Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 15:41:43

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S23 és S23+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Ixion77 válasza autotaxmo (#245) üzenetére


Ixion77
őstag

Nem a telefonálgatás, hanem a készenléti fogyasztás számít náluk sokat. Ezek szerint abban az iPhoneok gyengébbek.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#252) dnelb válasza autotaxmo (#245) üzenetére


dnelb
veterán

ha rakattintasz, akkor egyesével tudod állítani a csúszkákat, 3 van, telo, web, videó, és akkor újraszamolja a te szempontjaid alapján

[ Szerkesztve ]

(#253) undercover


undercover
senior tag

Milyen fóliát tudnék rárakni a telefonra amivel működik az ujjlenyomat olvasó?

Rendeljek a samsung oldaláról egy gyárit?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#254) autotaxmo válasza Lami66 (#249) üzenetére


autotaxmo
őstag

Szerinted itt a samu tulajok nagy resze mihez viszonyit akksi idoben? A legtobben az etalon Iphone-t hozzak peldanak, mert ugye ok meltan hiresek arrol, hogy a keszenleti idejuk is messze a legjobbak a mobilpiacon, nem beszelve arrol hogy mindenki szinte arrol beszelt az utobbi idoben miota kijott az s23 szeria hogy mar ott liheg az Iphone 14 pro maxok nyakaban ha nem mar nehany tesztben veri is. Akkor mirol is beszelsz?!?

(#255) autotaxmo válasza dnelb (#252) üzenetére


autotaxmo
őstag

Koszi, megnezem

(#256) sonice


sonice
tag

Első full töltés utani eredmeny S23:

[ Szerkesztve ]

(#257) autotaxmo válasza sonice (#256) üzenetére


autotaxmo
őstag

Wifi? mobilnet? 1 sim vagy dual? Ez igy nem sokat mondd el sajnos :(

(#258) sonice válasza autotaxmo (#257) üzenetére


sonice
tag

Mobilnet 4G végig, Wifi időszakosan, 1sim.. Messenger, whatsapp, youtube es böngésző ment leginkább.. Plusz kamera teszt

(#259) autotaxmo válasza sonice (#258) üzenetére


autotaxmo
őstag

Vegig otthon voltal?

(#260) harry3 válasza sonice (#258) üzenetére


harry3
őstag

Az se felejtsd el, hogy 60 vagy 120Hz, mert meglincselnek az üzemidő huszárok. :o

Csak, hogy kielégítő is legyek nekik. iPhone 13-ról váltottam, és ugyanazzal a felhasználással, hozza az i13 üzemidejét, semmi trükk, kivettem a dobozból és semmi állítgatás nélkül belakva használom.

[ Szerkesztve ]

(#261) sonice válasza harry3 (#260) üzenetére


sonice
tag

Jogos jogos :DD adaptív beallitason van a kijelzo..
1~2 ora kulter a tobbi lakas..

(#262) Theodorci válasza =WiNTeR= (#226) üzenetére


Theodorci
junior tag

Nekem is gond nélkül működik az ujjlenyomatolvasó ezzel az üveggel :R

(#263) Tomi16


Tomi16
csendes tag

(#264) #21221888 válasza autotaxmo (#245) üzenetére


#21221888
törölt tag

ezekben az oldalakban nem biznék. van egy ugyanilyen honlap ahol kamerákat pontoznak. Valami fxMark vagy fene tudja. Na ott minden xiaomira kapásbol 20%al nagyobb pontot adnak, mint az aktuális csucs iphonera.biztos a kettő!! megapixeles segédkamera az oka...

(#265) AtHoS válasza Tomi16 (#263) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Eco csomagolásra írták több topikban is, hogy hamisítvány.

Papír dobozban van az eredeti csomagolva, eco pedig műanyag

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#266) harry3 válasza #21221888 (#264) üzenetére


harry3
őstag

Dxomark, de mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#267) Jadro válasza #21221888 (#264) üzenetére


Jadro
veterán

Gsmarena oldalban nem bíznál? Akkor miben igen? Tényleg érdekel.... Mint az is, hogy mi az az ugyanilyen oldal.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#268) harry3 válasza Jadro (#267) üzenetére


harry3
őstag

Trollkodik mindenhol, ne foglalkozz vele. Csodálom, hogy még nem bannolták, ez a lapcsalád sem a régi már.

(#269) David3 válasza harry3 (#268) üzenetére


David3
őstag

A DxOMark - amire gondolt a költő - is az egyik leghitelesebb oldal, akik objektívan pontoznak.

(#270) LEON-T válasza David3 (#225) üzenetére


LEON-T
aktív tag

Hali,
Én a Spigen Liquid Air Matt +Spigen Glas.tr ezfit kombót rendeltem az S23+-hoz.
Az üveg egyszerűen ment fel és probléma nélkül "teszi a dolgát". :)

(#271) nVIPER válasza LEON-T (#270) üzenetére


nVIPER
senior tag

Ujjlenyomat is faszául teszi a dolgát?

(#272) David3 válasza LEON-T (#270) üzenetére


David3
őstag

Szia, szuper, örülök neki. Az ujjlenyomat-olvasót is rendesen érzékeli a fólián keresztül?

Oh, megelőztek. :B

[ Szerkesztve ]

(#273) sfefe válasza autotaxmo (#217) üzenetére


sfefe
őstag

Ha jól sikerült darab lesz miért ne...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#274) sfefe válasza ATi GAMES (#247) üzenetére


sfefe
őstag

Párom ak is ultrája van lementünk nyomkodni a 23at mondja Ő nem vesz észre semmmi különbséget... Így nem lesz csere neki marad a 22 ultra....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#275) LEON-T válasza nVIPER (#271) üzenetére


LEON-T
aktív tag

Igen. Az üveg feltétele után újra megcsináltam a profilokat.

(#276) dnelb válasza David3 (#269) üzenetére


dnelb
veterán

ez jó vicc volt. Amikor kijott az egyik iphone direkt változtatattak a pontok súlyozásán hogy nyerhesssen :D

(#277) joey04 válasza David3 (#269) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#278) David3 válasza joey04 (#277) üzenetére


David3
őstag

Éljen működik a szarkazmusom. :DDD

(#279) #21221888 válasza sfefe (#274) üzenetére


#21221888
törölt tag

Azért látom beütött a válság nektek is, micsoda problémák :C

(#280) doooo válasza David3 (#269) üzenetére


doooo
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#281) Somatom válasza #21221888 (#279) üzenetére


Somatom
veterán

Ez jutott nekem is eszembe. Szerencsémre az enyém még beéri virággal és a cerkáról sem a teló jut eszébe. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#282) #21221888 válasza doooo (#280) üzenetére


#21221888
törölt tag

Igen, nettó 1 guriga fölött elkezd bonyolódni az élet ;] Handras féle problémák

[ Szerkesztve ]

(#283) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

2. napja használom az S23-at és csakis pozitív minden téren az S22-höz képest.
Gondolom mások is hasonlóan látják, akik elődről váltottak.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#284) nVIPER válasza PedroPascal (#283) üzenetére


nVIPER
senior tag

Ég és föld az elődökhöz képest. Reggel húztam le 9 után a töltőről. Lassan megtanulja a szokásaim. 2 óra zene Bluetooth-on a kocsiban, 7ó34p SOT eddig, mondjuk most telefonhívás csak 10perc volt. Dual stimmel... Eszméletlen, ahogy bírja. Nem kíméltem, nyomkodtam amennyit lehet. Esti fotózás, 8K és 4K HDR videók stb. És még mindig van 12% benne. Egy sima S23-tól ez brutáljóó..
Exynos-t még1x soha....

[ Szerkesztve ]

(#285) PedroPascal válasza nVIPER (#284) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Samsung ezzel most telibe talált. Nézték ma egy kicsit a telefonom és egy perc után azt mondták olyan gyors mint az iPhone :D

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#286) Somatom válasza PedroPascal (#285) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnálom. De, legalább még garis. Szervíz mit mondott, mitől lassult be ennyire? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#287) PedroPascal válasza Somatom (#286) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Most ettem egy almát kicsutkázva. :D

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#288) =WiNTeR= válasza nVIPER (#284) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Csatlakozom, az eddigi legjobb flagship telóm ami volt, kb nem tudok rosszat mondani rá, ez tényleg évekig kihúzza majd :K

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#289) nVIPER válasza =WiNTeR= (#288) üzenetére


nVIPER
senior tag

Pont tegnap gondolkodtam rajta, hogy ez legalább 3-4 évig telefon marad, max egy akkut majd cseréltetek. Samsung nem mondott le a qva Exynos szarjáról. Félek, hogy a későbbi modellekben vissza fog térni... Legalább a csúcskategóriában hagyná meg a Snapdragon-t (most nagyon rámentek a hatékonyságra).
Az előző napok konklúziója az, hogy olyan jól sikerült az S23, hogy még S22-ről is érdemes sztem váltani, pláne a hőkezelés és a fogyasztás tekintetében.
Nem vagyok egy nagy fotós, ha megörökítek vmit én videózni jobban szeretek. Mind2 javult de azért az iPhone még mindig nagy versenytárs. Itt már csak azt kell megérteni, hogy a mpixel háborút fel kellene váltani a szenzorméret háborújával.😅😅
Videózásban egy kicsit jobb az iPhone, de messze jobb, mint a korábbi Samu modellek. Van profi mód magasabb bitrátával. Külön örvendetes, hogy van HDR támogatás a 4k/8k videókon is.
Ti milyen beállítások mellett fotóztok / videóztok?
Jól látom, hogy az 50mpixel-nek nem sok értelme van? Jelenetoptimalizálás nálatok be v ki van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#290) aprokaroka87 válasza nVIPER (#289) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet hogy egyszer sikerül majd ki fejleszteniük egy nagyon jól sikerült csúcs exynos SOC-t, az viszont jó dolog hogy a Samsungnál be látták, hogy ami nem megy jól, azt nem szabad erőltetni.

(#291) Lami66 válasza nVIPER (#289) üzenetére


Lami66
őstag

"Jól látom, hogy az 50mpixel-nek nem sok értelme van?"
Szerintem nem jól látod, de ez azért lehet, mert nem egyformán nézzük a képeket. A kutya a részletekben van elásva, és azok nekem fontosak (a részletek és a kutyák is 😅)
Elég megnézni a tesztben levő fotókat, pl. [ezt a képet]
Nagyítsunk bele egy részletébe, nézzük meg a utcanév táblát 12 mpixelen és 50 mpixelen
12 mpixelen ilyen
50 mpixelen ugyanez így néz ki

Aki nem szokott részletket keresgélni a képeken annak elég a 12 mpixel, mert összességében ugyanolyan szép a kép mint az 50 -es, és jóval kezelhetőbb méretű.

[ Szerkesztve ]

(#292) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Jól értem, hogy a 128Gb-os S23 UFS 3.1-tárolóval érkezik, de a 256Gb-os már 4.0-val?

(#293) Juhaszatti válasza TomPack (#292) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Jól érted, igen.
128GB-os méretben nem gyárt a Samsung 4.0-ás tárolót, ezért van ez a megkülönböztetés.

(#294) TomPack válasza Juhaszatti (#293) üzenetére


TomPack
őstag

Aaa, köszi! És a szinekről van infód?
Mert így akkor egy zöld 256-osat szeretnék, de abból nincs a samsung.hu-n!
Készlethiány lehet, vagy csak a 128-asból gyártanak zöldet?

(#295) Talib21 válasza Lami66 (#291) üzenetére


Talib21
tag

Pont most akartam én is írni ,hogy tesztelgettem kicsit kamerát ,és nappal érdemes szerintem 50 mp-en fotózni ,nagyon részletes és alapvetően szebb színekkkel dolgozik a teló . 12 mp túlélesít jelenleg még nagyon. Később átméretezve 18 mp-re (60%) is jobb mint a 12 mp.

(#296) Juhaszatti válasza TomPack (#294) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az osztrák Media Marktnál láttam belőle zöldet, úgyhogy valószínűleg ez csak készlethiány.
Valószínűleg lesz nálunk is később, de ezt azért nem mondom biztosra.

Én is 256GB zöldet rendeltem volna, de így fekete lett.

[ Szerkesztve ]

(#297) PedroPascal válasza Juhaszatti (#296) üzenetére


PedroPascal
senior tag

A tokban amúgy sem látszik milyen színe van. :D

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#298) Theodorci válasza TomPack (#294) üzenetére


Theodorci
junior tag

Én chaten rákérdeztem, mert Ultrabol is elvileg kéne lennie lilának stb. Azt írták nem terveznek több színt bevezetni.. :W

(#299) janeszgol válasza Somatom (#286) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez jó. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#300) robi4040 válasza Endr00 (#4) üzenetére


robi4040
tag

Samsung mindig is laggolni,akadni fog ,mert a legoptimalazatlan rendszer ami csak letezik.
Maskerdes,hogy ki mihez szokott es nagyon nem fogja zavarni vagy eszrevenni.
(ezert lettem pixeles tobbek kozt de varom a xiaomi mi 13 -at -mert csak kinai romos van egyenlore)

[ Szerkesztve ]

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.