Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) DoItYourself válasza kets520 (#31850) üzenetére


DoItYourself
addikt

Tényleg olvasd vissza a tegnapi hsz-eket. ;)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#31852) kets520 válasza DoItYourself (#31851) üzenetére


kets520
tag

rendbe keresem

(#31853) kets520 válasza blakey (#31846) üzenetére


kets520
tag

én be állítottam de nem tesz be minden csatornát sport ból pl:csak a sport 1 et teszi be

(#31854) DUB Inc. válasza blakey (#31846) üzenetére


DUB Inc.
aktív tag

Igen, közben megtaláltam, de a beállítás módja akkor sem úgy van, mint a videóban.

(#31855) dancsuri válasza kets520 (#31850) üzenetére


dancsuri
veterán

húzd ki a konnektorból a TV-t . a TV hátulján nyomd meg egyszerre és tartsd nyomva a Bekapcsoló és a hangerő le gombokat. tartsd úgy majd dugd vissza a konnektorba a TV-t, és ha bekapcsolt, utána elengedheted a gombokat. a rendszerujraindítás automatikusan végbe megy

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#31856) kets520 válasza dancsuri (#31855) üzenetére


kets520
tag

köszönöm

(#31857) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

[link]

Az idei modellek újra jók lesznek kérem szépen.
A sony kiad HDR és Triluminosos FullHD is a W75E al.
A X85 ben és feljebb pedig újra VA panelt használnak!

[ Szerkesztve ]

(#31858) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Felraktam a TvGo-t.

Igazabol mukodik is de van 2 gondom, valaki segithetne.

Nem latszik az alkalmazasok kozott a telepites utan.

Masik: a csatornalistaban nem tudok lejjebb gorgetni.
A Video Tv SlideView-el probaltam!

[ Szerkesztve ]

(#31859) Gsx-rr válasza Gsx-rr (#31858) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Megoldodtak!

(#31860) attka


attka
aktív tag

Sziasztok,

Kérdésem, hogy az új firmware-ben megoldották már a BT fejhallgató csatlakoztatásának lehetőségét közvetlenül a TV-hez?
Köszi a választ előre is.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#31861) Ablakos


Ablakos
őstag

Telepítettem a playstore-ból a gReader Pro alkalmazást, de nem találom sehol a tv-n. A play-en azt mondja már telepítve van. Lehet, hogy ilyet nem is lehet használni a tv-n?

(#31862) dancsuri válasza attka (#31860) üzenetére


dancsuri
veterán

nem

(#31861) Ablakos
amíg egy normális launcher nem lesz hozzá addig macerás.
Beállítások - alkalmazások. ott megtalálod "megnyitás" (itt lehet törölni is)

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#31863) dancsuri


dancsuri
veterán

van egy jó kis képernyő teszt progi displaytester nagyon látványos, egérrel használható

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#31864) attka válasza dancsuri (#31862) üzenetére


attka
aktív tag

Szia,

Köszönöm a választ.
Kár. Igazán beleférhetett volna ebben a kategóriában.

Üdv.

(#31865) allfinanz válasza Ablakos (#31861) üzenetére


allfinanz
senior tag

telepitsd fel pl. Simple TV Launchert, azon belul megtalalod azon appokat, amik a fooldalon nem latszodnak.

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#31866) Ablakos válasza allfinanz (#31865) üzenetére


Ablakos
őstag

Egy ilyen nevű apk felment a hasonlókból, de semmit nem csinál. Nem erőlködöm. :(

(#31867) Ablakos


Ablakos
őstag

Azt hittem a smart tv, olyan media mindenes lesz. Híreket, leveleket olvasok, írok nagy méretben. Ezt benéztem rendesen. :W

(#31868) jamy79


jamy79
tag

Nálam is sikeresen felment a 6.0.1 Marshmallow firmware az 55w809c-re. Frissítés után a gyári beállítások visszaállítása is megvolt. Pozitívum, hogy a rendszer egy kissé mintha tényleg gyorsabb lenne. Sajnos azonban nálam egy bosszantó hiba még mindig megmaradt, pedig már fél éve várom annak javítását. Mégpedig hiába állítom be a profi1 (meleg) színhőmérsékletet, a tv ki- és bekapcsolását követően a kép hidegebb színhőmérsékletre vált, mindaddig amíg pl. nem váltok bemenetet vagy nem okézom le ismét a profi 1 színhőmérsékletet. Ha valaki tud valami megoldást a fenti hiba orvoslására, akkor azt előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#31869) blakey válasza DUB Inc. (#31854) üzenetére


blakey
titán

A videóban már fel vannak véve az anyagok illetve más a firmware. Én is tudom k-i és bejelülni a dolgokat de előtte fel kell venni őket, 10 lehetőség adott..

(#31868) jamy79
Erre a javításra én is várok, de valamilyen összefüggésben van az automatikus profillal amit még nem tudtak megoldani. Azt még nem volt kedvem elemezni, hogy minden egyes bemenetet, Menüt, stb. az adott profilra állítok, akkor mi van. Véleményem szerint bekapcsoláskor a TV az Android rendszernek megfelelő színprofilt választja ki és az általában a kiemelt, tehát nem tudja kiválasztani az adott bemenetre állított beállítást. Lehet, hogy van rá egy trükkös megoldás, de még az angol fórumon sem találtam rá illetve ott is csak hibának jelzik ami el lett küldve a Sonynak. Ezt már megszoktam és tulajdonképpen automatikussá vált, hogy valamiléyen műveletet követően helyreáll a rend.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#31870) kets520 válasza jamy79 (#31868) üzenetére


kets520
tag

nekem már csak az hiányzik hogy a discovery megnyomásakor kis képek helyet csatorna logót adna be

(#31871) K Norbi válasza Dareiosss (#31857) üzenetére


K Norbi
addikt

Akkor van remény! :K Csak a Sony :K

(#31872) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Na gyerekek, csodák csodájára, a TV-m úgy gondolta, h végre bekajálja az USB-ről a frissítést, de hogy őszínte legyek annyira nem vagyok hanyatt esve, mert ígéretükkel ellentétben még az alap integrált video playert se bírták rendbe vágni, mely továbbra is széthúzza a képet!

SZÁNALOM...

:o

(#31873) junior11 válasza K Norbi (#31871) üzenetére


junior11
veterán

Vérbeli Sony fan :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#31874) dancsuri válasza Ablakos (#31867) üzenetére


dancsuri
veterán

pont olyan. a megfelelő progik felrakása után. :K nálam Pl. ez az első, vagyis a második OfficeSuite

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#31875) blakey válasza PrinceHerceg (#31872) üzenetére


blakey
titán

Mit húz szét? Csak rögzítések lejátszására használom de ha mondasz egy példát akkor kipróbálom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#31876) Nayrobi válasza PrinceHerceg (#31872) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nálam már nem húzza szét a képet.

(#31877) bbarni97


bbarni97
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Van egy kdl-32w705c tévém, amin digitális kábel tv adás megy. Egy évig minden rendeben volt vele, azonban pár napja egyes csatornákon kép és hanghibák jelentek meg. Több tv is van a házban, azokon nem jelentkezett a probléma. Megnéztem a csatornakiosztást, így kiderült hogy a középső (370 - 410 MHz-es) frekvenciákon jövő csatornákon vannak hibák, alatta és fölötte minden rendben.
Mi lehet a probléma?

(#31878) dancsuri


dancsuri
veterán

Top TV Launcher nagyon jó [link]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#31879) blakey válasza bbarni97 (#31877) üzenetére


blakey
titán

Valószínűleg szolgáltatói hiba vagy/és kábelhiba. Semmit nem jelent, hogy egyik tv-n jó a másikon meg nem. Minden tv más-más jelre lehet háklos, nekem is voltak érdekes tapasztalataim, kiderült, hogy egy földhurok leváéasztó azon a tv-n nem működött, bezavart, a többi tv-n nem volt gond.
Szerintem nézd át a kábelezést, ha kábeltv akkor modemen keresztül, és az adott szolgáltató topikjának segítségével lehet, hogy megtaláljátok a hibát. Az is lehet, hogy zajbetörés van és azon a tv-n jobban érvényesül.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#31880) Gery15


Gery15
addikt

Sziasztok!

W807C szintén bele estem a narancs-zöld villogásba szoftver frissítés után, továbbra sincs megoldás?

HyperX

(#31881) marlboromen válasza Gery15 (#31880) üzenetére


marlboromen
aktív tag

most gyakorlatilag hasznalhatatlan a teve? Azert ez eleg gaz egy sima szoftver update miatt... ahogy olvasom nem te vagy az elso.

(#31882) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok.Szerintem ne frissitsen senki amíg nem talál ra megoldást a sony. Annyit nem ér a hatos droid, hogy bizonytalan időre porfogová váljon a tv készüléke .Mondjuk azt nem értem, hogy hogyan lehet az, hogy valakinek ugyanazzal a típussal téglázza a tv-t másnak meg vígan frissül...

[ Szerkesztve ]

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#31883) Tomenko


Tomenko
tag

nekem is zöld narancson pislog a fene vigye el.Használhatatlan, w807c

[ Szerkesztve ]

(#31884) szrobert válasza dancsuri (#31878) üzenetére


szrobert
tag

Ez tévére is feltehető, hogyan?

(#31885) DoItYourself válasza Tomenko (#31883) üzenetére


DoItYourself
addikt

A méretet írjátok már be. :) A hírek szerint csak a 43"-os méret érintett narans-zöld villogás ügyben.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#31886) Tomenko válasza DoItYourself (#31885) üzenetére


Tomenko
tag

43-as

(#31887) T_Stark


T_Stark
őstag

Tegnap én is lefrissítettem a W809C-t, ment minden ahogy kell, még gyári visszaállítást sem csináltam, gondoltam hazárdírozok hátha így sem lesz gond, mert lusta vagyok újra mindent belőni :DDD
Eddig minden okés.

(#31888) dancsuri válasza szrobert (#31884) üzenetére


dancsuri
veterán

ez TV-s fórum! a linkelt moldalon megvásárolod, akkor engedi onnan telepíteni, vagy
letöltöd számítógépre, kimásolod pendrájvra és a pendrájvról telepíted a TV-re

PC-röl így tudod felrakni, be kell jelentkezni a PC-n is meg a TV-n is

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#31889) torma1981 válasza Dareiosss (#31857) üzenetére


torma1981
veterán

Az árakkal megint elszálltak. Meg kisebb mértékben alig van. Szerintem elég gyér felhozatal. Ezzel nem mentik meg a Sonyt.

(#31890) Gery15 válasza marlboromen (#31881) üzenetére


Gery15
addikt

Igen, nagyon bosszantó tud lenni... :W

(#31885) DoItYourself: Szintén 43...

HyperX

(#31891) Bzzz válasza DoItYourself (#31885) üzenetére


Bzzz
senior tag

43- as az enyém is!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#31892) air válasza Bzzz (#31891) üzenetére


air
nagyúr

Milyen jó, hogy én nem tettem fel a 43W805-ösömre. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31893) blakey


blakey
titán

Azért nem minden 43"-ost érint. [link]
Mindenképp érdekes jelenség.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#31894) superg válasza DUB Inc. (#31838) üzenetére


superg
senior tag

Mit értesz az alatt hogy az epg problémák megszüntek?

Másokhoz is:EPG hogy működik a frissitéssel?
Nekem ez az egy komolabb gondom van hogy epg több másodperc míg bejön(közben hang kép nuku),vissza ugyanez

(#31895) blakey válasza superg (#31894) üzenetére


blakey
titán

Az EPG szolgáltató függő is, tehát a 2 együttes működése határozza meg, hogy milyen, nálam korábban is jó volt és most is.
Megnyomom az EPG-t és gyakorlatilag azonnal megjelnikl a guide, mögötte a műsor, kilépés is azonnal történik. (UPC kábel, HD)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#31896) virkir válasza superg (#31894) üzenetére


virkir
veterán

Na az megjavult.
Nincs hang/kép kimaradás csak simán bejön az EPG.
Más.
A tv-n futó kodi-ban hogyan tudnám előcsalni a jobbgombos menüt távval, vagy telefonos appal?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#31897) DUB Inc. válasza superg (#31894) üzenetére


DUB Inc.
aktív tag

Frissítés óta kiválóan működik az EPG.

(#31898) superg válasza virkir (#31896) üzenetére


superg
senior tag

Köszi!
blakely: semmi köze nem volt a szolgáltatónak ehhez

(#31899) Bzzz válasza air (#31892) üzenetére


Bzzz
senior tag

Azért írtam ne kockaztassatok amíg nincs hotfix! :)

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#31900) szrobert válasza dancsuri (#31888) üzenetére


szrobert
tag

Köszi a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.