Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1295) FazekasLaci válasza Filpo84 (#1294) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

Szia!

Biztosan nem fogsz csalódni a Sony-ban :)
Röviden a válaszok:
1. próbáld ki mindegyiket, aztán, ha valamelyikre nincs szükséged, akkor azt szedd le. Pl. a csomaggal érkezik egy MS Office is, amit azt hiszem, 25-ször tudsz csak elindítani. Ha nem kell, akkor uninstall. Vagy megveheted 16e-ért... Ugyanígy a McAfee Internet Security. Ha van más internet védelmed, akkor az is mehet. Ezek demók. De egy csomó hasznos progi van, amit érdemes hagynod... Bármelyiket újra telepítheted majd később is...

2. Helyreállító lemezt érdemes készíteni. Mondom én, aki még mindig nem csinálta meg, pedig lassan három hete használom boldogan a 21z-m.

3. első bekapcsoláskor valamilyen szinten fel lesz töltve az akksi, de érdemes töltésre tenni, mert az oprendszer telepítése közben nem lenne szerencsés, ha lemerülne... Ha feltöltött 100%-ra, akkor már tudod használni. Nem kell kisütni, ezek már nem olyan akksik...

4. Korábbi posztomban valahol belinkeltem a használati utasítást. Javaslom, hogy előbb olvasd el, és csak utána kezdj neki a notinak. Sok hasznos trükköt tanulhatsz belőle. Pl. a tapipad jobb oldala és az alja scrollozásra is használható... Vagy, az FN gombok mikre jók, hogyan lehet őket használni.

Rá fogsz jönni, hogy a notival megszűnnek az összeszerelt gépek tipikus problémái: instabilitás, inkompatibilitás, stb... És nem kell majd állandóan bővítgetned, mint az asztalit (mert nem is nagyon lehet.... :) ) Az akksi, ha nem elég az időtartam, amit kibír töltés nélkül, cserélhető nagyobbra, bár nem olcsóbb. Így akár 4-5 órát is hálózat nélkül dolgozhatsz...

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.