Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26251) ViZion válasza KaiotEch (#26250) üzenetére


ViZion
félisten

...akkor nem ismered a viccet, amit Ő írt ide. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26252) Pttypang válasza KaiotEch (#26250) üzenetére


Pttypang
veterán

Így se ugrik be?

Everybody lies.

(#26253) KaiotEch válasza Pttypang (#26252) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jó így már leesett :D :W :R

(#26254) ViZion válasza Pttypang (#26252) üzenetére


ViZion
félisten

Volt egy bölcsész kolléganőm a nyomdában... :K
Okos, fiatal, talpraesett, ügyes, etc... ideje 90 %-ban fénymásolt. Hiába mondtam neki, h ezért kár volt diplomázni... de szereti a hazát, nem megy külföldre. Szép eszmékért egészen más dolog éhen halni, mint mittomért azért, mert valaki lusta / alkoholista... :o

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26255) Pttypang válasza ViZion (#26254) üzenetére


Pttypang
veterán

Az erhenhalas ehenhalas marad, tortenjen barmilyen indokkal is. :U

Everybody lies.

(#26256) gozso válasza Pttypang (#26255) üzenetére


gozso
senior tag

ismerőseim, félig-meddig szívességképpen elvégzett munka után, kétféle képen szoktak kérdést feltenni:

-Tartozom valamivel?

-Mivel tartozom?

szerintetek, mi a különbség a kettő között? ;]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#26257) Pttypang válasza gozso (#26256) üzenetére


Pttypang
veterán

Az ehenhalas :DDD

Everybody lies.

(#26258) Zozzant válasza gozso (#26256) üzenetére


Zozzant
addikt

Semmi, mindekettő ötezer lesz!:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#26259) gozso válasza Zozzant (#26258) üzenetére


gozso
senior tag

hideg, hideg...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#26260) rgeorge válasza gozso (#26256) üzenetére


rgeorge
addikt

Az első után odaértik az Ugye nem? kérdést is. A második kérdés feltevője tényleg fizetne is.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#26261) Balinov válasza gozso (#26259) üzenetére


Balinov
félisten

az elso esetben feltetelezik, hogy egyaltalan nem kersz semilyen ellentetelezest, a masodiknak erzesre legalabb megfordul a fejukben.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#26262) Jorus válasza gozso (#26256) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha szívességből segítek, akkor nem kérek érte pénzt. Ha nem szívességből segítek, akkor előre jelzem, hogy mennyi lesz várhatóan "tólig".

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#26263) ViZion válasza Jorus (#26262) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Én meg már szoktam mondani, hogy nem tudok házhoz menni, etc... etc... Mert sokan elvárnák, hogy két fröccsért ott üljek és várjam amíg az egymagos szaron végigmegy az AV-je. Volt, akinek megmondtam, h többet nem csinálom a gépét, vagy kap Linuxot, vagy vigye máshova, mert 2 havonta nem fogok XP-n vírust kergetni barátilag (ledolgozza, ami azt jelenti, h a napját nem 850-1000/h hanem 700/h fizetem...). Volt, aki Ubuntuval hibátlanul elvolt 2 évig, majd rakatott fel vkivel windost, mert az kell, azt mondták (mert linuxon nincs fészbúk meg vatera... kb. ennyi nekik a InterNYet...), persze mikor nem volt hang, meg fele driver hiányzott, akkor menjek ki. kb. 2. után mondtam, h nem megyek ki, elhozom vagy hívjon mást, aki ott üldögél. Mert ha vmi driver dolog és megoldom 20 perc alatt, akkor ne kérjek pénzt, mert ne... az még olyan "webcaritas" ahogy egyik PH! kolléga monda... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26264) KaiotEch válasza gozso (#26256) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem erre az a bevett szokásom, hogy a válsz: Amit gondolsz. Általában nem gondolnak semmit, így felmérem ki mennyire becsületes, és ha nekem kell tőle vmi, akkor én is így gondolom.

(#26265) gozso válasza Zozzant (#26258) üzenetére


gozso
senior tag

van ami pénzben megfizethetetlen... igaz, saját sztori:
szomszéd hív, adsl beállítás, router, ilyesmi... kb 15 perc... rövid beszélgetés, kiderül asszisztens a közeli sztk-ban. mivel tartozik? heves fejrázás: semmi, semmi.
2 nap múlva 4 éves lányomnak a bőrgyógyászatra kellett volna időpont. rendelőintézet: majd 2 hét múlva :( :W

szomszédot felhívtam, másnap soron kívül fogadták...

ez mennyit is ér? :O

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#26266) azbest válasza gozso (#26265) üzenetére


azbest
félisten

mondjuk, ha minden normálisan működne, akkor korrupció nélkül is lehetne normális ellátás. Nem a konkrét eset kapcsán, csak úgy kikívánkozott.

Munkahelyi üzemorvos a szokásos éves vizsgálatkor mindenkit elküld mostanában szemészetre is. Meg van adva, hogy csak telefonon és meghatározott időszakban lehet időpontot foglaltatni. Az első három héten nem vették fel vagy kinyomták a telefont. Persze hallottam praktikákat, hogy automatikus tárcsázó appal előbb utóbb megunják és felveszik. Meg tán ha a portát hívom, akkor onnan felkapcsoltatva is sikerülhet... de ez az egész szánalmas. Igaz, múlt héten amikor próbálkoztam, meg is lepődtem, hogy azonnal felvették a telefont és kedvesen, kulturáltan kérték be az adataimat a három hét múlvára kapott időponthoz. Szóval végül is sikerülni fog, már csak félnap várakozás kell az időpont napján. :R

(#26267) #21346560 válasza azbest (#26266) üzenetére


#21346560
törölt tag

"nem vették fel, vagy kinyomták"
Nyári szünetet tartottak, amikor meg "kinyomták" épp ott volt a takarító nő és zavarta a csörgés?! ;]

(#26268) mongi


mongi
senior tag

A nap beszólása, én bekereteztetném szívem szerint, és kitenném az üzletben :D

"Vannak vásárlók, akiket el kell engedni, mert túl hülyék/bunkók/éretlenek ahhoz, hogy egy xy eszköz tulajdonosai legyenek".

A többit itt olvashatjátok: [link]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#26269) madgie válasza mongi (#26268) üzenetére


madgie
titán

Már rég alkalmazzuk ezt, valakinél hamar le lehet szűrni, hogy valószínűleg problémás lesz, adott esetben még simán sokkal többe kerül majd a boltnak, mint amennyit itt hagy... na az ilyen után miért kéne futni? Hadd menjen máshová kiélni a lelki baját.

(#26270) ViZion válasza madgie (#26269) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Volt, aki megmagyarázta, hogy a frissen vásárolt Blu-ray (vagy DVD, nem emléXem), fHD TV, házimozi kombóján szebb a kép scart-al csatlakoztatva, mint HDMI-vel... aham, persze.

Elb.assza az ilyennel az ember az időt, felqrja magát, de meggyőzni nem lehet, végén még te leszel a szemét, aki a sz@rt akarja rátukmálni... El kell engedni, éljen a kis világában, és hasznosabb dolgokkal tölteni az időt. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26271) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Na, szépen ide is begyűrűzött a valamelyik nap tárgyalt téma...

Hibásként hirdetem :)

Hogy is mondtuk? Mi is volt, vérzsuzsi? :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#26272) ViZion válasza Gézengúz (#26271) üzenetére


ViZion
félisten

Ez is a kínai kamukari? Jelenteni ké'ne...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26273) Gézengúz válasza ViZion (#26272) üzenetére


Gézengúz
addikt

én olyat nem szoktam, de aki gondolja megteheti, azon töröm az agyam, hogy tudja vajon, vagy tényleg ilyen hülye lehet? :U

[ Szerkesztve ]

(#26274) TaaT válasza ViZion (#26272) üzenetére


TaaT
veterán

"Ez is a kínai kamukari?"

Lehet. [link]

Give them hell Ukraine!

(#26275) westcoastog


westcoastog
veterán

Urak, egy öreg Hp omnibook Xe3 mennyit érhet? Egy ismerősöméknek van éppenséggel, és úgy látom nagyon nem használják, ma megkérdezem 5-ezerért megválnának e tőle, raknék rá valami linuxot, később egy wifi picimaci hálókártyát, ramot, használható lenne valamire.

[ Szerkesztve ]

(#26276) ViZion válasza westcoastog (#26275) üzenetére


ViZion
félisten

"valamire..." kb. annyira, ha valahol (autószerelő, iroda, nyomda, ilyesmi) van olyan gép, amit XP-s progi vezérel és másra nem használják, akkor esetleg oda. Netezni is szopcsi azon... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26277) westcoastog válasza ViZion (#26276) üzenetére


westcoastog
veterán

Valamiért mégis akarom. :D
Másik haverom faterja meg szerzett egy asus mypal pda-t, azt is meg akarom szerezni. :DDD

(#26278) gozso válasza westcoastog (#26277) üzenetére


gozso
senior tag

nem akarsz mellé egy psion revo-t? ;]

tegnap találtam a kupiban :DDD

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#26279) westcoastog válasza gozso (#26278) üzenetére


westcoastog
veterán

Postát állom. :P

(#26280) rgeorge válasza westcoastog (#26275) üzenetére


rgeorge
addikt

Ez az a fajta, ami attól megmakkant, hogy a dokkolón használták (értsd: reggel rá, este le). Nem bírta az alaplap a fel-re rakást...
#26278 gozso: működőképes? Nekem Series 5mx van, és egy Series 3a is. Nem eladók...

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#26281) ViZion válasza gozso (#26278) üzenetére


ViZion
félisten

de vágytam ilyesmire régen... :D Psion Organizer, volt még reklámja is, nagyon kellett... de sosem vettem. Ahogy manager kalkulátort sem, meg fordító gépet sem...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26282) westcoastog válasza rgeorge (#26280) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez megy rendületlenül, szerintem baja nem lenne már ha már kibírt 12 évet, való igaz hogy keeveset volt használva.

(#26283) gozso válasza westcoastog (#26279) üzenetére


gozso
senior tag

várok magamtól egy nagylelkűségi rohamot.... :P :U

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#26284) westcoastog válasza gozso (#26283) üzenetére


westcoastog
veterán

:DDD

(#26285) shteer válasza Gézengúz (#26271) üzenetére


shteer
titán

van már hamis 560ti is. vajon az eladó tisztában van vele?

..szerintem jónak tűnik

(#26286) Bjørgersson válasza shteer (#26285) üzenetére


Bjørgersson
félisten

384 bit és 1GB GDDR3, 1 tápcsati, érdekes. Kíváncsi vagyok a GPU-Z képre.
Szerintem tudhat róla, mert gyanúsan olcsón adja.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#26287) Yutani válasza Bjørgersson (#26286) üzenetére


Yutani
nagyúr

De ha azt vesszük, hogy ez egy 9600GT, akkor rögtön dupla áron adja...

#tarcsad

(#26288) Bjørgersson válasza Yutani (#26287) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A 9600GT-n is 256 bites memóriabusz van, és abból nem is készült 1 GB-os verzió, úgy tudom. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#26289) Yutani válasza Bjørgersson (#26288) üzenetére


Yutani
nagyúr

Dehogynem! Az én kamu GTX 650 kártyám is egy 1GB-os 9600GT.

#tarcsad

(#26290) Bjørgersson válasza Yutani (#26289) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor rosszul emlékeztem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#26291) wolfman válasza shteer (#26285) üzenetére


wolfman
veterán

Abból, amilyen amatőren az alaplapra szerelve fotózta le a kártyát, azt gondolom, hogy tudja és talán ős is át lett vele baszarintva.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26292) shteer válasza wolfman (#26291) üzenetére


shteer
titán

"kapott egy 2 ventilátoros, utángyártott hűtést, melyet szaküzletben szereltek fel rá." ;]

..szerintem jónak tűnik

(#26293) Yutani válasza shteer (#26292) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na innen lehet tudni, hogy tudja. :) Szerintem ezzel a hűtővel vette ebayről, a többi csak kamu. :)

#tarcsad

(#26294) cbmfan válasza Yutani (#26293) üzenetére


cbmfan
senior tag

tuti kamu. az összes hamis kínai cuccon ugyanez vagy ehhez hasonló van.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#26295) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hehe mit találtam most hogy szanálok a gépről :D

(#26296) cbmfan válasza KaiotEch (#26295) üzenetére


cbmfan
senior tag

hehe, ez legalább 10 éves :D látszik, hogy öregszem, mindegyik említett nick ismerős... :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#26297) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Mit erdemel az a fonok, aki nem hallgat a beosztottjara?
A ket recepcios allandoan sir, hogy lassu a gepe. HP 8300 All-In-One gepek, i5-3470 proci, 4 GB RAM, 1 TB HDD, Windows 7 Pro x86. A kisfonok kert javaslatot, hogy lehetne tobb kraftot belelehelni ezekbe a gepekbe, en SSD-t javasoltam. Ez volt mult heten. Jon a nagyfonok, o azt mondta, hogy szerinte tobb RAM kellene, mert sok program van megnyitva. Mondtam neki, hogy akkor Windowsbol is 64 bites kene, meg macera ujrarakni mindent; ha SSD-t veszunk, akkor eleg egy gyors klonozas. Tenyleg, mondja o, es meg az se biztos, hogy a telefonkozpontos program jol fog futni x64 kornyezetben. Ez volt tegnap. Ma jon az ukaz: rakjam at az egyik gepbol a RAM-ot a masikba, es nezzuk meg, mi tortenik... :Y Probaltam ervelni, hogy tokeletesen ertelmetlen a dolog, de nem, meg kell csinaljam. Azert kuldtem egy Xbit Labs cikket, amiben pont azt neztek, mi a jobb: +4 GB RAM vagy SSD (mondanom se kell, az SSD jott ki ertelmesebb bovitesnek). Mindegy, meg fel ora van hatra a tesztbol - es pont most jott el mogottem az egyik recepcios mondvan ez ugyanolyan, mint eddig...

(#26298) ViZion válasza SityiSXT (#26297) üzenetére


ViZion
félisten

Meglepő... de több ram, nagyobb VGA is kellene, meg BF4 licenc... ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26299) TaaT válasza SityiSXT (#26297) üzenetére


TaaT
veterán

Év elején voltam a helyi Erste bankfiókban, volt egy kis gubanc a netbankommal és a tárgyalóban lévő asztali gépen bejelentkezve próbálta megoldani a hölgyemény a problémámat. Nem hazudok de majd 5 percig reszelt a winyó mire betöltött a Win.

Amúgy ez általános, nagyon sokan azt hiszik minél több memória van a gépben/VGA-n, annál gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#26300) SityiSXT válasza TaaT (#26299) üzenetére


SityiSXT
őstag

Fejlemeny: a masik recepcios csaj is azt mondta, hogy ugyanolyan szar, mint eddig. Uzentem a nagyfonoknek, hogy ez nem jott be, rendelheti az SSD-t. :DDD

Szerk.: Ja, es ez a masik recepcios nem engedi, hogy leallitsam a gepet arra a 2 percre, amig kikapom az extra RAM-modult, mert a telefont igy nem tudja felvenni. Jogos, vegulis leallitassal-bootidovel egyutt olyan 10 perc az egesz muvelet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.