Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#984) litter válasza k. (#983) üzenetére


litter
tag

Köszönöm a választ! :R

Aero: Az élményindexet többször is lefuttattam, kipróbáltam hivatalos intel drivert (mondjuk az fel sem települt) ..stb...stb..mindent megbuheráltam már, de semmi eredménye nincs.
Nam nagy ügy az egész, csak hozzászoktam már az aero-hoz aztán furcsállottam.

Driverek: nem hiszem hogy a magyar vistával van a gond. igaz, már letöltöttem rá a nyelvi csomagot, de a amikor a driverekkel szenvedtem, bőven angol volt. Közben töltöttem le egy manuális fényerőbeállító progit.
Nekem bűzlik hogy a driverek nem 100%osak még, de hát külföldön dögivel árulják a gépet, azt sem lenne normális ha az összesnek ilyen baja lenne :S De akkor ezek szerint várható driver frissítés!

Erről az új szériáról van amúgy valami spec amit tudni kell? pl: mennyire új? Nyárnál régebbi nem lehet, tudom, de mégis.
Csak mert nem voltam egy vaio fan, nem néztem ki ezt a gépet sem előtte, csak mikor előttem volt a választék, a Centrino2 matrcia miatt főleg, de erre esett a választásom.
150 000-ért szted kóser a dolog? Bárkinek szívesen segítek amúgy abban, hogy elviszem a "kereskedőhöz". Igaz gari nélkül árul mindent, de csak zsír új vaio cuccokat.

szerk:

Még egy kérdés:

A régebbi notiainmál Dothan egymagos felett egy kis feszültségállítással vagy gyári power saver proggal le lehetett venni a proci sebességét 800mhz-re, ami gyakorlatban azt jelentette hogy éjjel torrentre venti nélkül, passzív hűtéssel lehetett hagyni a gépet.
A vaio ellenben folyamatosan búg. Jó az az ért túlzás hogy búg, de non stop, megállás nélkül jár a venti, de csak nagyon kicsi fordulatszámon, átlag használat közben alig alig alig hallható. Nincs is ezzel semmi gond, hisz a gép ennek folyamán szinte hideg. Az alja is hűvös, egy picit sem melegszik. Éjjelre viszont azért elcsendesíteném a gépet.
A proc feszültségállító progik még nem kompatibilisek az új csipkészlettel+procival, A venit meg csak jár, jár, jár, de hogy minek? :F
Szal valaki valami tipp? A régebbi vaiok hogy kezelik a ventit?
thx!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.