Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11301) PrinceHerceg válasza JONAS77 (#11299) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Szia!

Egy X-Fi XtremeMusic-hoz lévén hogy PCI foglalatos ez a driver tökéletes, bár van már egy frissebb V2.50-es is, de olyan sok különbség nincs, szóval jó most a V2.35 is amit linkeltél! :K

Egyébként teljes mértékben támogatja a 64-bites rendszereket is, maximum csak akkor lehet gondod ha SSD-t használsz, de az sem törvényszerű, viszont a gyáriakhoz képest ezek a PAX-ok még mindig stabilabb megoldások, és nem egyszer jobb hangkarakterisztikával is rendelkeznek, mert aki írja őket, néha több-kevesebb effektezést csinál a hangképpel!

;)

(#11302) pilota válasza JaniACE (#11300) üzenetére


pilota
tag

Nemmüködik a windows-7 alat használt driver ehez más driver kell de sikerült beálitanom igaz a mélyet kicsit máshogy állitombe.A driver amivel müködik a következö.

[link]

A mélyet meg ugykel beálitani,hogy kat a hangszoró ikonra majd
lejátszó ezközök tulajdonságok jelszintek balansz és ot lehet a subot külön álitani.

/Még anyi nemtudom Youtubeon mért csinálja azt,hogy egyes zenéknél nincs eax hanghatás.

[ Szerkesztve ]

(#11303) pilota


pilota
tag

Pár soral odéb irtam de azért ide bigyesztem ez sb0570-es hangkarihoz van ez a driver.

(#11304) pilota válasza JONAS77 (#11299) üzenetére


pilota
tag

Ez müködik sb 0570-eselis szerinted?Mert megfogot amit irtál,hogy szeb hangzást biztosit.

(#11305) JONAS77 válasza pilota (#11304) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Szia, elvileg igen, ha jól tudom a te kártyád is X-fi-s családba tartozik.
Nem próbáltam még én sem az új drivert, mert most a másik hangkártyámmal szórakozom: XONAR Essence ST!

Brutál hang van benne! Nekem most zenére ez van belőve! ♫

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#11306) pilota válasza JONAS77 (#11305) üzenetére


pilota
tag

Felmegy de nem ugy szabályoz ahogy én szeretném ezért marad az a változat amit leirtam nektek.ez jó minden idöközönként néhány zenénél vettem észre,hogy nincsen eax hangzás.Igaz jön majd az ujgép valami jobb hangkari kéne bele de a 3d hangzást nemakarom elhagyni evéget.szeretem ha a zene körbe jön minden hangszóróból.

[ Szerkesztve ]

(#11307) Building


Building
tag

Sziasztok Guruk!
Most nyílik lehetőségem szerezni egy x-fi XtremeGamer PCI-os hangkeltőt. Eddig Audigy 2 ZS kártyám volt, melyet Win 7 64 bit alatt használtam DanielK szoftverével (4.5-ös verzió, ez volt az utolsó, ha jól tudom). Kérdéseim hozzátok a következők:
1. Van hallható különbség a két kártya hangépe között?
2. Az x-fi jobban vagy kevésbé terheli a procit, mint az Audigy 2 ZS?
3. Az x-fi-hez melyik szoftvert ajánljátok? Van DanielK-féle vagy esetleg attól jobb is? Ha többféle van, akkor melyik tartalmazza az összes eredeti szoftvert? (Az Audigy-nél tudtam, mely szoftverek vannak eredetiben, azaz XP alá és sokukat hiányoltam Win 7 64 bit alól. A legfájóbb a DVD Audio Player hiánya volt).
4. Szeretnék letöltési linket, linkeket is kérni tőletek.

Az op. rendszerem Win7 64 bit, 8 GB RAM-mal.
Szubjektív véleményekre is kíváncsi lennék, azaz ha van eltérés szoftvercsomagok, driverek hangképe között, szeretnék véleményt olvasni róla!
Előre is nagyon szépen köszönöm segítségeteket!

Building

(#11308) Spy89 válasza Spy89 (#11232) üzenetére


Spy89
aktív tag

Sziasztok

" Egy Creative Sound Blaster X-FI Platinum FATAL1TY Champion hangkártyám van. . . . a gép bekapcsolása után nem ad hangot akármit csinálok."

Na úgy néz ki, hogy nálam a probléma megoldódni látszik. Az ssd-m egy marvelchippes PCI E-es csatolón keresztül van bekötve. A fórumbeli válaszok alapján el kezdtem kutakodni, és arra jöttem rá, hogy a csatolókártya drivere nincs telepítve. A win7 ugyan felismeri és használja, de az eszközkezelőb felsorolásában sárga felkiáltójeles volt. A driverét telepítettem a kártyához kapott lemezről és azóta nem jelentkezett a probléma, ez kb 12 napja volt. Remélem így is marad!

Jön még boardosra lavina! :D

(#11309) Petyyyyy válasza Spy89 (#11308) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ennek feltétlen örülünk és köszönjük az infót!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#11310) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Sziasztok!

SoundBlaster ZxR vagy Essence STX?
Játékra, zenehallgatásra... Digitalizálás nem fontos nekem.

⭐ Stella

(#11311) PrinceHerceg válasza radi8tor (#11310) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Szia!

Zenehallgatásra eddig inkább az ASUS Xonar Essence-t (az egyénileg megszabható hangszín, brutális hardware) miatt mondtam volna!

De mivel hogy az új Creative ZxR-ről még nem sok épp kézláb tesztet tudni, hallani, azaz hogy zenében hogy muzsikál stb... Én azt javaslom hogy várj még egy csöppet, nehogy elhamarkodd a dolgot!

Egyébként játékokban mindig is az SB-k voltak a jobbak, és ez a kártya ahogy nézem most tényleg fel lett pakolva minden széppel jóval, szóval az egyetlen szó amit követned kéne az a türelem!

:K

[ Szerkesztve ]

(#11312) radi8tor válasza PrinceHerceg (#11311) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vajon lehet használni a külső hangerő szabályzó nélkül is? Nem biztos, hogy akarnék még egy kütyüt az asztalon...

⭐ Stella

(#11314) PrinceHerceg válasza radi8tor (#11312) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Efelől semmi kétségem sincs hogy lehet, lévén hogy az csak egy mezei extra, ígyha akarod rácsatlakoztatod, ha nem nem...

:P

(#11315) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Sziasztok!

Valaki tudna Nekem esetleg nyilatkozni hogy vajon melyik az alábbiakban felsorolt hangkártyának van szebb, kiegyensúlyozottabb hangja, ugyan is Én nem tudok dönteni, mert az adatok alapján kb közel azonosak ők ketten, sőt még picivel jobb is a régebbi Elite Pro mint az új Titanka, amit nem nagyon értek, ha csak a száraz technikai adatokra támaszkodom! :)

Szóval a kérdés adott:

X-Fi Elite Pro vs X-Fi Titanium HD ügyben...

+ megéri vajon cserélni a jelenlegi hangkarim az újabb verzióra?

Üdv és köszönet a gyors és szakszerű segítségért, válaszokért!

:))

[ Szerkesztve ]

(#11316) pilota


pilota
tag

Helosztok igértem ha sikerül win-8 alá megoldani az eax hangzást akkor szolok egy kicsit másként de sikerült.
Végülis nem az sb0570-es hangkártyát használom amiben ez a funkció benne volt hanem az alaplapi realtek hd audiot.
Hogyan letöltötem a realtek oldalról egy 3d progit amivel tökéletesen szol az összes hangszóró.A mélyet a szoba korekcionál lehet a vezérlöpultban beálitani.a program linkje alul.

[link]

FIGYELEM EZ CSAK 3D KIEGÉSZITŐ KELL HOZZÁ A DRIVER IS./UTÁNA KELL EZT TELEPITENI/

[ Szerkesztve ]

(#11317) cskamacska válasza PrinceHerceg (#11315) üzenetére


cskamacska
addikt

Nekem volt Elite Pro hangkártyám, de nem estem tőle hasra, sokkal budgetebb ESI/Audiotrak Prodigy 7.1 HiFi hangkártyámhoz volt mérhető hangminőségben(bár a HiFi lényegesen szebb :D - persze azért mindkettő a kommersz Audigy 2 ZS/4/X-fi sorozat fölött volt), de a Titanium HD-hez mérhető Essence STX-em megette mindkettőt reggelire tisztaságban, precizitásban(zaj-torzítás nuku, ehhez képest a game mode-ban lévő Elite Pro simán sistergett magas hangerőn).
Az Elite Pro egyébként játék módban erősen gyengébb tisztaságú hangot produkált mint a többiben, entertainment volt a középút, audio creation pedig a legjobb, de ott sok funkció lekapcsolódott, többek között a hardveres EAX támogatás is(sőt elvileg az egész hardveres 3D hang dolog). :U

De ha már itt tartunk, állítólag a Titanium HD-nek a supportját meg akarják szüntetni. :Y Igaz lehet ez a pletyi? :F

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#11318) milszab


milszab
senior tag

X-fi hangkártyámhoz csináltam előlapi csatlakozót! Csak gondoltam megosztom veletek. Frankón működik. :)
Azt a fehér csatit, egy régi videó-ból sikerült kiszednem. :)

(#11319) Satyricon válasza milszab (#11318) üzenetére


Satyricon
addikt

Zsír lett, grat! :DD

És a másik végén az a piros izé az mi? És hová megy?

Mindenkinek: Párszor már írtam a topicba, hogy rengeteget szívok minden egyes mikrofon használatnál... Princeherceg kolléga volt olyan jófej és elküldte képekben az ő CCLauncher beállítását, hogy használja a mikrofont, mindezt pár mondattal kiegészítette... Én az utóbbi 2-3 hétben 2x tudtam működésre bírni a mikrofont, vagyis a hangkarit, hogy működjön a mikrofon! Mindezt 1,5 2 órás állítgatás után 1 xanax-szal és rengeteg ideggel! Az lenne a kérdésem, ha szerintetek ha kivezetném az előlapi panelra a mikrofont, akkor megoldódna ez az örökös szenvedés? :F Esküszöm már ott tartok, hogy szanaszéjjel töröm a hangkarim összes cuccát és bevágom a kazánba! :(((

Szerk.: Ha az előlapi panel nem segít, akkor könyörögve kérek valakit, hogy segítsen! Szükségem lenne a mikrofon használatára!

Am drivereket is próbáltam már, mindegyik sz*r! Találtam a neten egy XXL mikrofon patchet, de nem lehetett telepíteni(hál Istennek) mert Titanium HD-hez való! Kééééész.... :F

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#11320) Satyricon válasza Satyricon (#11319) üzenetére


Satyricon
addikt

Lejárt a szerkesztési idő, szóval... Nem XXL hanem CCL, vagyis Creative Console Launcher

Jah, és mind a két gépemmmel ugyanez a helyzet! Az egyikben Xtreme Gamer Fatal1ty Pro, a másikban pedig Elite Pro... Lehet, sőt biztos én vagyok a béna, de nem hiszem el, hogy az összes lehetséges beálltás kipróbálása után is ha nagy nehezen működésre bírom a mikrofont, és ha legközelebb beállítom tök ugyanúgy, már nem szól a mikrofon!(Tyú ezt a mondatot jól megcsavartam! :DDD ) Ez húz fel kegyetlenül! Félreértések elkerülése végett nem magának a mikrofonnak van baja...

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#11321) milszab válasza Satyricon (#11319) üzenetére


milszab
senior tag

Hát az előlepi kivezetésnek a csatijába. A végén ott vannak a tüskék ha az nem látszana. :)

Mikrofonhoz át kell váltani "Audio Creation mode"-ba és ott kell állítgatni.

(#11322) lee56 válasza Satyricon (#11320) üzenetére


lee56
őstag

Ott nem lehet akkor hogy magával a mikorfonnal van baj? Nálam már ezer éve egy kis genius miki van, és még sose volt semmi gond vele..

Amúgy ha semmi nem segít vegyél egy usb-s mikrofont, mielőtt végleg megőrülsz :)

No Comment

(#11323) Satyricon válasza lee56 (#11322) üzenetére


Satyricon
addikt

Tuti nincs baja a mikrofonnak! Mert mind a 2 gépen másikat használok, ráadásul az egyik zsír új!

Am az usb-s mikrofon miért lenne más mint a jack dugós? Azt is a CCLauncher vezérli nem? :F

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#11324) lee56 válasza Satyricon (#11323) üzenetére


lee56
őstag

Aham, hát mindenesetre érdekes hiba. :) Az usb-seknek azthiszem van saját driverük, de nem biztos, egyik ismerősömnek van olyan, de neki alaplapi a hangkeltő, és ott ment tönkre a jack, azért vette.

No Comment

(#11325) Satyricon válasza lee56 (#11324) üzenetére


Satyricon
addikt

Aha... Szerintem veszek egy usb-s headsetet! Ki is néztem egyet, a legolcsóbb is 5-6 k, de legalább Logitech! ;) Ha 100% hogy működne, már holnap megvenném! Előtte jó lenne kipróbálni valahogy... Vagy hardverapron nézek olcsón!

Köszi! :U

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#11326) Spy89 válasza Petyyyyy (#11309) üzenetére


Spy89
aktív tag

Ennyit az megoldás öröméről. Ma reggel újra jelentkezett a probléma. :((( :((( :(((

Jön még boardosra lavina! :D

(#11327) Petyyyyy válasza Spy89 (#11326) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Pedig már elraktam a PH!-s okosságok közé a sikerről szóló hsz.-t. :(((

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#11328) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Rosszpénz sajna csak ritkán vész el...

:(

[ Szerkesztve ]

(#11329) envidia


envidia
csendes tag

Sziasztok!

Egy Fatality Champ kártya tulajdonosa lennék, a régebbi szériás előlaposé, mivel aktív 5.1-es hangfalakkal rendelkezem csak, így a BD lejátszómból optikaival hozom le a hangot a kártyán keresztül de nem egészen vagyok megelégedve a csatornák tiszta elosztásán.. ha ugyanazt a lemezt illetve filmet a pécével és abban található BD olvasó-íróval játszom le semmi problémám, de ha az asztali lejátszón keresztül, akkor összemossa a csatornákat. Kérdésem az lenne, hol keressem a hibát szerintetek?

(#11330) PrinceHerceg válasza envidia (#11329) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Szia!

Nekem nem volt soha sem ilyen jellegű hibám... szóval ebből a feltevésből kiindulva Én speciel első körben a lejátszódra tippelnék!

Esetleg az nem lehet hogy valami effekt bezavar vagy hasonló felkeverés amit a külső vevő egységeden a BD-játékoson lőttél be?

Hm?

:B

[ Szerkesztve ]

(#11331) envidia válasza PrinceHerceg (#11330) üzenetére


envidia
csendes tag

Szia, köszi a választ. Sony BDP-S370 ről van szó.. azért választottam ezt anno mert kezelni tudja a DVD-R re pörkölt SACD lemezeket. Igen, igen. Jó felé kutakodunk szerintem is. Az már furcsa volt nekem, hogy csak akkor tudja a hangkari fogadni a digitális jelet ha a lejátszó audio beállításainál úgy a DTS kimenő jelét mint a Dolby Digital kimenő jelét PCM konverzióra állítom, bár nem igazából értem miért ne férne ki az optikai kábelen mindez és azt sem hogy a PCM jelét miért nem tudja akár így értelmes utakra vezetni. Van több zenei BD lemezem is ahol külön kalibrálási teszt lehetőségek vannak.. rossz hallani ahogy a front és az első bal oldali hangok egyszerre szólalnak meg, a sub egyáltalán nem és hát a többi is elég furcsa keveredésben. Megpróbálom az új PAX drivert feltelepíteni, hátha megoldja a problémát, nem akarnék ezért egy új hangrendszert csak az asztali lejátszó végett :) Itt van egy kép mit is látunk így egy HD-s hangból a kártyán keresztül:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#11332) Lacza_26 válasza envidia (#11331) üzenetére


Lacza_26
aktív tag

SPDIF I/O fül beállításai?

Kicsit satnya a control paneled, ha a képen a tied volt.

Balra az enyém.

(#11333) envidia válasza Lacza_26 (#11332) üzenetére


envidia
csendes tag

Ott van az ha figyelmesen megnézed még egyszer :) annyi különbséggel a tiédhez képest, hogy a digitális kimenetet nem használom, így ott nem nyitható a mintavételezési beállítás.

(#11334) Lacza_26 válasza envidia (#11333) üzenetére


Lacza_26
aktív tag

"BD lejátszómból optikaival hozom le a hangot "

SPDIF I/O fül beállításai?

Az akartam ezzel kérdezni hogy mik a beállítások. SPDIF input settings pl. Ha jól tudom az optikai is ez.

(#11335) envidia válasza Lacza_26 (#11334) üzenetére


envidia
csendes tag

Két választási lehetőségem van ott, default és a Bypass. Default on van nekem is. Közben sikerült 5 másodpercre egyszer jelet fogadnom tegnap úgy, hogy a lejátszón nem volt az audio beállításoknál PCM konverzió beállítva, ezt mindösszesen addig tudtam elérni amíg a film előtti TrueHD logo végigment.. megismételni nem tudtam, de legalább látszott és átjött a jel egy kis időre. PCM továbbra is átjön de a DTS és Dolby Digital hangok nem :(
Felmerült bennem a gyanú, hogy nem az optikai kábellel lehet e a bibi. Sima 1500 forintos Toslinkről van szó.. létezhet esetleg, hogy ennek a cseréje megoldja a problémámat?

(#11336) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Van egy XFi XtremeMusic kártyám, és szeretném összekötni egy DAC-al. Össze lehet-e digitális Koax kábellel?

(#11337) Lacza_26 válasza envidia (#11335) üzenetére


Lacza_26
aktív tag

Envidia:
Nem hiszem! Nálam ott van még egy opció "DTS SPDIF-in decode".

Nálad valószínűleg azért hiányzik mert nincs fenn, vagy nincs aktiválva a dolby dts pack.
Gondolom a " film előtti TrueHD logo" még nem dts /dolby hanggal rendelkezik.

hkari:
Szerintem igen valami ilyesmi kell hozzá + kábel

[ Szerkesztve ]

(#11338) Satyricon válasza cskamacska (#11317) üzenetére


Satyricon
addikt

Milyen hangcuccon hasonlítottad össze Titanium HD-t és az Elite Pro-t?

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#11339) envidia válasza Satyricon (#11338) üzenetére


envidia
csendes tag

Lacza_26: Hálásan köszönöm az infót, azt hiszem ez lehet a probléma. Erről a pack-ról most hallottam először. Tudnál esetleg segíteni abban hogy jutnék hozzá a fizetősön kívül? Titániumhoz már találtam linket de az nem jó.. vadászgatok a neten, de idáig fatality championhoz még nem találtam. Ha nem lesz akkor áldozok rá pénzt, ennyit megér természetesen, de hátha nem kell azért.. Köszi még egyszer :R

(#11340) Lacza_26 válasza envidia (#11339) üzenetére


Lacza_26
aktív tag

Nem egy nagy beruházás.

Én itt vettem a fórumon olyan embertől akinek már nem kellett és még nem használta sokszor.
Akartam venni de egyik bankkártyát sem fogadta el a creative oldala.

Nekem "sima" Fatality verzióm van. Ezen működik hardveresen tudja. Sajnos ehhez nem adták ingyen röhej 1000 ft egy 60k-s kártyára.

[ Szerkesztve ]

(#11341) envidia válasza Lacza_26 (#11340) üzenetére


envidia
csendes tag

Tényleg mosolyogtató ezért az 5usd-s akció, ráadásul nekem is bankkártya gondom van, úgyhogy beszéltem egy világjáró barátommal, hogy keljen segítségemre, holnap meglátjuk mit bír az ő kártyája :) azon már nem is agyalok, hogy hónapok óta töröm a fejem hogyan tudnám kicsikarni a sony-ból a DTS-t :D
Lényeg hogy megvillant egy fénycsóva az alagút végén végre. Köszi még egyszer.

(#11342) PrinceHerceg válasza envidia (#11341) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Bejött a reggeli lapleosztásod?

:))

(#11343) PrinceHerceg válasza hkari (#11336) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Szia!

Ahhoz hogy külső digitális DAC-ot kapcsolj rá előszőr is kellene digi kimenet is... de az X. Music hangkarin mint tudjuk olyat alapból nem találsz, csak ha veszel hozzá kimondottan olyan modulokat, van belőle 3-féle is, és akkor már csak rajtad múlik hogy coax vagy optikai kimenetet részesítesz előnyben! :K

[ Szerkesztve ]

(#11344) cskamacska válasza Satyricon (#11338) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem Titanium HD-t, hanem Essence STX-et hasonlítottam vele össze(ami váltotta). Denon PMA-320a erősítő+szép nagy régi hangfalak+Sennheiser HD650 füles. Messze nem a legtökéletesebb összeállítás, de még így is ég és föld a különbség.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#11345) envidia válasza cskamacska (#11344) üzenetére


envidia
csendes tag

[link]

Kártya elfogadva, DTS, DD Pack regisztrálva, de a problémát miszerint az asztali lejátszó DTS és DD jelét fogadni tudja a hangkártya nem oldotta meg sajnos :F
Azt hiszem itt már akkor tényleg a külső egység lázadása lesz a gond.. feladom asszem, marad a PCM kívülről.. ha esetleg van valakinek még ötlete azt azért szívesen fogadom majd.

Üdve!

(#11346) Black&White


Black&White
addikt

Sziasztok!

Nagyon-nagyon régi XtremeMusic tulaj vagyok, de most küszöbön áll egy nagyobb váltás mini ITX-re, így vszínű búcsút kell mondjak neki.
Mivel az ITX lapokon csak egy PCIe slot van, így az USB-s megoldások felé kacsintgattam, így találtam meg ezt.
Mivel még sohasem volt USB-s hangkártyám érdekelne kb. mi vár rám?
Tudja ezt a színvonalat, mint a mostani, vagy ezek az USB-s cuccok mind gyengébbek?
Köszi előre is!

(#11347) PrinceHerceg válasza Black&White (#11346) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Szia!

Kissé bár elmarad a jelenlegi kártyádtól, sajnos azt kell hogy mondjam, de tényleg csak minimálisan, az adatokat tekintve...

Viszont mindent tud amit a jelenlegi kártyád is tudhat, szóval nem igen fogod kimondottan észrevenni a különbséget!

Devan más lehetőség is pl: X-Fi Titanium és a többi PCI-e csatolófelületű kártya...

:K

[ Szerkesztve ]

(#11348) Csabesz666 válasza envidia (#11345) üzenetére


Csabesz666
aktív tag

én azt csináltam, hogy a külső dvd lejátszó jelét, bevezettem, a digitális bemenetre, majd I/O beállításnál átkapcsoltam Bypass ra, és csak ebben az esetben küldte, a dvd jelét dtsben, az erősítőbe, minden más beállításnál pcm-be keverte át.

(#11349) Black&White válasza PrinceHerceg (#11347) üzenetére


Black&White
addikt

Koszi.
Azt az egy slotot egyelore masnak hagynam meg, igy csak az usb-s megoldasok erdekelnek.
Amugy jatekra nem hasznalnam, jellemzoen zenehallgatasra, film/sorozatnezesre kellene a kartya.

(#11350) Lacza_26 válasza envidia (#11345) üzenetére


Lacza_26
aktív tag

DTS in decode-ot beállítottad?

Csabesz666 Ahogy én kivettem nem digitális erősítőre akarja küldeni a jelet tovább, hanem a kártyával akarja kódoltatni a Sony dolby dts hangját, és azt megszólaltatni az 5 hangfalon.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.