Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27751) Jazzos válasza StSanya (#27750) üzenetére


Jazzos
tag

Rátekered egy nagyobb csavarhúzóra.

(#27752) TESCO-Zsömle válasza Jazzos (#27751) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Esetleg feltekerve még rá is melegít hajszárítóval és hagyja kihűlni, akkor tuti úgy is marad.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27753) Bjørgersson válasza TaaT (#27749) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy egy ilyen maszkot felvenni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27754) MasterMark válasza TESCO-Zsömle (#27752) üzenetére


MasterMark
titán

De ennek van értelme? Így ránézésre engem kifejezetten zavar. :DDD

Switch Tax

(#27755) StSanya válasza Jazzos (#27751) üzenetére


StSanya
őstag

Jazzos és TESCO-Zsömle, köszi! :R

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#27756) Penge_4 válasza tatabike (#27742) üzenetére


Penge_4
veterán

"Ő szentül meg van róla győződve, hogy Neki a 120 centis tévéjében LED-kijelző van, és kész, és én vagyok a hülye, aki nem ért hozzá..."

Mikor még régebben, ismerősömmel a MediaMarkt-ban voltunk, megütötte a fülemet a következő mondat, ami egy ottani dolgozótól hangzott el "...és ennél már minden pixel 3 darab nanométeres méretű ledből áll, ami a piros, zöld és kék színkombinációt adják, ezért ilyen szép a képe."

(#27758) TESCO-Zsömle válasza MasterMark (#27754) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha abból indulok ki, hogy én hányszor nézegetem a gépemet, pedig az enyémnek még háza sincs, akkor a zavaró látvány teljesen mellékes, amíg nem egy anakondával kell viaskodni minden szereléskor.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27759) Jazzos válasza TESCO-Zsömle (#27752) üzenetére


Jazzos
tag

Én sosem hajszárítóztam, ha be van dugva, akkor szépen úgy marad, ahogy kell. Párezerszer már bejött. :)

(#27760) MasterMark válasza TESCO-Zsömle (#27758) üzenetére


MasterMark
titán

Maga a feltekerés ténye zavar. Meg a zavar az mezőben ami a kábel körül van.

Switch Tax

(#27761) TaaT válasza MasterMark (#27754) üzenetére


TaaT
veterán

Ha hosszú a kábel ezzel lehet "helyet" spórolni.

Egy kábelmenedzsmentet valaki? ;] [link]

Give them hell Ukraine!

(#27762) MasterMark válasza TaaT (#27761) üzenetére


MasterMark
titán

Ezzel sok helyet szerintem nem lehet spórólni.

Switch Tax

(#27763) Jazzos válasza MasterMark (#27762) üzenetére


Jazzos
tag

Igényesen meg lehet így oldani a kábelek elvezetését, főleg, ha odafigyelsz, hogy jó irányba tekerd. Egyébként elég gáz tud lenni egy 40 cm-s kábel, ha a vinyó meg 10 cm-re sincs az alaplaptól.

(#27764) ViZion válasza MasterMark (#27762) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Én inkább összeszedem és egybe kötegelem a kanócokat. Sokan ezen is spórolnak, kábellel tekerik körbe a kábeleket, h valahogy álljon... ennyire zsid skót ne legyen már, faCCom bele... :((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27765) TaaT válasza MasterMark (#27762) üzenetére


TaaT
veterán

Nem is mondtam hogy sokat. :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#27766) MasterMark válasza TaaT (#27765) üzenetére


MasterMark
titán

Térben ugyanakkora helyet foglal. De vitázhatunk még. :DDD

Switch Tax

(#27767) TaaT válasza MasterMark (#27766) üzenetére


TaaT
veterán

Ez nem vita, van aki ezt preferálja az "egyenes" kábel helyett. :)

Give them hell Ukraine!

(#27768) MasterMark válasza TaaT (#27767) üzenetére


MasterMark
titán

Szörnyű. :DDD

Switch Tax

(#27769) shteer válasza TaaT (#27767) üzenetére


shteer
titán

Elszédülnek a bitek :Y

..szerintem jónak tűnik

(#27770) MasterMark válasza shteer (#27769) üzenetére


MasterMark
titán

Ami azt illeti. :DDD

Switch Tax

(#27771) azbest válasza shteer (#27769) üzenetére


azbest
félisten

Elszédülnek, de amikor a végére érnek, akkor mégis menni akarnak egy újabb kört, úgy szétcsúsznak :DDD

(#27772) tatabike válasza MasterMark (#27768) üzenetére


tatabike
őstag

Nekem se tetszik ez. Mondjuk engem ilyen veszély nem fenyeget, mert kihasználom szinte a teljes kábelhosszt. Meg szerintem az ilyen spirálkábel arra való, ha sokat cincálják, és/vagy a két összekötött kütyü között állandóan változik a távolság (lásd ugye telefonkagyló vs. telefon). Ott praktikus és szinte nélkülözhetetlen, meg gépeknél is használják, levegőcsövek, elektromos kábelek így vannak megoldva a mozgó szerszám és a vezérlés között. Kamionokon a traktor és a pót között szintén levegőcsövek, elektromos kábelek.Fix távra, amit nem is mozgatnak, értelmetlen. Meg nem is esztétikus.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27774) wolfman


wolfman
veterán

Ennyi a megoldás

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27775) Jazzos válasza wolfman (#27774) üzenetére


Jazzos
tag

Ez pont jó oda, ahová 15 cm-s kell. De mi a helyzet, ha 20, 8 vagy 33 centi kell? :D

(#27776) Jazzos válasza tatabike (#27772) üzenetére


Jazzos
tag

Ha igényesen oldod meg, akkor esztétikus. :)

(#27777) wolfman


wolfman
veterán

Az ilyen ember mit remél a vicceskedésével?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27778) cbmfan válasza wolfman (#27774) üzenetére


cbmfan
senior tag

pont ilyen ASUS kábelem van vagy egy tucattal. lomizáskor találtam egy dobozban, de vajon mihez adták anno?

wolfman: ugyan, szimpla paraszt vidéki földművelő, ennyi telik tőle :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#27779) Speed® válasza cbmfan (#27778) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azt nem tudom, mihez kaptad, de ha esetleg csatos végű, kéne vagy 2db ;p

(#27780) cbmfan válasza Speed® (#27779) üzenetére


cbmfan
senior tag

passzolok, valahol a gardróbban van egy dobozban, holnap megkeresem.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#27781) tatabike válasza wolfman (#27777) üzenetére


tatabike
őstag

Ez egy autóbuzi hirdetése, ennyi a megoldás. Turbót meg kompresszort emleget, a két legelterjedtebb teljesítménynövelő belsőégésű motorokban. Ahogy az autók, majd a gép is megtáltosodik ettől az SSD-től, gondolom így értette a párhuzamot. Elég gyenge...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27782) wolfman válasza tatabike (#27781) üzenetére


wolfman
veterán

De ezekben az esetekben úgy átnyúlnék a monitoron és megütném a hirdetőt. :( De a vicceskedőkön kívül van még sok másik típusú paraszt is.
- Hirdetek, eladom a terméket, de le nem veszem a hirdetést, miután érdeklődtél sem.
- 2 napja adtam fel a hirdetést, de 10 naponta ülök csak gép elé.
- Nemrég adtam fel a hirdetést, el is olvasom amit írsz, de én biza nem válaszolok.
- Pesten lakom, de csak személyes átvétel jöhet szóba
- Egy kis semmilyen faluban lakom és én sem postázom!

Egyre többek lépnek be ezekbe a halmazokba tartozó emberek körébe.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27783) ViZion válasza wolfman (#27782) üzenetére


ViZion
félisten

kihagytad azt, aki "eladó apróságok" címán lomokat árul, benne max. 2 értelmes tétellel, amik az első nap elkelnek, de nem veszi ki, mert akkor a kutya nem írna rá... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27784) Beri válasza wolfman (#27782) üzenetére


Beri
addikt

Én hozzáadnám még:
- az egy forintért hirdetőt, aki felháborodik, amikor közlöm, hogy a kiírt áron elvinném a terméket
- a vaterán a minimálárat beállító júzert (Eleve a minimálár lehetőségét is törölném az univerzumból. Ha tudja, hogy mennyi a minimum, amiért eladná a vackát, indítsa arról az összegről a licitet.)

eladó Aromamizer RDTA V1

(#27785) tatabike válasza wolfman (#27782) üzenetére


tatabike
őstag

Ugyanezekkel küzdök, rakás példa van arra, hogy az eladó elérhetetlen. Az is érdekes, mikor 2 hónapja fent van a hirdetés, ráírok, hogy megvenném, erre válasz nem jön, de 10 perc múlva már törölve van a cucc az oldalról. Van egy monitor, amit két hete én vettem meg az OLX-en, épp tegnap néztem, az összes jelentős apró oldalon ugyanúgy fent van még, pedig csak ez az egy volt belőle.

Most ez a kedvencem:

"eladó 1db tökéletes állapotban levő tablet táblagép 10.1 col sajna le eset és az üveg betört csak az üveg az lcd jó még a gyári fólia is rajta van max 2 hónapos .
az érintő nem jó rajta."

WTF?

Eredeti...

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27786) DeltaPower válasza tatabike (#27785) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ez csaló vagy orgazda is? :U
[link] "érte megyek ha kel postát vállalom ha nem talál hálózatot az a legjobb"
[link] ez pedig úgy néz ki mint egy kirakatba való fake
[link] "nem érdekel honnan van CSAK EREDETI"

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#27787) -=RelakS=- válasza DeltaPower (#27786) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Első pontnak azt venném fel ilyen hirdetéses oldalaknál, hogy ha a helyesírási hibák száma/szintje meghalad egy határt, akkor a hirdetést azonnal törölnék/fel sem engednék az oldalra. Egyszerűen rossz olvasni, hogy mit is akar :S

Amúgy érdekesen néz ki az OLX a css formázások nélkül :DDD Velkám tu húsz évvel ezelőtt :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#27788) tatabike válasza DeltaPower (#27786) üzenetére


tatabike
őstag

Gondolom mindkettő. Valószínűleg berheli a telókat, megvesz mindenféle hibásat, aztán ha sikerül egy jót összehozni, meghirdeti hibátlanként. Biztos egyszer vett egyet tisztán üzletben, aztán azóta annak a papírjaival árulja a többit.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27789) wolfman válasza Beri (#27784) üzenetére


wolfman
veterán

Jah nem is említettem azt, mikor kiteszi 1 forintért a szarját, majd mellé írja, hogy igényfelmérés. Ergó annyit jelent, hogy aki a legtöbbet ajánlja az viheti. Olyan érzése van az embernek ilyenkor, hogy el akarja adni az adott cuccot, de mivel már nem ér annyit amennyit szeretne érte kapni, amit pontosan tud is, így vár arra a hülyére, aki majd belicitál egy olyan árat, ami már kedvező neki. Persze még az is előfordul, hogy a többieket lehülyézve kikéri magának, hogy túl alacsony (reális) árat adnak meg.

A vaterás rejtett minimálárat viszont azonnal törölném a rendszerből, de ott sem értem az 1Ft-ról induló licitálásokat. Valami beteg perverz alak lehetett aki engedte hogy bele programozzák a rejtett licitminimumot a rendszerbe. Arról nem is beszélve, hogy rejtett licit. Hárman licitáltok valamire, egymást überelve, majd a végén egy magasabb árral nyer egy olyan aki az elején tett egy látható licitet, de a rejtett valós licitet nem láthattátok. Na a harmadik ilyennél untam meg végleg a licitálgatást a Vaterán, csak és kizárólag a 'vedd meg most' hirdetéseket nézem.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27790) tatabike válasza wolfman (#27789) üzenetére


tatabike
őstag

Néha azért, főleg hónap vége felé, ki lehet fogni dolgokat az egy forintos cuccoknál. Főleg, amelyik hosszabb ideje fut, aki az elején rákattant, elfelejt visszanézni, mikor lejár a licit, vettem már én is mtb bringára komplett fékváltókar szettet 1500-ért, mert a licit végénél senki nem volt ott, rátoltam egy 5ezres ajánlatot az aktuális 1300-ra pár pillanattal a vége előtt, erre mikor lejárt az idő, kiderült, hogy nem versenyzett senki, csak az én ajánlatomból tett rá a rendszer 200 forintot... :C

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27791) MasterMark válasza tatabike (#27790) üzenetére


MasterMark
titán

Én meg már vesztettem el így dolgot, hogy nem tudtam ott lenni a végén, és az előre beállított keret nem volt elég. :(

Switch Tax

(#27792) PhilBrick válasza MasterMark (#27791) üzenetére


PhilBrick
őstag

Dehát nem akkora keretet állítottál be, mint amennyiért még megvennéd?

(#27793) MasterMark válasza PhilBrick (#27792) üzenetére


MasterMark
titán

Hát végülis de. Csak lehet rányomtam volna még egy kicsit, ha ott vagyok.

Switch Tax

(#27794) PhilBrick válasza MasterMark (#27793) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ez a szép a licitekben. :)

(#27795) #21346560 válasza MasterMark (#27793) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tehát mégsem azt állítottad be ;]

[ Szerkesztve ]

(#27796) cbmfan


cbmfan
senior tag

egyet kihagytatok: az idiótákat, akik elvárják, hogy ingyen postázd. (pl. "kéne ez ha 1000ft ér elküldöd és biztos jo" - egy HDD-ről lenne szó, 800 Ft értékben.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#27797) wolfman válasza cbmfan (#27796) üzenetére


wolfman
veterán

Postázással a Vaterafutárral lehet játszani, de mikor Hargitaröcsögén lakik és nem postáz csak személyes átadást akar csak, de tudod hogy nagyon jó lenne az amit árul, na akkor pipa tudok lenni

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27798) shteer válasza cbmfan (#27796) üzenetére


shteer
titán

vagy vidd házhoz az 500ft-os kábelt mert neki a nyugati nem jó reggel, napközben nem ér rá de 19h meg már későn van és csepelről ugye megközelíthetetlen a 14ker

..szerintem jónak tűnik

(#27799) tatabike válasza shteer (#27798) üzenetére


tatabike
őstag

Ez ismerős, egyszer az olx-en támadt nekem egy majdnem vásárlóm. Meg volt hirdetve valami mobilteló kijelző, direkt odaírtam, hogy nem viszem sehova, max. a postára, vagy el lehet jönni érte előre egyeztetett időpontban. Elsőre azt akarta, hogy küldjem el Neki előre Csepelre, még a héten lehetőleg, és majd jövő héten utalja az árát, mert most épp nincs pénze. Na mondom, megint kifogtam egy gyogyóst. Nemet mondtam, erre semmi gond, vigyem el Neki a csepeli Szent Imre térre. Nem viszem sehova, ott van a hirdetésben. 2500 forintos tételről beszélünk, a XVI. kerületből én vigyem el Neki Csepelre, ráadásul saját bevallása szerint pénze sincs, szép kilátások. Erre azt írta, hogy mit képzelek én, majd mindenki házhoz megy, aki akar tőlem venni valamit? Erre nekem is elpattant a cérna, írtam Neki, hogy Te lusta disznó, Neked minden reggel a szádba viszi a pék a kiflidet a boltos meg a tejet, vagy hogy?? 10 perc múlva törölte magát az oldalról, pedig volt fent egy rakás hirdetése. Evidens, hogy valami csalásra ment volna ki a játék, ha elküldöm előre, sosem látom az árát, ha meg odaviszem Neki, valószínűleg el sem jön, vagy át sem veszi.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#27800) 5teve válasza shteer (#27798) üzenetére


5teve
senior tag

ó, ez nálam mindennapos.
200Ft-os hűtőpasztát XX.-ból vigyem nyugatiba, újpest központba, maglódra, new jersey-be. (se útlevelem, se bérletem, se időm) :)
pedig a hirdetés elég egyértelmű. akinek nem éri meg eljönni, annak ott a posta. (szerencsére azért a többségnek evidens a posta, vagy ha nagyon fontos, eljön). :)

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.