Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1412) Overlocker


Overlocker
veterán

Kisebb történet, immár itthon(Nyíregyháza) :)

Tegnap este hív a nagybátyó hooogy, meghaaaalt a gép...!!! - Mondom, pontosan mi baja?
-Már régen is adott ki fura szagot, meg néha lekapcsolt..mostmeg abszolút nem akar menni..
-Remek, mondom neki hogy valószínűleg tápegység lesz a ludas..
-Aha,gondolta ő is..akkor holnap azaz,ma nézzünk másikat...
-Jó..mondom körülnézek, mercury hát igen híres körömben, ahelyett mondom nézek valami chieftec-et..
- Oké, csak ne legyen túl drága..de jó legyen - szokásos szöveg..
-Mondom ,ok.

Nézegettem a helyi árlistákat, hát Codegen, Mercury, Coolink..hm, hát ezek nem lesznek jók..nembaj ittvan még a nagyker ismeretség ottvan chieftec vagyis volt múltkor...

Ma reggel még előtte bementünk , egy a lakhelyhez közel lévő boltba, próba szerencse,még benzinezni se kelljen..

**Bolt.
-Jó napot! Milyen 350-400W tápot tudna adni?
-Mercury van..Codegen..De most a Mercury jobb!! :D :DDD :C Folytatja: Régen a Codegen volt jobb, most a Mercury! :DDD - mondom ez kezd alakulni:D
- Chieftec, esetleg?
- Hát az csak rendelésre,mert az drága 8-9k..
- Jó, mondom köszönjük,most halt meg a mercury nem kérünk belőle,elköszöntem :))

Elmentünk a nagykerbe..meg is vettük az előre lebeszélt Foxconn 350W tápot, közben a másik asztalhoz érkezett 3 ''máyer'' srác..(nem akarom besorolni milyen csoport ,de kőműves vagy vmilyen kétkezi munkás gárda,de nem akarok senkit megbántani).
Vevők: -Gyorsan kellene jó és olcsó VGA!!
Eladó:- Ok. Milyen foglalatú? AGP vagy PCI-E
Vevők:- Hát..öö .. Nvidia?
Eladó:- Aha,értem, de agp vagy pci-e
Vevők:- Nem tudom, ön nem tudja? Nvidia nem mond semmit? :DDD - nem tudom minek voltak 3-an benn, de egy értelmes választ nem tudtak adni hogy tulajdonképp melyik is kell:D
Eladó: -''Higgadt..látja nehéz ügy, és eszébe jut ,kérdezzük másképp..'' Előző kártya típus mi volt? Mikor vették a gépet?
Vevők: Vmi mx400, 2005-ben.
Eladó: Akkor AGP-s :R , szaladt is a kártyáért :)

A helyzetet remekül megoldotta grat neki, és Boldog Karácsonyt!


Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.