Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27077) sptkyle válasza oriic (#27075) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hát nekem van egy sztorim, de eddig keresgettem a készített képeket. (sajnos úgy tűnik elvesztek).
Bár nem SZÁMTECH boltos , de remélem jó..

Srác (fiatal, 22év körüli, kultúráltan kinéző egyébként kisebbségi) bejön, hogy nem lehet bekapcsolni a PS2-jét.
Hát jó, felveszem, megy a polcra a többi közé.

Eltelik pár óra, jövök megyek a polc mellett, szemem sarkából látom, hogy valami nem stimmel... jobban megnézve az említett PS2 Slim készülék szellezőnyílásain kikacsingat néhány idegen eredetű organikus életforma (mint Marika néni a panel 4. emeleti ablakából. :D)
Nézem, köszönök nekik (persze le se sz*artak -.- ), és konstatálom, hogy néhány csótány lakik ebben a gépben.

Gépet ki az udvarra egy nagy bödönbe, gumikesztyű fel, gépet szétszed, lakókat egyesével csipesszel kis légmentesen záródó zacsiba be.

A hiba amugy gyorsan meglett, a bekapcsoló gomb volt törött, cseréltük, ügyfelet értesítettük hogy kész a gépe.

De a slusszpoén:
Srác jön egy másik fiatal sráccal (később kiderült ő az új vevő a gépre)
És amikor kihoztam a gépet, majd rátettem a zacsit (a kiszerelt alkatrészeket mindig kiadjuk), és közöltem a hibát, és hogy ezek az izék laktak a gépben, egyikük szeme sem rebbent. :Y

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.