Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) ForRedGlory válasza Bog (#6) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt látom, de objektívan kellene ezek nézni vagy legalább következetes. Minden nagyobb teszt oldal szerint az S23 Ultra több ponton is jobb, mint pl az S22 Ultra. Erre fel ti 81 pontot adtatok az S22 Ultrára (ami ráadásul még Exynos volt) és 79 pontot az S23 Ultrára, aminek nulla racionális oka van. Arról nem is beszélve, hogy a sima S23 és S23+ is jobb értékeket kapott. Szóval értem én, hogy máshogy látjátok, de ha nem megy a konzekvens pontozás, akkor el kell engedni, mert így semmi értelme.

Mégis mivel kevesebb az S23 Ultra kialakítása, hogy csak 9 pontot kapott, holott tök ugyanaz, mint az S22 Ultra kialakítása, ami 10 pontos lett? A kijelző is biztosan rosszabb az S23 Ultrában, mint az S22 Ultrában? A sebessége is sokkal jobb, mint az S22 Ultra, mégis sikerült ugyanannyi pontot adni. Fotózásnál meg egyenesen jobbnak láttátok az S22 Ultrát (lol). A hangminőség sem rosszabb egy kicsit sem, sőt, de nálatok itt is rosszabb az S23 Ultra.

Egyedül kb az üzemidőt sikerült eltalálni (S23 Ulta 9 pont, S22 Ultra 7.5 pont). Mondjuk az S23 Ultra iPhone 14 Pro Max üzemidő környékén teljesít, ami meg 10 pontos lett, szóval...

Mielőtt még jön valaki, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítok a pontoknak: nem, nem érdekelnek a pontok, csak amikor már zavarja az igazságérzetem, akkor leírom. Ja még valami, iPhone 14 PM-em van, mielőtt valaki Samsung hívőnek gondol. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.