Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Gurulunk, WAZE?!
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- bambano: Bambanő háza tája
-
LOGOUT
Subaru topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Qru
MODERÁTOR
válasz
_Smooth
#2545
üzenetére
A régi az újhoz mérve egy prosztó megoldás, elöl-hátul félig zárt difi van, középen meg egy részlegesen önzáró, ami 20-80% között tudja állítani a nyomatékeloszlást az első és a hátsó tengely között.
Tehát a két oldal között nincs se elöl se hátul önzáró difi, se ezt kiváltó elektronikus kontroll (eds).Ha ilyen helyzetbe kerülsz hogy az autó fél oldala jégen/sárban van akkor ugyanúgy ott ragadsz mint egy első/hátsó kerekessel. Amit lehet ilyenkor: te magad leszel az eds vagyis egy kevés féket is nyomsz a gáz mellé de ha ez sem segít akkor hívnod kell vkit aki kiránt a szószból (Jorus tapasztalt sárból/hóból kirántó pl
). Vagy a nem tapadó keréknek megnöveled a tapadását. Akár vmi speckó spryvel (vész esetén wd40 is jó erre pl), vagy a gumiszőnyeged teszed alá... vagy utólag lecseréled az első/hátsó difit egy önzáróra (sperr). 
Gyárilag csak az STi kap hátra teljesen önzárót meg talán az OBK... de abban nem vagyok biztos, majd az obk-sok megírják a tutit róla.
mod:
Azért egy mezei SUV-nál többet tud: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Diablo IV
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Jelentősen meglazítja a gyeplőt a Windows 11 frissítéseknél a Microsoft
- Májusban már megérkezhet a Xiaomi 17T
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Elektromos cigaretta 🔞
- VR topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Cyberpunk 2077
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 R7 8700F 64GB DDR5 512GB SSD RX 7700 XT 12GB LIAN LI LANCOOL 217 FSP 650W
- Bontott 0perces MacBook Air 15" M4 10C/10G 16GB 256GB Gar.: 1 év
- MICROSOFT Surface Book 2,13.5", i5-7200U,8GB RAM,256GB SSD,WIN11
- Felsőkategóriás Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Z790 / I5 14600KF / 4070Ti Super / 32GB DDR5
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
). Vagy a nem tapadó keréknek megnöveled a tapadását. Akár vmi speckó spryvel (vész esetén wd40 is jó erre pl), vagy a gumiszőnyeged teszed alá... vagy utólag lecseréled az első/hátsó difit egy önzáróra (sperr). 