
aktív tag

Leléptem nyaralni. Majd aug.17-én jövök. Addig se vevő, se gép, se sztori. Céges telót átruháztam másra. Legyen már 5 óra... :)

Kellemes beszélgetéseket a vevőjelöltekkel én sem fogok rátok gondolni, de majd iszok az egészségetekre. :)

[ Szerkesztve ]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#10548) deicide válasza misirulez (#10501) üzenetére


deicide
veterán

Lehet hogy már válaszoltak rá, de most itt tartok az olvasásban...HD322GJ nem létezik, a HD322HJ most a friss cikkszám, elődje a HD321KJ volt...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10549) deicide válasza HUN]Repa (#10546) üzenetére


deicide
veterán

Remélem, mi dolgozók is kapunk belőle, most hogy vége az akciónak. Mától MAGNUM akció van 100k felett...:)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#10550) Lord Myn válasza diegho (#10539) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Teljesen jó, a notimon én is ilyen dobozos verzióhoz adott Nero 7 Express-t használok. Nem 30 napos verzió, file-okat írni, Audio/Video CD-t, DVD videót készíteni és CD/DVD-t másolni tud. Alapdolgokra tökéletes.

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.