Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #77081856

    törölt tag

    válasz Dareiosss #28190 üzenetére

    Köszönöm az ajánlást, nagyon kedves vagy, de százával olvasok ilyen teszteket magamtól is..
    Azonban ha ekkora képzavar van felskálázás ügyben akkor én ajánlom figyelmedbe pl. ezt!

    A SONY TV-iben működő skálázó algoritmus legendásan jó és nem csak FHD tartalmakról skáláz, hanem kisebb felbontásokról is..

    Hidd el tudom mi a Triluminos panel, és a Quantum dot technológia, a nappalimban 65ZD9 van..
    A 49X83 (ez a háló tvm) egy hozzászólásra adott válaszként került a képbe.. De ha már itt tartunk akkor leírom, hogy a kiválasztásánál, (mivel másod TV, de igen sokat filmezek rajta) fontosabb volt nekem a Motionflow XR 1000 Hz, mint a Triluminos, meg a HDR... Persze volt egy ár határ is!
    Sajnos a háttérvilágítása nem a legjobb ennek a modellnek, de az ár/érték aránya kiemelkedő..
    Én nem elméletekről beszélek, hanem gyakorlatról! Mint írtam akár egymás mellett is össze tudom hasonlítani bármelyik modellt, sőt ezeket általában meg is teszem..

    dragonborn kérdésére válaszolva, hiszen onnan indult ki a beszélgetés:
    ..lehet, hogy sokan megköveznek érte, de én neki az 55SD8505-t ajánlanám..
    Az íve nagyon enyhe, (talán játéknál még jól is jöhet) minden benne van ami egy jó TV-ben benne kell hogy legyen és rendkívül jó a képminősége SD adásokkal is!!
    Az ára..
    Gondolom nagy titkot nem árulok el, hogy minden karácsonykor a SONY márkaboltokban van valamilyen kupon ami 20% kedvezményre jogosít..
    Hátha lesz most is... ;)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés