Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) rt06


rt06
veterán

ha mar szo esett az achievement-ekrol, mire is jok ezek? van gyakorlati hasznuk valahol, vagy csak e-penis novelesre jok? ;p

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7552) whitezo88 válasza rt06 (#7551) üzenetére


whitezo88
nagyúr

e-peen, de inkább magadnak bizonyítasz.

(#7553) föccer válasza kovsol (#7549) üzenetére


föccer
nagyúr

Jah, jah. A kampányban is megadja, hogy ha egy könnyebb fokozathoz kötött archit teljesítesz.

Vladi: írtam privátot.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7554) LucifeI2 válasza whitezo88 (#7552) üzenetére


LucifeI2
őstag

Solo Zen Master-es portré azért elég jó. Habár az is e-peen, de elég must have. ;]

(#7555) Alg válasza LucifeI2 (#7554) üzenetére


Alg
veterán

Ha egyszer végre elkezdem, Kerriganig meg sem állok ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7556) Thome válasza Alg (#7555) üzenetére


Thome
addikt

A Sarah Kerrigan-es musthave nekem... :)

(#7557) kovsol válasza rt06 (#7551) üzenetére


kovsol
titán

megnövelheti a játék élettartamát, mivel extra kihívást találhatsz benne, és egyes achivmentekért rewardokat is kapsz, pl portrékat, igazából az se nagy dolog, de mondom ez mind egy kis extrát ad a játékhoz és így tovább élvezheted

May the Force be with you!

(#7558) Alg válasza Thome (#7556) üzenetére


Alg
veterán

Én a Queen of Blades-esre gondoltam ;]

Napi átlag 6 winnel egy fél év alatt meg is van :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7559) Thome válasza Alg (#7558) üzenetére


Thome
addikt

Tudom, mert te vérbeli zerg vagy, de én szimplán szar, szóval nekem jó az eredeti, módosítatlan Kerrigan is... :))

[ Szerkesztve ]

(#7560) LucifeI2 válasza Alg (#7558) üzenetére


LucifeI2
őstag

Az nekem is tetszik nagyon, sima Karrigenest már unom. ;]

(#7561) kovsol


kovsol
titán

én meg az eszméletlenül nehezen megszerzett tigris marinnal tolom :DDD de mindjárt meglesz a panda is :B

May the Force be with you!

(#7562) nofi


nofi
őstag

Ágynak dőltem, úgyhogy gondoltam kipróbálom a notimon. FS Amilo 1450G (1,7-es mobil pentium, 1 giga ram, integrált intel borzadvány) az áldozat, láss csodát elindult!!! :))
Mondjuk ami a szemem elé tárult az nem volt semmi...

Xbox GT: nozsolt

(#7563) Alg válasza nofi (#7562) üzenetére


Alg
veterán

Hát igen, alap grafon nem sokkal szebb, mint az első rész

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7564) rt06 válasza kovsol (#7557) üzenetére


rt06
veterán

ha a multi resze megkozeliti az elodet (es amit a tort verziobol sejteni lehet, meg fogja), nem igazan lesz szukseg hosszabbitgatasra, legalabbis abbol kiindulva, hogy az sc:bw meg mindig fent van a gepemen, es elo is szedem idonkent

mas:
mivel a 7+GB rophadt lassan toltodik le, optikai meghajtom pedig nincs, igy nem tudom megnezni, de lehet olyan multi game-et csinalni, ahol van 2 jatekos, meg 6 masik "valaki" (pl ob)?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7565) kovsol válasza rt06 (#7564) üzenetére


kovsol
titán

persze, hogy lehet olyat csinálni, hogy van observer
mikor megcsinálja a host a gamet ott kell beállítani

szerintem ha első rész multija bejött itt is be fog, ha lesz később még channel is hozzáadva nem csak ez az msn szerű beszélgetés akkor nekem kb minden óhajomat teljesítik :K

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7566) Thome válasza Alg (#7563) üzenetére


Thome
addikt

kovsolnak mégis bejön... ;] (Nekem meg kénytelen bejönnie.)

De leginkább a shaderek és az árnyék hiánya az, ami elcsúnyítja... :U

(#7567) kovsol válasza Thome (#7566) üzenetére


kovsol
titán

nekem a wc3 grafikája is nagyon tetszik, szóval én nem vagyok mérvadó semmi grafika tetszés index felállításánál ;]

May the Force be with you!

(#7568) rt06


rt06
veterán

lenne meg par kerdesem, online jatekkal, replay-ekkel kapcsolatban (egyelore most ketto, majd meg jon a tobbi si idovel):
- lehet-e ket jatekosnak ugyanaz a neve (egy realm-en belul, illetve osszes realm-et tekintve)?
- lehet-e online jatekba jatekoson, es ob-on kivul barmi (pl comp)?

illetve egy masik kerdes, az elozoektol fuggetlenul: ha nem akarom kivarni, hogy letoltodjon blizzardektol a jatek (meg jopar ora lenne az itthoni netemmel), akkor szerintetek hasznalhato-e a razor1911 fele iso (ami mar lent van par napja, s azt irjak, nem nyultak az eredeti file-okhoz) az eredeti kulccsal, annak veszelye nelkul, hogy kivagnak bnet-rol?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7569) kovsol válasza rt06 (#7568) üzenetére


kovsol
titán

tudtommal lehet egyforma neve több embernek is azért van az a szám is a nevedhez rendelve, hogy meg lehessen különböztetni

lehet AI -t is berakni szabadon az üres player slotokra

én is tört játékot telepítettem, de a felülírt fileok eredeti példányát visszamásoltam és szabadon megyek vele b.netre

May the Force be with you!

(#7570) rt06 válasza kovsol (#7569) üzenetére


rt06
veterán

"tudtommal lehet egyforma neve több embernek is azért van az a szám is a nevedhez rendelve, hogy meg lehessen különböztetni"

ezesetben kerhetnem, hogy te, vagy barki mas, aki tud, dobjon megy egy replay-jel, ami megfelel az alabbi kriteriumoknak:
- online jatek
- van benne comp
- kellene egy resztvevo jatekos azonosito kodja is

ha valaki tud ilyet, az legyen szives ide dobja el: cyla kukac jmk pont hu

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7571) whitezo88 válasza kovsol (#7561) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én meg a CE-s Diablo avatarral nyomom ;]

(#7572) Thome válasza whitezo88 (#7571) üzenetére


Thome
addikt

CE-ben vetted meg? Vegyél már nekem is, nekem is kell ilyen portré! :D

(#7573) sirdond


sirdond
őstag

Sziasztok
hotcdkey.com illetve g2play.net mennyire megbízható oldalak?
melyikről érdemes rendelni? vagy esetleg máshonnan?

(#7574) Thome válasza sirdond (#7573) üzenetére


Thome
addikt

Hotcdkey.com-ról már vettek itt a ph-n Starcraft kulcsot, szóval megbízható. A másikat nem tudom.

(#7575) Djuree


Djuree
félisten

láál ezt nézzétek meg! :DDD :DDD :DDD :DDD :C :C :C
első meccsem 1v1. terrannal vagyok, próbáltam marina marauder rushot. az ellen meg reaper harassot. nézzétek meg nagyon lool :C beszartok a röhögéstől. nyertem de hogy. asszem ilyennek kell egy első meccsnek lennie :C :C :C
rep
ezt sosem felejtem el :C
na ezért jók a marinénik :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7576) Angelo69 válasza sirdond (#7573) üzenetére


Angelo69
senior tag

Ment pu.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#7577) kovsol


kovsol
titán

random 3v3 4. placment mérkőzésen a társnak egy darab unitja volt nagyjából a 10. percben! na szerintetek nyertünk?
első mérkőzés sima győzelem, másodikon kilaggolt a társ két bázist irányítottam nehezen, de win, harmadikon társ kitalálta rushol és betámadott zerglingekkel a barackok közé majd csodálatos módon nem csinált semmit, los
most meg ez a 4. mérkőzéses nyomor noob, na várom az ötödiket :(((

May the Force be with you!

(#7578) whitezo88 válasza Djuree (#7575) üzenetére


whitezo88
nagyúr

elég érdekesen falazol,
sok a gázod de nem techelsz,
orbital commandot se csináltad meg,
mikor elkezdtétek röptetni az épületeket, csinálhattad volna a command mellé rakod a unitokat amíg csinálsz pár egységet.
de azt sem őrtem ő mit gondolt, 3 reaperrel 3x akkora sereg ellen.
első meccseim inkább arról szóltak hogy nem támadott szinte semmit, ellenben fosta pl a zerglingeket, úgy értem 60 darabokat.

(#7579) Djuree válasza whitezo88 (#7578) üzenetére


Djuree
félisten

tudom hogy össze vissza csináltam mindent kb. :DD mostmár tudok nem is egy dolgot mit kellett volna máshogy. pl. azt sem tudtam hogy a főépületben lehet elszállásolni scv-ket :U
meg én hülye elfelejtettem hogy nincs medic a multiban, azt akartam csinálni és mondom miért nem tudok medicet? :DDD akkor 2 barakk is elég lett volna talán, neki csak 1 volt sokáig. jó genyók ezek a repperek, a parasztjaim leszedte hamar :U újat meg nem tudtam hozni, nem volt supply, be kellett volna raknom parasztot a command centerbe. ő nem is derített fel a reppereivel pedig azok gyorsak, simán csinálhattam volna bal lent kisbázist :U
az volt a mákom hogy a mariskák tudták lőni a command centereit. azért jobban nyomta a gyerek mint én, szerencsém volt csak :)) na majd a következő...
hhá 100%-os a multi mérlegem yee :DDD ;] pro vagyok... :C :Y
neked viszont tényleg elég jó a mérleged, fele olyannak is örülnék :D :R

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7580) Thome válasza Djuree (#7579) üzenetére


Thome
addikt

Na majd holnap megnézem, és kiröhöglek... ;)

(#7581) Djuree válasza Thome (#7580) üzenetére


Djuree
félisten

el is várom :DD mármint a kiröhögést :DDD de tényleg vicces...két szerencsétlen f@sz egymás ellen :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7582) whitezo88 válasza Djuree (#7581) üzenetére


whitezo88
nagyúr

annak idején nekem is volt hasonló, egymást öltük meg, csak ott b.tam el hogy hagytam egy reactort és nem lett defeat, ellenben ő közbe szétlőtte mindenem.

(#7583) Djuree válasza whitezo88 (#7582) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, valahol el kell kezdeni :) most örül a fejem, aztán majd holnap kikapok valami durvulens ellent :))
holnap megpróbálok reaperkedni én is :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7584) sirdond válasza Thome (#7574) üzenetére


sirdond
őstag

ok, köszi

(#7585) Thome válasza Djuree (#7583) üzenetére


Thome
addikt

Egyébként én miért nem kaptam ilyen bénákat soha? :)

(#7586) whitezo88 válasza Thome (#7585) üzenetére


whitezo88
nagyúr

játssz sokat és kapsz :)

(#7587) Djuree válasza Thome (#7585) üzenetére


Djuree
félisten

azért nálam még ő is jobban nyomta, látszott ő tudatosabban nyomta, de azért első meccsnek jó volt ez, kell az önbizalom :)) habár megverni nem tudott volna, az elején elqrta :C azért ha az elején nem kerekedik fölém valaki, utána már nehéz lesz lenyomnia engem :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7588) Darth_Revan válasza whitezo88 (#7571) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tauren marine szerintem jobban bejövős :P

(#7589) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mit keres platinában olyan játékos aki 10-15 pecig semmi harci egységet nem csinál? de mást se nagyon... gondolom mások hátán került be.

(#7590) kovsol válasza whitezo88 (#7589) üzenetére


kovsol
titán

lehet összefutottál azzal aki nálam is ott volt :(((
5. placmentemen megint kilaggolt egy társ :U

amúgy panda powa :DDD [link] nem röhög egy napja van meg eredeti azért ilyen szegényes még a profil

May the Force be with you!

(#7591) sith7


sith7
nagyúr

Mekkora meccsek voltak ma !!!! :Y

Konflikt - tel gold 11 lettünk 4-1 -es aránnyal, de az utolsón, akiktől kikaptunk full platina volt a srác

Utánna 3v3 , na az se volt semmi :K /főleg a netszakadás :W /

Share Control powa !!! :C

Igen jó volt :C

(#7592) Djuree


Djuree
félisten

holnap este 3v3 vagy 4v4? :K
fent leszek, majd hívjatok :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7593) Konflikt válasza sith7 (#7591) üzenetére


Konflikt
addikt

jah:D zsiros volt. bejovos ez a control share 3v3 ban:)

mod, btw: kb 10 perce nem tuntem el, hanem egyszeruen kifagyott a gepem az sc2 menujeben.. eddig pedig ilyet soha nemcsinalt ez a gepem, kb 4 ev alatt egyszersem.
a kurzor mozgott, a numlock-ot tudtam ki-bekapcsolni, de semmi masra nem reagalt, ersd: a kep befagyott, ctrl+alt+del, semmi..
neketek volt mar ilyen?

amugy tegnap is volt mar, de akkor csak az sc2 crash-elt, es feljott a crash repeort kuldo ablak.
nagyon idegesito. (fps 30, ill 60-ra limitalva)

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7594) kopaszqtya válasza Djuree (#7592) üzenetére


kopaszqtya
tag

ha rá érek mehet

(#7595) rt06 válasza föccer (#7393) üzenetére


rt06
veterán

jelentem, a honlap rendkivul kezdetleges formaban tesztelesre kesz, itt lehet elerni

egyelore csak fel- es letolteni lehet, elobbit nem 100%, hogy mindig, regebbi beta-bol szarmazo replay-ekkel lehet gond, illetve olyanokkal, amikkel eddig nem talalkoztam, s nincs lekodolva megfeleloen

amit mar tud a parser, az a palyanev, a jatekhossz, a nevek es a fajok kinyerese (ez utobbi ketto perpill meg nem jelenik meg)

amit meg szeretnek majd megcsinalni, azok az alabbiak:

parser oldalon:
- csapatok jelolese
- jatekosszinek jelolese
- minimap megjelenitese, kezdopoziciok bejelolese

website oldalon:
- fo tabalban a jatekosok neveinek megjelenitese, a nyertesek es vesztesek megkulonboztetesevel
- szuresek jatekmod (1v1, 2v2, etc...), palya, jatekos alapjan
- esemenyek, chat listazasa
- esetleg apm grafikon

kernek mindenkit, hogy ha van 5 szabad perce es par replay-e, vagy szeretne replay-t megosztani, adjon egy eselyt az oldalnak, es ha hibat talal, vagy otlete van, jelezze azt felem

koszonom

Udv: VladimirR

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7596) Djuree válasza rt06 (#7595) üzenetére


Djuree
félisten

jó lesz ez :K :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7597) Archanon


Archanon
őstag

Khmm... remélhetőleg rövidesen új videokártyával fogok rendelkezni, ezt követően szeretnék majd egy StarCraft II-re is befizetni, ha majd lesz rá keret... Még az ősz folyamán. :K
Kérdésem: Mivel idővel új monitort szeretnék majd venni [és esetleges rambővítés is jól jönne], SCII-re 1680as felbontáson elég volna egy 512 mb-os HD5770 ultra beállítások mellett? Vagy ez pont az a játék, ami mindenképp zabálja a vram-ot [tehát kell e neki az 1 gb]? Persze moncsi vásárlás még odébb van, addig is 1280ban simán elboldogulnék szerintem...

Addig is egy >>>guest pass<<< még mindig rendel! :)) Remélem még van [vagy lesz] valakinek.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7598) Djuree válasza Archanon (#7597) üzenetére


Djuree
félisten

manapaság már ne vegyél 512-es kártyát. inkább spórolj még kicsit hozzá és jöjjön a gigás :K
amúgy elég az 5770...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7599) sith7 válasza Konflikt (#7593) üzenetére


sith7
nagyúr

Javítok, akitől kikaptunk 2v2 - ben gyémánt volt , nem platina :K

Nekem ilyent nem csinált még sose :(

mod:
rt06: nekem nem jön be az oldal ... :F

[ Szerkesztve ]

(#7600) emmm


emmm
senior tag

Na, megcsinálták a netem:kiderült, hogy az alaplapi hálókártyám pukkant el a múltkori viharban :D. Az új hálókártyával már egyből ment minden.

Így játszottam egymás után két 1 vs 1 meccset. Mindkettőnél zerg voltam, az első meccsnél mindkettőnknek az első meccse volt...írta a srác. :D Sikeresen agyonvertem, szépen fejlesztgettünk, építgettünk...aztán lerohantam egy csapat fullos Ultraliskkel. :D
A másodikkal viszont beszívtam. Nem is lett volna baj, volt seregem szépen, vagy 60 zergling meg pár csapat roach. Viszont levegő ellen nem volt semmim, max a királynőm. Ő meg hozott vagy 4 repülős medicet! Mire felépítettem a Hydralisk Den-t, pont a bázisomhoz ért és egyből szétlőtte a friss épületemet. :D Azért az tényleg szívás, hogy a marine-ok levegőbe is tudnak lőni, a többi faj kezdő egységei meg nem. Pedig még lassabb is volt a srác nálam, csak ügyesen csinálta.

Ja, a nydlus canal-lal tényleg f@szán lehet szívatni! :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.