Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) bbazsy


bbazsy
őstag

Közzéteszem, hátha valakit érdekel:


Tisztelt uram!

Természetesen a honlapon még nem szerepelnek az olyan típusok, melyek még fizikailag nem elérhetőek. Dual Core processzoros típusokból az első példányok melyek érkeznek a jövő héten az SZ és FJ sorozatok lesznek. Az FE széria még egy kicsit várat magára kb. a következő hónap első felében várható az első érkezés. Konkrét árajánlatot is ebben az időszakban tudunk küldeni erről a sorozatról.
Üzletünkben főleg az USA-ban forgalomban lévő típusokat értékesítjük. Néhány különleges esetben pl. mint a BX 17'' sorozat, teszünk néha kivételt. Kizárólag az USA-ból érkező Sony Vaio notebookokra tudunk 2 év garanciát vállalni, ami a magyarországi piacon egyedülálló, továbbá ugyanezen notebook típusokon tudunk belföldön garanciális javítást végezni, ezzel szemben más kereskedelmi egységek kénytelenek a notebookot az exportőrhöz visszaküldeni garanciális javításra.

Üdvözlettel:

Hajdú Pál
kereskedelmi igazgató
East European Technology Group Kft
Smart&Mobile Notebook Szaküzlet


Ui.: még mindig érdekelne egy billentyűzet kép..

..

(#202) ZX7 válasza bbazsy (#201) üzenetére


ZX7
tag

Hétvégén megpróbálom teljesíteni a kérésedet. :U

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#203) HoHoHo


HoHoHo
csendes tag

Sziasztok

Tegnap lettem boldog tulajdonosa egy SONY VAIO vgn-fs315h-nak .

Az lenne a kérdés milyen módon megoldható az , hogy más op. rendszert használjak és a benne található 100GB vinyót tudjam particionálni .

Előrég találtam egy linket ahonnan le lehetne tölteni a drivereket de ez a tipus nem található meg az oldalon .

előre is köszönöm a segítséget .

(#204) ZX7 válasza HoHoHo (#203) üzenetére


ZX7
tag

Nem tudom melyik linket nézted, de a korábban többször említett www.vaio-link.com oldalon, a ''Downlad Area'' szekcióban a ''drivers and updates'' lehetőséget kiválasztva, (a géped sorozatszámának megadása után) a VGN-FS315H típushoz is letölthető az összes driver,utility. Az oprendszer cseréje, pedig a szokásos, PC-knél alkamazott módon elvégezhető.

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#205) HoHoHo válasza ZX7 (#204) üzenetére


HoHoHo
csendes tag

Hello

Sikerült megtalálni ..... köszi

Ehez a dologhoz nincs angol nyelvű ........... az ne gond ha ezt ne telepítem fel ????

''Help and Support Centre''

Annyi kérdésem lenne még , hogy milyen sorrenben kell a telepítést elvégezni ????

köszönöm

(#206) #19103744


#19103744
törölt tag

Sziasztok!

HELP!!!

Szereztem egy VAIO lapot, P4SD-VX Rev1.04, és szeretném letölteni a drivereit, ill a Click to DVD programot, de Sony barátunk nem járul hozzá még nem írok neki serialt. Kérek minden segítőkész embert szánjon meg egy seriallal, vagy töltse le nekem, adok FTP-t ahova fel lehetne tölteni.

Előre is köszönöm!



[Szerkesztve]

(#207) HoHoHo


HoHoHo
csendes tag

Sziasztok

Valaki felvilágosítana , hogy lehet belépni egy SONY VAIO bios-ába .

köszönöm

(#208) Shadowfax válasza HoHoHo (#207) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ha minden igaz, akkor F2 boot közben, míg látszik a logo. ;)

(#209) ZX7 válasza bbazsy (#201) üzenetére


ZX7
tag

Mail ment!!!

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#210) dane


dane
senior tag

Hi All!

Kinéztem egy VGN-s2xp tip. notit!
Tudtok valami bövebb infot mondani róla? Szóval hogy minőségileg hol helyezkedik el az S sorozat? Milyen az anyaga és az illesztések jók-e stb...
Pl asszem ebben valami microDIMM memó van és ilyennel még nem találkoztam.

(#211) #19103744 válasza #19103744 (#206) üzenetére


#19103744
törölt tag

Nos annyi változás törpént, h. megkaptam a papírjait a gépnek, amiből mára csak a lap maradt, és ebben az áll, h.PCV-RS 202. A dok szerint ez a lap 2.40GHz Hyper-Threading-es, és nem kezeli a 3.2-es Northwoodom 800-as FSB-jét, se a 400-as RAM-okat. Jelen pillanatban 200/266-on fut a CPU ill. a RAM. A Sony szerint ilyen lap nem is létezik, csak PCV-RS 20M, amihez viszont nincs BIOS frissítés. A baltán kívül, valakinek van esetleg ötlete? Mert így lassabb mint egy 1.3-as Celeron M!!!!!! Még egyszer a lap típusa: P4SD-VX verziója 1.04

(#212) #19103744


#19103744
törölt tag

Minek írok ebbe a fórumba?:O

(#213) T4k!


T4k!
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, mert van nekem 1 nagyon jól működő Sony vaio gépem, de a gyárilag telepített Windows xp-t sajnos töröltem, és így nem tudom feltenni a hozzá a progikat amit, le lehet tölteni a Sony hivatalos oldaláról!


Szeretném megkérdezni, hogyan lehet mindent az eredeti állapottokra visszaállítani?
Bármilyen megoldás érdekel! Kérlek benneteket, ha valaki tud nekem segíteni, akkor tegye meg, mert az óta nem is tudok másra gondolni! Előre is köszönöm!

(#214) Shadowfax válasza T4k! (#213) üzenetére


Shadowfax
addikt

A rejtett partíciót is törölted? Ha az még megvan, akkor visszaállítható a gyári állapot. ;)

(#215) T4k! válasza Shadowfax (#214) üzenetére


T4k!
csendes tag

Sajnos igen!

(#216) T4k!


T4k!
csendes tag

Így már nem tudok tenni semmit? Vagy van még remény?

(#217) Shadowfax válasza T4k! (#216) üzenetére


Shadowfax
addikt

Azt már akkor meg sem kérdem, hogy csináltál-e a törlés előtt Recovery CD/DVD-t... :( Nyilván nem.

Ha még garanciális a notid, akkor esetleg kérhetsz a szervíztől Recovery disc-et... Vagy pedig beírod a géped pontos típusát, s talán van olyan fórumtárs, akinek ilyen gépe van, s megszán, s küldd neked ilyet. :))

(Nekem nem Sony VAIO-m van, ennél többet nem tudok segíteni. :( )

(#218) T4k!


T4k!
csendes tag

Köszönöm!

(#219) T4k!


T4k!
csendes tag

A gépem pontos típusa VGN-FS295XP
Kérlek benneteket, segítsetek!

(#220) T4k!


T4k!
csendes tag

Bármilyen megoldás érdekel! Remélem, van valakinek ilyen típusú gépe és segít nekem!
Nagyon hálás leszek neki!
:R

(#221) #19103744 válasza T4k! (#220) üzenetére


#19103744
törölt tag

Társulok!:) Az enyém abban külömbözik, h. PCV-RS 202 a gép típusa.

(#222) HoHoHo


HoHoHo
csendes tag

Sziasztok

Nekem is SONY VAIO van . De / már / semmi problémám sincs a vele .
Én szintén töröltem az előtelepített windowst .

Letöltöttem a VAIO oldalárol a tipusnak megfelelő programokat .
Azt hittem , hogy ilyen egyszerű ........ hát nem !!!!!!!

Nem mindegy a milyen sorrendben vannak telepítve a driverek . / Ezt mondták az okosok /

Most már minden ok !!!!! Magyar XP-t használok probléma nélkül .

Ha valakinek segítségre van szüksége hívjon bátran segítek 06-30/426-4429

üdv

Zoli

(#223) HoHoHo


HoHoHo
csendes tag

Annyit még , hogy a gépem típusa SONY VAIO VGN-FS315H .

(#224) T4k! válasza HoHoHo (#223) üzenetére


T4k!
csendes tag

Én élni fogok a segítségeddel! :)

(#225) T4k! válasza HoHoHo (#223) üzenetére


T4k!
csendes tag

Kérlek, írd, meg milyen sorrendben kell telepíteni a progikat!
Nekem sajnos nem sikerült!

(#226) T4k! válasza HoHoHo (#223) üzenetére


T4k!
csendes tag

Nekem, ami nem mükszik amióta fent van a magyar xp!
A görgető sáv, a takarékos üzemmód, a monitornak nem tudom állítani a fényerejét!
Vagy is nem működik az F4 és F5! Nagyon zavaró tud lenni! Meg még tudnám sorolni!

(#227) T4k!


T4k!
csendes tag

Írtam a szerviznek, de annyira nem voltak képesek, hogy válaszoljanak! :(

(#228) T4k!


T4k!
csendes tag

Van most itt valaki aki tudna nekem valami okosat írni? :F

(#229) ZX7 válasza T4k! (#228) üzenetére


ZX7
tag

Elvileg a letöltött utilities zip-ben lévő könyvtárakat a számozási sorredben kell feltelepíteni (mármint a programokat). Valamelyikben ott kell lennie a vaio control centernek. Asszem az vezérli a funkcióbillentyűket, az energiagazdálk. lehetőségeket,+ egyéb dolgokat.

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#230) bbazsy válasza ZX7 (#209) üzenetére


bbazsy
őstag

köszi.

:)

..

(#231) Ryan927


Ryan927
tag

Hello!

Egy Sony Vaio VGN-T52B laptop Wireless Lan telepítőre lenne szükségem.
Ha valaki tud segíteni, kérem szóljon.

Köszi

(#232) #96051200


#96051200
törölt tag

Sziasztok! Van nekem egy Vaio VGNFS315H-s notebook-om, azonban LAN hálózatot nem tudok létrehozni, illetve nem tudom más géppel öszekötni!!! Ha valaki tud drivert vagy valami ötletet adni, azt nagyon megköszönném! Egyébként jó a Vaio, nekem bejött! Ajánlom mindenkinek! Segítséget előre is köszi! Ha valami van, küldjétek az e-mailomra: inachis@t-email.hu

(#233) kiskegyed


kiskegyed
aktív tag

Kedves driverkeresők. Ide beírod a sorozatszámot [link] és máris jönnek a driverek!:DD

(#234) kiskegyed


kiskegyed
aktív tag

A kérdésem az okosabbakhoz:
Jött a céghez egy VAIO XP Home-mal, de bele kellene tennünk a domainba. Ehhez XP Professional kell rá? Mennyire cseszi el az upgrade install XP Prof a VAIO előtelepített szoftvereit? Három partíció van a gépen, melyikre kell tenni a Windowst! Marad értelme a rejtett partíciónak? A VAIO élményből nem akarok veszíteni...
A kérdést fordítva is fel lehet tenni: XP Home-ot föl lehet venni domainba?

(#235) sssent válasza kiskegyed (#234) üzenetére


sssent
senior tag

XP Home-ot föl lehet venni domainba?
nem, prof kell.

Mennyire cseszi el az upgrade install XP Prof a VAIO előtelepített szoftvereit?
háát szerintem piszkosul, de ez csak tipp.

(#236) kiskegyed válasza sssent (#235) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

szerintem piszkosul
én is ettől tartok:(((
Ez egy up volt

(#237) Gorlancs


Gorlancs
csendes tag

Hello!

Korábban feltettem egy másik topic-ba egy kérdést, hogy megbízjatok-e az Acompban, ha VAIO noteszgépet szeretnék... ehhez a témához irányítottak.

Szóval a közelmúltban megvettem a Sony VAIO VGN-A215M-et a cégnél. Semmi rosszat nem tudok rájuk mondani. Az eladók készségesek voltak, sőt még az egyéni, kukacos kérdéseimre is szívesen válaszoltak. :D
Dehát ez az én véleményem!

Üdv mindenkinek!

(#238) bbazsy


bbazsy
őstag

hali.

tud valaki olyan üzletet, ahol elég nagy kínálat van, és meg lehet nézni, kipróbálni a gépeket?
nem a belépőkategóriát, hanem mondjuk egy FS, vagy FE szériás gépet..

köszi

..

(#239) micro


micro
addikt

Hol kaphatok Vaio R505TL-hez töltő csatlakozót Budapesten?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#240) AlBundy válasza bbazsy (#238) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Az FS speciel pont a belépőkategória.

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#241) bbazsy válasza AlBundy (#240) üzenetére


bbazsy
őstag

igen, a 15 -ösökből, ami egyáltalán nem sűrű.
FE viszont duplamagos, stbstb...

üzlet valahol? :U

..

(#242) #65982464


#65982464
törölt tag

Hi. Kérem segítsetek. Van egy régi VAIO laptopom, SR33K típusú. Celeron600, 128mega memória, 8 megás S3 videókártya. Ez egy extra mini méretű laptop, neten találtok róla képet, leírást. A helyzet az, hogy elromlott, egyszer csak kikapcsolt és azóta nem lehet bekapcsolni. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a baja. Szervízbe nem érdemes vinni szerintem. A winyóján vannak számomra értékes adatok, viszont én nem értek ezekhez a dolgokhoz, elég furcsa a winyó csatlakozója... Szóval ha a winyó nélkül eladnám, szerintetek mennyit lehet kérni érte?

(#243) Victor-y


Victor-y
aktív tag

Üdv!
Kinéztem magamnak egy Sony vaio FS 285B-t (1,73 GHz P4 M, 512 ddr, x-black wsxga, stb.) használtan 160e-ért!
Érdemes, lehet megvenni?
mert sztem ez egy jó ár és egy ez egy jó gép, de lehet, h Ti máshogy gondolját, ezért szeretnék kérni Tőletek, h pozitív, negatív tapasztalatokat írjatok!

Előre is köszi a fáradozásaitokat!
Üdv.: Viktor :)

''Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, / Hiszek egy isteni örök igazságban, / Hiszek Magyarország feltámadásában.''

(#244) Bartfai


Bartfai
csendes tag

Sony Vaio UX280P vagy 180P típusú gépet keresnék.
Nem tudja valaki, hogy kinél kapható itthon és mennyibe kerül?
(Az E-bay-en 1500-2000 USD, de ugyebár ott a gari egy kicsit macerás.)
(Állítólag Gianni szokott ilyenben utazni)

(#245) AlBundy válasza Bartfai (#244) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Itt a weblap szerint van.

[link]

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#246) bandesz19


bandesz19
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Gondoltam mást is érdekelhet,hogy az Acomp-nál okt 22ig 10%-os kedvezméyt
adnak a VAIO noteszokra.Az árak is korrektek VAIO tekintetben!

(#247) ufonauta


ufonauta
aktív tag

Sziasztok!

Egy ismerősömnek kellene egy alkatrész és nem nagyon tudom, hogy hol lehetne beszerezni. (akár nagykerben is)
Egy hét múlva jönne érte Romániából és megkért, hogy járjak utána.
Elég kuka vagyok hozzá, mert nem láttam még notit szétszedve, de nekem ez valami ventilátornak tűnik. Az ismerősöm által küldött képet feltöltöttem ide. (sajnos van, vagy 1 Mega): [link]

Ha valaki tud valami disztribútort, vagy nagykert, ahol ilyen kapható, akkor az légyszi jelezze!
Előre is köszi!
Ufonauta

(#248) koko002


koko002
csendes tag

HY!
Vettem egy Sony Vaio-t én is....mint sokan màsok....
2,4 GB intel Pentium proci
Ati Mobility 7500 32MB
40GB vinyo
2*256MB DDR SD ram

Tudok ezzel a géppel usb vel digitalizàlni?
lehet bele venni olcsobban kb 128 Mb-os videokarit?
és érdekelne bele 1GB-os sd ram is.....most 2 db 256-os van benne, de az egyik meno csati rossz igy csak 256-ot ismer fel.
Hol lehet a hangeröt levenni pl? Fényerösséget àllitani?
XP prof van rajt.
Köszi a vàlaszokat!

(#249) Bash válasza koko002 (#248) üzenetére


Bash
őstag

''Tudok ezzel a géppel usb vel digitalizàlni?''
Ennyi információból én azt mondanám, hogy csak USB 1.1 van rajta, azzal nem. De nem ártana, ha megosztanál velünk minimum egy modell-számot is.

''lehet bele venni olcsobban kb 128 Mb-os videokarit?''
Minden valószínűség szerint nem.

''és érdekelne bele 1GB-os sd ram is.....most 2 db 256-os van benne, de az egyik meno csati rossz igy csak 256-ot ismer fel.''
A modell számából talán ki tudjuk deríteni, hogy milyen chipset van az alaplapon, de még könnyebb dolgunk lenne, ha elmondanád nekünk. Valószínűnek tartom, hogy nem.

''Hol lehet a hangeröt levenni pl?''
Szintén segítene egy modell-szám, valószínűleg Fn + F3 a némítás, Fn + F4 a hangerő állítása.

''Fényerösséget àllitani?''
Szintén segítene egy modell-szám, valószínűleg Fn + F5.

http://bashtravel.com/

(#250) blueye


blueye
veterán

Üdv!
Találtam egy Sony vaio VGN-FJ270P/B (Intel® Pentium® M Processor 750, 1 GB RAM, 100 GB SATA 5400RPM HDD) alig használtan.
Mennyit adnátok most érte?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.