Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10351) neduddki válasza LÁZ (#10349) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mar egy kvazi is tugya, ajajjjaj

udv

neduddki

p.s. koszi:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10352) virkir válasza neduddki (#10351) üzenetére


virkir
veterán

Mivel értettelek tisztán és tudom a választ ezért megosztom veled. :D
A senerit mivel kigolyózták a gittegyletből (látható a kisbetűvel kezdett név) még valamikor januárban bezárt.
Csak egy trehány banda aki nem képes legalább megszüntetni a honlapját és értesíteni a külhoni partnereket, hogy nyugodtan kiszolgálhatnak mást is mivel a továbbiakban nem akarnak kizárólagosságot Magyarországra.
Hogy rohadjanak meg, mennyit idegeskedtem mire sikerült a xigmatek hűtőmhöz hátlapi merevítőt találnom.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10353) bullseye válasza neduddki (#10351) üzenetére


bullseye
addikt

Majd pont az itteni hozzászólásszámnak van köze hozzá, hogy valaki ismeri-e a nicked eredetét...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10354) neduddki válasza virkir (#10352) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

koszi:- )
akkor osszuk meg az infokat /en ma kaptam/: antec: ingram
xigma ki a tapasztalaldo szerint ki?
es akkor meg felmerul a glacialtech

udv

neduddki

mod: Ferikem: hat azert ne feldyuk hogy oleg sokan oleg sokaig juzdottek ezert az infoert, de mostanra mar mindenutt felleheto, de a Kollegabol feltetelezem, hogy nem igy szerezte az infot, hanem intelektuelbol:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10355) Dany007 válasza Ice!? (#10348) üzenetére


Dany007
veterán

Akkor tán fogyatékos ? : P
Pár percig gondolkodtam ezen. Hogy vajon miért. Valami baja lehet? De nem hinném, mert az adatlapon tud normálisan is. Akkor meg miért? Poénból? Dehát nem poén. Na jó, talán 1-2x még az, de ha ezt csinálja már 6-7 éve akkor biztos nem.
Vagy feltűnési viszketettség? Azóta se jöttem rá... :)

(#10356) Dany007 válasza neduddki (#10347) üzenetére


Dany007
veterán

Vagy épp annak hiánya, hogy így írjunk? ;)

(#10357) neduddki válasza Dany007 (#10355) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat Kollega Te iogazan kompjj szellembeli kihivasokkal kuzdesz ha ijjet allitasz a adatlapommal kapcsolatban:- )))

udv

neduddki

p.s. Egiek fenn a magassagban: mi kell ahhoz hogy egy csekejjertlemu human letforma a szajbaragas utan se fogja fel???:- )))

mod: Ferikem Tessek itt egy diszpeldany:- (

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10358) Dany007 válasza Badman 4ever (#10350) üzenetére


Dany007
veterán

Nez a része bosszant egy kicsit, hogy őszinte legyek.
Amiről Neddudki abszolút nem tehet.
Csak, amikor van 1-2 ember itt a Ph!-n, akit agyon szivatnak / basztatnak / kurogatnak a helyesírása miatt, sokszor oldalakon át telespammolva az adott bejegyzést... És akkor itt egy srác, aki idehány egy ilyet, mert írásnak nem nevezném... És ez senkit nem zavar, mert már megszoktunk címszó érvényesül... Csöppet igazságtalannak tartom.

(#10359) Dany007 válasza neduddki (#10357) üzenetére


Dany007
veterán

Hi :)
Az adatlapodon abban az egy mondatban max 1 helyesírási hiba van, az szerintem el megy.
És olvasható is.
A többinél, pl a fent említett hsz-re gondolva nincs helyesírási hibád, ugyanis azt nem lehet írásnak nevezni.

(#10360) neduddki válasza Dany007 (#10359) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

1 neduddki-t kisbetuvel irjuk
2 en 3at latok
3 en formedvenybnek hivom es ide kell nemi nemu szellemi kepesseg a megerteshez, az experteket npt rangal alsuuk el

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10361) Dany007 válasza neduddki (#10360) üzenetére


Dany007
veterán

Én ezt értem. Nincs is ezzel gond. El lehet olvasni ha az ember küzd vele 1-2 kört.
Az értelmét nem látom :)
Mert nem hinném, hogy ha bármely családtagodnak / főnöködnek / ügyfélnek írsz egy levelet, akkor is ezt a 'förmedvény' stílust használod! Már pedig ha egy ügyfél megérdemli a normális magyar írást és stílust, akkor vajon a PH! olvasói miért nem...
Holnap reggelig nem tudok válaszolni. Csak nehogy bunkóságnak vegyed, hogy most eltűnök : )
Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

(#10362) neduddki válasza Dany007 (#10361) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha am Magadtu eszt sem tanyalod meg: bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10363) virkir válasza neduddki (#10354) üzenetére


virkir
veterán

Xigmával a Pcgear akar esetlegesen foglalkozni legalábbis mikor bent voltam szót kerítettünk erről.
A Glcialtech-ről fogalmam sincs.

#10362
p.s. aze szeritnem en meg mindig erthetobben irok mint az igazi Torok Szultan
De jól haladsz, hogy utol érd.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10364) neduddki válasza virkir (#10363) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

koszi, majd korberagom az kollegkat hogy ki irol tud

udv

neduddki

p.s. ne dicsejje me elpirulok:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10365) Ice!? válasza Dany007 (#10355) üzenetére


Ice!?
őstag

Én sem tudom, de érdekelt, és egy picit elkezdtem nyomozgatni, majd később megláttam, hogy ide is linkelte már neked. [[link]] :)
Eszembe se jutott volna ez az ok.

(#10366) 7


7
addikt

Legyetek szívesek visszakanyarodni a topic eredeti témájához, az üzletes történetekhez. Fáradt gőzben elfér ugyan bizonyos mennyiségű off, de azért ne essünk túlzásokba. Köszönöm

(#10367) Dany007 válasza neduddki (#10362) üzenetére


Dany007
veterán

Hmm érdekes. Köszöntem : ) egyszer próbáltam Rejtőt olvasni... Szüleim szerint nagyon nagyon vicces. Hát sajna nekem nem jött át =/
(ps.: Te most leböfögtél? :DD)
Kiszálltam az offból, ez volt az utsó.

(#10368) Veatta válasza Dany007 (#10367) üzenetére


Veatta
aktív tag

Majd ha öregszel egy kicsit, majd értékelni fogod...

szerk:off

[ Szerkesztve ]

(#10379) Bordoi


Bordoi
őstag

Takarítottam néhány nem ide illő hozzászólást. Lassan kanyarodjatok vissza a topik eredeti témájához.

Pentax Amennyiben nem tetszik valaki stílusa, egyszerűen ne olvasd el.

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10380) adik


adik
őstag

...
- lehet utalvánnyal fizetni?
- milyennel?
- sodexo
- lehet.
...
- ezt az utalványt nem fogadjuk el!
- miért? most mondta, hogy elfogadják!
- igen, de ez "meleg étel" utalvány, bár tény, hogy sodexo
- és??

(bár megjegyzem, ha megeszi előttem a vinyót melegen, egye fene, elfogadom a sodexo meleg étel utalványát :DDD )

Kettő, csipkebokor vessző!

(#10381) localhost válasza adik (#10380) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Miért a hdd-ben van lemez-tányér, nem ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10382) liver


liver
tag

Hát ma nagyon nagy műsor volt nálunk....
1 hete hoztak egy asus notit,amit nem lehetett tölteni,mert a töltésvezérlő akármije tönkrement(a noti szervizeléséhez csak alap szinten értek),legalábbis mi erre gondoltunk.
A noti 4éves volt kb 50 ezer forintot érhetett működő állapotban.
Mi már akkor is mondtuk,hogy a javítást nem kéne erőltetni,mert gazdaságtalan a javítása MINIMUM 30 ezer forintba fog fájni.Még is az lett a vége,hogy javítsuk meg,mert nekik most nincsen pénzük új notebookra.Rendben de én ragaszkodtam hozzá,hogy először egy hibafeltárást csinálunk és utána visszaszólunk,hogy mi a helyzet.Munkalap kitölt,ügyfél el.
Másnap kolléga szétkapja a notit és bizony ez komoly hiba ezzel ő sajna nem tud mit kezdeni.Nem baj van egy ismerős aki jobban ért ehhez mint mi és neki alkatrésze is van.
Megnézi ő is és nettó 32 ezerért tudja orvosolni a problémát.Oké!
Felhívom a hölgyet,hogy nettó 38 ezerbe kerül a javítás(mert ugye nekünk is élni kell valamiből).Azt kérdezi,a hölgy,hogy mit jelent a nettó,ezt én elmagyarázom de itt nem fejtem ki :DDD
Áldását adja,hogy javítsuk.
Eltelik 3 nap,ma felhívom a hölgyet,hogy kész a noti lehet érte jönni,38 nettó lesz!
-38 nettó???Azt mondta,hogy maximum bruttó 30 ezer forintba fog kerülni?
-Én?Mikor mondtam ilyet?
-Hát amikor bevittem a notebookot javítani.
-Az egy körülbelüli ár volt és minimum 30ezer,de lényegtelen,mert 3napja beszéltünk és mondtam,hogy nettó 38 ezer lesz!
-Ön engem nem hívott!De nem fogok telefonon vitatkozni(telefon "lecsap")

Pár óra múlva bejön a férjével és habzó szájjal neki állnak,hogy ők most rögtön elviszik a notit,úgy ahogy van nem kérik a javítást(a noti már persze meg van javítva).
Ezen a ponton egy kicsit elbizonytalanodtam,mert a pult alatt van egy "önvédelmi eszköz",de lélegeztem egy mélyet és a nehezebb utat választottam.
30 perces vita után,arra jutottunk,hogy most nem de hétfőn elviszik a notit,addigra "rontsuk vissza".Vásárlók könyvébe is beleírtak,amin majd jókat fogok röhögni pár év múlva,de most még nem tudok...ez az élmény még túl friss....Ma se fiatalodtam.
Szóval ma simán buktunk 32ezer pénzt :(

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#10383) lúzer válasza liver (#10382) üzenetére


lúzer
veterán

miért nem adtad oda 30-ért?
buktál volna 2-őt, nyertél volna 1 tanulságot :U

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#10384) dave93 válasza liver (#10382) üzenetére


dave93
őstag

és kész, ezzel semmit nem tudsz kezdeni? :( Ez nem minősül lopásnak? Nem szoktatok legalább valami kisebb összeget előre elkérni?

(#10385) Lenry válasza liver (#10382) üzenetére


Lenry
félisten

telefon nem loggolta a hívásodat?
azt azért lehetett volna lobogtatni előttük, hogy dehogynem hívtam, itt van ni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10386) liver válasza lúzer (#10383) üzenetére


liver
tag

Bruttó 30ezer vagyis nettó 25 és így már 7 ezer a különbség.De a végén már csak a notit kérték vissza szó se volt 30ezerről.

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#10387) liver válasza dave93 (#10384) üzenetére


liver
tag

Az a baj,hogy a noti jogilag az ővé.Én max polgári peres úton követelhetem a 38 ezret és kb 5 év múlva meg is kapnám,de annyit nem ér az egész...marad a tanulság :(

Naponta minimum 30 hívást fogadok és 3nap telt el a telefonbeszélgetés óta..a telcsim nem jegyez meg ennyi számot sajna:-(

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#10388) sasa311 válasza liver (#10387) üzenetére


sasa311
veterán

Én simán földhözb@sznám a szarát és visszaadnám, hogy "tessék, visszarontottam".

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10389) johnny82 válasza liver (#10382) üzenetére


johnny82
őstag

Nem vagyok eladó, de ez kib@szott nagy parasztság. Én lehet nem bírtam volna ki veszekedés nélkül.

(#10390) eziskamu válasza liver (#10382) üzenetére


eziskamu
addikt

Csak egy kérdés, ezer százalék, hogy azzal a nővel beszéltél, vagy olyan jellegzetes stílusa/hangja volt? Egyébként meg lehet olyankor hívtad, amikor valamilyen szer hatása alatt állt (nem rosszra gondolni, akár gyógyszer vagy altató), esetleg aludt mikor hívtad, majd visszaaludt, és ezért nem emléxik. De általában a legegyszerűbb megoldás a nyerő.

(#10391) mephi666 válasza liver (#10382) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez tényleg nagy parasztság volt... ha a boltos kölcsönös bizalmat feltételez és nem írat alá mindenről papírt, akkor ilyen vége is lehet köcsög vevők miatt... :( ilyennel mi is találkoztunk már jópárszor... kereskedelemben dolgozok én is és vannak tényleg nagyon tapló vevők... a megoldás: mindenről papírt kell aláíratni az ügyféllel... csak ebből meg az jön le, hogy néhányan hőbörögni fognak... én vastelepen dolgozok... van vagy 20telephelyünk az országban és ha épp nincs valami áru, akkor elintézzük a vevőnek, hogy lehozzák... ha pedig méretre kell szabni valami vastagabb vaslemezt és kp-s vevő kéri, akkor általában előre kifizettetjük vele, mert történt már olyan, hogy valaki levágatta, aztán letagadta és nem is vitte el :W kb hasonló helyzet... aztán meg örülünk, ha 1éven belül véletlenül valakinek pont akkora darab kell... csak hát ebből meg az jött le, hogy néhányan velem is nekiálltak bunkózni, hogy "miért nem vágjuk le neki előre, mert már x ideje nálunk szokott vásárolni?" (hozzátenném, az ilyen ügyfelek is tudnak irtó köcsögök lenni... nem kell őket félteni... pl a fuvarosuk úgy jön, hogy 3 kamion áll előtte és várnia kell, tolakodik, hívja a főnökét... az hívja a mi főnökünket és lebaszat, hogy: "mi az, hogy nem szolgáljuk ki soron kívül?" :W )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10392) lúzer válasza liver (#10386) üzenetére


lúzer
veterán

nekem 8 de azt írtad buktatok 32-t
mindegy, így meg 7-et buksz nem 2-t de az is jobb

és mi van ha nem adod ki a notit?
a 30-ba belement, fizesse ki

én bizony felvettem volna az ogre stílust

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#10393) lúzer válasza mephi666 (#10391) üzenetére


lúzer
veterán

na én meg szemüvegkeretet vittem be egyszer régen egy bp-i optikushoz.
megegyeztünk aztán mondom adjon papírt, hogy én hoztam a keretet.
erre nekiállt üvöltözni, hogy mijazhogy nem bízok benne, és így nem csinálja meg.
ennyi, elküldtem a csába, mentem a szomszéd optikushoz

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#10394) adik válasza eziskamu (#10390) üzenetére


adik
őstag

Tapasztalat: bárminemű információ is a legkülönöbözőbb féle képpen transzformálódik az egyeztetés és a biznisz lebonyolítása között. És amikor a visszajátszott beszélgetéssel szembesíted, még akkor is csattog, hogy de hát nem erről volt szó! Ismered Te is a viccet, nem: "Drágám, most nekem hiszel, vagy a szemednek?!?" Ez most a mai magyar vásárlói kultura (tisztelet a kivételnek).

Kettő, csipkebokor vessző!

(#10395) johniee válasza liver (#10387) üzenetére


johniee
senior tag

Szerződést kéne írni minden ilyesmiről :D Mást nem tudok kitalálni az ilyenek kivédésére :F
Milyen "vásárló" az ilyen :O

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#10396) Gyuri27 válasza liver (#10382) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem akarok okoskodni. Két dolgot mondanék. Egy: nem nettó árat mondunk. Mert ez marad meg a fejében. Meg amúgy is inkább fizet 38k-t mint 45,6k-t. Kettő: előre ne mondj kb árat. Mert szintén arra fog, arra akar emlékezni. Három (kettőt igértem): Mikor kiderült mennyibe fáj, irass vele egy papirt, amiben megrendeli a javitást. Az tartalmazza mit és mennyiért javitasz/javitotok. Ha akkor nem fizet nem adod vissza jelen esetben a notit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10397) Barney™ válasza adik (#10380) üzenetére


Barney™
aktív tag

Egy 50 fokos 4 tányéros tűzforró hitachit kellett volna neki adni ;)

(#10398) adik válasza Barney™ (#10397) üzenetére


adik
őstag

és hogy ne legyen száraz kenjem meg valami coolink pasztával? szilikáttal meg fűszerezzem meg? :DDD

Kettő, csipkebokor vessző!

(#10399) ixtom válasza localhost (#10381) üzenetére


ixtom
tag

Némelyikben parkolóvilla is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10400) Darth_Revan válasza liver (#10382) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én döntés elé állítattam volna.
a) fizessen 30e Ft-ot és visszakapja "visszacsinálva"
b) Fizessen 45e Ft-ot és megkapja javítva

Ha egyik se jó akkor meg nem kapja vissza :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.