Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27201) macilaci78 válasza dvdbackuper (#27192) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szia!

Azt hogy? :))
Párom tanár anyjának régi iskolai gépe, ami még leltárban van. Pénzt költeni a ramnál többet nem akarok, viszont elcseszni sem. :U

Üdv

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27202) cbmfan válasza gozso (#27194) üzenetére


cbmfan
senior tag

te, nem lesz túl hangos az iroda ennyi csirkével? meg etetni is kell őket, többiről nem is beszélve...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#27203) dvdbackuper válasza macilaci78 (#27201) üzenetére


dvdbackuper
őstag

csak van valami weboldala, MSI WIND is van több fajta

(#27204) mongi válasza gozso (#27194) üzenetére


mongi
senior tag

Nano wifit nekik, oszt had rugdalják a setétek :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#27205) macilaci78 válasza gozso (#27194) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Problem solved. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27206) Jazzos


Jazzos
tag

KVR667D2S4P5K2/4G 2x2GB DDR2 ECC modul kell valakinek valamennyiért? Nyakamon hagyták...

(#27207) TESCO-Zsömle válasza macilaci78 (#27205) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nálunk suliban a diákok úgy pucoltak ki 5 gépet, hogy a ház elején kiszedték az 5,25-ös meghajtókeretet, majd nőgyógyászokat megszégyenítő módon az ott keletkezett nyíláson át hajtották végre a műtétet.

Rendszergazda mai napig nem érti, hogy a lelakatolt, érintetlen oldalú házból hogy vitték el a lecsavarozott alaplapokat. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27208) Pttypang válasza TESCO-Zsömle (#27207) üzenetére


Pttypang
veterán

Annyi meghajtonak volt rajta hely, hogy kifert ott egy alaplap? wow :DDD

Everybody lies.

(#27209) ati012 válasza TESCO-Zsömle (#27207) üzenetére


ati012
senior tag

Dzsipótelepülésen pont ezért került mindenhova 2-3 optika. Azt törje ki a suttyó.

Ott mondjuk csak cpu / ram volt terítéken.

Alaplaphoz azért művészet kell.

(#27210) gozso válasza macilaci78 (#27205) üzenetére


gozso
senior tag

:C
nagyon állat...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#27211) Akybron


Akybron
aktív tag

A munkahelyemen sok DTK ház van, olyanok mint ez:

A hátán ott a lakathely (a képen nincs becsavarozva a lyukas fémlemez, de a látszik a helye).
Az előlap nem csavaros rögzítésű, hanem lepattintható a még kényelmesebb kilopkodást elősegítve.
Egyszer meg is jártam, az előlapnál fogva akartam gépet mozgatni, a kezemben maradt :B

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#27212) kmisi99


kmisi99
addikt

Nálunk az iskolába az új gépek olyan csavarokkal érkeztek amik már modern kézzel kicsavarhatók. A 12 gépből már csak 2 gépben van 8 ból 8gb ram.

(#27213) gozso válasza kmisi99 (#27212) üzenetére


gozso
senior tag

... és a maradékban? ;]
ja: mijaza "modern kéz"? lapát? :DDD

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#27214) Pttypang válasza kmisi99 (#27212) üzenetére


Pttypang
veterán

A szakkozepben, ahol voltam, megoldottak azzal ,hogy egy modul van a gepben, igy ha azt kiszedik, akkor ugye nem indul a gep.. Igaz, ha van ra ido, ez se akadaly, egy kis cserebere, etc :)

Everybody lies.

(#27215) ViZion válasza Pttypang (#27214) üzenetére


ViZion
félisten

DDR1-es gépeket mindenhova, problem solved ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27216) Pttypang válasza ViZion (#27215) üzenetére


Pttypang
veterán

Az ertelmes laborvezeto a vill. labokban megoldotta azzal, hogy felcsavarozta a gepeket az elabo asztalokra, lelakatolta es kesz. ;]

Everybody lies.

(#27217) KaiotEch válasza Pttypang (#27216) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Milyen lopós gyerekek jártak hozzátok az iskolába? Én sem voltam soha gazdag, és most sem vagyok, de nem jutott eszem ágába sem, hogy meglovasítsak bármilyen cuccot a suliból.

(#27218) ViZion válasza KaiotEch (#27217) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, Te sem tavaly végeztél... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27219) Mercutio_ válasza KaiotEch (#27217) üzenetére


Mercutio_
félisten

Más korosztály arra tippelek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27220) Pttypang válasza KaiotEch (#27217) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem feltetlenul azert lopjak el, mert tudjak mire hasznalni, kell az otthoni gepbe..
Csak a "gyerekcsiny" mara ez lett. Mar nem meno rajzszoget tenni a tanar szekere :)

Everybody lies.

(#27221) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#27207) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A gyerekek találékonyak, kíváncsiak és kitartóak. A felnőttek kényelmes és lusták.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27222) Mercutio_ válasza macilaci78 (#27221) üzenetére


Mercutio_
félisten

No meg büntethetőek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27223) KaiotEch válasza ViZion (#27218) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez tény, középsulit 7 éve :)

(#27224) vallas


vallas
senior tag

Nem számtech bolt, de szerintem szeretni fogjátok...

Cégünknél új konténercity épült, cég bekábelezi, ma mentünk bekötni a rackbe a vonalat, persze a bejövő vonal, tök máshol van, de oda is tetettem rj45 aljzatot, hogy majd azon keresztül bevisszük.

szóval trönk kábeles rendező lefotóz , szétszed, bevisz, visszatűz, majd a fotó alapján a rendező másik felébe is betűzzük a kábelt, ami belemegy két Nokia konverterbe, amiből megy két kábel a routerbe.

mindent berak a rackbe, bekapcsol, nem megy, nem linkel össze....
Inviteles a bérelt vonal, bejelent, szerelő kb 1 óra múlva, hogy elmentem, kiér, nézi, 1 óra múlva hív , hogy meg van a hiba... előtte, végignézte a kábelezést, kimérte újból, ideiglenes kábelt is kihúzott, úgy sem jó..

bazzz***meg, nem kapcsoltuk vissza a routert, vagy a szerelés közben lenyomódott a bekapcs gomb, és 3-man sem vettük észre.... :W :W :W :W

kicsit égett a pofám, de ez van.... péntek volt....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#27225) Szakbarbár válasza vallas (#27224) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Hasonló volt nálunk is. Jött a telefon az őröktől, hogy elromlott a monitor, nincs kép. Kimegyek standby lámpa világít, monitorból kihúzom a dsub kábelt, előjön a No signal kép. Ránézek a gépre, hát be sem volt kapcsolva, de senkinek eszébe sem jutott azt megnézni. :W
A másik ilyen amikor a felhasználó hív, mert nem tud belépni. Neki a felhasználónév után volt beütve egy szóköz.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#27226) ViZion válasza Szakbarbár (#27225) üzenetére


ViZion
félisten

exfőnököm felesége a mosógépszerelőt hívta ki, aki 3000 Ft-ért bedugta a gépet :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27227) 5teve válasza ViZion (#27226) üzenetére


5teve
senior tag

épp hazaért?
nem rossz fedősztori. :DDD

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#27228) Szakbarbár válasza ViZion (#27226) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Ilyen itthon is volt. Apu szólt, hogy tönkrement a monitor mert egy pattanást hallott és elment a kép. Kicsúszott a tápkábel. :U
De velem is megesett már ilyen. Egy APC Smart szünetmentest kellett beüzemelni az első munkanapomon. 2 db gomb volt rajta. Felül: I/Test alatta O felirattal. Nem sikerült bekapcsolnom. :B :W Annyi eszem nem volt, hogy röviden nyomjam a felsőt mert úgy kapcsol be, nyomtam, mint süket a csengőt, olyankor pedig csak egy tesztet csinál.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#27229) ViZion


ViZion
félisten

JAh, pénteken még meg kellett néznem a műhelyben a tableteket, h van-e rajtuk lan csati, mert akkor onnan kellene árammal ellátni, mert nem stabil a hálózat... WTF? Mondom nincs rajtuk, de a power over ethernet akkor sem általános, ráadásul örökké töltőn vannak. Jah, hogy a wifi nem stabil? Az áramnak ahhoz kevéske köze van... Komolyabb routerek kellettek volna, nem a drágán beszerzett olcó modellek. Jóreggelt... :W

Tudtok jó helyet vezetékes gamer bill.-t hol vegyek? :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27230) azbest


azbest
félisten

Hehe, annó kollégiumban megspóroltam egy szerelő árát, amikor a gondnoknak megmutattam, ki kellene kapcsolni a mikró ajtaján a gyerekzárat és akkor be lehet csukni. Bár való igaz, azóta sem láttam másik gyerekzáras mikrót.

De például a kollégák körül is többen panaszkodtak, hogy az egyik monitoruk rossz géptakarítás után. Hát igen, valóban nem adott képet, mert nem ugyanoda dugták vissza a kábelt. Nem mindegyik intel prociban van gpu így az alaplapi kivezetés ezeknél csak vakdugó. Egyiket a videokártyára dugták, a másikat meg az integrált helyére. De hogy miért nem ugyanarra a részre mindkettőt, azt nem tudták megmondani :)

(#27231) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik!

Boltban vett rampár egyik modulja kibontáskor kiderült, hogy halott (amelyik lapba csak berakod az el se indul) beadtuk gariztatásra (boltnak van saját szervize) 10 nap után az érdeklődésre az volt a válasz, hogy "jelenleg a beszállítónál van bevizsgáláson, ennek ideje általában 15 munkanap" ez mennyire elfogadható válasz?

Csak olyan írjon, aki boltban ilyennel foglalkozik, nem szeretném leugatni ok nélkül őket.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27232) ViZion válasza Mercutio_ (#27231) üzenetére


ViZion
félisten

megtehetik. Törekedni kell a legrövidebb időre, de 30 napjuk van rá.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27233) axioma válasza ViZion (#27232) üzenetére


axioma
veterán

Torekedni a 15 napra kell, sajna nincs meg hogy mennyi a max. ami "van ra".
A kerdes nem is ez volt, ha jol ertem, hanem hogy az adott bevizsgalas az adott beszallito partnernel tenyleg ennyi szokott-e lenni, vagy mar ott kamuzik az adott kereskedo. Ezt olyan tudhatja, aki kuldott vissza mar ugyanoda, es/vagy van szerzodese veluk, amiben ilyenek le vannak irva.

(#27234) Mercutio_ válasza axioma (#27233) üzenetére


Mercutio_
félisten

Engem az bosszant, hogy semmi közöm a beszállítóhoz, nem azzal állok szerződéses jogviszonyban.
Ha a saját szervize megállapította, hogy szar a modul, akkor miért nem adnak helyette másikat, miért nekem kell ezt a háttérdolgot kivárnom.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27235) Mercutio_ válasza axioma (#27233) üzenetére


Mercutio_
félisten

Illetve lehet, hogy a szervizes lusta volt, és inkább továbbpattintotta a beszállítónak, de ennek a levét miért én iszom?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27236) Josi válasza Mercutio_ (#27231) üzenetére


Josi
aktív tag

Vásárlás után mennyi idővel derült ki, hogy rossz, és mennyi időn belül vitted vissza?

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#27237) Hequila válasza Mercutio_ (#27235) üzenetére


Hequila
őstag

Ez azért van így, mert;
1., ha azonnal cseréli, akkor a memória ára áll egy hónapig a nagykernél, így azt nem tudja újra beforgatni. Inkább nála álljon (a Te károdra).
2., ha azonnal cseréli, a hibásat visszaküldi a nagykerhez, és a nagyker kitalálja, hogy ilyen vagy olyan okból garanciavesztett, akkor bukja a pénzt.
Eleinte sok kisker rugalmasan áll a garanciális ügyintézéshez, de előbb vagy utóbb mindenki beleszalad valamilyen bukóba, ami után kétszer meggondolja, hogy legközelebb segítőkész legyen-e. Sajnos.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#27238) beleszólok válasza ViZion (#27226) üzenetére


beleszólok
senior tag

És ő még jól járt. Nekünk egy tízesbe fájt, hogy kijött a szerelő, közölte, hogy rossz a szivattyú motor, vegyünk másik gépet, majd távozott. :(

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#27239) Mercutio_ válasza Josi (#27236) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyik héten lett megvéve, hétvégén beüzemelve a gép amibe került volna, következő hét pénteken vittem vissza a boltba. (vidékre le és vissza juttatás miatt)

Hequila: Az ipon nem egy kis bolt, pont a mérete miatt gondolná a vevő, hogy van készlet- és anyagi háttér ami által jobb lesz a kiszolgálás/reklamációkezelés.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27240) Josi válasza Mercutio_ (#27239) üzenetére


Josi
aktív tag

Akkor sajna nem alkalmazható a 3 napon belüli ügyintézés. :(
Marad a normál garos út, ami soxor hosszú és rögös.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#27241) shteer válasza Mercutio_ (#27239) üzenetére


shteer
titán

ipon egy webshop, nem bolt. 14 napos elállást kellett volna alkalmaznod - ahogy számolom, belefért.

..szerintem jónak tűnik

(#27242) Mercutio_ válasza shteer (#27241) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem én vagyok a vevő, egy bt., ott asszem kicsit más a helyzet.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27243) shteer válasza Mercutio_ (#27242) üzenetére


shteer
titán

igen, céges vásárlás esetén nincs elállás. akkor várás van.

..szerintem jónak tűnik

(#27244) ViZion válasza Mercutio_ (#27242) üzenetére


ViZion
félisten

Írni kell nekik egy mail-t, hogy sürgessék meg, mert nem ennyi tesztelni egy ramot azért...
Nekem is volt gondom a nagykerrel, gamer egér szerintük jó. Írtam egy levelet, h a 2013-as év egere, a mindenféle tesztgyőztes 2 hónaposan zörög, csattog. Teszten biztos jó, de gamer egeret mivel teszteltek? Word-ben? Mert a gombok lötyögnek, kattintás bizonytalan... játékra kuka. De ha nekik megfelel, akkor küldjék vissza és a német központtal megbeszélem, h 3 hét alatt nem tudták egy újjal összehasonlítani és szerintük ez jó. 3 nap se volt és jött a csere egér. Mondjuk ha 2 hónap múlva ez is klattyogni fog, akkor eladom féláron a p!csába. Func csúcs egere amúgy... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27245) biker válasza shteer (#27243) üzenetére


biker
nagyúr

Nem kötelező érvényű, de nem tilos :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#27246) Mercutio_ válasza ViZion (#27244) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gondolom az lesz a bullshit duma válasz, hogy a beszállító nem csak őket szolgálja ki, és érkezési sorrendben dolgozzák fel a garanciális igényeket.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27247) ViZion válasza Mercutio_ (#27246) üzenetére


ViZion
félisten

Mi van ha írsz és cserélik? Vannak jófej szervizek is, van, ahol ordibálni kell, mert idióták. De adj nekik egy esélyt... :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27248) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Boltosok, ez mennyire legális?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27249) LógaGéza válasza Mercutio_ (#27248) üzenetére


LógaGéza
addikt

Eredeti, egyénileg generált MSDN kulcsok - pofátlanul magas áron... Általában megszűnt cégek dolgozóinak a megmaradt MSDN meghívóit szórják ki. Annyi a baj vele, ha megszűnik az MSDN fiók, mert a Microsoft rájön, akkor bukod a kulcsot.
Pár éve használok ilyeneket, eddig nem volt bajom vele [moderálva].

[ Módosította: Qru ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27250) ViZion válasza Mercutio_ (#27248) üzenetére


ViZion
félisten

Elvileg nem az, PH! nem tiltja... érdekes, mert replikát pl. nem lehet árulni, akkor sem, ha kiírod, h az... fura.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.