Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11501) ati012


ati012
senior tag

Ha már matrica akkor pár kérdés:
Mi 150 Ft-os A4-es matricás lapra nyomtatunk, ezzel az a baj, hogy nem igazán áll meg.
Valami jóféle matricát hol lehet venni? Esetleg tipp h mivel lehet még helyettesíteni?

(#11502) szumo válasza ati012 (#11501) üzenetére


szumo
senior tag

Nálam még a siemens-es korszakomból maradt matrica van, és mivel ritkán van rá szükség, lassan fogy. Arra van egyedi minta nyomtatva, és dátum bélyegezve.

A jómultkorában kértek ipari célra 478-as gépeket, mert az jól bírja az öntödei környezetet. Elmentem vettem pár gépet egy használt dolgokkal foglalkozó boltban, ahol mikor adták át őket, mindet felmatricázták, hogy a garancia úgy fél év, ha az sértetlen.
Hát nem lejött mind sértetlenül! Pedig nem ragadt rosszul, csak hát az évek és a tapasztalat.
Nekik valami etikett címkére volt nyomtatva a lezáró. Na olyat nem szabad használni.

Én az olyan matricát javasolnám, ami vékony műanyag szerű és a belsejében perforációk vannak, hogy rögtön szakadjon, amint megpiszkálják.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#11503) stol válasza ati012 (#11501) üzenetére


stol
addikt

Etikettcímkére nyomjuk, ragasztva lehúzom a két szélét melegragasztóval, közepét beperforálom késsel. Nem tudja szakadás nélkül levenni.

(#11504) Adonimus válasza Rootkiskacsa (#11476) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Ez nagyon jó. :DD És sajnos vannak ilyen emberek. Az egészbe azt nem értem, hogy, milyen szakember az aki a nem működő procira azt mondja működik. :Y

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11505) ati012


ati012
senior tag

Húsvét 2. napja, telefon csörög:
V: Helló nagy pendrájvot keresnék! Kábelest!

(#11506) leeate válasza ati012 (#11505) üzenetére


leeate
senior tag

És talán nem esett le, hogy háttértárról van szó? Most akkor hülye a vásárló?

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#11507) eziskamu válasza leeate (#11506) üzenetére


eziskamu
addikt

Neked meg a HÚSVÉT 2. NAPJA nem esett le

(#11508) ati012 válasza leeate (#11506) üzenetére


ati012
senior tag

Leesett hogy miről van szó. Csak a nagypendrájv címszó alatt 8-16 GB-s sima pendrivot, és nem külső asztali vinyót értünk. A Húsvét az meg már mellékes...

(#11509) localhost válasza leeate (#11506) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Te voltál az ? ;]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11510) TESCO-Zsömle válasza mephi666 (#11486) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

akinek nagyon felületes a tudása, de profinak képzeli magát

Nálunk az ilyet kontár-nak hívják. ;) Nem kell féli, ebből is van bőséggel minden szakmában.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11511) liver válasza TESCO-Zsömle (#11510) üzenetére


liver
tag

A március csak nekem volt nagyon szar forgalom szempontjából?

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#11512) Josi válasza liver (#11511) üzenetére


Josi
aktív tag

Szerintem nem :(
Nekünk idáig a márc. volt a leggyengébb hónap. (csak nehogy més essen a forgalom )

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#11513) TESCO-Zsömle válasza liver (#11511) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az apróknál is pangás van... :( (Nem vagyok boltos... :B )

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11514) mongi válasza liver (#11511) üzenetére


mongi
senior tag

nálunk inkább ez a hónap lapos... De hogy a felhasználók/vevők/kliensek témához hozzászólva:
Tegnap behoztak egy gépet, hogy fagy még a netezés alatt is.A konfig:
-MSI K9N SLI lap, déli hídon befőttes gumival egy 6cm-es amd-s gyári procihűtő ventije csücsül, a 4. ramfoglalalt pöckére fakasztva :C
- AMD X2 5000+ AM2, rajta egy sempronra is kicsi alu hűtő (a régi 754-es foxconn hűtő)
- 3gb ddr2 vegyesen (2x pqi 512mb 800,1x 2gb buffalo 800),
- egy akármilyen 9500GT, rajta "befőttesgumival" felfogatott 8cm-es házhűtő :Y mivel a bordából a mi rajta figyel kibarkácsolták a ventit :W
-80gb HDD sata
- táp 350W a normálisabb fajtából...
-2x 10cm kék neon, mert az már tuningos wazze... :DDD (persze a trafója meg beb@szva a gépbe, hagy lógjon ahova esik...)
kábelezést hagyjuk inkább, kábeldzsungel mindenfele.

A tulaja közölte velem hogy a neten vette a lapot, procit, vga, ocsóért (Lap ???€, proci 60€, vga 25€), de ne izguljak a proci egyik magjára még van garancia :DDD :C :Y :W

Na gép bekapcs, el is indul szépen. Everestben meglesem a proci hőfokot, 56C a magonkénti 1. mag 63C, 2.mag 42. :(
Nah mondom akkor első körben hűtőcsere, de keztem gyanítani hogy ez sem fog használni. Felteszek neki egy asus x70-eset (most ez volt kéznél, és elég jól hűt). Hőfok 34C, 1.mag 39C ,2.mag 32C.
Gépen stressteszt indít, hőfok felugrik az első magon 40mp alatt 112C-ra, gép védve magát kikapcs. Másik lapban ugyanez a tünet szal cpu kuka.

Ha jön ez a tuninggyuri, majd megmondom neki, hogy a proci kuka, viheti "gariztatni" az egy magját :C

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#11515) Zolás válasza mongi (#11514) üzenetére


Zolás
addikt

Majd visz egy félbevágott procit alkatrésznek hogy szedd szét és cseréld ki a magot benne. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#11516) ati012


ati012
senior tag

Emlékeztek még rá?
Valamelyik nap jön; ajtót nyitja és ezzel a lendülettel a gépünk berezelt tőle és összeomlott a Windows. Másik nap ugyan ezt eljátsza. A gép nem szereti őkelmét? :Y

(#11517) TESCO-Zsömle válasza ati012 (#11516) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor Ő se fog nálatok soha vásárolni... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11518) mongi válasza Zolás (#11515) üzenetére


mongi
senior tag

Folytatása :
"tuninggyuri vagyok, félmagot is gariztatok" episode 2.

Gyerek visszajött az édesapjával, hogy akkor mi a helyzet. Íme:

vevő: -Hello
én:-Hello
vevő: Na mi van a géppel?
én: Sajnos a procit megsütötted a hűtés hiányossága miatt, ez a hűtő egymagos régebbi sempronokra való,nem a kétmagos x2-re.
vevő: (szeme kb. 2x-re kikerekedik), hogyhogy? Hiszen így vettem ezzel,hogy erre való!
én: Akkor sajnos átvertek.de vidd vissza "gariztatni", hiszen azt mondtad adtak rá.

Itt belépett a beszélgetésbe az apa is:
apa: Akkor most mi lesz? A gép nem működik így.
én: Sajnos így nem. Ehhez sajnos vagy másik processzort kell rendelni (ugyanis hiába van nekem AM2-es x2 7550-es pár darab, sajnos a lap nem támogatja már), vagy ki kell cserélni az alaplapot egy AM2+/AM3-asra és abba egy rendes garanciás x2-est tenni, ha maradnak az AMD mellett, vagy váltani intelre processzor és alaplap szinten is.
apa: Melyik a legolcsóbb megoldás, amivel ugyanilyen "erős" lenne?
én: egy ugyanilyen AMD x2 5000+ AM2 -es a legolcsóbb megoldás, de akkor később nem tudják fejleszteni már ezt érdemben sokkal nagyobbra (az alaplap max. 6400+-t támogatja).Így akkor fognak többet veszíteni vele, ha később fejleszteni akarja.(gyereket látva ez max 1-2 hónap lehet :DD)
apa: Látod gyerek én megmondtam!Mindig ez van!
vevő: De hát ez jó vétel volt! Majd elbizniszelem a lapot a neten!
apa: Persze! Mint a többi régi alaplapot az ágyad alatt!

Na itt kezdem el magamba nagyon röhögni :DDD
apa: Akkor mondja el mi a legolcsóbb megoldása azonnal.
én: Asrock 770DE+ alaplap, Athlon X2 240 AM3-as processzor, vagy egy sempron 140-es, ami elég nagy eséllyel kétmagosítható és akkor ugyanaz a teljesítmény lehet olcsóbban az Önöké, mint a használt processzoruk teljesítménye volt.

Nagy gondolkodás után elfogadta a sempron+asrock duót. Kess kifizet, garancialevél kiállít. Azért még megkérdeztem, hogy ingyen kicseréljem-e most gyorsan nekik, vagy megoldják.
vevő: Majd én megoldom! tudom, értek hozzá! :Y :W
Bárgyú mosollyal nyugtáztam a dolgot
(közben magamban gondoltam, értettél te a sempronos hűtőhöz is :DDD)

apa: nem venné meg az alaplapunkat?
én: (há peeeersze...a szart meg itt hagynád ) Sajnos mivel már kifutó modell így nem venném át, de bizományiba itt hagyhatják, ha keresnek ilyet, akkor el tudom adni.
apa: (szemében gyanusan furcsa fény csillant :Y ) Akkor lehet behozzuk az ágy alól ami még otthon van! Van ám a gyereknek sok használt alkatrésze: ddr1-es ram "kínsztán" egygigások, meg alaplapok,meg végéják...

Így lelkiekben felkészülök 2 hűtősdobozmyi szarra, amit itt akarnak hagyni.

Nah ezután végre zárás volt(12.10-kor).Vérge letudtam őket...gondoltam én, ugyanis 14h-kor csörög a telefon:
vevő: Nem megy a gép!
én: minden rendesen rá van dugva? táp 4eres csati is? (soxor kihagyják az ilyen "guruk" :))
vevő: Igen, minden ok, de akkor sem indul!
én: Hozd be 15h-re a boltba.
Gép és én is be a boltba, a hiba bios resettel megoldva, gép indul, kétmagosítás megy, gép tesztelgetése everesttel, monden ok. "Örömbodottá".

FIN

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#11519) szumo válasza mongi (#11518) üzenetére


szumo
senior tag

Nem lenni irigy az ilyen kuncsaftokra.

Pénteki telefon:
-Szervusz... bemutatkozás.
Nálad rakattunk össze gépet, és most internetet cseréltünk, de nem megy az internet
-S milyen netre lett cserélve?
-Vitamaxosra
-Kell neked ahhoz valamit csinálnod?
-Hát nem igazán! A Telefont kell beállítani (előző beszélgetések alapján)
-Aham, a vodafone üsz. lediktálta, hogy mit kell csinálni.
-Akkor azt az útmutatót kellene követni.
-Jó, akkor megpróbáljuk. Ha nem megy hívhatunk még?
-Persze, de fejből nem tudom az összes telefon menürendszerét.
-Rendben, de ha baj van átvihetem ugye?
-Természetesen, megnézzük, mit lehet tenni vele.

Nem hívtak azóta sem. S mivel ez pénteken volt, vagy nincs netük, vagy meg tudták csinálni.
Vagy a telót úgy elnyomogták, hogy már hívni sem lehet vele.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#11520) mongi válasza szumo (#11519) üzenetére


mongi
senior tag

És sajnos a többsége ilyen. :( Meg amelyik megkérdezi hogy miért is kell kicserélni a 10 éves 250W-os tápegységét, amikor felújítja a gépét. Az elmúlt két hónapban egyszerűen nem tudtam annyi FSP tápot rendelni, hogy elég legyen, annyi a szar tápos gép erre felé (vipáoőr,jéjenszí,kodegány és egy pár annyira nonanemár, hogy még neve sincs, csak annyi hogy szvíccsing páoőr szápplí:DDD), én nem értem miért kellett már akkoriban is a szart preferálni? Hozzák a gépeket, hogy nem indul, vagy random restartol a gépük.
mondjuk ez nekem jó, elvisznek egy valag tápot. Remélem ez a szar idő még sokáig kitart húzza fel a forgalmam :DDD

"Vagy a telót úgy elnyomogták, hogy már hívni sem lehet vele." :C :C :C

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#11521) ati012 válasza TESCO-Zsömle (#11517) üzenetére


ati012
senior tag

Eddig egy s462-es lapot meg egy procit vásárolt. Procit azóta lesarkazta (el akarta nekünk adni jópénzé'). Aztán vett még egy procit. Részletre. Fél év alatt kicsengette a 2ezret. -.-"

(#11522) szumo válasza ati012 (#11521) üzenetére


szumo
senior tag

ati012 mi a jófenével találkoztatok, hogy ki van írva

Rágcsáló és egyéb állati eredetű károk.

Erről mesélhetnél, mert szörnyen érdekel. :DD

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#11523) Ygg válasza mongi (#11520) üzenetére


Ygg
senior tag

Ez jó szöveg :R .
Felénk is "elnyomoghatnák" páran...

(#11524) ati012 válasza szumo (#11522) üzenetére


ati012
senior tag

Mi van írva hova? :B

Nem tudja valaki hogy az EDO RAM előtt mi volt?

(#11525) iday válasza ati012 (#11524) üzenetére


iday
aktív tag

Volt valami FPM ram is.
De volt SIMM meg SIP ram.

[ Szerkesztve ]

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#11526) Gyuri27 válasza mongi (#11520) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezek mind minőségi tápok. Tudod mi a gyilkos? Vargáné és társa táp. Na az annyira szar, hogy kinaiak jöttek ide tanulmányozni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11527) ati012 válasza iday (#11525) üzenetére


ati012
senior tag

Azaz! Simm ram. Slimre emlékeztem.

(#11528) proof88 válasza Gyuri27 (#11526) üzenetére


proof88
addikt

de az hogy született? Varga Béla és felesége kitalálták a rendszerváltás után, hogy gyártanak majd számítógépbe tápot, mert a komputerben nagy a biznisz vagy mi? :D

(#11529) Lenry válasza ati012 (#11524) üzenetére


Lenry
félisten

DRAM, FPM RAM

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11530) Gyuri27 válasza proof88 (#11528) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]
Egy bortól mámoros éjszakán történhetett a dolog. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#11531) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Memóriákról....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11532) Badman 4ever válasza Gyuri27 (#11530) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Elég durva, hogy már vagy egy éve ugyanaz a két tápuk van kiírva az oldalon, pedig mennyi szemetet eladtak már tápnak csomagolva. Külön szemétégető üzem van már a különösen veszélyes tápjaik likvidására. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11533) ati012


ati012
senior tag

Vargáné a rendszerváltás előtt s után (~2005) HIPPÓ gyártásból és forgalmazásból élt. Majd a Hippó gyárat felvásárolták. A hippó biznisz mellet, mely flakkononként 60 Ft-ot hozott elkezdtek a csirketápból és műtrágyából valamint hippóból tápot klónozni, speciális disznó alomban. A tápokat 2 napos koráig a Riska bika szoptatta (ez a magyarázat a tápban lévő fehér ragacsokra). Valahogy így születtek a tápok...

(#11534) mongi válasza ati012 (#11524) üzenetére


mongi
senior tag

szerintem a simm-ram, de nem vok biztos, az tuti hogy a 386-os még olyat kajált ;)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#11535) mongi válasza Gyuri27 (#11526) üzenetére


mongi
senior tag

"Ezek mind minőségi tápok. Tudod mi a gyilkos? Vargáné és társa táp. Na az annyira szar, hogy kinaiak jöttek ide tanulmányozni."
Ezzel én nem is vitatkozok, ez teljesen igaz :DDD
Viszont én ezekre én max P3-at tennék (ismerve a max 250W-os leadott teljesítményüket), de ha látnád hogy itt soxor x2 4400+, 2gb ram, 7600gst, 2x320hdd, dvd égető 3x (!) és hasonló fogyasztású gépeket akarnak ezzel hajtani :W :Y
Csak ebben a hónapban cseréltem már vagy 6 gépben tápot, 2-ben meg majd mindent az eldurrant táp és a bizonytalan működés miatt, pedig nagyon kicsike bolt vagyunk.Lassan ráébresztem a környékről hozzánk bejövőket, hogy az olcsó nagyrészt=a szarral.

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#11536) szumo válasza mongi (#11535) üzenetére


szumo
senior tag

Még tavaly történt, hogy kihívtak egy tolókocsis bácsihoz, a gépe folyton újraindult.
P3-as belenézek, szétszedem a tápot, tele púpos kondikkal, és szigetelés sérült tekerccsel.
Nézem, egy seasonic 250W os táp. Mondtam, hogy kell a gépbe új táp, és megy tovább.
Csatlakozók, fele meg még P2-es ek. Elkezdtem felkutatni megfelelő tápot, de csak egy V.né és társa akadt, aminek jók voltak a csatlakozói. Hát beszereltem, de nem fűztem hozzá sok reményt. Azóta nem szóltak, hogy nem megy a gép.
Szar, szar, de a kényszer nagy úr.

ati012: az aláírásodban szereplő oldal garanciális részén olvastam

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#11537) stol válasza mongi (#11535) üzenetére


stol
addikt

250W Nálam 100W körül pukkantak műterhelésen.
Kodegányok, meg 200W körül.

(#11538) Hequila válasza Gyuri27 (#11526) üzenetére


Hequila
őstag

Miért jönnének kínaiak, hiszen ők gyártják...
Vargánéék csak címkézik a (régebben) JNC tápokat. Azok valóban kritikán aluliak voltak, de most, ha jól látom, Ultra Powert címkéznek, tehát nem szar minden, amin Vargáné és TSA felírat olvasható.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#11539) mongi válasza Hequila (#11538) üzenetére


mongi
senior tag

majd rosszul címkéznek jópárat(200w-os, áááá jó lesz ez 400w-osnak is), és adnak a ultrapáoőr nevének is :DDD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#11540) mongi válasza szumo (#11536) üzenetére


mongi
senior tag

"csak egy V.né és társa akadt, aminek jók voltak a csatlakozói. Hát beszereltem, de nem fűztem hozzá sok reményt. Azóta nem szóltak, hogy nem megy a gép"

lehet nem véletlenül :DDD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#11541) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Akik nem tudják (nem láttak még Vargáné tápot) álljon itt egy, okulásul...
A képeken (ha szemből nézzük) balra a Varga nagyságos asszonyé, jobbra a nem kevésbé méltán hírhedt Huntkey táp bélése látható :D


Védd a fákat, egyél hódot!

(#11542) nyunyu válasza Dirtyz (#11541) üzenetére


nyunyu
félisten

Ugy latszik a telephelyuket is kello gondossaggal valasztottak ki, emlekeim szerint pont ott van egy bazinagy tuzolto laktanya a Zsinor utcaban...

Mondjuk azt nem ertem, hogy nem sikerult a Zsinor/Beke sarkon levo TUV Rheinland, leanykori neven MEEI-ben bevizsgalni a tapjaikat :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11543) ati012 válasza Dirtyz (#11541) üzenetére


ati012
senior tag

Szép példány. Jól látom h nem púpos a kondi? :)

(#11544) Dirtyz válasza ati012 (#11543) üzenetére


Dirtyz
őstag

Ha nagyon érdekel, felmászom a padlásra előtúrom valahonnan. Az ilyen "kincseket" nem szoktam kidobni (csak az asszony veszekszik mindig, hogy "ezt mire fogod még használni"?)..

Védd a fákat, egyél hódot!

(#11545) ati012 válasza Dirtyz (#11544) üzenetére


ati012
senior tag

Elég képen látni.

Vevő jön: kell nekem TéjeFTéj mónitó.
Eladó: Van 19"-os LG 16.000ért.
Vevő: Rendben, egy év múlva elviszem.
:Y

(#11546) mongi válasza ati012 (#11545) üzenetére


mongi
senior tag

hátha akkor már te fizetsz hogy elvigye :DDD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#11547) localhost válasza Dirtyz (#11544) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"(csak az asszony veszekszik mindig, hogy "ezt mire fogod még használni"?).."
az én nejem is ezt szokta kérdezni ;]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11548) Zofren válasza ati012 (#11545) üzenetére


Zofren
aktív tag

Nálunk ez így szokott történni: (csak a lényeget irom le)

- Kellene 1 használt gép.
- Ilyet és ilyet tudnék x forintért adni.
- Az sok. A neten kevesebbe kerul.
- Akkor ott kell megvenni.
- De ott nincs!
- Nálam meg van. :)

Persze kiderul, hogy amit én ajánlottam az jobb, csak ugye a RAM és a HDD fogalma sokaknál még összekeveredik.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#11549) eziskamu válasza ati012 (#11545) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem hetet akart mondani, csak elvétette? Nekem is vannak 1-2 hónapos távlati terveim, de ez tényleg dúrva :)

(#11550) szumo válasza mongi (#11540) üzenetére


szumo
senior tag

Ismerem az úriembert, szoktam is vele találkozni, az lenne az első, hogy felhív, ha baj van, vagy küldi a fiát.

Múlt hét:

Elment a hang, nézzem már meg a gépet.
Röptibe kiderült, hogy driverhiba.
A 12 éves srácuk valami játékdemót telepített, majd nem tetszett neki, és törölte.
Nem nem uninstallálta, törölte. Aztán valamit még törölt, a hang elment vadászni.
Két órát küzdöttem, a hang csak nem akart visszajönni. A driver felment, de nem sikerült kezelnie az eszközt.
Hát gép újratelepítés lett belőle.
Mindenki boldog, gép hazavisz, stb.
Másnap telefon, a gép nem indul!
???? Mondják, hogy elkezd bootolni, majd fekete képernyő és semmi.
Gép visszahoz, átnézem, hát a partíciós tábla összeszakadva, MBR megsérülve.
Vinyó leellenőriz, de nincs hibája a diagnosztika szerint. Aktívvá teszem, partíció összeomlik megszüntetem, minden szép és jó.
Fogtam, feltettem a rendszert a másik vinyójukra, jeleztem, hogy az amelyiken az adataik vannak instabil. Mondták, hogy lassan cserére éredt a gép, majd jelentkeznek, ha venni szeretnének, és érdeklődtek, hogy ha vennének gépet, azt led TV re rá tudják -e majd kötni.
Na ők sem hitelből vásárolgatnak. Ilyen vevőből kellene jó sok. :)

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.