Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) hdtomi


hdtomi
senior tag

Új térkép frissítés! Lecseréli a térképeket így wifi vagy usb és nokia suite kell hozzá. Nekem csak pár ország van fent így csak 400megát szedett le.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#652) attisx


attisx
addikt

Szeretetben Gazdag, Békés Ünnepet Minden Symbian Barátnak!

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#653) hdtomi válasza attisx (#652) üzenetére


hdtomi
senior tag

Viszont!

Kellemes karácsonyt!

Symbian Forever!

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#654) hdtomi


hdtomi
senior tag

Van egy E7 telóm:

Hibátlanul szokott működni a telefonom. De 1-2 napja eszi az aksit...

Töltöttem le pár progit, egyik sem kellene, hogy befolyásolná, de letöröltem őket. Se 3G, se wifi, se más nem megy. Csak be van kapcsolva, pár órája töltöttem aztán már majdnem félig lemerült.

Hidegben voltam kint, vigyáztam rá, de arra is gondoltam nem tetszett neki, párszor használtam kint.

Valakinek valami ötlet? Bevallom nem akarom hard reset-elni, nincs humorom újratenni mindent csak ha nem javul a helyzet...

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#655) attisx válasza hdtomi (#654) üzenetére


attisx
addikt

Lehet, hogy valami a tudtod nélkül ügyködik a háttérben. Próbáld meg levadászni qooSystem-mel. Illetve Nokia Energy Profiler-rel megvizsgálhatod a fogyasztást. Készenlétben inaktív kijelző mellett, ha nem fut semmi olyan a háttérben, aminek nem kéne, 0.05 W-nál alacsonyabb érteket kell, hogy kapj, ha ennél lényegesen magasabb, akkor indulhat a vadászat, ha viszont rendben van a fogyasztás, akkor valószínűleg az akku döglődik.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#656) hdtomi válasza attisx (#655) üzenetére


hdtomi
senior tag

Köszi a segítséget!

Kezd javulni a teló, 19órája töltöttem és 40%on van az aksi a Battery Monitor szerint. Bár az gáz, hogy jó fél órája 57%on volt és épp, hogy rápillantottam.

Battery Monitor szerint semmi extra program nem fut. Feltettem a Energy Profiler-t, és ha semmi nem megy, 0,05 vagy 0,04 W-on áll. Ha Swipe Unlock megy 0,35. Amúgy még a Sleeping Screen-t szoktam használni. DE most Sleeping Screent és Swipe Unlockot is kikapcsoltam úgy jött ki a 0,05W. (óra megy képernyőkijelzőként)
Úgyhogy, valószínű az aksival van a gond... Meglátom mi lesz vele, aztán visszaviszem majd ha rosszabb lesz megint, még bőven garanciás.

Köszi még egyszer a segítséget!

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#657) attisx válasza hdtomi (#656) üzenetére


attisx
addikt

Az a 0,35 W elég rosszul hangzik. Nálam a 700-ason Sleeping Screen és legfrissebb SwipeUnlock mellett 0,05 W a készenléti fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#658) hdtomi válasza attisx (#657) üzenetére


hdtomi
senior tag

Sajnos pedig annyi :(
A Swipe Unlock nekem is a legutolsó, talán 1 hete frissült. Azzal 0,33-0,35W között van. Ha azt kikapcsolom akkor 0,04-0,07W között mozog Sleeping Screennel vagy anélkül. Letöröltem a Swipe Unlockot, újraindítottam és úgy tettem fel, de úgy is annyi. Sajna előtte nem volt az Energy progi fent így nem tűnt fel. Lehet E7-esen fogyaszt ennyit, bosszantó mert tényleg praktikus, lehet használom azért, még meglátom.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#659) attisx válasza hdtomi (#658) üzenetére


attisx
addikt

Sajnos az ilyesmi előferdül, de nézd a jó oldalát: legalább kiderült, hogy nem az akksival van gond. ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#660) hdtomi válasza attisx (#659) üzenetére


hdtomi
senior tag

:) hát igen

Bár azért figyelem jobban, mivel jó ideje használtam a Swipe Unlockot és nem merült le használat nélkül fél nap alatt. Így lehet a hideg tett be az aksinak mégiscsak vagy magától döglődik (gyanús a dolog) .

Köszi még egyszer a segítséget!

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#661) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok!
Ismer valaki olyan Biblia programot, ami, a magyar nyelv tekintetében, nem csak Károlyi fordítású, hanem az Új fordítást is tartalmazza?
Java verziót én is ismerek (Go Bible), de abban a készülék fényerőszabályzója "megszűnik létezni", és folyamatosan nagy fényerővel világít a kijelző: egy sötétebb helyen "kisüti s szemed".

Környezet, amire telepíteném: Nokia E7-00, Symbian Belle Refresh
Korábban kerestem N97 mini készülékre is, S60v5-re, de akkor sem jártam sikerrel, ahogy eddig most sem.

Köszi:
zsoltip

(#662) hdtomi


hdtomi
senior tag

A 4. negyed éves eredmények mellett a Nokia bejelentette, hogy a 808-as az utolsó symbianos telefon :O
eddig is tudni lehetett, csak most már hivatalos :(
[angol cikk]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#663) hdtomi


hdtomi
senior tag

Van egy E7-es Nokiám:

Problémám van a GPS-el, nem talál jelet. Magát a programot újraindítom akkor sem. Ha telefont is utána jó, de akkor sem mindig. Meg ha rákeresek 1 címre, pedig jól írom be, sokszor nem találja. Offline módban használom, de mivel a térkép rajt van ezért meg kellene találnia a címet.

Egyre idegesítőbb a dolog, egyik ok, hogy ezt vettem mert van rajta navigáció. Ja meg akkor rossz mikor sürgősen kellene... Itthon tesztelgetem pl. hazafele simán hazatalál. De elmegyek valahova és gyorsan kellene persze hogy nem jó...

Valakinek valami ötlet?

Hard Reset-et nem akarom, mert nincs kedvem újratenni az egészet akkor inkább beviszem szervizbe, úgyis aksival is gondom volt pár hete (bár most jobb) meg összecsukva egyre nagyobb a holtjátéka. Szóval jól megvoltam a telefonnal, de most ez a GPS probléma kiakasztott...

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#664) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok! Egy sürgős kérdésem lenne. Hogyan lehet beállítani a gyári e-mail klienst, hogy a teljes e-maileket töltse le, ne csak a fejléceket? A letöltésbeállításokban csak a fejléceket engedi kiválasztani. (Nokia 5630)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#665) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Egy Nokia C5-03 -as telefonról próbáltam törölni pár ország térképét (helyfelszabadítás) az OviSuite programmal. Látszólag sikerült is viszont nem lett több hely az SD kártyán. Újra megnézve a kliens programmal megint fent vannak a törölt térképek. Hogy tudnám kitörölni őket véglegesen?
A másik kérdés, hogy létezik-e olyan alkalmazás Win7-re és az említett telefonra amivel a kamerát tudnám usb-én keresztül Skype-al használni?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#666) attisx válasza < CyberBob > (#665) üzenetére


attisx
addikt

Töröld a mem.kártya "cities" nevű mappáját.

Webkamera: nem használok ilyesmit, de mintha az EpocCam Pro erre szolgálna...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#667) < CyberBob > válasza attisx (#666) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ha a teljes mappát törlöm és utána letöltöm a magyar térképet megint létrehozza (nem fogja keresni a telefon)?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#668) < CyberBob > válasza < CyberBob > (#667) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Megoldva.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#669) hdtomi


hdtomi
senior tag

SKYPE-ot használ valaki?

Március 15-én megszűnik az MSN, a Skype veszi át a helyét. PC-n frissíteni lehet és külön felkínál a Skype Microsoft fiókot. Én azt használom mivel vannak még MSN-en ismerőseim. DE sajna mobilon csak Skype fiókkal tudok belépni.

Valaki tud valamit arról, hogy fog-e frissülni a Skype, hogy tudjam MSN/Microsoft fiókkal használni?
sajna én még nem találtam infót a neten

ÜDV!

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#670) hdtomi


hdtomi
senior tag

Térképfrissítés érkezett!

Cseréli a meglévő térképeket, én wifi és usb kábellel csináltam Nokia Suite-tal.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#671) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok!

Újratelepítettem a telefonom (5630XM), feltettem a legújabb sw-t (13.009).
Feltettem pár programot, de csak azokat, amiket idáig is használtam. Viszont most állandóan WiFi-re akar csatlakozni a telefon: Le van zárva a billentyű, és mikor kizárom, ott egy ablak, hogy WLAN választ: és egy lista az elérhető hálózatokról. Ez miért van? Semmi szinkronizálás, vagy hasonló nincs beállítva és nem is fut netes program (meg más sem) a háttérben. Ha engedem neki a csatlakozást, akkor küld pár adatot, aztán bontja. A kapcsolatkezelő pedig ismeretlen-t ír rá, hogy mi használja. :(

A másik kérdésem, hogy elvileg van a telefonomban fényérzékelő, de gyakorlatilag állandóan világít a billentyűzet. És igazából én nem vettem sose észre, hogy változna a kijelző fényereje magától ( jó ideje ezért a light control nevű programot használom,ahol ki lehet kapcsolni a bill. világítást) Ezt le lehet valahogy tesztelni, hogy jó-e, vagy esetleg valahol aktiválni kell?

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#672) eurolac válasza hdtomi (#670) üzenetére


eurolac
senior tag

Köszi a jelzést, én is frissítettem. :R

Eurolac

(#673) garga01 válasza garga01 (#671) üzenetére


garga01
senior tag

Közben megoldottam, az otthoni médi program szeretett volna mindenáron szinkronizálni, csak a nyitott alkalmazások között nem mutatta :W

Más:

Szeretnék egy GPS-es Nokiát, melyiket ajánljátok ezek közül:
N85
N79
6710 Navigator

Nagyon ritkán használom a gps-t (2 havonta kb., akkor is minimális az amikor valóban kell, most van egy külön gps-em, de azt el akarom adni)

A fenti 3 közül az első kettő igazából amiben van FM transmitter, az még egy hasznos dolog, csak azt nem tudom, hogy az N79-ben van-e tv kimenet. Meg a másik kérdés, hogy gyorsabb-e az N85 600 Mhz-es procijával, megéri-e az miatt?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#674) perge666 válasza garga01 (#673) üzenetére


perge666
veterán

Nekem volt N85,és N79 is,mindkét telefon nagyon jó.
Nekem az N79 formavilága jobban bejön,viszont az N85 erősebb,szebb a kijelzője.

Tegnap írtam egy blogbejegyzést,az eddigi Symbianos telefonjaimról,és elkapott a nosztalgiázhatnék.
Lehet szereznem kéne egy jó öreg N82-est.

(#675) HuMarc


HuMarc
addikt

Remélem él még a topic (biztató, hogy elég elöl volt a keresőben és van mai hozzászólás is), mert lenne egy fontos kérdésem.

Mit kell tudni a 2000-2005 közötti Symbianról? Van erről valami cikk valahol?

(#676) perge666 válasza HuMarc (#675) üzenetére


perge666
veterán

Épp az előbb írtam ide.:)
Mire lennél kíváncsi,vagy milyen telefonnal kapcsolatban?

(#677) HuMarc válasza perge666 (#676) üzenetére


HuMarc
addikt

A 2003/2004-es csúcsmodell(ek)re, ennek a hardverére, illetve a Symbian újításaira a konkurenciához képest (Windows Mobile 2003, 2003 SE, Blackberry). :)

(#678) perge666


perge666
veterán

HuMarc

Ezt ajánlom figyelmedbe

[ Szerkesztve ]

(#679) HuMarc válasza perge666 (#678) üzenetére


HuMarc
addikt

Köszi! :R Pont ilyet kerestem, csak nem találtam meg :B

(#680) perge666 válasza HuMarc (#679) üzenetére


perge666
veterán

Nagyon szívesen. :R

(#681) garga01 válasza perge666 (#674) üzenetére


garga01
senior tag

Köszi a választ!
Még egy kérdés, a kettő közül van valamelyiken a régi (tűs) töltőcsatlakozó?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#682) perge666 válasza garga01 (#681) üzenetére


perge666
veterán

Már mindkettőhöz az új,vékony töltő kell!

(#683) garga01 válasza perge666 (#682) üzenetére


garga01
senior tag

Arra gondoltam, hogy akkor nem csak USB-n töltődik, hanem a hagyományos Nokia töltővel is lehet valamelyiket tölteni?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#684) perge666 válasza garga01 (#683) üzenetére


perge666
veterán

Ja hogy te úgy értetted?
Most hogy így mondod,tényleg lehetséges,hogy az N85-nek nem is volt szabványos Nokia töltője,hanem csak USB-s.

(#685) attisx válasza perge666 (#684) üzenetére


attisx
addikt

Igen, az N85 csak microUSB-n keresztül tölthető.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#686) Dhampir válasza zsoltip (#661) üzenetére


Dhampir
félisten

Találtál azóta megfelelő alkalmazást? :F

(#687) hdtomi


hdtomi
senior tag

Független magyar E7 telefonomra apró üzenetekkel kapcsolatos frissítés/javítás érkezett a napokban.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#688) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Problémám akadt egy C5-03 -as készülékkel.

A haverom megkért, hogy tegyek rá neki magyar nyelvű szoftvert, el is vállaltam, mert a baráti körben már vagy 10 különböző készüléken csináltam ilyet.
Az első pofon az volt, hogy a NaviFirm nyugdíjba vonult, így a szervíz szoftvert elfelejthetem.

Aztán jött a másik, az NSS 103815 nem akarja kiolvasni a produkt kódot a készülékből, egyszerűen Error -t ír, és nem birok semmit. Hiába telepítettem virtual USB-módban, fent vannak a Nokia driverek is, bármilyen módban kapcsolom a PC-hez nem akar menni. Próbáltam XP -n és W7 x64 -en is.
Az az érdekes, hogyha a saját E52-met csatlakoztatom, akkor gond nélkül ki tudja olvasni a produkt kódot, és át tudom írni azt :U
Valami ötlet esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#689) attisx válasza DeathAdder (#688) üzenetére


attisx
addikt

NaviFirm helyett pár alternatíva: [link]

NSS: Passz...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#690) DeathAdder válasza attisx (#689) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi, mindjárt át is nézem a linket :)
Csak NSS segítségével lehet magyarítani (produkt kód átírása), vagy elég az is, ha meghatározó régió szoftverét teszem fel a linkeden leírtak alapján?

[ Szerkesztve ]

(#691) attisx válasza DeathAdder (#690) üzenetére


attisx
addikt

Phoenix-hez elég a régiónak megfelelő firmwaret letölteni, a product code-dal nem kell foglalkozni.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#692) DeathAdder válasza attisx (#691) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meg is van, köszi :R

(#693) hdtomi


hdtomi
senior tag

:( lassan itt a vég :O

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#694) attisx


attisx
addikt

Vége a Symbiannak, vagy sem... Én továbbra is gyártom a témákat... ;)

Itt a legújabb:

X-Noire Peach

Bővebb infó a témáról...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#695) perge666 válasza attisx (#694) üzenetére


perge666
veterán

N82-re is gyártsál,úgy is nagyon gondolkozok,hogy beszerzek újból egyet.:)

(#696) perge666 válasza perge666 (#695) üzenetére


perge666
veterán

Barátnőm C6-00-ját szeretném frissíteni,de azt írja a nokia suite,hogy nincs újabb frissítés.
V.40.... van a telón,és elvileg van V.42..... is.
Hogyan tudnám felvarázsolni rá?

(#697) perge666 válasza perge666 (#696) üzenetére


perge666
veterán

Senki nem jár már ide,vagy nem tudtok segíteni?
Még mindig aktuális.

(#698) hdtomi válasza perge666 (#697) üzenetére


hdtomi
senior tag

Én járok csak sajna nem tudok segíteni :(

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#699) perge666 válasza hdtomi (#698) üzenetére


perge666
veterán

Kár. :(

(#700) garga01 válasza perge666 (#697) üzenetére


garga01
senior tag

Lehet,hogy a te product kódodra nem adták ki az sw-t. Nézd meg a nokiaprogramokon van fent tutorial a frissítésről meg a product kód átírásról. Most telefonról vagyok,de este tudok linket is küldeni.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#701) attisx


attisx
addikt

Téma ajánló rovat: SteelBlack Ultimate

[+]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#702) hdtomi


hdtomi
senior tag

"A szebb napokat is látott finn gyártó értesítést küldött a szoftverfejlesztők számára, hogy a jövő év első napjától kezdve már nem nyújt támogatást Symbian és MeeGo fronton. Mindez konkrétan annyit jelent, hogy a fejlesztők 2014. január elsejétől kezdődően már nem tölthetnek fel több új tartalmat az említett platformok alkalmazásboltjaiba."

A TELJES CIKK

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#703) kaldika


kaldika
tag

üdv. nem biztos hogy jó helyen érdeklődök asha 210-es van ez ugye s40-es van rajta. Hogy lehet törölni a facebook és twiteer meg whatsapp alkalmazásokat. probáltam de azt irja "nem érhető el rendszerfájlhoz" esetleg tud valaki valami megoldás

(#704) hdtomi válasza kaldika (#703) üzenetére


hdtomi
senior tag

Én nem értek annyira hozzá, de lehet azért nem tudod törölni mert alapban rajta vannak a telefonon. De ha te raktad fel ezeket akkor sajna nem tudom.

Lehet a szoftvert újra kellene tenni aztán ha akkor is rajt lesznek, szerintem maradnak is :(

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#705) kaldika válasza hdtomi (#704) üzenetére


kaldika
tag

igen ez a bajom hogy alapban rajta van és ezt szeretném törölni

(#706) hdtomi válasza kaldika (#705) üzenetére


hdtomi
senior tag

Remélem valaki tud segíteni. Lehet, hogy akkor azért nem tudod :(

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#707) kaldika


kaldika
tag

Hello valakinek van ötlete, hogy lehetne eltüntetni a térerőjelző ikononak. asha 210-es van

(#708) hdtomi


hdtomi
senior tag

A Nokia online alkalmazásboltja mostantól nem fogad sem új alkalmazásokat sem frissítéseket az előző generációs okostelefon platformjaihoz.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#709) eurolac


eurolac
senior tag

Üdv! megszüntették a térkép frissítéseket is? meghagytam egy Nokia 5800-s mobilt navigációnak ( 3-4 éve remekül kiszolgált mint telefon és navi is). Az elmúlt hónapokban azt vettem észre, hogy hiába csatlakoztatom a Nokia Suite-hoz, már nem jelzi, hogy vannak friss térképek. Lehet már csak a Lumiákhoz adják.....

Eurolac

(#710) hdtomi válasza eurolac (#709) üzenetére


hdtomi
senior tag

Nekem sem jelzett egy ideje frissítést, remélem nem szűntek meg, nem hallottam erről.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#711) eurolac válasza hdtomi (#710) üzenetére


eurolac
senior tag

Ok, köszi a választ. Mondjuk nekem egy kicsit gyanús a dolog, ennyi idő eltelte alatt régebben volt frissítés.... :))

Eurolac

(#712) hdtomi


hdtomi
senior tag

Nokia World Hungary:

"Egy nem éppen kellemes hírrel szolgálhatunk a Symbian-es Nokia, Asha és Nokia X felhasználóknak!

A mai napon a Nokia Developers bejelentette, hogy a fejlesztők 2015 március 31-ig bezárólag rakhatnak fel új alkalmazásokat Nokia X-re és Asha készülékekre.
Továbbá 2015 vége után nem lesz elérhető a Nokia Áruház, így nem lesz lehetőségünk elérni az Áruházat ( http://store.nokia.com/ ), valamint nem tudunk majd alkalmazásokat, témákat stb. letölteni."

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#713) hdtomi


hdtomi
senior tag

Nokia World Hungary:

" Új alkalmazás bolt jelent meg Symbian^3 és annál frissebb rendszerekre.

A Symbian Store a Symbian Developers gondozásában jelent meg, amelynek most nyílvános béta alkalmazásboltja tesztelhető.
Észrevételeket szívesen fogadnak.

Letöltés: http://symbian-developers.net/wp-content/uploads/SymbianDevelopers_signed_BETA4_16-08-14.sis

További alkalmazásbolt kliensek és információk a Symbian/MeeGo jövőjéről itt:
http://nokiaworldhun.wordpress.com/2014/03/13/symbian-es-meego-2014-ben-avagy-mit-fontos-tudni/ "

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#714) hdtomi


hdtomi
senior tag

Akinek van kedve nosztalgiázni ajánlom ezt a hírt és a videót amit ma tett fel a Mobilarena csapata!

Bye Bye Nokia :O

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.