Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) whitezo88 válasza Thome (#7650) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ott az ID-m írtam is, vegyél felt azt 2v2.

(#7652) Djuree


Djuree
félisten

na megvan a 2. meccsem, győzelem :DD
srácnak első meccse, prot volt.
én marine rush-ra készültem (még jó hogy nem repper harass lett, mert be volt építve fotonokkal), be is jött, lerohantam vagy 20 mariskával, neki volt 2 zela meg 2 dragoon vagy itt mi a neve meg 1 void meg 2-3 foton :))
MEGETTEM REGGELIRE :C

még azért kitelepült vagy 3 helyre gyorsan nexussal, de már halott volt...

tetszik ez a mariska rush.

gazdaságból még nagyon szar vagyok, nem tudok több szálon futni, tele voltam pénzzel meg gázzal a végére, nem is építettem semmit csak marisokat, ha elhúzódik a harc kikapok, ha nem tanulok meg több szálon játszani. támadás + építkezés. de sajna nem vagyok koreai :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7653) whitezo88 válasza Djuree (#7652) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a 20 marine az nem rush, hanem sima támadás :)
a rush az pl a 6-10pool ling vagy 2 zealottal támadás.

(#7654) Djuree válasza whitezo88 (#7653) üzenetére


Djuree
félisten

najó, de 4 marinnal meg nem lett volna értelme támadni :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7655) Konflikt válasza Arhquis (#7643) üzenetére


Konflikt
addikt

nem 5 mapot, hanem 3-at tudsz kijelolni, amit nem preferalsz. (legalabbis nalam igyvan team 2v2-ben)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7656) iSonic válasza Thome (#7646) üzenetére


iSonic
addikt

persze :D igen meg még jön 90 burrowolt egység hidd el egy terrannak mindig van egy scanje egy basen ;)

(#7657) Arhquis válasza iSonic (#7656) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Jah, csak azt a scant el is kell lőni oda, ahova kell!. Gondolom neked nem über scan-ed van, ami az egész mapot revealeli.Ráadásul sok gamer habár tudja, hogy van scan, de nem használja, mert a Command center messze van. Olyan ez, mint a nexus gyosrítása, vagy a queen larvaja.

(#7658) sith7 válasza Djuree (#7652) üzenetére


sith7
nagyúr

ugye, hogy nem ver el mindenki ... :K

(#7659) iSonic válasza Arhquis (#7657) üzenetére


iSonic
addikt

el kell lőni :D contorl+0 főházra és amikor ott vannak nyomsz egy nullát és nyomsz egy C-t, ami a scan.. szerintem nem annyira nagy ördögösség.. és ez köbö volt 1 másodperc ;)

[ Szerkesztve ]

(#7660) rt06 válasza Alg (#7630) üzenetére


rt06
veterán

az onnan le fog kerulni
jelenleg az eredeti filenev latszik, annak helyere valami generalt string-et gondolok, csak tegnap mar nem volt erom folytatni a kodolast
valahogy ugy kepzelem, mint a vizipok-on volt (bar ok a pvpgn szerverbol szedik az adatot, de rep-bol is kinyerhetoek ezek elvileg) hogy sajnaltam, mikor lealltak, igazan jo kozosseg volt
tablazatban a resztvevok (resztvevo csapattagok sok v sok eseten), fajok, jatektipus, map neve, idotartam, ilyesmik

Konflikt:
ott sajnos meghalt a vas a gep alatt, amihez azota sem sikerult hozzafernem, es bar megprobaltam tobbszor ujrairni a parsert, ahanyszor kozel voltam a vegehez, Panther ujrairt valamit az oldalon, es kezdhettem neki megint
meg ahhoz ido is kellene, de ha lesz, szeretnem azt is majd visszahozni az elok soraba

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7661) Muton


Muton
addikt

hello!
kampányban a titkos labor küldetésnél van egy ugráló izé marine páncélban. az mi?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#7662) LucifeI2 válasza Muton (#7661) üzenetére


LucifeI2
őstag

(#7663) Konflikt válasza rt06 (#7660) üzenetére


Konflikt
addikt

ennek orulok, remelem lesz ra idod es kedved is egyszer:) amugy miota nemmegy, 3-4 eve kb?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7664) Muton válasza LucifeI2 (#7662) üzenetére


Muton
addikt

thx! ha agyonvernek sem találom ki, h egy murlocról van szó. bár így utólag, mintha tényleg úgy ugráltak volna azok is :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#7665) rt06 válasza Konflikt (#7663) üzenetére


rt06
veterán

ugy valahogy, 3 vagy 4 eve osz elejen allt le
ha erdekel pontosan, megnezhetem, mert fejbol en sem tudom

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7666) Djuree válasza sith7 (#7658) üzenetére


Djuree
félisten

jah, eddig bejött :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7667) csuszi


csuszi
aktív tag

[link]
hajrá

(#7668) iSonic válasza csuszi (#7667) üzenetére


iSonic
addikt

nálam amit tudtam javítottam ;)

(#7669) Arhquis válasza iSonic (#7659) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Ezt ne nekem mond, hanem azoknak, akik eddig nem jutnak el. :D

(#7670) iSonic válasza Arhquis (#7669) üzenetére


iSonic
addikt

hát de mégis is te írtad :D azért válaszoltam így rá ;)

(#7671) Arhquis válasza iSonic (#7670) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Azt írtam, hogy a legtöbben ezt nem teszik meg, nem azt, hogy én nem teszem meg! :D:D:D

Amúgyis, ígértél majd egy 2v2-őt! :P

(#7672) iSonic válasza Arhquis (#7671) üzenetére


iSonic
addikt

mehet tőlem :D

(#7673) sith7 válasza Djuree (#7666) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#7674) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ismét felajánlom: aki szeretne 2v2, 3v3 stb-zni, annak az emailem a realidhez az adatlapomon.

(#7675) pr0bi


pr0bi
senior tag

Nem tudnátok 1-2 tippet adni mitől akadhatnak folyamatosan a cinematic átvezető videók ? Most értem oda, hogy lejátszotta a The Betrayal-t de elkezdett nézhetetlenül akadni az egész , hang , kép elcsúszott stb,, Az introval is ezt csinálja egyszerűen nem tudok rájönni miért. Beállításokban a video lejátszás low-n van... :F

(#7676) Thome


Thome
addikt

Egyébként senki nem vette még észre az első hsz-ben azt a kiemelt (!) elírást? :DDD
Pedig már jó ideje így áll.

"StarCrat II"

Vagy mindenki b@szik szólni egy moderátornak, hogy javítsa ki, elfér az úgy? :DDD

(#7677) torma1981


torma1981
veterán

Szisztok!

Csak egy észrevétel a játékkal kapcsolatban. Összességében tetszik. Ötletes dolgok vannak benne. Kivéve hogy szinte az összes pályán rohanni kell. Melyik nagyeszű programozó találta ki hogy időre kell mindegyik pályán szinte játszani??? STATÉGIA játékról beszélünk nem? Hol van itt a stratégia ha arra kell figyelni hogy támadj+építs+gyárts stb egyszerre,egyidőben+ rohanj mint az állat???Hol vannak a régi jó stratégiák ahol órákig lehetett nyomni a pályákat? (Pl. Dune2000) Az AI persze tud mindent egyszerre. Örültem volna ha kicsit kevesebb a rohanós pálya benne. Könnyű szinten alig jön ellen nehéz szinten meg nem is lehet megy csinálni szinte. Szeretem a kihívást szó szó de azért durván túlerőben van sokszor az ellenfél.

(#7678) iSonic válasza Thome (#7676) üzenetére


iSonic
addikt

csak téged izgat vagy te játszol rossz játékkal :D

(#7679) Djuree válasza torma1981 (#7677) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez egy ilyen biznisz :K nekem sem jön be ez a rohanás, de ez ilyen, ezt kell szeretni. nem olyan nehéz az, hozzá kell szokni. a total war féle stratégiát én is jobban szeretem, de a shogun2 még odébb van :)) meg ez is kell, egyszer ez egyszer az, mindig más, én így szeretem ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7680) sith7 válasza rt06 (#7665) üzenetére


sith7
nagyúr

Töltöttem fel 4 rep - et, működik az oldal :K

(#7681) Konflikt válasza sith7 (#7680) üzenetére


Konflikt
addikt

melyik az a 4? nem tul beszedesek a nevei:D (azonkivul h az egyikben szerepel az enyem is)
a tegnapi jo szeriarol vannak repek?:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7682) rt06 válasza Konflikt (#7681) üzenetére


rt06
veterán

most mar a replay nevere kattintva nem ajanlja fel egybol letoltesre, hanem bedob egy belso oldalra, ahol latni a replay par bovebb infojat, mint pl a jatekosok felsorolasa (jatekbeni szinekkel), csapatelszotas, es a jatekos neve egyben link a jatekos battle.net profiljara

azt amugy, hogy mikori a rep, a tablazatban lathato clientversion-bol tudod kovetkeztetni

ehhez kapcsolodan: meg tudja valaki mondani, hogy:
- letezeket-e beta alatt is ezek, vagy ehhez hasonlo profil oldalak?
- mas volt azok elerhetosege?
- miben volt mas?
beta rep-hez ugyanis hibas profil url-t general ugyanaz a modszer, ami egyebkent az ujabb rep-ekhez mukodo linket csinal

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7683) Alg válasza rt06 (#7682) üzenetére


Alg
veterán

a jatekos neve egyben link a jatekos battle.net profiljara
Nagyon jóóó :C

Béta végén, phase 2-ben már megvolt az új B.netes rész, ugyanilyen profilokkal... csak ugye azok a profilok törölve lettek

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7684) rt06 válasza Alg (#7683) üzenetére


rt06
veterán

jah, hogy a betas profilok torolve lettek?
akkor azokhoz nem kell link....

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7685) sith7 válasza Konflikt (#7681) üzenetére


sith7
nagyúr

ezek nem azok

2 db 1v1, amiben vagy az 2v2, meg a mai 3v3 win
A felső 4 db ... :U

rt06

nagyon durva :Y
behozza a profilt..... :K , most nézem, ami zerget elvertem platinás ???
Ne már...

[ Szerkesztve ]

(#7686) kovsol válasza sith7 (#7685) üzenetére


kovsol
titán

megnéztem 3v3 -t átlag alatt teljesítettem magamhoz képest, de ide elég volt ez is, ideje összekapnom magam, mert sokkal jobban ment betaban

rakok fel egy ffa-t ahol úgy ment mint kellene mindig, na eltűnt nálam minden az oldalról :B gondolom épp fejlesztés alatt áll

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7687) rt06 válasza rt06 (#7684) üzenetére


rt06
veterán

no, linkek egyelore maradtak, cserebe a fooldalon lehet rendezni a rep-eket
mara feladom, mert igy megint nem fogok aludni

aki elvesztette volna a linket, vagy meg nem latta, azok kedveert alljon itt ujra

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7688) Konflikt válasza rt06 (#7682) üzenetére


Konflikt
addikt

franko lett ez a belso oldal a plusz infokkal + a bnetes link!

egy otlet: feltolteskor lehetne egy komment box, ahova lehetne egy rovid megjegyzest fuzni: pl. mi benne az erdekes, mert lett feltoltve, stb, ami aztan megjelenne a belso oldalon.

@(#7685) sith7: ja mar latom:)

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7689) rt06 válasza Konflikt (#7688) üzenetére


rt06
veterán

lesz
tervezem tovabba, hogy lehet majd kommentet irni a rep-ekhez, lehet a rep-eket pontozni, meg sok minden mast is, csak idom legyen ra...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7690) oxox


oxox
addikt

Ave

Mi a velemenyetek van ertelme a gep ellen jatszani 1vs1-et, vagy a puding probaja az eves, es egybol ugorjak a melyvizbe???...a kampany lassan a vegere er, es mar izelgeti az agyam egy kis eloember elleni harc.... :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#7691) oxox válasza torma1981 (#7677) üzenetére


oxox
addikt

En nem erzem rohanosnak a kampanyt/hardon jatszok....siege tank ota meg megy a jolbevalt warcraft1 taktika (igaz igy mar nem nagy kihivas)....felsorakoznak-letalpalnak, es mikor mar elegen vannak akkor szepen kis csoportokban elorebb lepegetnek *neha-neha egy kis legvedelmet telepitek mellejuk...csak warcracft 1-ben csalogatni is lehetett :DDD itt meg csak neheztuzerseg.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#7692) sith7 válasza kovsol (#7686) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom mi történt, vagy kiestünk a ritmusból, vagy a bétában voltak mindig könnyű ellenfeleink, de most egy gold - os is néha megszivat, pedig bétában volt mikor platinát is vertem / vertünk együtt, és akkor még sokkal lassabb voltam, kevesebb egységem volt stb... :U

Mondjuk ma lehet veszek egy fülest hazafele, mert abban igazad van, azért a beszéd gyorsabb, mint az írás :K

Konflikt:: ok :))

rt06: a kommentelést én is támogatom , és köszi a sok munkát , amit az oldal készítésébe beleteszel :R

(#7693) iwu válasza iSonic (#7659) üzenetére


iwu
addikt

nah, ezért nem játszom a neten :B :B :B
egyszerű fungamereknek esélye nincs:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#7694) Djuree válasza iwu (#7693) üzenetére


Djuree
félisten

dehogynem, itt vagyok az élő példa. 2-ből 2 győzelem :)) mindig vannak gyengébbek :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7695) Alg


Alg
veterán

kaptam csomagot :C

Nagyon jó ez a dombornyomott papírtok

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7696) sith7 válasza Alg (#7695) üzenetére


sith7
nagyúr

Na végre :C :C :C

Konflikt: azért a storm ott volt ...... igaz sokat nem változtatott már, de azért király volt :DDD

(#7697) instant_h2o válasza Darth_Revan (#7493) üzenetére


instant_h2o
csendes tag

*A játékélményt / textúrákat tekintve nekem az 1CD pont ugyanolyan jó volt, mint most az 1DVD. Tehát, ha jól értem, akkor a nagy textúrák szorították ki a küldetéseket a lemezről?
*Jó a 29+29+29-es számításod, csak éppen az az apró bibi van vele, hogy az 3, azaz HÁROM DVD-t jelent, és nem EGYET.
Ha teszem azt most is mindhárom faj történetéből láttunk volna epizódot, legalább sejtve, hogy ki miért csinálja, amit csinál, úgy mindjárt más lenne a gyerek fekvése. A protoss-os küldiket...nem is tudom minek nevezzem.
Az az alapvető bajom, hogy vettem egy lemezt, amiből semmi sem derül ki. MAJD később megtudok egy kis valamit...etc.

*LAN - ne haragudj, de ha elmegyek egy nyaralóba játszani, ott nem garantált az internet. Továbbá legyen valami atom netem, ami kiszolgál 8 craftozó gépet egyszerre, különben csak lag-party lesz, lan helyett. Ha nem szoktatok lanozni, akkor ez nem is zavar - ezt megértem.

*Az,hogy a bnet chat MAJD jön, az pedig pontosan illeszkedik az eddigiek MAJD-jába, csak az a baj, hogy a játékot MÁR megvettem.

(#7698) Thome válasza instant_h2o (#7697) üzenetére


Thome
addikt

Nem kell kraftos net. Múltkor bennmaradt egy letöltés és úgy játszottam. Kokszon töltöttem le, és fel is, és csak néztem, hogy miért szaggatGAT a starcraft, na most gondold el, rosszabb volt akkor a "netem", mint a mobilnet (3v3-at játszottunk...). Akkor milyen net kellhet ide szerinted 8 emberre? ISDN? Az lóf@sz.

(#7699) Alg válasza instant_h2o (#7697) üzenetére


Alg
veterán

Kérdés, hogy MIÉRT vetted meg a játékot, mivel ezekről akkora sírás ment már kiadás előtt hetekkel, hogy az is tudott róla aki addig azt sem tudta mi fán terem a StarCraft...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7700) rt06 válasza Thome (#7698) üzenetére


rt06
veterán

elobb imho probald ki nyolc emberrel az online jatekot

en elhiszem, hogy sokatoknak nem hianyzik a lan, nekem sem, de par eve meg az elsok kozott lettem volna, ha azt kerdik, kik akarjak felgyujtani a blizzard szekhazat egy ilyen huzas (a lan kihagyasa) utan
lanoztam en ugyanis garazstol kezdve, lakatlan hazon at, gyaruzemig mindenhol (ahol epp helyet talaltunk 8-15 embernek), es az esetek tobbsegeben nem volt internet, de volt, hogy meg az aramot is mashonnan kellett athuzni

es bar sc:bw-vel 2-3 emberrel jatszottunk csak egyazon neten, de mas jateknal, van, hogy egy mezei 1-2 megas net mar ket embernek is keves (a cs, mely szinten nem egy mai jatek pl ilyen), igy nem tartom tul okosnak, hogy minimalis eziranyu tapasztalattal kvazi leuvoltitek valaki fejet, mert szot mert emelni

raadasul sc2 eseteben az a lehetoseg sincs meg, hogy fello egy pvpgn szervert, mert az nem tamogatja (es valoszinuleg nem is fogja) az sc2-t

emlitesre melto tovabba, hogy jatszottam en mar 2-3 mp-es laggal is, ha a net epp nem volt teljesen toppon....lan-on ilyet sem fogsz latni (illetve legszerenyebb velemenyem szerint az a lan, ahol nethozzaferes van, mar alapbol el van baszva)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.