Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#755) mati12


mati12
senior tag

Na megvan a véleményem az Sjcamról. A múlt héten jött meg az 5000 wifis változatom az Amazonról,itthon már csináltam vele pár teszt videót de tegnap volt az első igazi "bevetésen". Mikor haza értem gondoltam megnézem az eredményt de meglepődve tapasztaltam,hogy egyből a fiwi csatlakozási képrnyő jelent meg pedig én meg se nyomtam a wifi gombot. Kivettem a vízálló tokból és akkor láttam,hogy a fiwi gomb egy szintbe került a készülék oldalával és a nyomáspontja is megszünt,magyarul nem hallható az a kis kattanó hang. Tovább tesztelgetve a kamerát azt tapasztaltam,hogy az oldalán lévő menü gombok közül a fel gomb sem reagál a nyomásra,ennél a kattanás hallható viszont nem csinál semmit. Ettől függetlenül tökéletesen működik a kamera mert a wifi módból is kilehet lépni az exponálló gombal,és a fel gomb is helyettesíthető mert körbe lehet léptetni a menüt a le gombal is. De azért csak zavart a dolog,és gondoltam megnézem mi lehet a gond. Megnéztem a Youtuben több videót is és megpróbáltam szétszerelni,minden simán ment addig amíg az utolsó csavarhoz nem értem aminek a kiszedése után hozzá fértem volna a gombokhoz. Ez az aku tartó jobb oldali csavarja volt. Sajnos leugrott a csavarhúzó feje a csavarról és elnyalta a csavar fejét,így nem is tudtam kiszedni azt. Nem akartam feszegetni inkább összeraktam az egészet. Viszont nagyot csalódtam ebben a kamerában,mert idegesít ha valami nem tökéletesen működik.Ha esetleg valaki érez annyi barkács hajlamot magában,hogy orvosolni tudja ezt a hibát az 30.000 forintért elviheti a kamerát.Hangsúlyozom nem hírdetem a kamerát itt,csak elmeséltem a történetemet vele,ha valakit érdekel keressen privátban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.