Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) iGabor


iGabor
csendes tag

k.,
egy másik dolog.
az normális hogy nekem tul sokat kerreg a vinyó a vaio-ban?
halkan ugyan de kerreg, amugy gyorsan fut a gép.

(#702) iGabor


iGabor
csendes tag

k.,
had kérjek vmit...
itt egy [link].
szeretném velük felvenni a kapcsolatot, hátha tudnak segiteni de az a gondom hogy az oldalon nem tudom az e-mail cim megadásánál a @ -t beirni. kiprobálod hogy nálad megy -e?

köszi... :R

(#703) iGabor


iGabor
csendes tag

vissza térve az event service-hez, a vistához valo utilityknél ez van irva jo nagy betükkel: VAIO recommends Windows Vista® Home Premium.
nem tudom mennyire hülyeség a gondolat de nekem ultimate vista van, elképzelhető, hogy ez okoz akadást? franccc :W :Y :F :(((

(#704) k. válasza iGabor (#701) üzenetére


k.
őstag

Szia nekem is sokat megy.Szoval semmi baj.Az is lehet hogy nem kapcsoltad ki az automata töredezetség mentesitést és a vista nyugalmi állapotban azt csinálja.ÉN kikapcsoltam de rátettem 1 másik progit ami szintén ugyan azt csinálja(ashampoo amgical defrag 2).
2. Megnézem neked de most éppen tesztelem a vaiot stabilitás szempontjábol szoval most minden 100%on pörög.

Esetleg add meg az msn cimedet és akkor ott szivesen segitek.

Event service :Hülyeség....Az jár hozzá persze hogy azt akarják hozzá.De vista vista nemhiszem hogy ez okozza.Probáld meg egy másik modell event service-ét esetleg...

[ Szerkesztve ]

(#705) k. válasza iGabor (#702) üzenetére


k.
őstag

Nem megy......
De kis trükkel bemásolhatod.Ird be valamely másik mezőbe és szépen huzd rá az emailesre....Mögötte meg elötte meg szépen beirod a cimed.Ez jutott most eszembe.

A vistásnál rosszul irtam le:
Szóval
Ez azt jelenti hogy magázhoz a géphez otthoni felhasználásra! a sony a home premiumot ajálja munkára meg a businesst.Szóval ez csak egy ajánlat müködnie kell a másik verizóval is.

[ Szerkesztve ]

(#706) iGabor


iGabor
csendes tag

K.,
mi ez a vaio stabilitás teszt amit futtattál? :U
megprobálom amit irtál a support oldalon, köszi

(#707) k. válasza iGabor (#706) üzenetére


k.
őstag

Szivesen :)

Semmi extra.Fogtam egy CPU Burn in nevü progit 1 orán át ment a cpu teszt aztán meg 1 óra everesttel egy stabilitás teszt.Ramot és cput teszteltem.Csak meg akartam bizonyosodni hogy 100%ig jó a vaio.Jelentem az. :DD

[ Szerkesztve ]

(#708) iGabor


iGabor
csendes tag

hey KÁ,
melyik kiadását futtatad az everestnek?

(#709) k. válasza iGabor (#708) üzenetére


k.
őstag

Inkább Zoli a nevemet nefirtassuk :)) .
Szoval.
Ultimate edition.

(#710) k. válasza iGabor (#708) üzenetére


k.
őstag

Inkább Zoli a nevemet nefirtassuk :)) .
Szoval.
Ultimate edition.
Megadod az msn cimedet?

(#711) iGabor


iGabor
csendes tag

ok Zoli,
akkor most elszaladok a médiamárktba és megveszem gyorsan aztán kiporbálom én is :))
van vmi free verzios everestem de abba nincs ilyen.

(#712) iGabor


iGabor
csendes tag

nem használok msn-t

(#713) iGabor


iGabor
csendes tag

gaborbacskai@t-online.hu a mail cimem.

milyen furcsa hogy van 2x512 ram ebben a gépben, az egyik 333 a másik 266 MHz-es.
így szerelték factory.
ddr2 sd
jo ez az ultimate everest.

[ Szerkesztve ]

(#714) iGabor


iGabor
csendes tag

figy Zoli,
csináltam egy tesztet, elküldhetem neked az eredményt analízisre? :U

(#715) Kovács84


Kovács84
aktív tag

Sziasztok,
Egyik barátom kacsingat a Vaiok felé, szeretnélek megkérni titeket, hogy ajánljatok egy-egy példányt aminek utánanézhetek. Specek: Nagy vinyó, könnyű, 13,-as kijelző esetleg 14-es, webcam, normális proc. Ár max. 330k nettó. Előre is köszi

(#716) iGabor


iGabor
csendes tag

Zoli,
ezt nem hiszem el, megy az event service! :W

(#717) k. válasza iGabor (#711) üzenetére


k.
őstag

Nem sok 1 kicsit futni a média marktig? :DD .
Egyébként pedig létezik belöle probaverzió........(ultimateból)

És hogyhogy sikerült megoldani az event servicet?A sajátját probáltad vagy másikét?MErt ha a sajátját akkor nagyon kedveskedhettél a gépnek hogy mégis elfuttatta.

(#718) k. válasza iGabor (#714) üzenetére


k.
őstag

Nyugodtan küldd(cimem az adatlapomon) bár annyira azért nem vágom ezt.........De megsassolom.

(#719) k. válasza Kovács84 (#715) üzenetére


k.
őstag

Találtam eggyet:
Sony CR széria.Vinyója 160gb vga az integrált de nem jelezted hogy milyen kellene(X3100).Proci core 2 duo 1,83ghz és 1gb ram és beépitett webcam 1,3mpx.

ÁR nettó: 299.000,- Ft bruttó 358.800,- Ft.
Bővebb infó:http://www.smartandmobile.hu/index.php?al=1&pid=145&id=150&pid2=150&al2=1&

Ha ez nem tetszik ajánlom a C szériát.Mind a 2 széria több szinben létezik neked föntebb egy feketét mutattam.

(#720) Kovács84 válasza k. (#719) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Örök hála ez jó lezs, úgyis csak gépelni, netezni, meg egy két régebbi stratégiai játékkal fogja nyomi, arra bőven elég. :C

(#721) J00hnny


J00hnny
aktív tag

Sziasztok!

erről a gépről vélemény???

sony vgn-fz18m

előre is köszi. vajon mennyit ér?

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#722) nikolidisz


nikolidisz
csendes tag

Sziasztok!
Most készülök venni egy sony vaio vgn-cr21z/r notebook-ot.
A véleményetek érdekelne.

(#723) Tyren válasza nikolidisz (#722) üzenetére


Tyren
aktív tag

Nah jó. Tudom, hogy ez egy VAIO-s topic (és én is vaiotulaj vagyok), de akkor is leírom a véleményemet.
Ez itt szerintem egy teljesen alap noti, amire rányomták, hogy VAIO, meg kiszínezték. Valamiért nekem nagyon nem tetszik, nincs valami strapabíró kialakítása így a képekről szemlélve. Egyértelműen divatcucc, de akkor már inkább én egy Dell XPS 1330-ast nézegetnék, sokkal szebb, mondjuk csak 13"-os de az én szememben ez inkább előny.
Amennyiben lánynak lesz a noti, akkor OK, nem kötök bele, bár az imént említett Dell akkor is megfontolandó (nem lehet elfogultnak nevezni, mert vicc nélkül nem szeretem a dell gépeket, de ebben az esetben azt jobbnak találom).
Amennyiben viszont hímnemű egyed a potenciális gazda, akkor 14"os kategórában nagyon sok jó gép van, olcsóbban, jobb garanciával. Pl.: IBM T61, Dell Latitude/említettXPS, ASUS V2 (ez még kinézetre is divatosnak mondható)...
Szeritem a konzumer kategóriában nem muzsikál valami jól a VAIO. (talán majd az újabb modellek...)

Amúgy az FZ-s gépről is hasonló véleménnyel vagyok. Lehet, hogy nincs igazam, hallgassatok meg mást is.

[ Szerkesztve ]

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#724) k. válasza Tyren (#723) üzenetére


k.
őstag

ÉN láttam élúben ugy azért nem tűnik olyan szétesőnek.Az Fz széria meg szerintem kifejezetten egyben van....Mondjuk nem kell hogy egy véleményen legyünk de szerintem egyik szériájuk sem rossz.PErsze lehet hogy elfogult vagyok de ez van :)) .

(#725) easylite válasza k. (#724) üzenetére


easylite
tag

Üdv!
Én most cseréltem el a pc-met egy sony vaio vgn-fs415E laptopra és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Eddig még sose volt laptopom de nagyon kafa :DD
Csak annyit sajnálok h 1.7ghz-es celeron proci van benne.
Úgyhogy ha vki tud szerválni pentium procit bele(400fsb) akkor szóljon kérem!

(#726) iGabor


iGabor
csendes tag

hello easylite,
nekem fs415b van, abban intel proci van, viszont ami miatt utálom ezt a gépet hogy nem tudom vga-val bővíteni.

(#727) k. válasza iGabor (#726) üzenetére


k.
őstag

Amiatt ne utáld.Sokat nem lehet.......
Egyébként én mit szoljak.Még vga sincs a gépbe :DD .

(#728) iGabor


iGabor
csendes tag

érdekes hogy az enyémet gyárilag 2 féle rammal szerelétek, mármint külömbozo mhz értéküvel.

(#729) k. válasza iGabor (#728) üzenetére


k.
őstag

Az se rossz. :)) . Most ugy néz ki hogy márciusban a névnapomra megörvendeztetnek(vagyis a vistát mégpontosabban a vaiot) 2gb rammal.Remélem attol felgyorsul.

(#730) iGabor


iGabor
csendes tag

pont most adtam el 2x1 gb-t vaiohoz

(#731) easylite válasza iGabor (#730) üzenetére


easylite
tag

Nekem 2gb ramos. :))
Sajnos én se tudom bővíteni a vga-t :(
igabor a te pentium procid 400fsb-s?

(#732) iGabor


iGabor
csendes tag

easy azt nem tudom hol kell megnézni,
viszont azt sem tudom vajo a 64 bites vista elfutna e rajta?

(#733) easylite válasza easylite (#731) üzenetére


easylite
tag

Am [itt] van róla bővebb info!

(#734) easylite válasza easylite (#733) üzenetére


easylite
tag

Hát nem tom de meglehet.... :)

(#735) k. válasza iGabor (#732) üzenetére


k.
őstag

Valszeg nem.A 64bites visztát 64 bittes poricikhoz tervezték.A tied nem az.
Egyébként én vadi uj ramot szeretnék bele nem használtat.

(#736) easylite válasza k. (#735) üzenetére


easylite
tag

az én ramjaim 3 év garosak :DD
Am létezik sztetek ebbe a laptopba(aláírásom) 3ghz-es pentium proci?

(#737) Csepy válasza easylite (#736) üzenetére


Csepy
senior tag

dehogyis, nem létezik. Amúgy nem csak a 400-as FSB-s procik jók bele, ugyanis a chipset 533-as FSB-s Dothan-eket is fogad.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#738) easylite válasza Csepy (#737) üzenetére


easylite
tag

ez komoly?
De core 2 duo-t nem tudok bele tenni?

(#739) easylite válasza easylite (#738) üzenetére


easylite
tag

közben rájöttem h nem..... :O

(#740) easylite válasza easylite (#739) üzenetére


easylite
tag

most az ebay-on láttam egy m770-es procit, az is jó bele?

(#741) k.


k.
őstag

Ma kissé megijedtem.Az ágyban neteztem éreztem hogy melegszik a kis vaio....Egyszercsak a kurzor megmerevedett és a kép megált.Lecsuktam de akkor sem akarta magát hibernálni.Jó nagy volt az ijedelem mert féltem nehogy tulmelegedés miatt ált le.De ismerösöm megkérdeztem azt mondta valszeg a vista kért kis szünetet.Egyébként pihentettem 20 percet aztán visszakapcsoltam azóta(kb 2 óra) megy.

(#742) easylite válasza k. (#741) üzenetére


easylite
tag

aha, nekem még nem volt ilyen (bár xp-t használok) de remélem nem is lesz.

Am sztetek mennyit érne ez a gép?(mert meg vok szorulva anyagilag)

(#743) Csepy válasza easylite (#742) üzenetére


Csepy
senior tag

Én anno az én FS215S-emet 160k-ért udtam eladni (November elején). Rádobtam egy százast és vettem a mostanit (FZ11S). Nem bántam meg.

(k, a cikk íródik, de nagyon sok problámám van mostanság és nem tudom, mikorra készül majd el... de lesz egy NR11M/S cikk is, mert a húgom olyat kapott tőlem most ajándékba. És lehet írok az FS215S-ről és egy rópke találkozás erejéig nálam lévő FE48M-ről, és SZ1M/S-ről is. VAIO nagyhatalom vagyok. :DDD)

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#744) Tyren válasza Csepy (#743) üzenetére


Tyren
aktív tag

A kedvemért nem szereznél be egy TZ-t is. Én arra vagyok naon kíváncsi :DD

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#745) k. válasza Csepy (#743) üzenetére


k.
őstag

Ha már pár darab vaio van nálad akkor mindegyikről inimum 1 hosszu teszt raheldi képpel.(áhh nincsenek igényeim :DD )

(#746) easylite válasza k. (#745) üzenetére


easylite
tag

ha kell vkinek a laptopom akkor szóljon!
Árat is írjon!

(#747) k. válasza easylite (#746) üzenetére


k.
őstag

Sajnálom hogy el akarod adni :( .

(#748) burikg


burikg
csendes tag

Udv Mindenkinek,

kiprobalnam az NHC-t - Notebook Hardware Control-, (http://www.pbus-167.com/), mert arra vagyok kivancsi hogy meddig lehet huzni biztonsagosan a VGN-FZ11M notit (Core 2 Duo 1,8 GHz, 2 GHz RAM); probalta-e mar valaki tulhuzni a gepet, s az is erdekelne novelhetem-e az akksiidot, mert per pillanat filmnezes eseten nem tobb mint 90-100 perc :(, kosz a valaszokat.

(#749) easylite válasza k. (#747) üzenetére


easylite
tag

Sajnos kell a pénz.
Úgy néz ki h a 7végén elkel...

(#750) k. válasza easylite (#749) üzenetére


k.
őstag

Remélem ha ujra lesz lovéd ujra vaiot veszel :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.