Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12551) Gyuri27 válasza Hequila (#12549) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minden a matekon múlik (es nagykerje válogatja). Minnél több pénzt hagysz ott annál inkább hajlandóak erről veled beszélgetni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12552) szumo válasza localhost (#12550) üzenetére


szumo
senior tag

Örülünk neki, hogy nem pazarlod el magad, valami magasztosabb célért :DD

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#12553) localhost válasza szumo (#12552) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mi lehetne magasztosabb??? Világbéke, anyagiak ?

November 23-tól az új helyemen.

Van máááááásiiiiiiiiiiiiik! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12554) danih


danih
addikt

Székesfehérvári, használt cuccokkal is foglalkozó van köztetek?

(#12555) Zofren válasza danih (#12554) üzenetére


Zofren
aktív tag

Esetleg Komárom?

más: Megkaptam 6 év után az első beírást a vásárlók könyvébe. Kolleginával ketten dolgoztunk. Ő foglalkozott egy ügyféllel, akivel papírokat kellett kitölteni. Én hátul javítottam egy gépet, mert a tulajdonosa ott várt rá a szervízben. Kimegyek egy alkatrészért a boltba, kollegina megkér, ha végeztem, segítsek az Úrnak. Mondtam, ha végeztem a mostani munkámmal jövök. Ez kb 10 percig tartott, de mire kimentem már csak a beírást mutogatta a kollegina, hogy nem voltam hajlandó kiszolgálni őt. Remélem az ilyen a tecsoban is elkéri a vásárlók könyvét, hogy ha 10 percig sorban kell állnia.

Főnököm elolvasta, de sietett, ezért majd holnap kapok tőle.

Azon gondolkodom, hogy a Vásárlók könyve mellé kiteszem az Eladók könyvét, ahova én írhatok be a kedves vevőknek :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#12556) Dzoli válasza Zofren (#12555) üzenetére


Dzoli
tag

Mivel írásban kell megválaszolni a panaszt, nyugodtan a beírás mellé tűzheted.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#12557) danih válasza Zofren (#12555) üzenetére


danih
addikt

Köszönöm, de ha nem Fehérvár, akkor már Budapest is közelebb van mint Komárom
:R

(#12558) Dorien válasza Zofren (#12555) üzenetére


Dorien
veterán

Ezen ne húzd fel magad. Múltkor a helyi (győri) Vision Expresszben vártam szemvizsgálatra és unalmamban elkezdtem olvasgatni a vásárlók könyvét. Tele volt beírásokkal, holott szerintem a lehető legkedvesebb csajok dolgoznak ott, lófax pénzért. Sok türelmetlen, idegbeteg tapló rohangászik manapság, akinek csak egy ilyen maflás hiányzik, de nagyon:

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#12559) #11527168


#11527168
törölt tag

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? Szlovákia nagykert keresek. Ha nem publikus, lehet privátban is. Köszönöm szépen előre is.

(#12560) localhost válasza #11527168 (#12559) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szerintem Szlovákia nem eladó! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12561) mongi válasza localhost (#12560) üzenetére


mongi
senior tag

Slotakia nem eladó :DDD

Amugy meg Agem.sk az előző kérésre :)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12562) #11527168 válasza mongi (#12561) üzenetére


#11527168
törölt tag

Köszönöm :)

Amúgy azért jutottam erre a döntésre, mert a ..... ki van, hogy már az összes vevőm kinyomatatott oldalakkal jön ,hgoy az xy webáruházban 10-20%-al olcsóbb, én is adjam neki annyiért. Nem értem, hogy dolgozhatnak ezek a hazai nagyker árak alatt .... :W

(#12563) DeltaPower válasza #11527168 (#12562) üzenetére


DeltaPower
őstag

szerintem az első kérdéseddel megválaszoltad a mostanit: külföldi nagykerből dolgoznak valszeg.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#12564) deicide válasza DeltaPower (#12563) üzenetére


deicide
veterán

Vagy áfát csalnak, más lehetőség nincs... :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#12565) mongi válasza #11527168 (#12562) üzenetére


mongi
senior tag

csak szürke importtal. esetleg ocsón, de ha baj van no gar :DDD
sajnos hozzám is a reklám újságosok jönnek, alig tudom megértetni velük, hogy abban nincs monitor, programok..stb. A másik, hogy papiron van, ha vennél sajnos elfogyott. Erre ondom nekik, itt tapizás/próbálgatás is van, próbálja ezt ki a neten :DD :C

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12566) Zolás válasza mongi (#12565) üzenetére


Zolás
addikt

Pont azért tapizzák össze a póweruserek a monitorod mert meg akarják próbálni :DDD te meg törölgetheted a retkes ujjnyomokat ;] :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#12567) ati012


ati012
senior tag

Holnaptól már indul a szezon :) Sok sikert mindenkinek!

(#12568) ati012


ati012
senior tag

Pityókás fazon felhív:

Vevő: Látom itt a zinterneten hogy árúl kerti bútort meg kerékpárt.
Én: Jó estét. Sajnos nem árulunk ilyesmit.
Vevő: Pedig a maga száma van megadva...és ez az AMD konfig ez micsóda?
Én: Számítógép.
Vevő: Hát az nem kell...nekem bútort adjon el.
Én: sajnos nem árulunk.

Nem tudom hogy jutott eszébe hogy én árulnék ilyesmit...

(#12569) Zofren válasza ati012 (#12568) üzenetére


Zofren
aktív tag

Segítek:

OSB bútorlap = USB csatlakozó
MDF bútorlap = AMD konfig

Mint írtad, pityókás volt. Elolvasta. :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#12570) Dorien válasza ati012 (#12568) üzenetére


Dorien
veterán

Hát pedig tudnod kéne, a te számod volt megadva. :D

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#12571) wwenigma válasza deicide (#12564) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Melyik nagyker bukott? [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12572) #11527168 válasza wwenigma (#12571) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nem nagyker, netes bolt. :D

(#12573) mongi válasza #11527168 (#12572) üzenetére


mongi
senior tag

Mesélj kolléga !:D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12574) danih


danih
addikt

Engem is érdekel, kik ezek? Ex-Mistralosok? :))

(#12575) mongi válasza danih (#12574) üzenetére


mongi
senior tag

kékhal-mustár-mycom-teddideatied összeállítás lehetett :C :P

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12576) deicide válasza mongi (#12575) üzenetére


deicide
veterán

nana, a mycom már több mint két éve elment közülünk... :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#12577) szumo


szumo
senior tag

Mindenkinél csend és hullaszag?

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#12578) mongi válasza szumo (#12577) üzenetére


mongi
senior tag

nekem totál visszaesett a forgalom, nem tudom mi van az emberekkel. Majd 23.-án meg rohannak, hogy laptopotagyereknekdeazonnal... :W

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12579) sasa311 válasza mongi (#12578) üzenetére


sasa311
veterán

A madaras teszkó ma is tele vót' hónuk alatt cipelték az emberek a monitorokat kifelé.... :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#12580) Vicoo


Vicoo
senior tag

"Notebook... ennyiért? Azt mi van rajta? Windóz nincs? oooo hát a sarki bótba raknak rá ott benne van ennyié! JOGTISZTA?EREDETI? Hát persze hogy az ,jauuuhogy az! "

Ki nem találnátok hogy "kik" voltak a "vásárlók" .

(#12581) mongi válasza Vicoo (#12580) üzenetére


mongi
senior tag

Lákátos Winettú és népi zenekárár :DDD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12582) Vangelis válasza mongi (#12578) üzenetére


Vangelis
nagyúr

...... jah majd rohannak a mediaba meg a madaras tescoba meg a simába!! le sem xarják már lassan az emberek a számtech boltokat, ideje múltak leszünk.. vagyis én már nem mert cseppet csődbe mentem ....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12583) maláj válasza Vangelis (#12582) üzenetére


maláj
őstag

mindent a maga helyén kell vásárolni ...
biciklit a bicikli boltban számítógépet a számtech. boltban

(#12584) Vangelis válasza maláj (#12583) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is próbáltam anno közölni a vevőkkel... de mégis megvették a laptopokat monitorokat a xxx-ben, nem pedig nálam a számtech boltban, mert én sokkal drágábban tudtam csak beszerezni a laptopokat ... mert nekem nem tudtam raklappal eladni, így kicsit drágább voltam. Megvették a xxx-ben inkább.
Hát valljuk be... ha olcsóbb volt... miért vették volna nálam, gari meg szinte mindegyikre futáros már.

Nekem 2008 hoz képet 60% volt 2009 ben a visszaesés forgalomban. Be is csődöltem!
Elbuktam mindent... most semmim nincs,.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12585) maláj válasza Vangelis (#12584) üzenetére


maláj
őstag

aztán majd ha gar.-is probléma lesz akkor fogják szívni a fogukat :DDD

(#12586) Akybron


Akybron
aktív tag

No elolvastam mind a 12585 hozzászólást. :)

"Őszinte részvétem" és legnagyob tiszteletem minden boltosnak. :R

A munkahelyem egy orvosi elektronikai cég, itt "csak" egy vércukormérő szervíz van, de ott is olyan sztorik vannak, hogy öröm hallgatni. Főleg az idősebb korosztály miatt, akiknek a cukormérő 3 darab gombja is komoly fejtörést okoz.

73&DX HA5OJN

(#12587) Balinov válasza Akybron (#12586) üzenetére


Balinov
félisten

3 gombja? nekem ami van, csak beteszem a stixet (vagy hogy hivjak) 1 csepp ver, es ki is irja :DDD Lehet nekem jutott a Senior termekskalabol? :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12588) Vangelis válasza maláj (#12585) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Miattuk mentem csődbe , mért nem költötték a lóvét rendesen.

....ennyi.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12589) _AnTi_


_AnTi_
tag

Nálunk is mindennapos, hogy jönnek a tacskós megy egyéb újságokkal, hogy: "Laptop kő'! Ennyié' van?", meg hogy "Árgépen/depón, stb. láttam ennyié', nálatok hogyhogy ilyen drága?". És igazából nem tudom megmagyarázni neki, mert ugyanaz a sz@r kerül nálam többe és még a gari is futáros, szóval már azzal sem tudok vakítani - mint ahogy előttem említették már.
A kedvenceim azok a webshopok, akiknek még üzletük sincs, csak egy e-mail cím szerepel az elérhetőségeik között, persze minden van másnapra, rendelésre.
Lassan már ott tartunk, hogy ha egy laptopot el akarok adni, akkor kb. 1-2k-t keresek csak rajta, mert nem hajlandók drágábban elvinni, mert a tacskóban még úgy is olcsóbb... Sőt van, amikor még reklamálnak az ajándék táska+egér kombóért is! Aztán még én vagyok a k@cs@g, hogy nem adom el mínuszban a cuccost.
Szemétség ez kéremszépen... :(((

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#12590) mongi válasza _AnTi_ (#12589) üzenetére


mongi
senior tag

ugyan nem számítógépről szól, de benne van minden amiről beszélünk:
[link]
minden kedves kollégának sikerekben gazdag karácsonyi szezont kívánunk :K

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12591) mongi válasza mongi (#12590) üzenetére


mongi
senior tag

és kedvcsinálónak: [link]
:C :R

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12593) Dorien válasza moorland (#12592) üzenetére


Dorien
veterán

Szoftveres javításra, telepítésre, beállításra nincs garancia, ez alap. :)
Azon nem nagyon tudsz külsérelmi nyomot mutatni neki, mint a hardveren.
Meg nem tudod visszavinni a nagykerbe/kiskerbe, hogy cseréljék ki.

Én akkor szoktam valamit gariban megcsinálni, ha tényleg én voltam a balf@sz. Vagy ha már régóta húzódik a javítás és nem akarom az ügyfelet elveszíteni.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#12594) szumo válasza moorland (#12592) üzenetére


szumo
senior tag

Jön egy egy régebbi kuncsaft, hogy ne csak az irodájukba, hanem a gyereknek is rakjunk össze gépet. Ennek előzményei lentebb. Szerintem betelt a pohár nála.

Tavaly volt már nem tudom mikor, de talán ilyentájt, hogy szatyorban hozta a vállalkozó a gépet, hogy meg kellene javítani. Esetleg aki emlékszik, az a forrasztott alaplapi lötyögős kondis P3-asra. Amit a helyére csináltam, az mumusként jár vissza 2-3 havi rendszerességgel néha sűrűbben :P.
Valószínűsítem, hogy otthon van az irodája, a kuncsaftnak, mert mindig a gyerekre panaszkodik, hogyha baj van. Volt, hogy kókányolt csupasz xp-vel hozta vissza a gépet, hogy neki nem nyitja meg a netkaput, meg ilyen olyan programokat nem talál (egy csupasz xp-n nem is csodáltam), még jó, hogy a dolgai megvoltak, de volt, hogy a gyerek szerzett másik mobil stick-et, és attól borult meg a gép lelkivilága. Olyan is előfordult, hogy 3 naponként járt nálam a gép. A luzer hiba az nem garanciális.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#12595) mongi


mongi
senior tag

A vevőket és a hülyéket is összesodorja a boltunka ez a hideg idő :DDD

Eléggé felugrott az eladott laptopok száma, ezzel arányosan a hülye gyerekek is sáskahad módjára akarják letarolni az ingerküszöbömet :)

De gondolom mindnyájatoknál így van ez most :)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12596) ML320 válasza mongi (#12595) üzenetére


ML320
aktív tag

Dettó.

Legfrappánsabb válasz a vevő részéről:
- Milyen célra kell a laptop?
- Hogy legyen.
És még el se mosolyodott, hogy poénkodna.

A másik vevő meg... A pénznek nincs szaga, de az embernek van :O És ráadásul még tökhülye is volt a gépekhez. Másfél óra oktatás után életemben először kifakadtam. Közöltem, hogy nem, én ezt nem bírom tovább. Egy tanfolyamot végezzen el.

Következő okos vevőnk: beküldi a 70 éves anyját, hogy netbook köll. Aztán anyázás. Netbook-notebook, nem mindegy? Meg itt is látatlanba döntsem el, hogy mi lesz a legjobb a "k" fiának... Proci, VGA, RAM... Típus? Szoftver?
"Oh, fiatalember, csak pár darabot nyomtasson ki!"
Karácson előtt két héttel? Azt se tudjuk, mi lesz készleten holnap.

Idén nagyon belefáradtam a vevőkbe. 10 éve csinálom ezt, hozzászokhattam volna. Idén viszont teljesen megváltozott minden. Vagy én változtam? Máshol mi a helyzet?

Ember tervez, Isten perverz...

(#12597) mongi válasza ML320 (#12596) üzenetére


mongi
senior tag

Nálunk is hasonló a helyzet, íme 2 példa:

Vevőjelölt be a boltba, rögtön betámadja a notebook polcokat. Nézelődik, majd a legolcsóbb laptopokra bökve infóztatni kezd. Mindet bemutatom, elmondom az előnyeiket és a hátrányaikat amit ő érdekesnek talált (k52n, acer 5235, k50ij mindegyik 399€ -ért kitéve). Ezután elmegy a boltból.
Még 2x visszajött különböző napokon, hogy akkor melyiket is vegye meg, és engem baxogat, hogy válasszak helyette.
"Maga melyiket venné meg szívesebben?" :W
Gondolatom: Én ha meglátlak, a lefűrészelt csövű shotgunt venném, nem a laptopot bazze :C
A 4. alkalommal végre dűlőre jutna a K52N mellett, erre elkezdi piszkálni, hogy az Acernek matt a kijelzője, és az neki mennyivel jobb lenne. :F
Már kezdtem őszülni, kitépkedni a hajam- mindeközben persze 2 vevő is rám várt a boltban- ekkor közölte velem, hogy akkor csomagoljam vissza az Acert, mert elviszi. :Y :C :DD :))
Fizet, majd el...
Öröm bodottá' :C

2. Példa:
Reggeli kómázásomat felzavarja egy srác és az édesanyja érkezése. Rögtön a lényegre térnek, gép kell, de nem akármilyen. Pontos lista az orrom alá tolva.Hmmm...
Hirtelen átvillan az agyamon: Ez ért hozzá! :R Köszönöm Uram! :C

Lesem a listát, és kezdek egyre szélesebben vigyorogni magamban mert a gép nagyon profi módon összelőtt "majdnem" csúcs konfig.(1090T, Crosshair formula, 4gb ddr3 1600 nonanemár kategória, 500gb hdd, DVD-RW, HD5670, eurochase nagy ház+900W vagy 1000W táp, 22" monitor)
Kérdezik ez mennyibe fájna, illetve a proci és lap kivételével én mit ajánlanák helyette.

A keret 1000 euró +-100euró Ez lett belőle:

-AMD Phenom II X6 1090T
-Scythe Mugen 2 Rev. B
-Asus Crosshair IV Formula
-4 GBKingston DDR3 1600 Black Edition
-Asus HD5770 1GB DDR5
-WD Black 640GB SATA3 64mb cache
-Asus DVD-RW sata DL Lightscribe
-CM storm Scout ház
-Corsair 500W táp (nem lesz crossfire!)
-Cooler Master Storm Scout
-BenQ 22" LCD

A srác nézi az ajánlatomat, majd megszólal, Ő pont erre gondolt, ezeket a cuccokat nézegette
Mindez persze nem minden napos, tavaly is volt egy hasonló árú gépem, idén is már ez.

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12598) Zofren


Zofren
aktív tag

Őrület itt is van. Vevő be csütörtökön délelőtt, hogy fagy a gép, de nem tudja, hogy szoftver vagy hardver. Kollegina átveszi és felhivja figyelmét, hogy a kollega el van havazva (árubeszerzés, szerviz, cégeknél is most van gond...), ezért leghamarabb szombaton tud nekilátni. Nem baj. Tegnap fél4kor visszajöttem, ő akkor jött be. Kérdezte:
- Gép készen van?
- Sajnos nincs, holnap reggel fogok azzal kezdeni.
- Akkor elviszem, mert nem tudok annyit várni.
- (akkor miért hagytad itt?)

Problémám: ha közlik vkivel, hogy ezek a feltételek, akkor miért megy bele? Már akkor tudta, hogy nem fogok nekilátni szombatnál előbb.
A legjobb a mai vevő.
- Itt van x ezer ft, kell egy gép. Rád bízom, legkésőbb szerdán jövök érte.
- ???

Életemben nem láttam az ember, a gép teljes ára itt van, költsem el, hogy jó legyen a fiának. Még ilyet sokat még ilyet sokat :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#12599) mongi válasza Zofren (#12598) üzenetére


mongi
senior tag

küldheted hozzám is :DDD
Épp most ment el egy fickó és a felesége (?), besz@rtam mikorelmondta hogy Ő karácsonyra akar billentyűzetet venni, de majd csak később venné meg, most csak megnézte, tudok-e adni :W Számtech. boltban nincs billentyűzet :Y :))

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#12600) Vicoo


Vicoo
senior tag

"USB hosszabbító kábel kellene... mondjuk 20 centi. "

"Kellene egy laptop , 120 körül , semmi extrára,nem munka , csak net meg egy kis játék, olyan amin van Windows 7 is. "

Máról ennyit csak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.