Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12401) Móci válasza szumo (#12400) üzenetére


Móci
addikt

Tudta szerintem, csak lehet, hogy nem merte bevallani a bűnét. :D
Találkoztam sok ilyennel már. Ő nem nyúlt hozzá, nem csinált semmit, stb.
Aztán lehet, hogy nincs igazam, de a userek mindenre képesek. Mindenre.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12402) eziskamu válasza Móci (#12401) üzenetére


eziskamu
addikt

Ez a szerencsétek! Néha még fizetni is képesek :DDD

(#12403) mongi


mongi
senior tag

Nálam ma volt bent egy volt vevőm, aki a múlt héten vett laptopot nálam. A története a következő:
Elment főiskolára, ahol az iskola honlapján keresztül tud belépni a hálózatra, ott van fent az órarendje meg minden. Szegény nem tudta megnyitni a rendszeren keresztül a dolgait, akár mit csinált. Szólt hát az ottani infós hallgatónak(!), hogy állítsa be a windows 7 -et neki, hogy menjen minden.
Nos a "leszekkolléga" kapásból azt tanácsolta, hogy kapcsolja ki a tűzfalat, meg a vírusirtót, mert az a gond! :W Mondanom sem kell semmi köze nem volt a dologhoz.Persze nem ment ugyan úgy, pedig bizonygatta hogy a laptop sz@r biztos. :Y

Ezután a lányka elhozta hozzám ma a gépet, rémült szemekkel mesélve a dolgot.

Megnézem a programot, majd a böngészőit (opera, firefox, explorer :C ). Volt egy olyan menüpont a honlapon, hogy ellenőrizni a gépet, megfelel-e a követelményeknek. Persze senki sem nézte meg neki.
Kiderült hogy az egyetlen támogatott böngésző az IE8-as vagy újabb, a többi hiányos ill. nem alkalmas.
Megtanítottam a lánykának a program használatát is (tősgyökeres magyar létemre én tanítom a szlovák csemetét :DDD), nehogy gondba legyen.
Üzentem az infósnak is hogy menjen inkább át az állattenyésztő szak, inszeminátor kurzusára :B

Inszeminátor = A mesterséges megtermékenyítést irányító szakember.

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12404) Balinov válasza mongi (#12403) üzenetére


Balinov
félisten

Inszeminátor = A mesterséges megtermékenyítést irányító szakember

Ezt a hires Babolnai Menesnel lofaszigazgatonak hivtak. Talaloan.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12405) localhost válasza Balinov (#12404) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A kapcsold ki a tűzfalat-tól én is agyhörgést kapok.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12406) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok! Laptop szervizes fórumtárstól szeretnék tanácsot kérni: a laptopomom néhány helyen ragasztónyom (matrica volt rajta) van. Sehogyan nem tudom levakarni. Van tippetek, mivel lehetne leszedni? Persze óvatosan kellene, nehogy a szer oldja a műanyagot. Gondoltam a sima, gyógyszertárban kapható benzinre, csak épp nem vennék rá mérget, hogy oldja-e laptop burkolatát. Köszi :R

(#12407) Hequila válasza ^Clown (#12406) üzenetére


Hequila
őstag

Lehet kapni kimondott matricaeltávolító cuccot. Olyan, mint egy toll, csak egy kis párna van a végén hegy helyett. A műanyagot nem oldja, még a festettnek a színét sem. A matricát pedig elég jól eltávolítja. Valami alkoholos kutyaszar lehet, bár amit mi használtunk anno annak valami iszonyat erős műcitrom szaga volt, ezért nem lehetett kivenni tisztán az összetevőket.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#12408) Hequila válasza ^Clown (#12406) üzenetére


Hequila
őstag

Napi celeb híreink:

Legújabb celebünk betekintést engedett otthonába. Készségesen mutatta meg a nappaliját, sőt, a gondosan berendezett hálószobájába is betekintést engedett.
Stábunk nem elégedett meg ennyivel, és így - hosszas kérlelés után - a mellékhelyiségbe is bekukkanthattunk.

[ Szerkesztve ]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#12409) ^Clown válasza Hequila (#12407) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ha esetleg egy linkkel meg tudnád támogatni az infót, az nagyon kiváló volna :R

(#12410) Hequila válasza ^Clown (#12409) üzenetére


Hequila
őstag

Konkrétan olyat nem találtam, de itt nézegethetsz.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#12411) KPistike válasza ^Clown (#12409) üzenetére


KPistike
aktív tag

Hequila által linkelt találatok közül a másodikat tapasztalatból merem javallani, mi is azt használjuk.
Sokszor a touchscreenre rakott "poén" címkéket kell eltávolítani vele, és ~ 10 - 15 perc alatt célt érünk.

K. P.

(#12412) nyunyu válasza ^Clown (#12406) üzenetére


nyunyu
félisten

a laptopomom néhány helyen ragasztónyom (matrica volt rajta) van. Sehogyan nem tudom levakarni. Van tippetek, mivel lehetne leszedni?

WD40?
Mivel foleg petroleumbol all, igy jol oldja a ragasztokat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12413) Hequila


Hequila
őstag

Magánzó lettem, és némileg érintem a számítástechnikai eszközök forgalmazását is. Kérdésem: melyek a legolcsóbb/legjobb nagykerek? Privátban is jöhet.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#12414) stol válasza Hequila (#12413) üzenetére


stol
addikt

Demand, HRP, Cédrus, JuventusTeam.

(#12415) FehérHolló válasza nyunyu (#12412) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálam az etanol vált be a vegytiszta fajtából, de bármilyen tömény pia megteszi szerény véleményem szerint.

Skynet is real. It's called Google.

(#12416) Archer válasza ^Clown (#12406) üzenetére


Archer
őstag

Tapéta ragasztóhoz való oldószert is érdemes lehet megpróbálni, amivel én dolgoztam, nem volt egy agresszív anyag, nem hiszem, hogy oldaná a burkolatot. Azért mielőtt bármit rákensz, az alján vagy valami kevésbé látható részen próbáld ki a burkolaton, csinál-e vele valamit.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#12417) ^Clown válasza Archer (#12416) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszi mindenkinek!

FehérHolló: a tömény piát inkább a torkomon engedem le :C

(#12418) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok kedves boltosok!

Tudom, hogy nem a legideilőbb a kérdésem (régóta olvasom a topicot), de megpróbálnám:
Tud valaki olyan helyet, ahol lehet kapni GMC R2 Toast házat fekete szinben?
Szükségem lenne egy ilyen állított dvd-romos házra, de mindenüt csak az egyéb, élénkranda színben kapható, ahol pedig írják a neten boltok, hogy kapható, ott sorra kiderül, hogy nincs is nekik :(

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#12419) shteer válasza Hintalow (#12418) üzenetére


shteer
titán

menj be az oázisba és mondd, hogy azt az asztalon álló házat szeretném :D

..szerintem jónak tűnik

(#12420) kisi válasza ^Clown (#12417) üzenetére


kisi
aktív tag

Mi ilyet, illetve volt 3M-ben is, használtunk.

(#12421) concret_hp


concret_hp
addikt

ahhoz hoyg nagykerből vásárolhassak ezt-azt, pontosan milyen cég kell?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12422) eziskamu válasza Hintalow (#12418) üzenetére


eziskamu
addikt

Mi a bajod pl a fehérrel? Nekem meg mondjuk pont a narancs kellett volna, de nem politikai okokból :),
Amúgy nincs valami erős anyagból, de megoldottam a merevítését ventillátorokkal :DDD, de szigorúan csak 5v-ről hajtva, nehogy berezonáljon. Bár ezek a delta ventik amiket szereztem hozzá 12v-n már majdnem lekapták az ujjamat.

[ Szerkesztve ]

(#12423) Hintalow válasza eziskamu (#12422) üzenetére


Hintalow
senior tag

Igazán nincs bajom vele, csupán jobban illene a környezetbe :)
Egyébként valószinűleg fehér lesz belőle, mert mindenhol lukra futok, nem árulják már a fekete verziót (úgy látszik az volt a legkelendőbb ebből a szériából.)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#12424) localhost válasza Hintalow (#12418) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[link] :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12425) mephi666 válasza ^Clown (#12417) üzenetére


mephi666
nagyúr

esetleg denaturált szesz? abból szerintem nem lesz kedved inni ;] lakásban több helyen is távolítottam el vele kemény ragasztóanyagot műanyag felületekről... meg barátnőm pulcsijából is szedtem már ki vele ragasztót... durva anyag: beleszagolsz és leesel a székről (még akkor is, ha korábban "barátságban voltál" stroh80 kaliberű toroktisztítókkal :K )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12426) GrandeP válasza concret_hp (#12421) üzenetére


GrandeP
őstag

Hitelmentes! ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12427) mongi válasza GrandeP (#12426) üzenetére


mongi
senior tag

:K :DDD :C

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12428) concret_hp válasza GrandeP (#12426) üzenetére


concret_hp
addikt

sokat segítettél :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#12429) GrandeP válasza concret_hp (#12428) üzenetére


GrandeP
őstag

Mert szerinted mi kellhet még hozzá?! Csak nézz meg egy kis/nagyker oldalt és nézd meg a GY.I.K-ot, vagy a regisztrációt és már is mindent tudsz!

Kb olyat kérdeztél, h mi kell az autóvásárláshoz? :U

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12430) mongi válasza concret_hp (#12428) üzenetére


mongi
senior tag

[link]

és a feltételek:[link]

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12431) mongi válasza mongi (#12430) üzenetére


mongi
senior tag

az egyik nagyker oldaláról, íme (általában mindegyiknél ez van):
3. Viszonteladó jogai és kötelezettségei
3.1. Viszonteladó felelősséget vállal a regisztrációkor megadott, adatlapon közölt adatok valódiságáért.
3.2. Viszonteladó kijelenti, hogy sem csődeljárás, sem felszámolás, illetőleg végelszámolás alatt nem áll és nem kezdődött ellene sem bírósági, sem cégbírósági, sem más fórum előtt semmiféle olyan eljárás, amely gazdasági tevékenységét korlátozná.
3.3. Viszonteladó kijelenti, hogy számítástechnikai termékek kereskedelmével foglalkozó gazdasági társaság valamint, hogy a Nagykereskedő által forgalmazott termékeket nem saját célra, hanem tovább értékesítési célra vásárolja meg. Erre tekintettel a felek jogviszonyára nem vonatkozik az „Elektronikus kereskedelmi szolgáltatások”-ról szóló 2001. évi CVIII. törvényének a szolgáltató és fogyasztó közötti szabályai.
3.4. Kiszállítás esetén, amennyiben a Nagykereskedő által szállított áruk és az azokat kísérő dokumentumok között eltérés van, a Viszonteladó jogosult saját mérlegelése alapján az adott szállítmány visszautasítására.
3.5. A Viszonteladó, amennyiben házhozszállítással kéri az áru eljuttatását, elfogadja a szállítás során előre meghatározott költségeket. Az áru átvételekor különös gondossággal jár el, vitás esetben dokumentált módon rögzíti az eltéréseket és képi adatrögzítést készít.

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12432) danih


danih
addikt

Mókás dolog történt velem.
Csörög a telefonom, ismeretlen szám, fejem felett szövegbuborék: "WTF".
Felveszem, egy érdes női hang bedarálja hadarva:
"Jónapot XYvagyok nemmegyalaptopom ittvagyokatizenkilencbe jöjjönkimegnézni!"
Mondom Hölgyem, valóban, az IT szektorban dolgozom, de cégnél, és nem foglalkozom magánozással, kiszállással. Illetve megkérdeztem, hátha ismerős ismerőse, mert rokonoknak, barátoknak haveri alapon ingyen megnézegetem a cuccait.
Válasz: "Deénittvagyokközel a tizenkilencbe (??? egyébként is honnan tudja a földrajzi helyzetem?), jöjjönmáki". Fasza, kérdezem honnan van meg neki a céges számom?
És most kapaszkodó: 198-as Tudakozó számon mondta neki egy ügyfélszolgálatos!!!! :Y
Valahova valahogy bekerült a számom, a 198-as kollega valami keresőben rátalált, és továbbadta ennek a nőnek. Utána kéne járni a dolognak.
Szóval valszeg várhatom a hívásokat. Basszameg :W

[ Szerkesztve ]

(#12433) tserrof77 válasza Hintalow (#12423) üzenetére


tserrof77
senior tag

Első körben tiszteletem a Kollégáknak. András vagyok, győri szakmatárs.

Nálam porosodik egy fehér kenyérpirító, ha esetleg érdekel, szívesen átadó, 5k-ért.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#12434) LÁZ


LÁZ
addikt

a mai fáni sztori, éppen nagy erőkkel "négerkedek a bányában" 4lapos telepít+2 szervíz, rohan be kollega röhögve, mondom -mi van, tán sunát láttá :DDD ', mondja, halkabban, ő most bejött egy "töltőért", kamuzik felém vmit, mondom jaja, jóvan, aztán elviharzik kifele.

Kiderült, hogy az egyik tündibündi sunának a notitáskáját kiverte egy másik kuncsaft a kezéből, ahogy a főnökség táccsszmártját akarta szemrevételezni, és kipottyant a tangácska a tasiból :DDD :DDD ....

sajnos se a suna, se az öreg képét nem láttam, tuti megért volna egy misét mind2 :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#12435) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nemrég fültanúja voltam a közeli számítástechnikai alegység plafonszaggató röhögésének. Kettővel elöttem a magabiztos kuncsaft mindenáron "vadképernyős" (WildScreen) monitort akart venni. Mert Ő tud angolul, és nem fél használni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12436) eziskamu válasza LÁZ (#12434) üzenetére


eziskamu
addikt

Bakker, nem leehetne ómagyarúl leírni a sztoryt? Mert máig nem tudtam dekódolni, hogy ki kinek a micsodájával pontosan mit is csinált, és mihez is kellett a töltő? :DDD

(#12437) LÁZ válasza eziskamu (#12436) üzenetére


LÁZ
addikt

a velős lényeg, hogy a sunának ki lett verve a kezéből a táska, és kiesett belőle a tanga, a kollega meg annyira röhögött, hogy bejött a szervízbe egy kamu töltőért :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#12438) eziskamu válasza LÁZ (#12437) üzenetére


eziskamu
addikt

Na így már értem. Az volt a gond hogy a laptoptáskára és a tácsszmártra koncentráltam, nem pedig a tangára :DDD Egy kicsit vagyok kocka :N

[ Szerkesztve ]

(#12439) LÁZ válasza eziskamu (#12438) üzenetére


LÁZ
addikt

no offense but no comment :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#12440) tserrof77 válasza LÁZ (#12437) üzenetére


tserrof77
senior tag

Kábé egy éve volt egy picit hasonló szitum. Srác behozta a törött kijelzős gépét, hogy mit lehet vele kezdeni, mert garanciás még, de a márkaszervizbe horror pénzt mondtak neki. Mondom, megoldom úgy, hogy ne látszódjon, hogy kicseréltem. Szép óvatosan szétszedtem, másik panel betesz. Gép bekapcsol. Utólag visszagondolva itt a srác picit fészkalódni kezdett, de először nem értettem miért. Aztán... elindult a Windows. A srác és a csaja volt benn háttérnek, eléggé félre nem érthető pozícióban. Próbáltam fapofát vágni, és minél hamarabb leállítani a gépet. Srác égett mint rongy. Talán az az egy szerencséje volt, hogy nem a csajjal jött be, vagy nem épp a csaj hozta a gépet. Na, akkor lett volna ám amperszag :DDD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#12441) Lenry válasza tserrof77 (#12440) üzenetére


Lenry
félisten

kirakta saját magát háttérnek, ahogy félreérthetetlenül kefél?

Darwin-díj

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12442) Dorien válasza tserrof77 (#12440) üzenetére


Dorien
veterán

Screenshot? :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#12443) ML320 válasza mongi (#12430) üzenetére


ML320
aktív tag

Na, pont őket hagynám legutoljára nagyker szinten. Nem tom, kinek, mi a véleménye, de most már az ott vásárolt termékekre a garanciális ügyintézés, egy horror. Sorra dobálják vissza a cuccokat, hogy lejárt, nem garos, holott...
Részemről már nem vásárolok ott, eléggé elszálltak maguktól.

Ember tervez, Isten perverz...

(#12444) tserrof77 válasza Dorien (#12442) üzenetére


tserrof77
senior tag

Na, ezt ugye nem nézted ki belőlem? :U :DDD Mondom, cefet gyorsan távozott fizetés után :DDD Ja, meg órákig szellőztettem, olyan égett szag volt.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#12445) cafat


cafat
tag

Sziasztok! Kicsit off lesz amit kérdezek de Ti tudtok a legjobban válaszolni erre.
Szóval az van, hogy szerdára behívtak állásinterjúra egy számítástechnikai üzletbe. A megpályázott pozíció értékesítő és szervizes. A kérdésem az lenne, hogy ha kérdeznék a fizetésigényt mekkora összeget merjek mondani? Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

(#12446) tserrof77 válasza cafat (#12445) üzenetére


tserrof77
senior tag

Most erre mit lehet írni? Kétélű a dolog. Ha túl keveset mondasz, vagy "hülyének néznek" -már elnézést- vagy ha felvesznek, akkor meg nem nagyon reklamálhatsz. Ha túl sokat mondasz, akkor meg azért kerülsz ki a kalapból. Azt látom, abonyi vagy. Helyben, vagy nagyobb városban lenne a bolt? Mert utóbbi helyen elbírják a magasabb igényt is. Másik fontos dolog, hogy az egész pénzt hivatalosan kapod meg, vagy minimálbér + boríték. Másik kérdés, van-e szombati nyitva tartás, van-e esetleg cafetéria, vagy más juttatás. én 100-110k-t tartok reálisnak. :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#12447) Dorien válasza cafat (#12445) üzenetére


Dorien
veterán

Ez elég sok tényezőtől függ.
1. Jelenleg van állásod / egyéb bevételed / eltart valaki? Mert ha nincs, akkor a kevesebb fizu is jól jön. Ez esetben nem érdemes túl nagy összeget mondani, inkább kérdezd meg, ők mennyire gondoltak? Ha van állásod, akkor a jelenlegi fizunál annyival többet kérj, hogy megérje váltani.
2. Pályakezdő vagy? Nekik nem nagyon lehet ugrálni a magas fizuért, kell a tapasztalat.
3. Abony vagy Budapest? A fővárosi fizuk azért jóval magasabbak átlagban. Meg az albérleti díjak / ingatlanárak is...
4. Bejelentenek? Egyéb juttatás?
5. Munkaidő?
6. Felelősség?
7. Egyedül dolgozol?
stb.

A 100-110k (nettó) szerintem is kb. reális.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#12448) cafat válasza tserrof77 (#12446) üzenetére


cafat
tag

Sajnos semmi konkrétumot nem tudok még, mert egy hirdetésre küldtem önéletrajzot, és emailbe jeleztek hogy várnak további elbeszélgetésre. Igen abonyi vagyok, a bolt szomszéd városba Cegléden van. Ha már nettó 100-110-et adnának akkor gondolkozás nélkül váltanék a jelenlegi munkahelyemről. Igaz most nettó 140et megkapok de abonytól kb 200km-re Komáromba a Nokiába. :) Ennyi kiesés megérne annyit hogy minden nap a saját ágyamba aludjak. :B Egyébként kb Én is hasonló összegre gondoltam, mert ettől kevesebbért nem váltanék, ennél többet meg nem hinném hogy adnának, főleg pályakezdőként.

(#12449) Dorien válasza cafat (#12448) üzenetére


Dorien
veterán

A Nokiában szerintem azért húzósabb lehet a 3 nap folyamatos 12 óra, mint egy számtechboltban melózni. Hát ha még ilyen sokat utazol is...
Én mondanék egy "120-ra gondoltam"-ot, aztán abból még engedhetsz. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#12450) cafat válasza Dorien (#12449) üzenetére


cafat
tag

Köszi mindenkinek a javaslatait. Egyébként szeretek a Nokiában dolgozni csakhát a távolság miatt szeretnék közelebbi munkahelyet találni. Termékteknikus vagyok, ülőmunka a hibás telefonokat javítgatom, annyira nem megerőltető és 3 nap után jó a 3 nap szabadidő.
Akkor ha kérdezik majd a fizetésigényt 110-120 körüli összeget mondok aztán hátha megtudunk egyezni. Mégegyszer köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.