Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 15:41:43

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S23 és S23+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) w.miki válasza erikserif (#1600) üzenetére


w.miki
veterán

Hogyan tovább? Kíváncsi leszek a fejleményekre.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1602) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Aki egy ilyen lencses sztori miatt bekuldi a telefonjat, hogy aztan tobb hetig nelkulozze, majd ki tudja, hogyan kapod vissza, milyen allapotban, raadasul elkezdik ott megbontani egy gyarilag ragasztott telefont, hat en biztosan inkabb eladnam a telefont ha annyira zavarna es neznek mas opciot mint hogy nekem ott elkezdjenek vele kiserletezni, mert nagy valoszinuseggel nem fogjak tudni megoldani a problemat. Mindenesetre kivancsian varjuk a fejlemenyeket aki volt annyira elszant es bekuldi szervizre a vadiuj telot.

(#1603) TODI1111 válasza AtHoS (#1596) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezek mind hasznos információk amik mehetnének majd az összefoglalóba ha lesz.

(#1604) =WiNTeR= válasza erikserif (#1597) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Lám lám, ha a Samsung orra alá dörgöli az ember, hogy ne tudják elkenni a saját szarjukat (lásd a benelux support válasza redditen...) még lehet is valami a dologból.

Gratula, hogy sikerült megértetni velük, hogy ez egy hiba és ők ezt - egész meglepő módon - fel is fogták. :R

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1605) AtHoS válasza nVIPER (#1502) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szia!

Nálad GSAM-ban a Rádió rész-t kinyitva látható %-osan jelezve, hogy mennyi időt töltött a telefon Alacsony.....Közepes....Magas jelerősségű helyen?

Nálam sajnos nem jelez ilyet, míg a P30-on ezt is tudja mutatni

read-only mode on the forum

(#1606) TODI1111 válasza AtHoS (#1605) üzenetére


TODI1111
addikt

Sajnos a samsungoknál android 13 alatt már nem a régi módon működik. Android 12 alatt még működött rendesen és mutatta az általad említett információt is.

(#1607) O.CS válasza erikserif (#1597) üzenetére


O.CS
aktív tag

Na bammeg!Megnéztem és nekem is homályos. :W

(#1608) erikserif válasza =WiNTeR= (#1604) üzenetére


erikserif
csendes tag

Hat nekem mar boven kivan a hocipom az egesz Samsung support-tal, nem szeretnem annyiban hagyni most mar azert sem.

Volt ez a diakos dolog, amikor napokig azt mondtak a futarra var a csomag mert reszukrol ossze van keszitve, majd toroltek a megrendelest.

Vegul vettem egy telefont dragabban amihez se szamlat se garilevelet nem adnak ugye ,kulon kell keregetni.

Garilevel 3 het alatt erkezett meg postan , a szamla februar 9.-ei vasarlas ota tegnap jott emailben miutan kb negyszer felhivtam oket hogy kene a regalaxyhoz a lassan ket honapos telefon szamlaja es miert nem kepesek elkuldeni a sokadik megkereses utan sem.

Na most bekuldtem a regalaxyhoz a szamlat , varjak megint mire ellenorzik...

A kameras dolog is nagyjabol 3 telefonhivas es 3 email volt. Kuldozgetnek ide oda , huzzak az idot , semmi konkretat nem mondanak es most itt tartunk.
Gondolom ha leadom a szervizbe megint 1 honapot ulnek majd rajta, de hat ez van.

A telefon egyebkent szuper, ezert is bosszant a kamera de az ugyfelszolgalat az siralmas. Az Apple support ilyen szempontbol eg es fold es visszasirom...

[ Szerkesztve ]

(#1609) erikserif válasza =WiNTeR= (#1604) üzenetére


erikserif
csendes tag

Ja! Muszaj volt megerteniuk. Amikor az ugyfelszolgalatos kepernyotukrozessel meg mindenfele diagnosztika utan, instrukciok alapjan a saját szemevel latja a hibat es errol még hangfelvetel is keszul... akkor nem mondhatjak ,hogy csak kitalaltam vagy elalitgattam a telefont.

(#1610) w.miki válasza erikserif (#1608) üzenetére


w.miki
veterán

nézd a jó oldalát. Ha xiaomit vagy ulefone-t vettél volna, most milyen supportod lenne? :DDD
Azért csak folytasd :R

Más. A régi Samsung telefont ti hol adtátok el?
Hardveraprón, vagy küldjem el a Rejoyhoz romániába? Megbízhatók azok?
Mi legyen a számlával, tokokkal, meg a ShieldUp fóliával, ami rajta van?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1611) Benoe77 válasza erikserif (#1609) üzenetére


Benoe77
őstag

de ez most az un. banán-hiba, vagy valami más?

(#1612) Dyde válasza w.miki (#1598) üzenetére


Dyde
aktív tag

Enyém is vietnámi volt 256gb

(#1613) erikserif


erikserif
csendes tag

Regalaxy kod valakinek meger valamit? Vagy adjam ismerősnek mert ertektelen. :U

(#1614) dnelb válasza erikserif (#1613) üzenetére


dnelb
veterán

30-40e körül szokták árulni :D

(#1615) erikserif válasza dnelb (#1614) üzenetére


erikserif
csendes tag

Tiltja a szabalyzat. Nem tudod esetleg merre lehetne erdeklodot talani? :)

(#1616) dnelb válasza erikserif (#1615) üzenetére


dnelb
veterán

jofogas, fb

[ Szerkesztve ]

(#1617) erikserif válasza dnelb (#1616) üzenetére


erikserif
csendes tag

Köszi! Megnezzuk... :D

(#1618) autotaxmo válasza dnelb (#1614) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mennyi????? Van aki kifizet ennyit erte?

(#1619) dnelb válasza autotaxmo (#1618) üzenetére


dnelb
veterán

Miért ne? 60e zsebben marad + a kedvezményesebb javítási árak miatt mégtöbb igazából . Aki csak felakarja frissiteni a régi telóját full megéri.

(#1620) autotaxmo válasza dnelb (#1619) üzenetére


autotaxmo
őstag

Kivancsi leszek, egyenlore 2 regalaxy hirdetest latni marketplacen csak.

(#1621) dnelb válasza autotaxmo (#1620) üzenetére


dnelb
veterán

amikor kijottek a telok jobban mentek, de próbáld meg. Ingyen biztos nem adnám oda senkinek, akkor vennék egy rossz telot és azt küldeném be :D

(#1622) Luigi962 válasza erikserif (#1613) üzenetére


Luigi962
őstag

Kuponkunyeráló brigádba ma is kértek [link]

(#1623) O.CS


O.CS
aktív tag

Van egy LG Soundbar hangfalam amihez egyszerűen nem tudom csatlakoztatani a telefont.Az Iphone11-em szónélkül kezelte.Ezen viszont meg sem jelenik.Minden xar megjelenik a BT kapcsolódásnál xsak ez nem.Valaki járt már így?A haverom S23Ultrája sem látja a hangfalat.

(#1624) David3 válasza O.CS (#1623) üzenetére


David3
őstag

Nekem is LG hangprojektorom van, nálam pl. aktiválni kellett a párosítást. Fejből nem tudom, hogy pontosan hol van ez az eszközön, de utána menni fog. Ha nem megy, délután utánanézek.

(#1625) O.CS válasza David3 (#1624) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszi :R

(#1626) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Egy telefon ami mobilneten es wifin vegyesen logva vegre kibirja massziv hasznalattal 1 teljes napig. Ez mar Iphone szintido tisztelt publikum.

(#1627) muszi0521 válasza autotaxmo (#1626) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Hali ! Sima vagy a Plusz ?

(#1628) O.CS válasza autotaxmo (#1626) üzenetére


O.CS
aktív tag

Iphone?! Max a pro max bírja!

(#1629) autotaxmo válasza muszi0521 (#1627) üzenetére


autotaxmo
őstag

Sima

(#1630) undercover válasza autotaxmo (#1626) üzenetére


undercover
senior tag

Akkor csak jobb lett ez a telefont mint az S22 mi? :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1631) migabi24 válasza undercover (#1630) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mindig az a jó ami van :D

(#1632) Luigi962 válasza autotaxmo (#1629) üzenetére


Luigi962
őstag

A tiédhez képest az enyém ilyen és sima ez is!

(#1633) nVIPER válasza Luigi962 (#1632) üzenetére


nVIPER
senior tag

Chrome helyett használj Samsung Browser-t! Kevesebbet fogyaszt, egyébként nem rossz üzemidő ez sem.

(#1634) Luigi962 válasza nVIPER (#1633) üzenetére


Luigi962
őstag

A GSam Battery azt írja a legnagyobb fogyasztó a BT 55%-al pedig csak egy GW 4 Bt és egy Amazon Echo van BT kapcsolatban a mobilommal :F

(#1635) nVIPER válasza Luigi962 (#1634) üzenetére


nVIPER
senior tag

Azt én is észrevettem, hogy vannak bizonyos bluetooth eszközök, amik jobban csipegetnek. Sőt, ha nincs rajta eszköz, csak be van kapcsolva, akkor is 1 napos üzemidő mellett össze tud hozni pár %-ot fogyasztásban.

(#1636) David3 válasza O.CS (#1625) üzenetére


David3
őstag

Megnéztem, elvileg kaptál hozzá távirányítót, ugye? Nekem ez van, ehhez járt: LG JS3 2.1 Kellene lennie egy "F" gombnak, amivel magát a forrást tudod kiválasztani. Nekem alapból az optikai kábelre csatlakozik, ezzel át tudod váltani bluetooth-ra. Nálam elég volt egyszer megnyomni, semmit nem kellett mást állítanom (bár az enyémen magán a soundbar-on is van ilyen gomb).

Első körben ezt próbálnám meg, ha ezután sem megy, akkor lehet a többi dolgon agyalni.

(#1637) TODI1111 válasza Luigi962 (#1634) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez nálad az 55%?

Akkor az Amazon Echo a ludas mert nálam is folyamatosan egy Galaxy Watch 4 classic van csatlakoztatva és csak ennyit mutat.

(#1638) O.CS válasza David3 (#1636) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszi.Sikerült :)

(#1639) PedroPascal


PedroPascal
senior tag


Kímélő kényelem opciót használja valaki? Ha bekapcsolom akkor a sötét mód kicsit világosabb lesz.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1640) w.miki válasza erikserif (#1600) üzenetére


w.miki
veterán

Hibát hogyan sikerült a kamerahibát reprodukálnod hívás közben? Lehet én is zargatom őket egy kicsit.
Nálad van valami fejlemény?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1641) AtHoS válasza PedroPascal (#1639) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én használom Adaptív móddal, de a világosodást a Kímélő kényelem bekapcsolásakor tapasztaltam

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1642) autotaxmo válasza Luigi962 (#1632) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nalam az S22-nel voltak ilyen statok, valami nagyon szivja az akksid. Nezd meg azt a bt dolgot, mert ha wifin hasznalod es ugy jott ki ez a 4 ora SOT akkor az nagyon halovanynak mondhato. Sokkal tobb kraft van benne.

(#1643) Luigi962 válasza autotaxmo (#1642) üzenetére


Luigi962
őstag

Most leszedtem a párosítást BT-on csak az órám maradt. Wifi és 5G felváltva megy és napi 2-3 óra telefonálás is van benne. Meglátjuk :F

(#1644) autotaxmo válasza Luigi962 (#1643) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jaaaa, hogy 5G?!? Ott van az ujabb akksi zabalod akkor. Szerintem ha nem letfontossagu, akkor kapcsold ki es legyen 4G, az is ultra gyors, szeirntem az 5G-nek jelenleg nem sok ertelme van mobilon :U

(#1645) erikserif válasza w.miki (#1640) üzenetére


erikserif
csendes tag

Van a samsungnak egy smart tutor nevezetu alkalmazasa. Azon keresztul latta a kepernyom az ugyfelszolgalatos.

Lehet a hetvegen leadom szevizbe. Elvileg kameramodult fognak cserelni, csak elotte szereznem kell egy telefont mert nagyjabol 1 hetet mondtak a javitasra.

[ Szerkesztve ]

(#1646) w.miki válasza erikserif (#1645) üzenetére


w.miki
veterán

Azt értem, azt nem értem hogyan reprodukáltad a kamera hibát élőben, hiszen (nálam) nem mindig jelentkezik. Hogy csináltad?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1647) erikserif válasza w.miki (#1646) üzenetére


erikserif
csendes tag

Papirlap fotozassal amin van szoveg. Hivas kozben csinaltunk kepeket es a galeriabol megnyitva latta mirol beszelek.

(#1648) erikserif


erikserif
csendes tag

Egyebkent itt egy valos szituacio miert gond nekem a kamera. A3 lap fotozva.

(#1649) csubííí válasza erikserif (#1648) üzenetére


csubííí
senior tag

Ha 5 percen belül vagy, ott a szerkeszt lehetőség, arra találták ki.

[ Szerkesztve ]

(#1650) O.CS válasza erikserif (#1648) üzenetére


O.CS
aktív tag

Majd írd meg, hogy mire jutottál a szervízzel, mert akkor én is beviszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.