Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 15:41:43

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S23 és S23+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Kami11 válasza K4jusz (#598) üzenetére


Kami11
őstag

Írtam e-mailt, hogy küldjék el a kitöltött és lepecsételt garanciajegyet a címemre. Kb. 1 hét alatt itt is volt ajánlva a levél.

Más:
Aki élt már a Regalaxy programmal, az hogy adta le a felújításra szánt készülékét?
Kell a doboz és a tartozékok is, vagy elég csak a készüléket átadni a futárnak?
A doboz megvan, de a tartozékait nem küldeném vissza a készüléknek ha nem muszáj.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#602) Kami11 válasza nVIPER (#594) üzenetére


Kami11
őstag

És valóban:

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#603) K4jusz válasza Astery (#599) üzenetére


K4jusz
tag

köszönöm

(#604) greg77 válasza autotaxmo (#596) üzenetére


greg77
csendes tag

Ha nem nagy kérés és nincs akadálya, megnéznéd, hogy most is 296-ra hozza-e ki a rendszer a 256-ost?

(#605) Reaper


Reaper
őstag

Tud valaki bevált 3 az egyben, álló töltő állomást amivel lehet a telót és az órát is tölteni egyszerre? Az Applenek van jó, de nem vagyok benne biztos, hogy a samuval is működne.
Valami ilyesmire gondolok, ami nem csak az asztalra van fektetve, mint a samu saját töltőpadja:

(#606) worxland válasza Kami11 (#601) üzenetére


worxland
addikt

Az OK, de melyik emailcímre?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#607) rhunseeker válasza Reaper (#605) üzenetére


rhunseeker
tag

Én egy ilyet rendeltem az S23 Ultrámhoz, elvileg a héten megjön, majd írok, hogy mi a tapasztalat :))

(#608) kakuk.tamas válasza Reaper (#605) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az álló (ahol a telefon van), és a fekvő (ahol az AirPods van) működik minden QI eszközzel, hiszen az Apple is azt használja.

A Watch töltőrésze viszont kizárólag Apple-ös órákkal megy.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#609) autotaxmo válasza greg77 (#604) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ezt mar megirtam egyszer, hogy nem tudom megnezni, mert mar nem elnek a kuponok es nagy valoszinuseggel ha lenne is aktiv ervenyes kuponom, akkor se biztos hogy hozna ezt az ára ahogy itt is irtam lasd fenykep.

(#610) David3 válasza Reaper (#605) üzenetére


David3
őstag

Az Amazonon rengeteg van, mind Aliexpress-es minőség. Ki kell fogni a jót, én nem mertem rendelni. Felettem írta rhunseeker kolléga, hogy rendelt egyet, megvárnám a tapasztalatát.

(#611) Kami11 válasza worxland (#606) üzenetére


Kami11
őstag

webshop@samsung.com
De ugyanez lebeszélhető a live chat-en is. Mindkét megoldás működik. ;)

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#612) Reaper válasza rhunseeker (#607) üzenetére


Reaper
őstag

Ez jól néz ki, várom majd a tapasztalatokat, köszi :)

kakuk.tamas: Igen, ettől tartok csak, ezért nem vettem még.

David3: Ja, remélem a kolléga által rendelt az jó lesz. Jó lenne a Samsung féle is, de annyira gagyi, hogy csak egy pad és nem állvány.

(#613) David3 válasza Reaper (#612) üzenetére


David3
őstag

A Samsung-féle nekem se tetszik, drága, viszont ahhoz képest funkcionalitásban nem ad sokat. Szerintem maradok továbbra is a régi 5W-os Spigen-emnél.

(#614) worxland válasza Kami11 (#611) üzenetére


worxland
addikt

Köszönöm

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#615) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi.
Automatikus hdr hol lehet kikapcsolni?

3njoy the Lif3

(#616) barnam_ válasza Reaper (#612) üzenetére


barnam_
nagyúr

Anker-nek esetleg?

(#617) Benoe77 válasza Sn00k (#615) üzenetére


Benoe77
őstag

A Samsung Galaxy Store-ból kell letölteni a "Good Lock" szoftvercsomagot és a "Camera Assistant" app-ot.
A Camera Assistant-ban kapcsolható ki-be a auto hdr.

(#618) Sn00k válasza Benoe77 (#617) üzenetére


Sn00k
veterán

:R

s23+ kamerát érdemes esetleg 50 mp használni ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#619) Reaper válasza barnam_ (#616) üzenetére


Reaper
őstag

Az Anker cuccok általában jók, sok mindenem van tőlük, de csak iwatch töltős állványt találtam eddig. Ha van konkrét tipped akkor mondd :)

[ Szerkesztve ]

(#620) Benoe77 válasza Sn00k (#618) üzenetére


Benoe77
őstag

Több teszt is azt írja, ha a képminőség a cél, hogy igen.

(#621) Sn00k válasza Benoe77 (#620) üzenetére


Sn00k
veterán

Ertem csak ha atallitom nem latom a masik 2 kamerat. Azt esetleg nem tudod a veallitasokban sehol nem talalom. Zarolt kepernyon hogy lehet kiszedni a hivas es kamera gyorsindito gombokat?

3njoy the Lif3

(#622) Benoe77 válasza Sn00k (#621) üzenetére


Benoe77
őstag

A másik két kamera nem tud 50mpx felbontást...
Hosszan nyomsz a lock screen-en, feloldod a telefont, és szerkesztheted.

(#623) Sn00k válasza Benoe77 (#622) üzenetére


Sn00k
veterán

Szuper. Sikerult. Thx

3njoy the Lif3

(#624) Rigormortiis válasza rhunseeker (#607) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ilyen kialakítású töltő nem létezik Samsungból?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#625) nVIPER


nVIPER
senior tag

Ha valakit idegesít, hogy a kamera túlélesít, annak ajánlom a Galaxy Store-ból letölthető Camera Assistant alkalmazást. Itt a képlágyítás opcióval lehet szabályozni mennyire élesítsen.
Ki = teljes élesítés (ez a normál túlélesített kép)
Közepes = itt már jóval elfogadhatóbb kevésbé élesített képek készülnek.
Teljes = az élesítést teljesen kikapcsolja.
A 12Mpixeles képeknél van ráhatása. Az 50Mpixelnél és pro módú fotóknál nem tapasztaltam változást.

(#626) Thom! válasza nVIPER (#625) üzenetére


Thom!
veterán

A közepes kicsit sok, 30% volna az igazi este már túl lágy a kép

[ Szerkesztve ]

(#627) rhunseeker válasza Rigormortiis (#624) üzenetére


rhunseeker
tag

Nem, akkor én is azt vettem volna :(

(#628) bag53 válasza Reaper (#605) üzenetére


bag53
tag

LK Inductive Charging Station for Samsung 3-in-1 Charging Station Compatible with Galaxy Watch 5/5 Pro/4/3/Active 2/1 Wireless Charger for Samsung S23 S22 Ultra S21 Z Flip 4 3 Z Fold 4 3 Note20 Galaxy By By uds
(Amazon.de)

[ Szerkesztve ]

(#629) AtHoS válasza autotaxmo (#596) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ahogy látom a 400e feletti és a készülék beszámításos extra 40e kedvezmény sem megy már együtt, szóval ami "most" él az lehet egy óra múlva már helyre lesz igazítva/kifut/stb... :DDD

szerk. mondjuk Ultra esetén megy együtt a kettő, szóval variáltak az alkalmazási sorrenden és előbb a készülékbeszámítást veszi figyelembe és csak utána nézi, hogy 400e fölött van-e készülék ára :B szóval S23 kiesett ebből, S23+ és Ultra viszont nem

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#630) AtHoS válasza AtHoS (#629) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hmm, érdekes mert megnéztem S23-al nem az első gyártó elsőnek választható készülékével, hanem Huawei P30-at kiválasztva és így összeadódott a két kedvezmény :DDD Na most fene se érti hogy működik ez :B Hja, ott volt a kosárban az Ultra is még, azt törölve megszűnt az összevonás, de akkor tartozékot hozzádobva 400e felett tartva a kosárértéket működhet a "trükk"? ... Igen, működik :K

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#631) autotaxmo válasza AtHoS (#630) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ahogy irtam tobbszor is a forumon, logikat nem kell keresni naluk, total kaosz van kezdetek ota az IT reszlegen (is). A lenyeg az, hogy aki nagyon akar uj szeriat az mindennap nezzen ra a weboldalukra, mert kepesek annyira osszekuszalni a kedvezmenyeket, hogy lesz ott még 250 ezer koruli vegosszeg is egy S23 eseteben. (En szoltam elore ) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#632) Lami66 válasza autotaxmo (#631) üzenetére


Lami66
őstag

"A lenyeg az, hogy aki nagyon akar uj szeriat az mindennap nezzen ra a weboldalukra"
Ezzel meg is fogalmaztad ennek az egész "kavarodásnak" a lényegét. Gondolod, hogy egy akkora cég mint a Samsung évről évre bénázik a kuponokkal? Ha a kuponozás úgy működne ahogy elméletileg kellene, negyed ennyi hozzászólás nem lenne se itt se közösségi oldalakon nem lenne ekkora ráizgulás => sokkal kisebb érdeklődés. Ez nem bénázás (talán első alkalomkor még az volt) ez gerillamarketing. Ahol a júzerek gerjesztik az érdeklődést. Sokkal több vevőt vonz, mint egy fix kupon vagy fix ajándék az előrendeléshez.

(#633) autotaxmo válasza Lami66 (#632) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ebben is lehet valami amugy amit mondasz, de oszinte leszek, en ezt nem gerillamarketingnek gondolom, amikor a diakkedvezmenyt is elk*rtak es visszahivtak az osszes ilyen rosszul kalkulalt kedvezmenyes keszuleket. Ha ez ugy lenne ahogy mondtad, nem csinaltak volna visszahivast, mert ugy pont az ellenkezojet érik el user szinten :U nagyon megoszto strategia lenne es nem is nepszeru lepes marketing szempontbol. Amugy meg a Samsung igen nagy ceg, azt jol latod es nem is kene allandoan benazniuk, de itt a hazai "kis" ceget kell nezni amit csinalnak es ahogy csinaljak. Ennek semmi koze ahogy irtad a nagy Samsunghoz sajnos, ott tenyleg nem lenne ez az allando kavarodas es benazas megallas nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#634) Lami66 válasza autotaxmo (#633) üzenetére


Lami66
őstag

A diákkedvezményt akkor fújták le, amikor már szó szerint vadásztak a studentbeam-es diákokra... a munkatársam szomszédjának a gyereke, a spáros pénztáros nem a szupershop kártyára kérdezett rá hanem a studentbeamre stb.
Milyen érdekes, hogy tavaly is volt egy félnapos időszak amikor kb féláron lehetett össszeügyeskedni néhányaknak. És idén is becsúszott egy húennyiértajándék lehetőség. Ami miatt jövőre még többen fognak kuponvadászatot tartani. Nagyon felvitték az árát ennek a sorozatnak, bőven belefér pár tucat féláras eladás.

[ Szerkesztve ]

(#635) autotaxmo válasza Lami66 (#634) üzenetére


autotaxmo
őstag

A fene tudja, en sajnos kinezem az itthoni kepviseletbol a benazast

(#636) TomPack válasza autotaxmo (#631) üzenetére


TomPack
őstag

Én pont erre várok! :DDD Tavaly azt hiszem valamikor olyan május körül volt a kuponeső.

[ Szerkesztve ]

(#637) autotaxmo válasza TomPack (#636) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mindig lesznek ilyenek es az S23 realis ara 300 alatt van ujonnan is, ezt mar sokszor beszeltuk :U barki barmit mondd a forumon, ez egy mestersegesen feltornazott ár amit a samsung meglepett. Nagyon minimalis koze van a jelenlegi gazdasagi helyzetnek.
Amugy nem csak en vagyok ezen az allasponton hanem az osszes tech portal. :R Mindenhol olvashatod hogy kivalo keszulek lett a szukseges finomitasokkal de irrealis arral megfuszerezve ami nem volt indokolt.

[ Szerkesztve ]

(#638) rhunseeker válasza autotaxmo (#637) üzenetére


rhunseeker
tag

Meddig fogod még itt járni, hogy mennyire drága ez a széria?

Az, kész, vége. Ha van rá pénzed megveszed, ha nincs vársz, hogy olcsóbb legyen.

Elég unalmas már folyamatosan ezt olvasgatni tőled.

(#639) autotaxmo válasza rhunseeker (#638) üzenetére


autotaxmo
őstag

Szeretem magamat ismetelgetni :U
Ennyi erovel az is unalmas lehetne, hogy millioszor jon fel az ár téma, vagy fotos tema vagy igazabol barmi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#640) Jadro válasza autotaxmo (#639) üzenetére


Jadro
veterán

Bízz bennünk jobban, megértettük elsőre is!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#641) rhunseeker válasza autotaxmo (#639) üzenetére


rhunseeker
tag

Csak a fotós témának, vagy bármi másnak haszna is van:))

Annak, hogy mondogatjuk, hogy milyen drága, annak nincs. Attól olcsóbb nem lesz.

(#642) harry3 válasza rhunseeker (#638) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm, végre valaki leírta.
Egyesek naponta nézik habzó szájjal, hogy pár ezer forintot lefaragjanak az előző napi kuponozáshoz képest, és addig nem alszanak jól, amíg el nem viszik az adott áron. Ez nem is lenne baj, mert nyilván ha lehet olcsóbban ki ne szeretné. DE közben azért le van írva, hogy mekkora pénzéhes a Samsung, akik meg megvették más áron mekkora birkák. Na ez a része már baromi unalmas. Mindenki döntse el, hogy neki mi éri meg, és aszerint cselekedjen, anélkül, hogy másokat minősítget.

(#643) autotaxmo válasza rhunseeker (#641) üzenetére


autotaxmo
őstag

Annyit mondogattam hogy olcsobb is lett :D :D :D es kb 20-an irtak ram, hogy megis hogyan sikerult

(#644) autotaxmo válasza rhunseeker (#641) üzenetére


autotaxmo
őstag

Amugy ezzel azert picit vitatkoznek, hogy annak nincs ertelme ha az árrol is megy a matek es a duma itt a forumon mert nem mindenkinek indifferens az, hogy 440-ert (S23 256gb) veszi, vagy 370, 330 netan 296-ert. Ha egy kis odafigyelessel 100 ezreket tudsz sporolni egy adott keszuleken az szerintem sokaknal eleg fontos tenyezo es a sok posztombol ki lehet mazsolazni azokat amik fontosak es hasznosak. Szoktak mondani hogy neha a sok rosszban van valami jo is, na a posztjaim pont ilyenek az eddigi privat uzenetek sokassagat latva :R

(#645) Astery válasza autotaxmo (#643) üzenetére


Astery
senior tag

Ha én kirakok egy képet, hogy 250-ért nekem ideadná a Samsung akkor rám is rám írnának sokan, hogy mégis hogyan. Aztán én is csak annyit mondanék, hogy szerencsém volt de olyan király vagyok, hogy ilyen olcsón nekem nem is kellett.

(#646) autotaxmo válasza Astery (#645) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ezt hol hallottad, hogy nekem nem kellett? még az is lehet, hogy már egy ideje S23-at hasznalok vagy esetleg S22-vel egyszerre tesztelek es majd szuletik belole egy cikk is valamelyik tech portalon.....?!? :DDD ki tudja ...

[ Szerkesztve ]

(#647) Astery válasza autotaxmo (#646) üzenetére


Astery
senior tag

Alig várom ... :)

(#648) Sza_Sa válasza autotaxmo (#646) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Légy oly' kedves, engedd el azt a témát. Én sem járok a luxusóra topikba sírni, hogy rohadtul drága a kinézett Nomos. Pedig nagyon tetszik, de annyit nem ér.
Egyszer sem égettem ezzel magam, nemhogy ennyiszer...
Eskü, szólok most már a modiknak, nem érdekel, ha megharagszol.

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#649) David3 válasza Sza_Sa (#648) üzenetére


David3
őstag

Már volt két figyelmeztetése, egy dobása még van.

(#650) PedroPascal válasza David3 (#649) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Több topikot is szét offol hetek, hónapok óta és még mindig itt van. :F

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.