Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1749) bazsiba


bazsiba
csendes tag

Sziasztok
Segítséget kérnék. Megvettem álmaim netovábbját egy vgn-fz31z-t. Nem érdekelt hogy nem volt hozzá meg a gyári telepítő cdk mert biztos forrásból jött és biztos volt hogy nem lopott. Most viszont már pindulit bánom hogy nincsenek meg. Úgy kezdődött hogy 64 bites vistára akartam váltani. Ez nem bizonyult jó döntésnek mert a 8600m gs videókarikoz csak béta illesztőprogi van 64-re és az az istenért sem akart felmenni. Ok akkor vissza a 32-es. Csak most veszem észre hogy a 64es feltétele közben ujrapartícionálás közben a recoveryt is formáztam. Hallelúja. 32-esből pedig csak ultimatem van, home prmiumom nem. Na mindegy felraktam ami van, most meg a win alapablakban van egy óriása dell logó. Gondolom ez egy dell géphez való vista volt, de asztalimnál ezt a logót nem mutatta.
A kárdés. OEM-es home prémiumot raknék fel rá. Honnal töltsek le mit, hogy használni tujam vele a gép alján feltüntetett poduct key-t, esetleg ha valakinek ugyanilyen gépe van a gyári win beckupp dvd másolatáért hihetlenűl hálás lennék.
Előre is köszi a segítségeket.
Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.