Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27551) azbest válasza frescho (#27550) üzenetére


azbest
félisten

Kérdés, hogy azon rajta vannak-e a telefonszámok. Adatvédelemre hivatkozva lehet ki vannak hagyva.
Úgy látom, hogy vodánál például már online is lehet kérni hívásrészletezőt. Pár éve külön nyilatkozat után küldtek két hónappal később.

[ Szerkesztve ]

(#27552) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

Szolgáltatónál adatvédelmi okokból lehet megvannak a hívások és az sms-ek is,de ha meg is vannak szerintem az üzeneteket nem adják ki,ha egyáltalán tárolják.
Mai világban már simán el tudom képzelni,hogy azok is megvannak valahol valami szerveren.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#27553) MR_Joe válasza bullseye (#27545) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Vannak sms visszahívásra progik, de úgytudom csak sim-re mentett sms-eket lehet, híváslista meg a részletes számlán... ha van.

szerk.: megelőztek

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#27554) gozso válasza azbest (#27551) üzenetére


gozso
senior tag

lehet, de nem látni a teljes tel számot. legalábbis azon, amit én online letöltöttem

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#27555) ViZion válasza Kicsirics77 (#27552) üzenetére


ViZion
félisten

Tényleg! Írjona az NSA-nak :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27556) frescho válasza Kicsirics77 (#27552) üzenetére


frescho
addikt

Uzenetek nincsenek meg, csak ha valakit figyelnek, de a CDR-ek igen, amibol a szamok kinyerhetoek. Ezeket elvileg kiadjak, ha irasban keri oket a kartya tulajdonos. Masnak nem adatvedelmi okok miatt.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#27557) MasterMark


MasterMark
titán

Tudom, hogy szeretitek az off topik kérdéseket, úgyhogy:

Csavarokat honnan lehet külön szerezni? Ebay-én nézegettem, de van valami itthoni olcsó forrás? :R

Switch Tax

(#27558) shteer válasza MasterMark (#27557) üzenetére


shteer
titán

faboryból :) "gépház" csavarokat?

..szerintem jónak tűnik

(#27559) MasterMark válasza shteer (#27558) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, nyilván PC csavarokat. :))

A sűrű menetes, meg a nem annyira sűrű menetes kellene. :DDD Meg alaplap távtartó, abból is ez a két fajta, és ahhoz való csavar, aminek nem olyan hatlapú a feje.

Bár szerintem a vége az ebay-es ilyen pakk lesz, csak arra sokat kell várni. :(

Switch Tax

(#27560) TaaT válasza MasterMark (#27559) üzenetére


TaaT
veterán

Én bementem a legnagyobb helyi számtech boltba és adtak vagy 30-40darabot ingyen. :)

Give them hell Ukraine!

(#27561) MasterMark válasza TaaT (#27560) üzenetére


MasterMark
titán

Itt olvastam, hogy nem szeretik azokat akik így kérnek. :DDD

Switch Tax

(#27562) Jazzos válasza MasterMark (#27561) üzenetére


Jazzos
tag

Hülyeség, én is eloszogattam anno pár kilót, nem fájt. Most max egy fél kilót tudnék adni + jönni kellene érte Győrbe. :D

(#27563) MasterMark válasza Jazzos (#27562) üzenetére


MasterMark
titán

Hmm értem. Közben már kaptam privátban ajánlatot.

De amúgy nektek honnan van? :D Mert ugye ez alapból a házhoz jár ilyen kis csomagban. Csak hát házat cserél legkevesebbszer az ember, és elvesznek / tönkremennek a csavarok. Máshoz meg nem adnak.

Switch Tax

(#27564) Jazzos válasza MasterMark (#27563) üzenetére


Jazzos
tag

A házakhoz amit adnak és nem használom fel, azokat megtartom. Vagy odaadom rászorulónak. :D Ha nem a legalja übergagyi ház, akkor elég sok szokott maradni. Gagyi házaknál néha elég jók kicentizik a darabszámot, néha nem is elég.

(#27565) LógaGéza válasza TaaT (#27560) üzenetére


LógaGéza
addikt

Akkor ezek szerint nem csak én húztam le őket csavarral - csak én kértem egy kis zacsit, és belepakoltam pár marékkal :D
De legalább rendesek voltak :K

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27566) localhost válasza MasterMark (#27561) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha Veérh István jött kéregetni, akkor kapott egy pár darabot, ha maszek adótnemfizetek de én vagyok a konkurrencia, az kapott három darabot, ha cég jött kunyizni azt elhajtottam, ha egy rendszergazda, az vihetett akármennyit.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27567) szumo válasza MasterMark (#27563) üzenetére


szumo
senior tag

Az az igazság, hogy ha az ember elég sok komplett gépet épít, rövid időn belül kilós mennyiségek keletkeznek. Én a speciális csavarokkal szoltam bajban lenni, egy egy hűtés felfogatásánál. Van, hogy 20 percig is keresek két egyforma csavart. Na meg a műanyag távtartók, ami az érdekes méretű lapokhoz kell olyat sem adnak már manapság a ház gyártók. Pedig nem egy rossz dolog, ha memória cserekor nem kell az alaplap alá nyúlva ellentartani, míg a helyére pattan a modul.
A másik amivel egyre smucigabbak a cégek az a sata kábel. Még egy rendes géphez 3db legalább kell, mostanában már csak kettő darabbal kínálják meg a doboz tartalmát. Pedig régen 4db tuti volt az alaplapokhoz.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#27568) cbmfan


cbmfan
senior tag

nálam is van vagy fél kiló, de legalább rendszerezve dobozban :DDD fizeted postát küldök amennyi kell.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#27569) MasterMark válasza szumo (#27567) üzenetére


MasterMark
titán

Nem rég vettem új gépet, az alaplaphoz 4 SATA kábel járt.

Egyébként régebben nekem is volt vagy 3 doboz csavarom, csak el nem tudom képzelni hova lettek. :DDD Csak túrom túrom és folyamatosan a ventis csavarok jönnek meg ilyen beazonosítatlan csavarok, hogy azt sem tudom ez honnan van.
Másik részének a feje van szétmenve. Szóval. :)

localhost: Én rendszergazda leszek. Akkor nekem szabad? :DDD

Switch Tax

(#27570) shteer válasza MasterMark (#27569) üzenetére


shteer
titán

Lehet premium lap volt ;) a tegnapi Asrock H81M-hez is csak 2 volt csomagolva.

..szerintem jónak tűnik

(#27571) cbmfan válasza shteer (#27570) üzenetére


cbmfan
senior tag

Giga EP45-DS4-hez anno 6 db SATA és két táp átalakító volt csomagolva, de a hatból négy fém kapcsos, maradék gagyi műanyag, ami legkisebb mozdításra kicsúszott.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#27572) MasterMark válasza shteer (#27570) üzenetére


MasterMark
titán

Csak egy ilyen Gigabyte volt. Árban kb. annyi mint az az Asrock.

Switch Tax

(#27573) shteer válasza MasterMark (#27572) üzenetére


shteer
titán

Nem eleg, hogy Giga, meg amd-s is..

..szerintem jónak tűnik

(#27574) MasterMark válasza shteer (#27573) üzenetére


MasterMark
titán

No mi a gond? :)

Crytec210: Most mi ez a nagy AMD utálat is? :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#27575) Pttypang válasza shteer (#27573) üzenetére


Pttypang
veterán

En is nagy okosan megvettem anno a giga 6670et, abbol is a ddr3-asat, masnap mar rohogtem h milyen szerencsetlen vagyok, de amugy nincs gondom vele, hogy vehettem volna masikat :D

Everybody lies.

(#27576) shteer válasza MasterMark (#27574) üzenetére


shteer
titán

nem tudtad? melegszik meg lassú ;]

..szerintem jónak tűnik

(#27577) MasterMark válasza shteer (#27576) üzenetére


MasterMark
titán

Volt a Barton magos Athlon.

De most komolyan? :))

Switch Tax

(#27578) Pttypang válasza MasterMark (#27574) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem nagy amd utalat, de nekem nem jott be a random osszeomlo beallitasi panel.
Ha legkozelebb fejlesztem a gepet, akkor veszek valami low intel csodat es nem is teszek bele vidkarit, ugyse jatszom mar.

Everybody lies.

(#27579) gozso válasza MasterMark (#27563) üzenetére


gozso
senior tag

én a laptopokhoz való csavarokkal állok hadilábon. különösen a hp idióta (torx) hosszú csavarjaival.
asztali gépekhez összegyűlt vagy 5 kg, a 15 év alatt. közben háromszor költöztem is :DDD

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#27580) bullseye válasza MasterMark (#27577) üzenetére


bullseye
addikt

Ja, mert a Prescott P4 a jegesmedvék kedvence volt akkortájt...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27581) 5teve válasza bullseye (#27580) üzenetére


5teve
senior tag

hát igen, netkávézókba akkortájt fűteni se kellett... :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#27582) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok!

Bocsi az offért, lenne egy kérdésem. HP laptop bios frissítés után behalt. Recoveryvel próbáltam csak 1 hosszú 2 rövid sípolás hallatszik. Bios írásban jártas szakembert keresnék vagy aki tudna segíteni. Köszönöm.

(#27583) Jazzos válasza GoZoL (#27582) üzenetére


Jazzos
tag

Múltkor ugyanezzel hozta vissza az egyik ügyfél a HP laposát. A HP Update felkínálta az új bios-t, ő meg hitt neki. A HP természetesen lezárta magáról az ügyet, mivel a tulajdonos egy klikkeléssel beleegyezett a frissítésre, így az ő sara. A hölgy ahhoz hasonlította a dolgot, mint amikor egy vak mellé odaállsz a zebrához, hogy szívesen átkíséred. Aztán amikor a kamion alá vezeted, akkor bocs, ő akart átmenni. :(

(#27584) ViZion válasza GoZoL (#27582) üzenetére


ViZion
félisten

Neten azt írták, h külső monitorral elindult, mert ez VGA hiba... de hogy valóban Nálad is ez, azt passzolom. Kedves kis vég a HP ezek szerint. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27585) GoZoL válasza ViZion (#27584) üzenetére


GoZoL
senior tag

Most próbáltam ki, monitorra csatlakoztatva se megy.

(#27586) gozso válasza GoZoL (#27582) üzenetére


gozso
senior tag

hp pontos típusa esetleg?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#27587) GoZoL válasza gozso (#27586) üzenetére


GoZoL
senior tag

HP pavilion DV6780SE.

(#27588) kew válasza GoZoL (#27587) üzenetére


kew
senior tag

Bár nem pont erre a típusra vonatkozik, de hátha segít. A végén van egy megoldásnak jelölt hsz.
http://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Operating-Systems-and-Software/dv6880ev-BIOS-Update-failure/td-p/4575656

(#27589) iday válasza GoZoL (#27587) üzenetére


iday
aktív tag

Hali.

Tudok BIOS írni, ha szétszedve hozod akkor meg is várhatod.

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#27590) ati012


ati012
senior tag

Forgok azon hogy picipénzért a raktárkészletemet kisöpröm.

Valakit esetleg érdekelne közületek?

(#27591) gozso válasza kew (#27588) üzenetére


gozso
senior tag

én is ezt akartam...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#27592) LógaGéza válasza ati012 (#27590) üzenetére


LógaGéza
addikt

Megadtam egy kedves barátomnak a számod, keresni fog (szegről - végről kollegák vagytok, ő is foglalkozik reballal :D)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27593) TaaT válasza Jazzos (#27583) üzenetére


TaaT
veterán

Tudom hogy ez semmi, de nekem nemrég felajánlotta az AMD hogy frissítsek az új catalystra, elfogadtam, na utána 1x sem indult el a control center, már win betöltése után összeomlott. Mondom fasza, ment vissza a régi... :W

Give them hell Ukraine!

(#27594) GoZoL válasza kew (#27588) üzenetére


GoZoL
senior tag

Végigcsináltam,nem segített! :( Köszi azért!

(#27595) LógaGéza válasza TaaT (#27593) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én is ma frissítettem - igaz, Betára -, és semmi bajom nincs vele :K

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27596) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

PH főoldal: ArcBook
"A tízhüvelykes ArcBook operációs rendszerrel és irodai csomaggal együtt 55 000 forintos áron indul, amiből a karácsonyi szezonban várhatóan faragnak még egy kicsit."

Olyan olcsó, hogy mindenki ilyet vesz a bejgli mellé karácsonyra. Szuper lesz majd amikor jönnek a kedves tulajdonosok, hogy erre szeretnének Windows 7-et. :D

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#27597) shteer válasza Szakbarbár (#27596) üzenetére


shteer
titán

Jo szakember megoldja ;]

..szerintem jónak tűnik

(#27598) Zolás válasza Szakbarbár (#27596) üzenetére


Zolás
addikt

Ha már felraktad a winnyócat ménemmegyakrájzisz? :DDD ;] ;]
Biztos hogy te rontottad el, mikor behozták ment rajta. Simán települt droidra, de te direkt elrontottad :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27599) Pttypang válasza Zolás (#27598) üzenetére


Pttypang
veterán

Raknek ra nekik egy ubuntu szervert :D tetszes szerint pickelt nyelven ofc :D

Everybody lies.

(#27600) Zolás válasza Pttypang (#27599) üzenetére


Zolás
addikt

Klingon nyelven van? Az alá nem adom :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.