Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26401) oriic válasza cbmfan (#26400) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelzett a script mi? :DDD

Live-Die-Respawn

(#26402) cbmfan válasza oriic (#26401) üzenetére


cbmfan
senior tag

naná :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#26403) Pttypang válasza oriic (#26401) üzenetére


Pttypang
veterán

Latszat kedveert azert vart par percet :DDD

Everybody lies.

(#26404) cbmfan válasza Pttypang (#26403) üzenetére


cbmfan
senior tag

ja, Diablo közben nem hallottam a csipogást :D Rift Guard gyakása közben T6-on ezért nem lépek ki :)

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#26405) Agyasima


Agyasima
senior tag

100 hozzászólásból, ha 1 ontopic, szóval...

.. a többiek pedig...

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#26406) ViZion válasza Agyasima (#26405) üzenetére


ViZion
félisten

tesóóó... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26407) Agyasima válasza ViZion (#26406) üzenetére


Agyasima
senior tag

:P

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#26408) ViZion válasza Agyasima (#26407) üzenetére


ViZion
félisten

dobj egy címet, ha ennyire akarod, vki csak ráér... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26409) Agyasima válasza ViZion (#26408) üzenetére


Agyasima
senior tag


:D

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#26410) TESCO-Zsömle válasza Agyasima (#26409) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Abban a kategóriában inkább Nicole De Boer. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26411) Prémvadász


Prémvadász
tag

[link]

Nem bűn a lustaság.

(#26412) MR_Joe válasza Prémvadász (#26411) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Mi van ebben? Egy átlagos júzer gépe ;]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#26413) #21346560 válasza MR_Joe (#26412) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ráadásul már vagy 8x volt ;]

(#26414) ViZion válasza #21346560 (#26413) üzenetére


ViZion
félisten

Nálad is? Nálam is... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26415) Szakbarbár válasza Prémvadász (#26411) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nálunk a cégnél tilos volt levegővel fújni a gépet, mert környezetszennyező. Csak porszívóval és ecsettel takaríthattunk. Persze amikor nem volt munkavédelmis a környéken adtunk neki a sűrített levegővel. :D

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#26416) MR_Joe válasza Szakbarbár (#26415) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Környezetszennyező? :Y Mert munkavédelmis barátunk szerint honnan származik az a por?? Te csak visszaadod a természetnek, ami az övé :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#26417) Szakbarbár válasza MR_Joe (#26416) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Szálló por (PM10) légszennyezésről már hallottam, de nem hiszem, hogy olyan mennyiségben kerülne a levegőbe pár gép takarítása után ami már megközelítené a határértéket. De lehet hogy ő arra gondolt, hogy zárt térben fújjuk ki a gépeket.

Tech Support: [link] :DDD

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#26418) MR_Joe válasza Szakbarbár (#26417) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Nah igen, a szálló por.. a fenti gépet elnézve ettől tarthatott volna az úriember (hölgy?), bár az is lehet, hogy a gép gazdája újraértelmezte a "zöld számítógép" jelentését és virágokat akart ültetni a gépbe...láthatóan a termőföld már megvolt.. :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#26419) Agyasima


Agyasima
senior tag

Én még kollégákkal is meg vagyok áldva. Kérdi:
- Múlt pénteken hogy kapcsoltad ki az automatikus e-mailküldést?
- Már nem emlékszem a pontos menüpontra, de az Admin képernyőn ott kell lennie.
...
Keresi, majd 15 perc múlva szól, hogy nem találja. Amit pedig keresett, az az Admin képernyő első pontja volt. (5 mp alatt meglett nekem.) Ilyen kollégák mellett nincs szükség ügyfelekre sem.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#26420) macilaci78 válasza Agyasima (#26419) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szólt, hogy nem találja, nem pedig elbarmolta segítség nélkül. Becsüld meg! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26421) ViZion


ViZion
félisten

A hazug.
Ide sok lett volna, oda került...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26422) kmisi99


kmisi99
addikt

Van itt olyan aki külföldön boltos/szervizes?

(#26423) ViZion


ViZion
félisten

Mai 2. agymenés...
Asztali gép, mellé egy HD7770 és egy Phenom II X4 dobozos, teszkószatyorban. Aki átvette az már nem volt bent, többiek annyit mondtak szűkszavúan, hogy legalább netezésre jó kellene legyen, de játék is jó lenne. Hmmm... Azért ez nem akkora para, kis kompromisszummal fog szaladni.

Gép bekapcs, hit F1, mert nem indul. Meglesem, hát a mobo resetelt, OK, elemcsere is lesz. Alaposabban meglesve...
2002-es mobo, DDR ram, AGP, Celeron. Szerintem végeztem mára.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26424) Zsivaagoo válasza ViZion (#26423) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Voltak ilyen kollégáim... Hála a Jóistennek, február vége óta munkanélküli vagyok. Yuppppíííííííííííííííííííííííííííí ...!!!!!!!! :D :D :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#26425) ViZion válasza Zsivaagoo (#26424) üzenetére


ViZion
félisten

uhh, akkor mégis mit csinálsz? Egy évig én is voltam szabadúszó, elég sz@r volt... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26426) Zsivaagoo válasza ViZion (#26425) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

kb. a 3.-ik "szabadúszásom..."

2-3 éve kitalálta a kiscsaládom a "Családi Gazdaságot". Lassan indul, most még pénzt/energiát/időt/embert zabál - engemet is- annyira, hogy 2 Marutiból még nem volt időm muternak 1 működőképest összerakni tisztességesen, mert meló-meló-meló. Mondjuk az első 2 ajtón már le lehet húzni az ablakot 2 ujjal. 4 éve ez még nem volt "supported function". :D

Majd kerítek valamit, nem szarok be. Az albérlők fizetik a muszáLYomat. Cigit meg már megtanultam tölteni. (1 doboz = kb. 300-350 FT és nem 1000 FT.)

---------------
Lower the price and increase the service level quality. -- Ezzel szopja le magát a régi cégem. Úgy kell nekik, remélem, hogy a munkaügyi pert is elvesztik velem szemben. :)

[ Szerkesztve ]

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#26427) #21346560 válasza #21346560 (#26324) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát szoptam 1 órát, mire szét tudtam kapni az új asus laptopot vinyó-ssd csere miatt... alsó burkolaton egy darab nyílás nincs, szét kellett kapni rendesen :U
Szerencsére 1 csavart sem takart címke... gari talán nem ugrott ;]

(#26428) Zsivaagoo válasza #21346560 (#26427) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Olvasták a kommentedet... -->> gari ugrott. :P ;) :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#26429) #21346560 válasza Zsivaagoo (#26428) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem hiszem, nem a saját nevemmel regisztráltam a terméket :P

(#26430) ViZion válasza Zsivaagoo (#26426) üzenetére


ViZion
félisten

Mi is tanyán próbálunk ezt-azt, azért a MG. már nem a nagy biznisz sajnos... ma a pályázatozás a menő...

Runo: nem para, engedik a cserét, volt róla itt szó.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26431) #21346560 válasza ViZion (#26430) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem volt para, ha lett volna nem cserélem ki :DDD

(#26432) Pttypang válasza ViZion (#26430) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem hiszem, hogy ezt szetszedes utan kerdezte volna meg, ha tenyleg erdekli :DDD

Everybody lies.

(#26433) Zsivaagoo válasza ViZion (#26430) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

"Pályázatozással" nincs gond, elvégre a húgom az EU agrártámogatásainak a főrevizora. Ő mán csak tudja... :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#26434) Yutani válasza ViZion (#26423) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na és mi lett a vége ennek? Új lap és RAM a Radeon meg a Phenom mellé? Esetleg táp is? :)

#tarcsad

(#26435) ViZion válasza Yutani (#26434) üzenetére


ViZion
félisten

Semmi, ma felhívom majd, h mi a terve... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26436) Yutani válasza ViZion (#26435) üzenetére


Yutani
nagyúr

Kíváncsi vagyok, ezt mind magától találta ki, vagy egy "szagértő" javasolta neki.

#tarcsad

(#26437) ViZion válasza Yutani (#26436) üzenetére


ViZion
félisten

Van egy gimis fia, szal... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26438) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Tegnap este, 12 órás műszak végén elért volt munkatárs, hogy van egy kis gond a géppel, rá tudnék-e nézni, mert nem tud melózni. 3.5 óra sz0pás (vinyó 7%on kerreg-kattog, adatmentés, vinyócsere, OS-progik felszórása) után a "mivel tartozok" kérdésre 10k volt a válasz (320as vinyóval együtt..), a túloldalon meg D betű az arcon (döbbenet), hogy ilyen drágán vállalok már csak fusit? Lol b+ muterod..húde felhúztam magam..ingyenélők, evrivher :o

(#26439) szumo válasza ViZion (#26437) üzenetére


szumo
senior tag

A helyes megfejtés BloodSteve!

(#26438) Speed(R): Lopod e te a vinyót? :R Nálunk baráti áron tuti nem jön ki olyan olcsóra. Ha 20 ba egy ilyen mutatvány belefér, akkor tapsikoljon örömébe. Adatmentés, meg miegymás.

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#26440) Mercutio_ válasza Speed® (#26438) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezért kell előre közölni, hogy anyagköltség + 1-2k/óra munkadíj.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26441) ViZion válasza Speed® (#26438) üzenetére


ViZion
félisten

Fúúú de szemét vagy, a kürtnél ez nem lett volna több 60k-nál... :N
Mutattál HDD árakat? Visszaraktam volna mindent a szar vinyóra és csók... ;] :DDD

Munkadíjról:
Vizes szaki embereivel 1600 Ft/db/h
Kőmérges szaki: 1200-1800 Ft/h, segéd: 800-1000 Ft/h
Autószerelő: 1000 Ft/h -ezt kapja a haver, szal. ügyfélnek ez olyan 2000/h-tól van számlázva.
Haver kőműves: 800-1200 Ft/h, melótól függ. És a barátom...
Burkoló... Tschibo.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26442) Speed® válasza szumo (#26439) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nyilván nem új volt..egy HD322HJ a régi gépemből, de 100/100as.

Mercutio_
Tudják, hogy 1k/h fusizok, de emelni fogom ha még1x beszólnak.

ViZion
De most komolyan..volt ez már téma..munka, és nincs értékelve.
Ennyi erővel hazahúzhattam volna dögleni, nem a fusiból élek :U
Lekopogom, normális keresetem van, rég nem éri meg fusizni :(

(#26443) szumo válasza Speed® (#26442) üzenetére


szumo
senior tag

Mi nemrég emeltünk, ha belebukunk belebukunk, de a kiflit, meg a kefirt nekem se adják reggel a két szép szememért.

Amúgy használtan barátnak 5k a vinyó. Mennyit melóztál rajta a nem vagyok vindisgréc?

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#26444) Pttypang válasza szumo (#26443) üzenetére


Pttypang
veterán

3.5 óra sz0pás

Everybody lies.

(#26445) Mercutio_ válasza Speed® (#26442) üzenetére


Mercutio_
félisten

Engem már csak a család sz*pat, ismerősi körben jó ideje pattintok mindent.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26446) LamerGyuri válasza szumo (#26443) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Nem jól kérdezed...
Itt ezt úgy kell feltenni, hogy "hány órát dolgoztál rajta?" ;]

de egyébként írja, hogy 3 és fé lóra :)

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#26447) Jazzos válasza Speed® (#26442) üzenetére


Jazzos
tag

Felebaráti jótanács: emeld az árat a duplájára. Ha csak feleannyi munkád marad miatta, akkor pont ugyanannyit fogsz keresni feleannyi idő alatt. És a rendesen fizető kuncsaftjaidat több kedved is lesz kiszolgálni. Mindenkinek jó, az olcsó emberek meg keresnek maguknak új biorobotot. Aki csak addig barát amíg olcsó vagy, az olyan is.

(#26448) Yutani válasza Mercutio_ (#26445) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én is leginkább csak a családban dolgozok gép rendberakáson, meg van 1-2 ismerősöm, akinek elmegyek segíteni, ha szarban vannak (jellemzően 50 feletti hölgyek), de új kuncsaftot nem vállalok már.

#tarcsad

(#26449) szumo válasza LamerGyuri (#26446) üzenetére


szumo
senior tag

Hú tényleg el is felejtettem, hogy hányszor emlegettük már :)

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#26450) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha kirúgnak, lelkisegélyszolgálatot nyitok a meg nem becsült ITsoknak :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.