Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27951) gozso válasza TESCO-Zsömle (#27948) üzenetére


gozso
senior tag

van némi beszédhibája, az igaz :K

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#27952) TESCO-Zsömle válasza ati012 (#27949) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem a kijelző nem lehet ige. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27953) wolfman


wolfman
veterán

Nekem van egy haverom, az olyan hogy ha beszélgetünk valami chaten (facebook, régen MSN vagy SMS-t küld, legtöbbször a 'mi?' vagy 'már megint nem értem!' a válaszom, mert annyira gyorsan gépel, hogy melléüt meg elfelejt SPACE-t nyomni, de persze mire észrevenné már entert is ütött, de alapból is lesz@rja ha rosszul ír.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27954) Mr X válasza TESCO-Zsömle (#27952) üzenetére


Mr X
veterán

Dehogynem. Én kijelzek, te kijelző, ő kijeledz... :P

(#27955) #21346560 válasza Mr X (#27954) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezt még gyakorolni kell ;]

(#27956) KaiotEch válasza Mr X (#27954) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A nindzsák csak egymásnak jeleznek.

(#27957) TESCO-Zsömle válasza KaiotEch (#27956) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De ha nincs zsák, mivel jeleznek?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27958) KaiotEch válasza TESCO-Zsömle (#27957) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A modern ninják dobócsillag helyett már NFC chippeket használnak :D

(#27959) ViZion


ViZion
félisten

pffff... páran Ti is nagykeráron kapjátok a gyógyszereket ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27960) wolfman válasza Mr X (#27954) üzenetére


wolfman
veterán

Én kijelzek, te kijelzel, kijelz ő

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27961) MR_Joe válasza wolfman (#27960) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Erről Markos-Nádas szövege jut eszembe...ugye a vödör ragozása.
"Én vödrök, Te vödresz, Ő vödrik, Mi vödrünk, Ti vadar, Ők lavornak"

Örök klasszikus :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#27962) wolfman válasza MR_Joe (#27961) üzenetére


wolfman
veterán

Én trafóm, te trafálsz, ő trafik :DDD

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27963) macilaci78 válasza wolfman (#27962) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én körte, te körte, ökör te! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27964) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Húú de pihentek itt az emberek :-)

(#27965) MurdR válasza macilaci78 (#27963) üzenetére


MurdR
veterán

Én kertem Teker Őretek :U :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#27966) shteer válasza MurdR (#27965) üzenetére


shteer
titán

A topikot be kene zarni par napra, ha mar a latogatoit nem lehet ;]

..szerintem jónak tűnik

(#27967) TESCO-Zsömle válasza shteer (#27966) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Zárt osztályosok memoárjai, azaz mikor már kiborultunk... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27968) wolfman


wolfman
veterán

Ráakadtam egy Logitech PerformanceMX hirdetésre. Hogy lehet az, hogy valami pár napos, de nincs rá garancia? Mondjuk lehet hogy eltökítette, de nem azt írja, hogy véletlenül elkallódott, hanem hogy nincs. Ha nincs garancia, akkor lejárt, de akkor meg nem pár napos. Nála biztos, az előző tulajnál meg 672 napos volt mikor eladta.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27969) TESCO-Zsömle válasza wolfman (#27968) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szokták ezt mondani például, ha külföldi a cucc, vagy pl ha nyeremény volt. A nyereményekre nem mindig kap garanciát az ember. Aztán lehet raktáron ragadt vagy lefoglald modell is, amire gyártói garancia már nincs a bolt meg vagy tönkrement, vagy nem is volt. Sok oka lehet. Aztán olyan is van, hogy alajos megveszi a cuccot, felteszi szépen a polcra és elfelejti. Vagy megveszi, kipróbálja, nem tetszik neki, és aztán rakja fel a polcra elfelejteni. A cucc pár napos, de a garancia leketyegett. Vagy lehet nagyon is használt, de megkímélt állapotban, esetleg felújítás utáni.

Az élet bonyolult...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27970) ViZion


ViZion
félisten

Jóemberek!
Halott Asus M5A99 FX PRO R2.0 deszka van-e valakinél?
Gyári víz nincs rá, enyémet szeretném vizezni, sajna univerzális blokkokat is lehet, h hegeszteni módosítani kell. Lehetőleg nem az enyémen próbálgatnám... :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27971) -=RelakS=- válasza TESCO-Zsömle (#27969) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

"Vagy megveszi, kipróbálja, nem tetszik neki, és aztán rakja fel a polcra elfelejteni."

Mint én a nyert ipod nano-mat :) Mondjuk elkelt, de sokáig halogattam az eladást. Garancialevelet meg nem láttam, hogy az USA-ból küldtek volna hozzá. Nálam lehet, hogy összesen nem ment 24 órát.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#27972) Josi válasza wolfman (#27968) üzenetére


Josi
aktív tag

Nyeremény, ajándékba kapott, külföldről beszerzett cuccoknál simán előfordulhat. :D

[ Szerkesztve ]

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#27973) Execᵀʰᵀˢ válasza ViZion (#27928) üzenetére


Execᵀʰᵀˢ
tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=remote.hid.keyboard.client

(#27974) ViZion válasza Execᵀʰᵀˢ (#27973) üzenetére


ViZion
félisten

Ez miez? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27975) Gézengúz válasza ViZion (#27974) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ááá dehogy, nem mi ez, hanem ki ez, Ő az újonc :)

Te kérted, virtuális billentyűzet :)

[ Szerkesztve ]

(#27976) ricshard444


ricshard444
veterán

Tegnap találtam rá a topikra, éjjel el is olvastam az első 1000 kommentet, ma folytatom. Kegyetleneket nevetek, de sajnos meglepődni már nem tudok :D

Vannak dolgok...

(#27977) ViZion válasza Gézengúz (#27975) üzenetére


ViZion
félisten

Akkor fel kellene pörögni srácok, az válasz volt egy érdekes kérdésre... Be is baCCna ha androidos szutykokkal szívatnám magam. :D ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27978) Hequila


Hequila
őstag

Mai ügyfelünk 2 részletben akart elvinni egy 4.600.- ft-os DVD írót...
Csak hogy on is legyen már végre.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#27979) MasterMark válasza Hequila (#27978) üzenetére


MasterMark
titán

És mi a gond? :))

Switch Tax

(#27980) ViZion válasza Hequila (#27978) üzenetére


ViZion
félisten

...sikerült félbe vágnod? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27981) Hequila


Hequila
őstag

Nem sikerült megegyezni az üfféllel, hogy hosszába vagy keresztbe :)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#27982) madgie válasza Hequila (#27978) üzenetére


madgie
titán

Miért, a cetelem már nem menő? :DDD

(#27983) sptkyle


sptkyle
senior tag

Megint lett egy pár fejemetafalbaverem helyzet... továbbra sem számtech, de remélem befér ide.

1., Adott egy termék, normál ára 85k, kifutó modell, jelenleg mindenhol akciós 76k a legolcsóbb helyen. Szuper akcióssá tettük, 70k ért áruljuk (1-1.5k haszon van így rajta) Egyértelműen fel van tüntetve, hogy akciós terméknél más kedvezmény már nem érvényesíthető. (így az ingyen szállítás sem) Fickó megrendeli a terméket, háborog az ingyen szállítás miatt, elmagyarázom neki udvariasan, majd visszavonja a rendelést, mert "nem vagyunk korrektek, és nem becsüljük meg az ügyfelet egy ilyen nagy összegű vásárlásnál sem".
Megjegyzem postaköltséggel együtt is a legolcsóbb netes ár alatt vagyunk. :W

2., Ember bejön. Válogat fél órát a termékek közül. Kiválaszt egy 990ft-os cuccot, és megkérdezi, hogy 700-ért vihetné e. :W

3., Néni bejön, unokájának kellene játék, "kálofduty legújabb". Megnézem az árlistát, 13 490. Majd szivinfarktust kapott, hogy ő 1000-ért szeretné, mert máshol is megkapja annyiért. :C
Megpróbáltam neki elmagyarázni az eredeti, és az írott játék közti fontos különbséget, és hogy utóbbit miért nem fog nálunk kapni, de láttam a feje felett a kérdőjeleket utána is.

4., De hogy legyen egy (egyrészről) pozitív is:
Bejön "A" (amugy visszatérő) ügyfél, hogy eladná a gépét, át tudjuk a venni. Nézem, számolgatok. Közben bejön "B" ügyfél, nézelődik. "A" ügyfélnek adok árajánlatot, tetszik neki. "B" ügyfél közbevág, hogy ő megveszi 2000-el többért. Én meg sem szólalok, reakcióra várok. "A" ügyfél kiröhögi "B"-t, és leoltja, hogy nem korrekt amit csinál, és nekünk adta el a gépét inkább. :C
Mindig elmondjuk, hogy magánszemélynek olcsóbban el lehet adni egy dolgot, mint boltnak, de az hogy konkrétan az üzletben ajánljon valaki fölénk, az kicsit pofátlanság.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#27984) MurdR válasza sptkyle (#27983) üzenetére


MurdR
veterán

A 4.-re reagálva: sok ilyennel találkoztam amikor műszaki boltban dolgoztam. (Javarészt telefonokkal foglalkoztunk, de ha a ventillátor ment, akkor azzal is tele volt a bolt.. :D)

Az ilyen ''vaterázgatókat'' pedig ki kell zavarni a francba. De amúgy általában nálunk is az ''A'' vásárló hajtotta el a fenébe a ''B''-t. :D

Ha pedig elkezdtek előttem alkudozni, akkor meg mutattam mindkettőnek, hogy merre az ajtó. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#27985) localhost válasza ViZion (#27980) üzenetére


localhost
Közösségépítő

... az ügyfeleeeeet ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27986) sptkyle válasza MurdR (#27984) üzenetére


sptkyle
senior tag

Köszönöm a megerősitést, akkor nem csak nekem volt "fura" a helyzet.

Sajnos a céges mentalitàs, hozzààllàs olyan, hogy a legdurvàbb amit odamondhatok a "Sajnos ebben nem tudunk segiteni"

20év alatt konkrétan 1csalàd lett elküldve/kitiltva, pedig ott volt kb folyamatosan probléma, a végén lopàsi kisérlet, és életveszélyes fenyegetés. :D

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#27987) macilaci78 válasza sptkyle (#27986) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szervizes kollégám jött elő az egyik ügyfél óhaját meghallgatni. Türelmesen, bólogatva végighallgatta a kívánságlistát, pár másodperces hatásszünet csak ennyit kérdezett: "Te teljesen meghülyültél, b+?!"

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27988) ViZion válasza macilaci78 (#27987) üzenetére


ViZion
félisten

Olyan nekem is volt, aki a hivatalos, előtelepített laposát visszahozta, h ez nem jó, neki XP kell. Mondom Miért? Mert ez vagy az, meg azt szokta, ISMERI!, meg ugye ÉRT IS HOZZÁ.

OK, akkor: miért nem XP mód, vagy virtuális gép a terv, ha a szakértelem adott?
- .... .... ... Akkor is XP-t, csak az legyen.
Kicsit hangosabban már én: az jó, tisztelem a határozottságot, és hogy ezért hajlandó ilyen áldozatokat hozni,...
- WTF?
- 4 GB ram, XP-nek sok kicsit, webcam, kártyaolvasó, BT és hasonlók - akár a wifi is- nem fog működni, mert nincs XP driver. Hogy összekalapáljuk kb. 10 k lesz a telepítés, mert minden drivert vadászni kell. De jó lesz utána, mint egy Porsche 911... trabant motorral! :D

Elköszönt, átgondolja. Kb. 2 éve gondolkodik... vagy megcsinálta más. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27989) macilaci78 válasza ViZion (#27988) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amit személyesen követtem el:
Ü: - Ez micsoda és mennyibe kerül?
É: - Odaírtok azon kedves ügyfeleink részére, akik tudnak olvasni.

Szerk.: természetesen vásárolt, az igényeihez mérten az elsőként ajánlott terméket. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27990) Hequila válasza macilaci78 (#27989) üzenetére


Hequila
őstag

A összerakott "kirakati" számítógépekre - természetesen mindre oda van írva a pontos specifikáció - rendszeresen kapom azt a kérdést, hogy "és ez mit tud?"
Az üffél erre pedig rendszeresen kapja azt a választ, hogy "hát a sört azt nem tartja hidegen..."

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#27991) ViZion válasza Hequila (#27990) üzenetére


ViZion
félisten

Legnagyobb ilyen, mikor németbe fagyis voltam :D Jön a német, állok a fagyispultban...
-fagyi van? jött a kérdés. Mire én:
- fogalmam sincs, de megkérdezem a főnököt...
És elsétáltam. Főnök kérdezi, h mi van? Mondom mi a sztori.
- De (porkodijózott kicsit az olasz srác :B ) ez csak hülye német vicc! Menj vissza. :)
Mondom jah, értettem a tréfát, nem? :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27992) macilaci78 válasza Hequila (#27990) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha a leíráson ott van, hogy pl + Win XP Home Premium, akkor simán rá lehet vágni, hogy előtelepített Aknakereső és Pasziánsz van rajta. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27993) shteer válasza macilaci78 (#27992) üzenetére


shteer
titán

Win XP Home Premium?

..szerintem jónak tűnik

(#27994) macilaci78 válasza shteer (#27993) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hátha nem olyan friss a sztori. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27995) cbmfan válasza shteer (#27993) üzenetére


cbmfan
senior tag

:D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#27996) azbest válasza macilaci78 (#27994) üzenetére


azbest
félisten

A windows xp home, a kiszolgálás pedig premium ;) De csak az egyiket lehet választani a kettő közül :D

(#27991) ViZion:
Pisztácia volt? [link]

[ Szerkesztve ]

(#27997) Akybron válasza cbmfan (#27995) üzenetére


Akybron
aktív tag

Kisebb kép nem volt? ;]
Még jó, hogy láttam már anno :)

73&DX HA5OJN

(#27998) ViZion válasza azbest (#27996) üzenetére


ViZion
félisten

Egyszer a kolléga jött hozzám, fuldokolva röhögve... menjek az ablakhoz.
Odalépek, Tu-pac -et vártam (wu-tang Clan és Tu-pac kapucnisban, bakancsban jött 50°C-ben is...) de egy cigányasszony volt, pont olyan szerkóban, mintha a helyi piacról szalasztották volna...
-bite sőn...
-hábenzí kokkkossz?

Szal. richtige magyar "tájszólásban" rákérdezett... majdnem én is bef..tam :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27999) cbmfan válasza Akybron (#27997) üzenetére


cbmfan
senior tag

jobb gomb - kép megjelenítése. de csak neked itt a link.

ha már fagyis - az év kártyajátéka :D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#28000) cbmfan


cbmfan
senior tag

nézem mi csipog, erre a szkript, hogy 28k :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.