Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9026) Csandi


Csandi
őstag

Sziasztok!

Egy hete vásárolt Sony XH90 TV mellé szeretnénk egy Dolby Atmos-os Soundbart. A TV jelenleg ARC-ot tud, de firmware update-el eARC lesz majd belőle, így lehetőleg (feltételezhetőleg?) ilyen Soundbar kéne. Olvasom a teszteket, olvasok hideget meleget és egyre inkább tanácstalan leszek. Inkább leírom mi a helyzet, és segítsetek választani légyszi.

- A Soundbar nem fog falra kerülni, TV alatta szekrényen fog pihenni.
- Különálló hangfalakat a kanapé mögé helyezni LEHETETLEN (nem megyek bele, itt nem lehet megoldani semmiképp)
- Filmhez, zenéhez és játékhoz (PS) is jó lenne ha jó lenne

Na most ott vagyok, hogy Sonos Arc + Sonos Sub Gen3 vagy Sony HT-ST5000

Tisztában vagyok vele, hogy hátsó hangszórók nélkül nem lesz az igazi a surrond, de azért a semminél gondolom többet tud egy Soundbar ami minden irányból pattogtatva a hangot próbálja ugyanazt a hatást elérni (jelenleg a TV hangszóróit használjuk).

Valaki bármi input erre, vagy esetleg egy tök másik modell? Mint mondtam, a 2 extra hangszóró ami alapvető lenne itt nem tud a nézők mögé kerülni, viszont ha pl egy minimális értelme lenne annak, hogy a Soundbar 2 oldalára legyenek elhelyezve, ugyanúgy szemből szólva, akkor jöhet olyan is amihez jár extra hangszóró (tudom ez a surround-on nem javít, de a teljes hangzáson esetleg javíthat).

Köszi :R remélem nem kértem lehetetlen :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.