Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11251) PrinceHerceg válasza Spy89 (#11250) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

A gond tisztán szoftveres probléma, de ne félj, mert biztosan rendesen csuklanak Kreatinéknál emiatt a baki miatt és ha más miatt nem is de talán ezen okból felindulva 1x biztosan megoldják a galibát!

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#11252) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Most mi a legfrisebb driver amit ehhez ajánlotok: X-Fi XtremeGamer Fatal1ty Pro Series?

Ha jól rémlik régebbről, akkor nem a gyárit szoktátok javasolni, hanem van egy annál jobb "csomag".

Köszönöm előre is!:)

(#11253) PrinceHerceg válasza laci06 (#11252) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

1 legújabb legcsilivilibb PAX-csomag rendel...

;)

(#11254) laci06 válasza PrinceHerceg (#11253) üzenetére


laci06
senior tag

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#11255) Eagl3


Eagl3
veterán

X-Fi extreme music-om gépház csere után elvesztette a driverét és nem engedett feltelepíteni semmit, mondván nincs ilyen eszköz a gépemben. A win felismeri, hogy van valami multimédia de ennyi...
Van ötletetek?

Attól eltekintve, hogy szépen szól, baromi problémás ez a kártya, mindig csak a gond volt\van vele...

(#11256) PrinceHerceg válasza Eagl3 (#11255) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Dugd másik slotba és vissza, vagy ha ez sem segít tedd gyorsan újra a gépedet...

:K

(#11257) Eagl3 válasza PrinceHerceg (#11256) üzenetére


Eagl3
veterán

sajnos csak egy PCI slot van a lapomon, a reinstall meg nem opció jelenleg :\ Esetleg ha visszateszem lehet megjavul?

(#11258) PrinceHerceg válasza Eagl3 (#11257) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Az is lehetséges, ugyan is Nekem is csinált már hasonlót!

Viszont előtte mindenféleképen RESETEL-d le a BIOS-od is, és csak utána vedd ki a hangkarid, majd tedd vissza a gépbe, pl: Nekem is így javult meg...

:K

[ Szerkesztve ]

(#11259) Henker2


Henker2
addikt

Üdv!

Melyik a jobb hangkari?

Creative / SB X-Fi Titanium vagy Creative X-Fi Xtreme Music?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#11260) PrinceHerceg válasza Henker2 (#11259) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Szia!

A sokféle csatlakozó lehetősége és a ráncfelvart központi X-Fi chip miatt Én inkább a Titan-t mondanám győztesnek... egyébként az értékeik elméletileg azonosak ha csak a gyártó adataira hagyatkozunk!

Viszont ha pl cserén töröd a fejed az X. Musicod helyett akkor hacsak nem digitális kimenetekre pályázol a Logidhoz, akkor nem minden esetben érdemes lecserélned szegénykét...

:C

[ Szerkesztve ]

(#11261) Kr/\toS válasza PrinceHerceg (#11222) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Én csak kicsit keményebbnek hallom; de akkor más is érzékelte a difit. :)

(#11262) PrinceHerceg válasza Kr/\toS (#11261) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Nekem anno a Titanium modell volt a leges legelső komolyabb belépő hangkarim az X-Fi klubban egy ősrégi SB Live 5.1 után :), csak közben lehetőség nyílt egy vadonás új FPS-t vennem potom áron, és nyomban váltottam... :K Aztán szegény kis aranyosnak is mennie kellett hogy teret engedjen a jelenlegi Elite Pro-nak! :B

Mondjuk végiggondolva a hangképi különbségeket, a difi nem túl magas, de azért enyhén kifülelhető valamicske!

:))

[ Szerkesztve ]

(#11263) Eagl3


Eagl3
veterán

Az extreme musicon nincs előlapi kivezetésre lehetőség?

(#11264) noby


noby
aktív tag

Nos beszereztem összejött :) egy asus xonard1et és valóban csodát csinált a hangfalammal!olyan hangok jöttek elő amit eddig nem is halottam a tisztaságról nem is beszélve!köszi prince herceg :R

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#11265) PrinceHerceg válasza noby (#11264) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

;]

:U NM + hallgasd egészséggel :U

;]

Eagl3: de bizony hogy van...

:DD

[ Szerkesztve ]

(#11266) Eagl3 válasza PrinceHerceg (#11265) üzenetére


Eagl3
veterán

melyik az és hogy kell rákötni? Én nem láttam a házamon olyan kábelt ami rámegy akárhova is a kártyára...

(#11267) Henker2 válasza Eagl3 (#11266) üzenetére


Henker2
addikt

Ez engem is érdekelne! :K

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#11268) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

S.r.y

Gyanítom hogy nem az előlapi beépíthető fekete 5,25"-ös front panelra gondoltok, mert Én biza arra!

:B

[ Szerkesztve ]

(#11269) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Viszont ahogy elnézem lehetséges előlapi kivezetést csinálni, de eléggé szaki szaga van a dolognak!

;]

(#11270) JaniACE


JaniACE
tag

Frontpanel bekötési diagram. A tüskék közti távolság kisebb, mint a szabványos jumper méret, ráadásul majdnem feleakkorák. Megszenvedtem vele, de végül sikerült úgy kiékelnem a csatlakozókat, hogy az összerakás után sem esett ki a helyéről. Jó kókányolást! ;)
A kreatívlabs meg ****rjon sünt, amiért ilyen csatlakozót rakott rá.

Vegyél naptárt: www.kalendart.hu ! Vegyél vetőmagot: www.kertimag.hu ! Vegyél pellet(!) www.rencom.hu ! Vegyél levegőt: sziv.benntart.kipu.fog ! :)

(#11271) cracky86 válasza JaniACE (#11270) üzenetére


cracky86
tag

Jajj...hogy erről beszéltek :DD én meg azt hittem az 5,25-ös front panelról. én csináltam magamnak kábelt, valamelyik házamból maradt meg a csatlakozó, és pont jó volt bele. Ez alapján, és nem volt nagy művészet.

(#11272) JaniACE válasza cracky86 (#11271) üzenetére


JaniACE
tag

valamelyik házamból maradt meg a csatlakozó, és pont jó volt bele
Így könnyű. :DDD

Vegyél naptárt: www.kalendart.hu ! Vegyél vetőmagot: www.kertimag.hu ! Vegyél pellet(!) www.rencom.hu ! Vegyél levegőt: sziv.benntart.kipu.fog ! :)

(#11273) cracky86 válasza JaniACE (#11272) üzenetére


cracky86
tag

igen.. usb előlapi panelhoz ment, és 1 db pont 10 pines volt. még van 1-2 ami 8 pines, ami szintén elég átalakító eszkábálásához, mivel a 7. pin az utolsó ami be van kötve. Ha esetleg igény van rá előkaparom, és nagyon szívesen odaadom további vállalkozó kedvű X-fi tulajoknak! :DD

(#11274) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni egy ilyen hangkártyát szeretnék működésre bírni Win7 x64-n. Sound Blaster Live 5.1 Model: CT4670 . A segítséget előre is köszönöm.

(#11275) JaniACE válasza BullKoxa (#11274) üzenetére


JaniACE
tag

Szia!
XP vagy linux vagy modernebb hangkártya a választási lehetőség. 15 éves kártyát nem támogatnak már...
A ct4670 pedig elvileg az első generációs négy-hangszórós verzió - az SBxxxx szériásoktól kezdték 5.1-esíteni a drivereket és a csatlakozókat.

Vegyél naptárt: www.kalendart.hu ! Vegyél vetőmagot: www.kertimag.hu ! Vegyél pellet(!) www.rencom.hu ! Vegyél levegőt: sziv.benntart.kipu.fog ! :)

(#11276) PrinceHerceg válasza BullKoxa (#11274) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Szia!

Ennek a csomagnak elméletileg jónak kell lennie...

:K

[ Szerkesztve ]

(#11277) BullKoxa válasza PrinceHerceg (#11276) üzenetére


BullKoxa
őstag

nem jó! még a telepítés sem indul el! Azt hiszem az lesz a legjobb ha kiveszem,és eladom,vagy valahol porosodik majd ez a 15 éves szar! Jó lesz nekem az alaplapi is! tudtok valami jó hangkártyát ami tényleg frankó ( jobb mint az alaplapi) amihez van rendes driver is,és nem ősrégi. És még megfizethető árban is van.

(#11278) JaniACE válasza PrinceHerceg (#11276) üzenetére


JaniACE
tag

...csak nem a keresett szériával. A paxos ezekkel jó:

Based on: SB24_PCDRV_LB_1_04_0090
Sound Blaster Live! 24-bit
Sound Blaster Audigy Value/SE/LS
Sound Blaster 5.1 VX

= CA-0106 gagyizmus.

Az emu10k1 már nem támogatott. :(

Vegyél naptárt: www.kalendart.hu ! Vegyél vetőmagot: www.kertimag.hu ! Vegyél pellet(!) www.rencom.hu ! Vegyél levegőt: sziv.benntart.kipu.fog ! :)

(#11279) PrinceHerceg válasza BullKoxa (#11277) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

5k-ért már vérbeli, tökös X-Fi Xtreme Music hangkarit is kaphatsz...

Ennyiért ott ne hagyd! :K

:C

[ Szerkesztve ]

(#11280) JaniACE válasza BullKoxa (#11277) üzenetére


JaniACE
tag

Audigy2ZS (2-5E ft), de még jobban jársz egy xtreme music xfivel. 4-7E ftért használtan beszerezhető
Csak ne az xtreme audio-t válaszd. :)

Vegyél naptárt: www.kalendart.hu ! Vegyél vetőmagot: www.kertimag.hu ! Vegyél pellet(!) www.rencom.hu ! Vegyél levegőt: sziv.benntart.kipu.fog ! :)

(#11281) McNamara


McNamara
Ármester

Felteszem a kérdésemet itt mert látom ez a legjobban pörgő Sound Blaster topic.
Vásároltam egy Recon 3D kártyát. Feltelepítettem a drivert. Az Ittlátható videóban van egy csomó beállítás. Nekem amit letöltöttem csak a cinematic látszódik és más nem. Profile se tudok választani semmit. Hivatalos oldalról szedtem le a drivert. Mi lehet a baj? Köszi előre is a segítséget.

(#11282) PrinceHerceg válasza McNamara (#11281) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Creative a kártya, de meglepő... :DDD

Próbáltad már a kapott korongról felpakolni a meghajtó progiját, vagy egyből a netről szedtél le frissebb csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#11283) McNamara válasza PrinceHerceg (#11282) üzenetére


McNamara
Ármester

OEM, így csak netről tudtam leszedni a drivert.

(#11284) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Értem! :)

Amúgy a videón egy PCI-e beépített hangkarit mutatnak éppenséggel be, a Tied nem a külső USB-s változat?

:))

[ Szerkesztve ]

(#11285) McNamara válasza PrinceHerceg (#11284) üzenetére


McNamara
Ármester

Nem, az enyém is PCI-e. De már a tököm ki van vele. Nagyon bosszantó.

(#11286) Gyíkac


Gyíkac
aktív tag

Hello,

tudom nem ide illik de 3 óra keresgetés és sikertelenség után meguntam.

Van egy creative sound blaster live! kártya. Aranyazott csatis, és pont elég lenne ebbe a gépbe az integrált helyett. Semmi extra csak win 7 32 bit semmi 64. Annyit szeretnék, hogy szóljon, és néha ha úgy van a 4.1-is mehessen. A kx drivert próbáltam, de abból sem tudtam hangot varázsolni. Pedig felismerte.

előre is köszönök mindent!

(#11287) Gyíkac válasza Gyíkac (#11286) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

amit még elfelejtettem ct4670

(#11288) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Sziasztok.

Sikerült beszereznem egy X-Fi Fatal1ty Pro 7.1 hangkarit és az lenne a kérdésem, hogy melyik a legjobb driver hozzá Windows 7 64 bit-hez? A PAX-ot tegyem fel vagy ami a gyártó oldalán van?

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#11289) djrobaa válasza Gyíkac (#11287) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Ezzel próbáltad már esetleg?

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#11290) PrinceHerceg válasza djrobaa (#11288) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Szia!

A gyártót inkább gyorsan felejtsd el... helyette pedig PAX-ot vagy Daniel_k megoldását javaslom!

:K

(#11291) PrinceHerceg válasza McNamara (#11285) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Sajnos más megoldásokról nem igen tudok a RECON szériához, ezért max annyit tudsz megtenni hogy újrahúzod a driver-t, hátha észbe kap a hardware-ed végre...

:U

(#11292) Satyricon


Satyricon
addikt

Üdv srácok

valaki tud valami tutkó mikrofon beállítást a Creative Console Launcherben? Akárhogy állítgatom, nem akar működni a mikrofon! Elite Pro-m van, és akár a hangkariba, akár a külső konzolba dugom, nem akar működni! :W Tegnap másfél óra állítgatás után feladtam, muszáj voltam bevenni egy xanax-ot, annyira felhúztam magam vele... :((( Köszönöm előre is!

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#11293) djrobaa válasza PrinceHerceg (#11290) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Szia.

Köszi szépen. A PAX drivert választottam. Kiváló ez a kártya. :))

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#11294) Mozso26


Mozso26
senior tag

Üdv! A recon 3d még 16000ft megér szerintetek? A extreme music kártyámat cserélném le. :R

(#11295) PrinceHerceg válasza Mozso26 (#11294) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

:DDD

:N

:U

[ Szerkesztve ]

(#11296) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

1-2 Auzen X-fihez megjött a win8as driver vigye akinek köll! :)

(#11297) JaniACE válasza Gyíkac (#11287) üzenetére


JaniACE
tag

Csupán picit kellett volna visszaolvasnod.

Vegyél naptárt: www.kalendart.hu ! Vegyél vetőmagot: www.kertimag.hu ! Vegyél pellet(!) www.rencom.hu ! Vegyél levegőt: sziv.benntart.kipu.fog ! :)

(#11298) pilota


pilota
tag

Helosztok egy olyan segitség kéne van nekem egy sb0570-es hangkártyám most probálgatom windows-8 alatt és müködik az eaxis de nemtudom szabályozni a mélyet valaki tud ötletet adni mivel tehetemmeg valami progi ami képes a mély hangot csökenteni mert igy kegyetlenül szol./Mármint a subláda 5.1/

[ Szerkesztve ]

(#11299) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Olvasom itt a hsz-en, hogy van valami PAX-os driver? Már töltöm is, csak annyi, hogy ez mivel jobb, mint a gyári driver? Nekem egy X-Fi Xtreme Musicom van!

[link]

Ezt töltöttem le, win7-64bites verziót is támogat?

PCI csatolás, gondolom nekem ez kell! A PAX-on azt írja, hogy minden op. rendszert támogat!?

[ Szerkesztve ]

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#11300) JaniACE válasza pilota (#11298) üzenetére


JaniACE
tag

Szia!
Ahogy win7 alatt: Controlpanel->speakers->properties->levels->balance.

@JONAS77: A füled majd eldönti. Amúgy igen, jó a win7hez. ;)

[ Szerkesztve ]

Vegyél naptárt: www.kalendart.hu ! Vegyél vetőmagot: www.kertimag.hu ! Vegyél pellet(!) www.rencom.hu ! Vegyél levegőt: sziv.benntart.kipu.fog ! :)

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.