Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1421) -Tsunami- válasza Overlocker (#1412) üzenetére


-Tsunami-
újonc

Ez is (Nyíregyháza)!
Én is találkoztam egy füstölő mercury 300-as táppal a szomszédomban. Haver megkér ugorjak már át hozzá, mert furcsa füstjeleket ereget a gépe de, működik. Megnéztem, mondtam neki, hogy a tápja haldoklik. Javasoltam neki hogy mivel garis a gép, vigye vissza a boltba, ahol vette. Ok mondja úgy is ismerőse a boltos. :) Mondtam neki, ha lehet chieftec-t nézzen bele. Visszajön a boltból, azt mondja a szervizes neki, hogy nem táp, hanem vga venti csinálja a problémát. :( Ezért kicserélték neki, Használd nyugodtan jó lesz, és hazaengedték. :D Másnap ugyanaz, gép működés közben füst,és pukk kikapcs. Visszamegy a boltba,hát igen táp elszállt,csere gariban egy 350-es mercuryra, mert az jobb mint egy chieftec 320-as mondta a boltos neki .Mivel ez nagyobb,mint ami benne volt,ezért csak a különbözetet kell kifizetni 5000Ft . :C
Tehát nemcsak feleslegesen ugráltatták ,de még ki is fizettették vele a táp árát is ,mert újonnan kerül annyiba,nem a különbözet volt 5000ft.De ahova én járok vásárolni ott azt szeretem,hogy amikor az 2hetes x1800xt 512mb-os His kártyám elszállt,akkor 3nap múlva itt volt a csere kártya,és hogy ne maradjak gép nélkül,adtak egy kisebbet,amíg megérkezik az új.Persze az csak hab a tortán,hogy egy X1800xt 512 Pe kártyát kaptam helyette. :D Ettől már csak az volt jobb,amikor megmagyarázta az eladó,hogy miért nem 2 x800xl-t veszek inkább,és használom sli ben. :F
Kellemes Karácsonyi ünnepet kívánok mindenkinek!


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.