Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10601) ollie válasza vallas (#10596) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A probléma hardveres, mert az IDE vezérlő csak 2 eszközt tud kezelni egyszerre, csatornánként.

Lehet, hogy van valami speckó IDE kártya, ami tud hármat is.

[ Szerkesztve ]

***

(#10602) eziskamu válasza ollie (#10601) üzenetére


eziskamu
addikt

Én inkább arra tippelnék, hogy attól függően, milyen messze van a két eszköz egymástól, attól függően használandó az egyik középső csati.

(#10603) dvdbackuper válasza neduddki (#10594) üzenetére


dvdbackuper
őstag

és ez most mire lett írva? értelmetlen egy kicsit... :W
de nem is vártunk mást... :C

(#10604) neduddki válasza dvdbackuper (#10603) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

imadom mikor putsiderek maszkanak aottyikba es meg ertlemesek is:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10605) dvdbackuper válasza neduddki (#10604) üzenetére


dvdbackuper
őstag

énis imádom, mikor ilyen hozzászólásokat olvasok...
de mindenhol van egy ilyen ember...
putsiderek...ez mi a fakkjú akar lenni??
áruld már el, mert megöl a kíváncsiság...

látom azért az ékezetekkel van egy kis gondod...
segítek...ALT+SHIFT bill. egyidejű lenyomásával lehet előidézni ezt az anomáliát...
nekem is angol kiosztású a bill.-em...
ha nem tudod beállítani, kérj segítséget nyugodtan...
énis tudok ékezetet írni...
mekkora LOL...nem?

és meg is értik, amit írok...
én nem Rejtőn nőttem fel, ezt elismerem...
de énse írok Transformes-ül...vagy pikaccsu nyelven...na...
érted??????

nem igazán basztatás akar lenni, csak na...magyarok vagyunk...

(#10606) neduddki válasza dvdbackuper (#10605) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

sajan altshit nem muxik at an allitav ctrl-re:- )))

udv

neduddki

mod: amugy komojjan: miet nem irsz ugy?

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10607) biker válasza dvdbackuper (#10605) üzenetére


biker
nagyúr

Putsider=outsider

Ha nem tudsz neduddki-ul, ne szolj bele :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10608) TexT-BoY válasza dvdbackuper (#10605) üzenetére


TexT-BoY
addikt

engedd meg hogy ezt aráliásomként használjam:
" én nem Rejtőn nőttem fel, ezt elismerem...
de énse írok Transformes-ül...vagy pikaccsu nyelven...na..."

:D iszonyat:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#10609) mephi666 válasza TexT-BoY (#10608) üzenetére


mephi666
nagyúr

én azt szeretném, ha úgy fütyülne meg prüttyögne, mint r2d2 :DD az is művészet lenne, ha valaki olyan stílusban nyomná... méghozzá írásban :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10610) Scalpel válasza mephi666 (#10609) üzenetére


Scalpel
senior tag

pip-pap-tyűűű-tyáá-tük-tik ááő-tak-tik-kit-kat-tyá-ípé-el-ég-lísz?

(#10611) bullseye válasza Scalpel (#10610) üzenetére


bullseye
addikt

pika-pika?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10612) neduddki válasza mephi666 (#10609) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat en enekelehetk neked de akkor 666 fel;e szalacc:- )))

udv

neduddki

mod: Ferikem: bisztos hogy jhol adaptalod???:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10613) Scalpel válasza bullseye (#10611) üzenetére


Scalpel
senior tag

pika-pika! :DD

(#10614) mephi666 válasza neduddki (#10612) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a srácnak mondtam, aki téged kritizált, hogy ha kedve tartja, váltson r2d2 stílusba :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10615) neduddki válasza mephi666 (#10614) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

tudom, de en m ,eg kedveskedni akartam NKed:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10616) Tothgera30 válasza mephi666 (#10614) üzenetére


Tothgera30
Ármester

"r2d2 stílusba" - ez alatt mit értessz :U ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10617) Psychonaut válasza Tothgera30 (#10616) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hát ha neduddki Rejtő-stílusban ír (Török Szultán jippijéhájó :P ), akkor az R2D2-stílus csak ezt jelentheti. :D

[ Szerkesztve ]

(#10618) mephi666 válasza Tothgera30 (#10616) üzenetére


mephi666
nagyúr

ilyen: "fitty-fütty-piritty-pürütty-csüp-csüpp-csíppp" stílusban :) nem láttál még star wars-t? :) nagy show lenne, ha valaki úgy tudna írni, mint r2d2... és még nagyobb szám, ha valaki fordítani is tudná :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10619) Tothgera30 válasza Psychonaut (#10617) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hát ez nagyon kemény! :R

mephi666: Mostmár láttam :DD , de csak egy rövid részletet ;) , hát nyúltam rajta :K , majdnem leestem a székről :)) .

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10620) dvdbackuper válasza TexT-BoY (#10608) üzenetére


dvdbackuper
őstag

megtisztelnél vele... :DDD

(#10621) kisi


kisi
aktív tag

BipBííípBipBipBipBííípBipBííípBipBííípBííípBííípBipBipBííípBipBipBííípBííípBííípBipBipBííípBipBipBííípBííípBipBipBííípBipBííípBipBipBííípBipBipBipBipBipBipBííípBipBipBipBííípBííípBííípBipBííípBííípBipBííípBííípBííípBííípBipBííípBííípBipBííípBííípBííípBipBipBííípBííípBipBipBííípBipBipBipBííípBííípBipBííípBííípBííípBíííp
BipBííípBííípBipBííípBííípBipBipBipBííípBííípBííípBipBííípBipBipBííípBííípBííípBipBipBipBipBííípBipBííípBííípBipBííípBííípBipBipBipBipBííípBííípBííípBííípBííípBíííp

(Tessék, ez értelmes. igaz, így elég rövid szöveg írható le, ez csak két szó...)
Az első fordító vendégem lesz egy sörre :)

[ Szerkesztve ]

(#10622) kraftxld válasza kisi (#10621) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Erre Gondoltál?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10623) proof88 válasza TexT-BoY (#10608) üzenetére


proof88
addikt

kérlek, javítsd aláírásodban kedves fórumtársunk, neduddki nevét, akit - minden bizonnyal tévedésből - "neddudki"-nak írtál! :)

(#10624) shteer válasza biker (#10607) üzenetére


shteer
titán

nem is érdemes :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#10625) szumo válasza vallas (#10596) üzenetére


szumo
senior tag

Jól látod a dolgot, az abit és az asus csinált a biosban aktiválható 3. eszközös alaplapokat anno p3 végén p4 elején. Volt szerencsém ilyenhez, nem nagy öröm volt.

Ja és visszajöttem két hét szabiról :DD

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#10626) eziskamu válasza szumo (#10625) üzenetére


eziskamu
addikt

Konkrét tipusokat tudsz írni? Érdekelne, már csak szakmailag is.

(#10627) szumo válasza eziskamu (#10626) üzenetére


szumo
senior tag

Hát ha megfeszítenek sem tudom már, az még hálózati rendszergazda koromban volt, amikor BNC-n osztottuk a tudást, a kollégistáknak. :DDD

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#10628) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Szevasztok!
Felénk semmi jó, semmi rossz nem történik. Se vevő se bevétel.
...de azért ma meg kellett hallgatnom egy kisebb előadást a polimerizációval kapcsolatban, hiszen tudjátok, a géniusz hangkártya eladása mellé nekem ez dukál.

üdv.én

(#10629) eziskamu válasza TheReMiXeR (#10628) üzenetére


eziskamu
addikt

Részleteket! Lécci!

(#10630) Pötyi válasza eziskamu (#10629) üzenetére


Pötyi
őstag

Lehet, hogy én vagyok a hülye, meg szentimentális, meg emberbarát, de sose tudtam elhallgattatni az ügyfelet, amikor valami kurvára nem szakirányú dologról kezdett mesélni. Főleg, ha már vásárolt is valamit! Gondoltam ennyi belefér, meghallgatom az élete történetét, vagy a szíve bánatát. Terepszínű pofát vágok, felveszem a bárgyú, elmegyógyintézeti-ápoló mosolyom. Ha épp nincs senki rajta kívül, akkor nem is porbléma, legalább szórakoztat. Viszont ha vannak mögötte, akkor gáz, ha nem veszi észre magát. Ekkor kell finoman, tapintatosan, de mégis határozottan leállítani a szófosást és elküldeni melegebb éghajlatra...

QNX is cool!

(#10631) TheReMiXeR válasza eziskamu (#10629) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Sajnos nem kapcsoltam be a telstar mp3 felvevős kütyümet...

más:
Egyébként igen, türelmetlenül várakozott a mesélő mögött egy idegbeteg vevő, szinte toporzékolt mert várnia kellett a sűrített levegőért.

A mai napon eddig lepakoltam pár házat a polc tetejéről, de sajnos az úr megálmodott "méreteit" nem tudtam kielégíteni. Valszeg azért, mert akkora ház még nem készült egy gyártónál sem vagy éppen a 7ezres árkategória nem tartalmazott ilyen házat.
Ja, hogy a csífteknek van ilyen méretű és elrendezésű háza? Jaaaa, hogy az 60lepedő?
Óóó bocsánat...

(#10632) Vangelis válasza vallas (#10571) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekünk is van ilyen kábel :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#10633) stol


stol
addikt

Elnézést kínávok kedves kollégák, de szarjon sünt az a bp-i szervizes aki az alábbi "javítást" elvégezte, kiadta kezéből és begombolt érte 6 rongyot.

[link][link][link]

Alap probléma, nem kapcsol be a noti. Hősünk bevitte a servicébe, javítsák meg.
Szervizes bélánknak nem tűnt fel, hogy a hálózatba, majd laptobba csatlakoztatott töltő hatására semmi életjelet nem ad a gép, akku töltés led se pillancsol.

Evidens tehát, hogy a bekapcsoló gomb a hibás. Kibarkácsolták RONCSOLÁSSAL a gyári gomb rejtő műanyagot és bebarkácsoltak a panelra egy mikrokapcsolót, ami nem odavaló. A szétroncsolt gombot a vásárló egy heroinos zacskóban kapta vissza ömlesztve... A noti karosszéria csavarjainak 99%-a szétnyalva, mivel nem a megfelelő szerszámmal nyúltak hozzá. Mikrokapcsolóbol SE újat, hanem valami bontott fos van a panelon.

Kollégág! TI kifizettétek-e volna a "javítás" kölségét? Én nem, sőt a bolt működési engedélét is széttéptem volna.... :W

Szervizes bélának meg se fordult a fejében, hogy egy multiméterrel végigmérje a ZÁRAM útját a tőtőtő' a kámpjúterig. Ezúton üzenem neki, hogy a töltő aljzat volt kitörve a panlból, aminek megállapításához nekem nem volt szükségem műszerre, csak a szememre!

[ Szerkesztve ]

(#10634) mephi666 válasza stol (#10633) üzenetére


mephi666
nagyúr

melyik boltban voltak ilyen "ügyesek"? legalább 6ezeré' tett volna tényleg a zacsiba a páciensnek egy kis heroint, hogy elfelejtse ezt az élményt :W

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10635) localhost válasza stol (#10633) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tudod, ez nem szervíz és nem szervizelés! Ez a gányolás! Fuschek és Gány Co.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10636) dave93 válasza stol (#10633) üzenetére


dave93
őstag

Ez kész :( Érdemes lenne visszamenni a boltba és elküldeni őket az anyjukba.

(#10637) Tothgera30 válasza stol (#10633) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...na én se viszek hozzájuk semmit :( ! Bár volt nekem is egy jó kis mp4-em, amit bevittem, mert nem töltött az akksi (akksit kellett volna cserélni), és erre megkarcolt kijelzővel kaptam vissza :W !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10638) stol válasza Tothgera30 (#10637) üzenetére


stol
addikt

...na én se viszek hozzájuk semmit

Kihez barátom? :DDD

Ha megállapítottad, hogy az akku volt hibás, miért nem cserélted ki magad?
Ha pedig nem tudtad, hogy az akku hibás, nem gondolsz bele, hogy a töltő-akku között legalább tucat félvezető elem és kontroller van?

[ Szerkesztve ]

(#10639) Tothgera30 válasza stol (#10638) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ezt a kérdést már privátban is elküldted, most itt is válszoljak? Tudod azokhoz, akik elkurták a lapit! Gondolom a boltosok/szervízesek...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10640) stol válasza Tothgera30 (#10639) üzenetére


stol
addikt

De nem is mondtam melyik bolt volt az. Nem is fogom mondani, mert hitelrontásnak minősül, jgi dolgokba meg nem mennék emiatt.

(#10641) Tothgera30 válasza stol (#10640) üzenetére


Tothgera30
Ármester

:U Gondoltam hogy nem mondod, de Miskolci vagy, és gondolom ott lehet az a bizonyos bolt, és van is egy tippem, hogy melyik az...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10642) stol válasza Tothgera30 (#10641) üzenetére


stol
addikt

Nem. Ez egy bp-i bolt által elkövetett dolog. Még nyugta is van róla :DDD

(#10643) Tothgera30 válasza stol (#10642) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hopp, akkor nem tudom melyik az. Melyik is az?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10644) localhost válasza Tothgera30 (#10641) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"és van is egy tippem, hogy melyik az..." - nah az lenne a hitelrontás! LOLOLOL!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10645) Tothgera30 válasza localhost (#10644) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Miskolcon tudok egy pár "rossz boltot"... :O

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10646) stol válasza Tothgera30 (#10645) üzenetére


stol
addikt

Mindenki tudja melyik az, de nem mondjuk ki, mert gyorsan jogi útra terelhető lenne a dolog. Aztán annyit meg nagyon nem ér a dolog.

(#10647) Shad0w válasza stol (#10640) üzenetére


Shad0w
senior tag

Csak akkor hitelrontás ha valótlant állítasz, nemde? De ha megkérhetlek, privátban elmondod a szóban forgó cég nevét? Köszi. :)

(#10648) Tothgera30 válasza stol (#10646) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Felfogtam... :U Végül is érthetől, mert az már rágalmazás kategóriába sorolható lenne :Y .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10649) kisi


kisi
aktív tag

Görbe tükör rólunk azaz a miskolci boltokról.
Szigorúan név nélkül, és előre érzem, hogy ezért kapni fogok eleget...

Hova, és miért nem járok...

Bolt 1: Kellett volna egy olcsó hűtőventillátor a barátnőm gépére, nem nagy, kb olyasmi, mint annó a P1-es gépeken volt légkavaró.
Felhívom a boltot, mondják, persze van, hűtőbordával együtt 600 huf...
Bemegyek, kérem. Adja a srác, 1100 ft lesz... Nézek rá érdekesen, mondom telefonban csak 600 volt..
A válasz az, hogy a kollega tévedett, abból a fajtából már nincs. (Telefonban az ő hangját ismertem fel, és különben is, egyedül van a boltban, de mindegy.)
Mivel kellet, megvettem. Kis fehér kartondoboz volt, rajta a címke, 1100 ft.
Kibontom, a hűtőbordán újabb cimke, 600 ft. Már nem volt kedvem visszamenni..

Következő eset: kaptam egy 2,5"os IDE vinyót.. gondoltam, beteszem egy USB-s rackba.
Bemegyek, mondom, ide kellene... Adja fizetek, otthon raknám bele a winyót, ejjnye, hát nem sata????
Visszaviszem, hogy tévedés történt, vissza persze nem veszi, mondván neki csak ilyen van, kicserélni nem tudja, pénzt meg nem ad vissza, adjam el valahol..

Na ezt a boltot itt írtam le...

Bolt2: Használt dolgokkal is foglalkozik, ahova szerettem volna a régi monitoromat leadni, és venni egy nagyobbat.
Semmi gond, persze átvesszük, de előtte megnézzük nem e pixelhibás..(???? CRT....)
Gyorsan le is rendezi, a gépén egy vidám CS party megy, gyorsan lenyom a monitorral egy 10 perces menetet...
Közben még vagy 2en vártak, csupa nagy tételekért, úgymint kérek 2 db CD-t, stb..
Közli, hogy 3000 forintért átveszi. Jó rendben, én pedig szeretnék venni egy nagyobbat.
Amit kiválasztottam, azt vinném, ha jó..
Ki lehet próbálni? Persze.. kb 2 másodpercre odavillantja, és vihetem. Gari 3 nap van rá, és hogy tudja, mikor vettem, és tőle zöld filctollal ráfirkálja a dátumot a hátuljára, és az aláírását..

Ezek voltak , amit anno 1-2 éve írtam le magamban, azonban sajnos újabbal bővült a lista.

Lehet, nagyok az igényeim, de az új gépbe akartam venni valami jóféle memóriát..
1066, ddr2, 2x1 giga márkás, párban lehetőleg..(ocz, geil, ilyesmi..)
Gondoltam naivan, nem lehet olyan nehéz dolog beszerezni, csak tartanak..
6 boltot jártam végig, de mindenütt csak az a befőttesgumival összefogott kategória volt..
Egy boltban mondták azt, hogy van 800as kingmax..
Ennyire extrém kívánság szerintetek ez?

Ja és az utolsó bolt, ahova bementem:
Mondtam mi kell, erre az eladó elkezdi mondani, hogy annyival nem jobbak azok, illetve rákérdezett, hogy milyen gépbe lesz, mert a gyengéhez nem érdemes, és különben is a dual channelt felejtsem el.. (???? az értetlenkedő arckifejezésem láttán kifejti, hogy régebben ők kipróbálták, nem ilyen- hanem 60.000-es kitekkel, és nem ért sokat, csak kb 5-6% gyordulást hozott a normál memóriákhoz képest..)
Közben pakolja ki elém a szokásos befőttesgumi kategóriát...
Mondtam, hogy köszönöm szépen, de egyenlőre tovább keresgélnék..

(#10650) localhost válasza kisi (#10649) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kisi!
Te alaposan el vagy tévedve! :C
Légy olyan kedves ebben az az ellentopicban kifijteni véleményedet!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.