Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 15:41:43

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S23 és S23+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Valaki tudja milyen kuponok élnek most a samsungnál? az egyedi kuponokon kívül? a régi saycm10 ami sokáig jó volt már inaktív

[ Szerkesztve ]

(#652) Janaboy


Janaboy
veterán

De utálom ezt a fillérb@xó pénzhajhasz Samsungot, hogy a fekete fólia helyett felrakhattak volna a drágán árult fóliájukat is, nyilván nem sikerült itthon jól felrakni :(((

Janaboy

(#653) Tin válasza Janaboy (#652) üzenetére


Tin
veterán

Nekem is csak másodikra, én is anyáztam egy jót :)

(#654) Sza_Sa válasza Janaboy (#652) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Ha vigasztal, nekem a Spigen ezfit üveg alá került egy kosz, alig bírtam kivenni. Persze, hogy halványan látszik a nyoma.
3 hét alatt 3 db-ot tettem fel, egynél nem volt hiba, a sajátomnál nyilván :U

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#655) Reaper válasza bag53 (#628) üzenetére


Reaper
őstag

Igen, köszi, szerintem ezt találtam meg én is, amikor képet kerestem hozzá, de a kérdés ugyanaz, hogy jó-e, van-e vele tapasztalat, mert ránézésre tényleg akár aliról is rendelhetek egyet, legfeljebb leég a ház tőle :DDD

Janaboy: Nekem meg már megtört a Spigen üveg rajta, valszeg attól, hogy beraktam az autós tartóba, de lett egy szép íve, hogy rohadna meg. Eddig ilyen egyik telómnál se volt :(((

(#656) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Attól szeretném kérdezni, akinek sima S23 van, milyen az üzemideje? SOT?

[ Szerkesztve ]

(#657) mucsgyver70 válasza ateszapa748 (#656) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

S22 vs S23 azonos használat. 2 sim 5g.

(#658) ateszapa748 válasza mucsgyver70 (#657) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

:R

(#659) =WiNTeR= válasza ateszapa748 (#656) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

SOT 6-9 óra használattól függően (dual sim), light performance mode

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#660) Tetka


Tetka
újonc

Már ne is haragudjatok, de nem írtátok oda, hogy wifi vagy mobilnet? Melyiken mennyit használtátok? Munkahely vagy otthon? Föld alatt, vízen vagy levegőben? Volt navi? Hány perc, milyen meleg volt a kocsiban? Érte a nap? Akksikímélő mód bekapcsolva? Fényerő mennyire feltolva? Mert nem mindegy ám. Nyertetek így pár percet? :DD
(Amúgy nekem is 6+ órákat produkál, mindííg, minden körülmények között, elégedett vagyok)

(#661) mucsgyver70 válasza Tetka (#660) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Te leírtad, hogy hogy jött ki a 6+? :DD

[ Szerkesztve ]

(#662) bag53 válasza ateszapa748 (#656) üzenetére


bag53
tag

Rossz helyre ment bocs! :))

[ Szerkesztve ]

(#663) bag53 válasza Reaper (#655) üzenetére


bag53
tag

Nekem ilyen van amazonról: CAVN Compatible with Samsung Charging Station 3 in 1, Wireless Charger for Galaxy Watch 5 Pro/5/4/3/Active 2/Buds/2/Pro/Live, Galaxy S22 S22+/S21/S20/Z Flip 4/3/Fold 4/3/
Mert a keskenyebb kellet, jelentem a házam még sértetlen. Nem melegszik a töltő. ;)

[ Szerkesztve ]

(#664) A.K. válasza ateszapa748 (#656) üzenetére


A.K.
tag

nálam most pont 1 ora SOT-t mutat es 8%-ot merult (csak wifi, light performance, alacsony fenyero de a szoba sincs kivilagitva nagyon, viber, bongeszes, bluetooth zenehallgatas,1 sim)

[ Szerkesztve ]

(#665) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Sokan irnak/irtak nekem az arral kapcsolatban, ahogy latom tele van a hasznalt piac bontatlan S23-akkal, akik esetleg lemaradtak a kupon esorol azok itt megvehetik boven 300 alatt ujonnan. Ez csak par opcio, raadasul ahogy nezem, nem kamu hirdetesek, ahogy multkor egyesek emlitettek.

(#666) Lazika válasza mucsgyver70 (#657) üzenetére


Lazika
senior tag

Sima 23 2 simmel 5gn nekem meg a 4 ora sot se jött ki. Ezt hogy csinaljátok? :Y

(#667) migabi24 válasza mucsgyver70 (#657) üzenetére


migabi24
nagyúr

A videónézés a legkímélőbb használat, szóval ez nem azonos használat mifelénk :D

(#668) mucsgyver70 válasza migabi24 (#667) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Azonos lett volna, ha bírja addig és a vidónézés átveszi az első helyet.

(#669) mucsgyver70 válasza Lazika (#666) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Teljesítményprofil energiatakarékosra van állítva, nekem így nagyon jól fogyaszt és nem érzek különbséget.

(#670) Luigi962 válasza autotaxmo (#665) üzenetére


Luigi962
őstag

Enyém ma érkezett meg mivel a diákos cuccról lemaradtam és árban még az alá tudtam pozícionálni elég szépen.

(#671) autotaxmo válasza Luigi962 (#670) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ez mit jelent?

(#672) róland


róland
veterán

Most milyen kuponok érhetők el?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#673) Reaper válasza bag53 (#663) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi, jól hangzik, még megvárom a kolléga beszámolóját is, aztán megálmodom :)

(#674) Luigi962 válasza autotaxmo (#671) üzenetére


Luigi962
őstag

266.393.-

(#675) sonice


sonice
tag

Sziasztok.
Az új szoftvert frissítette mar valaki, jol működik?
Köszi

(#676) PedroPascal válasza sonice (#675) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Igen, minden rendben vele mint előtte. Nem lehet semmi rosszat mondani sem a telefonra sem a szoftverre.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#677) Theodorci válasza sonice (#675) üzenetére


Theodorci
junior tag

Igen, semmi extrát nem lehet vele észlelni, nincs vele gond :C

(#678) sonice válasza PedroPascal (#676) üzenetére


sonice
tag

Koszi, akkor remélhetőleg az akksi teljesítményt sem rontja 😁

(#679) Theodorci válasza Luigi962 (#674) üzenetére


Theodorci
junior tag

Az nice!! Varázsló vagy! :C

(#680) PedroPascal válasza sonice (#678) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Biztosan nem. Pénteken lesz 2 hete, hogy S23-t használok. Lazán meg van vele egy teljes nap. Az előd S22, 3 hónapos volt és azonos használat mellett fél napot bírt nálam. Szerintem nem fogsz csalódni az üzemidőben.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#681) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Nálatok nem csinál olyat, hogy kábeles töltésnél egy idő után bekapcsol a teljes kijelző, halványan világítva?
Szerintem valamelyik energiatakarékos mód kavarhat be...

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#682) -Faceless- válasza Sza_Sa (#654) üzenetére


-Faceless-
őstag

ugyan ez, gyári samsung az hulladék egy büdös forintot nem ér, ezfit meg 2-t felraktam mindkettő szöszös lett alulról, ki se tudtam szedni, és most elfogyott az oldalukról

(#683) autotaxmo válasza Luigi962 (#674) üzenetére


autotaxmo
őstag

Na tessek, ezt meg hogy sikerult? :Y irtad hogy nem diakkal vetted, akkor megint volt egy kis gixer a webshopban?

(#684) Janaboy


Janaboy
veterán

Olyan fura hogy a sima s21 és az s23+ között alig van méretbeli különbség, de mégis olyan nagynak tűnik érzetre.

Janaboy

(#685) TomPack válasza Janaboy (#684) üzenetére


TomPack
őstag

És milyen érzés az S21-után a szoftver? Érezni a hypertérugrást?

(#686) Janaboy válasza TomPack (#685) üzenetére


Janaboy
veterán

Hát érezhetően gyorsabb.
Még az akkurol egyelőre nem tudok nyilatkozni, kell még pár nap.
Viszont nekem az s21es smart view tokja jobban tetszik. Nem tudom minek rakták fel a jobb sarokba az újabbaknal.

Janaboy

(#687) TomPack válasza Janaboy (#686) üzenetére


TomPack
őstag

Én nem merek olyan tokot használni, mert félek hogy beég az AOD. Mert a kisablaknan nem változtatja a pozíciót.
Neked nem égett bele?

(#688) Janaboy válasza TomPack (#687) üzenetére


Janaboy
veterán

Hát nekem az s21 2+ éves és az első perctől abban van, de nincs beégés vagy ilyesmi.
De nem megy az annyit, hogy gondot okozzon.

Janaboy

(#689) MLA


MLA
tag

Ha már tok, nem tudna valaki ajánlani valami jó vékony tokot? Spigen Liquid Air tokot vettem, de az is túlnyulik a kijelzőn több millimétert, és ennél csak batárabb tokokat találtam. Ja és mindenféle beépített fém nélkül lenne jó.

(#690) autotaxmo válasza MLA (#689) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az egyik legjobb tokja a spiegennek szerintem a liquid air, probald ki az ultra hybridet, lehet az vekonyabb.

(#691) olala


olala
csendes tag

Sziasztok!

Láttam, hogy többen is beszámoltatok a képenyővédő fóliákkal kapcsolatos tapasztalataitokról. Bocsi, ha már volt, de Media Markt-osat még nem olvastam.

Én azt rakattam fel a sima S23-ra, ill. már az előző S10-re (ívelt kijelzőre is) 3 évvel ezelőtt. Igaz 8eFt az ára, de nem válik le, nem megy alá a kosz, csak nagyon kíméletlen üzzemmódban. Az előző telefonom szerencsére egy kezemen meg tudom számolni, hányszor esett, de a kijelzője sosem sérült meg. A három éves élettartam pedig szerintem megfelelő. A végére már valamelyest megjelentek karcok a fólián, de csak kikapcsolt kijelzőnél volt látható erős fényben, de a használhatóságot egyáltalán nem zavarta.

Az pedig külön előny volt, hogy a telefon vásárlásakor kaptam egy vásárlási utalványt, amiből futotta a fóliára. :)

(#692) MLA válasza autotaxmo (#690) üzenetére


MLA
tag

Szia. Köszi a tippet, de ugyanúgy a kijelző fölé nyúlik.

(#693) autotaxmo válasza MLA (#692) üzenetére


autotaxmo
őstag

Igazan nincs mit, na majd valaki talan tud majd egy tippet adni

(#694) rhunseeker válasza MLA (#689) üzenetére


rhunseeker
tag

Én Spigen Airskin-t vettem az S23 Ultrámra, míg meg nem jön a pitaka ez kb csak alul felül nyúlik túl 1mm-t, de tényleg minimális.

Tényleg kb semmivel nem nagyobbítja a telefont. Gondolom a kisebb tesóknál is hasonló :))

(#695) Luigi962 válasza rhunseeker (#694) üzenetére


Luigi962
őstag

Én is a Pitaka-t ajánlanám vagy a kínai megfelelőét fele annyiért. [link]
Ezt használtam már az S21-en is, hibátlan :C

(#696) rhunseeker válasza Luigi962 (#695) üzenetére


rhunseeker
tag

A Pitaka-t a Magsafe miatt is szeretem, ebben meg nem látom, hogy lenne. Igaz nekik már az s8-s9-em idejében is volt ez a mágnes a tokban, amikor a magsafe még sehol nem volt :DDD

Előző pár telefonom nem Samsung volt, azokra nem is volt Pitaka, nagyon hiányzott :(

Viszont rendeltem az előző Oppomhoz Aliexpressről egy ~13k-s "carbon fiber" tokot mint a pitaka, és egy hét után letöredeztek belőle darabok, utána meg beleakadt mindenbe, azóta nem igazán bízok ezekben.

(#697) MLA válasza rhunseeker (#694) üzenetére


MLA
tag

Köszi, az Airskin már én is néztem, asszem arra ránézek újra :R

[ Szerkesztve ]

(#698) autotaxmo válasza rhunseeker (#696) üzenetére


autotaxmo
őstag

A magsafe az egyik legnagyobb talalmany, kva jo cucc. En S22-n hasznaltam ezt folyamatosan es kivaloan teljesitett

(#699) MLA válasza rhunseeker (#696) üzenetére


MLA
tag

Pitakát nem szeretem, volt a Note 10 hez és az S22 pluszhoz is. Amugy találtam hasonlót olcsóbban és benne van a MagSafe is
[link]

[ Szerkesztve ]

(#700) rhunseeker


rhunseeker
tag

Közben ma reggel megérkezett a 3 az 1-ben vezeték nélküli töltő, amiről ígértem, hogy írok.


Igazából ennyi pénzért teljesen korrektül néz ki, telefont gyorstölti 10w-tal (tudtommal 15W-ot csak a hivatalos Samsung töltő tud), illetve tölti egyszerre a 3 dolgot, nem áll le.

Az órás része elvileg csak Samsung órákhoz jó, viszont a fülhallgatónak kialakított rész minden probléma nélkül tölti a Soundcore fülesem is.

A telót töltő részen van egy hűtőventillátor is, szóval azzal nem hiszem, hogy bármi probléma lenne, én eddig nem vettem észre.

Az órás részről olvastam, hogy elvileg eléggé felmelegszik az óra rajta, ezt még nem igazán tudtam tesztelni, mivel fel volt töltve az órám.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.