Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 15:41:43

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S23 és S23+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) qltsar válasza G@ben (#5996) üzenetére


qltsar
addikt

PD 3.0 ami tudja a PPS-t és egy 3A kábel, elvileg az alap a 2.77A * 9V, így peakel a 25W. Ha nincs PD 3.0, akkor elvileg max 18W-on tölt.

[ Szerkesztve ]

(#6002) G@ben válasza qltsar (#6001) üzenetére


G@ben
addikt

Értem, köszi! Ha a 10W-ossal kb 2 óra volt a töltés, a 25-össel 70 perc, akkor 18W-on kb 90-100 perc lehet. Az vállalható.
Gondolom a QC3.0 és a PD 3.0-nak semmi köze egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6003) ttt1 válasza qltsar (#5995) üzenetére


ttt1
őstag

Vivo x60-as gyorstöltője volt, azt töltötte 55 w-al, igaz milyen "szabványon" azt nem tudom.

(#6004) Peathee válasza alex devil (#5997) üzenetére


Peathee
aktív tag

E-simmel igen.

(#6005) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

esim esetén kiírja a telefonszámot a sim kezelőnél, de sim1 foglalatnál nem, hol lehet ezt beállítani?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#6006) gulyasa válasza Tiédetis (#6005) üzenetére


gulyasa
őstag

Én csak két fizikai SIM-et használok. Mindkettőnél alapból kiírja a szolgáltatót és a telefonszámot is.
Nem is látok sehol olyan lehetőséget, hogy ezt valahol ki lehetne kapcsolni (vagy be...) :F

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#6007) qltsar válasza ttt1 (#6003) üzenetére


qltsar
addikt

Akkor neked nem S23/+/Ultrad van, mert az max 45W, es csak bizonyos akkumulator szint mellett tud ennyit felvenni, es csak abban az esetben, ha teljesul amit linkeltem az elozoekben az Anker honlapjarol.

Masreszt Vivo X60 33W-on tolt, a + tud 55W-ot, 11V/5A mellett, de mivel az OPPO fele propriatery FlashCharge/SuperVOOC/ WarpCharge megoldast hasznalja meglepodnek, ha mukodne normalisan az SFC 2.0, de a tolto kapacitasat tekintve nem lehetetlen.

OP 9 Pro-nal a Warp Charger tudott PD 3.0-t, 5A kabel adott volt, de lehet, hogy a tolto nem tudott 9V/5A-t.

[ Szerkesztve ]

(#6008) MegaNorby


MegaNorby
tag

A Mobilfox tokok milyenek, most 50%-os áron vannak!

Northlight music

(#6009) dnelb válasza MegaNorby (#6008) üzenetére


dnelb
veterán

tiktokon nincsenek jó véleménnyel róluk az emberek

(#6010) PedroPascal válasza MegaNorby (#6008) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Túl hypolt noname tok felirattal.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#6011) autotaxmo válasza MegaNorby (#6008) üzenetére


autotaxmo
őstag

Pitakat kell venni :C

(#6012) cirx válasza MegaNorby (#6008) üzenetére


cirx
senior tag

Elnézést, maga mobilfox member?

S23 GREEN

(#6013) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

NFC fizetéshez, mindenképp szükség van, a képernyő zárra ?
Ennélkül nem lehet megoldani az érintős fizetést ? :U

(#6014) Sgr_A válasza Ghostman78 (#6013) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem, valami azonosítás szükséges a te védelmed érdekében
Ha netán elhagynád, ellopják a telód akkor bárki fizethetne a kártyáddal

[ Szerkesztve ]

(#6015) MegaNorby válasza cirx (#6012) üzenetére


MegaNorby
tag

:) Csak most vettem a telefont, keresgetek tokot és feldobta a net!

Northlight music

(#6016) G@ben


G@ben
addikt

Asszony töltőjét is kipróbáltam, az A50-eséhez kapott Samsung töltő. 5V - 2A vagy 9V - 1,67A.
0 perc: 4%
5 perc: 14%
10 perc: 19%
30 perc: 46%
42 perc: 63%
67 perc: 95%
75 perc: 100%
Úgy érzem, nem kell túlmisztifikálni a töltőt, éppcsak lassabb, mint az S23 gyári.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6017) Atish19


Atish19
őstag

Ti kaptatok a mai napon a Google alkalmazástól ídőjárás értesítést? Nekem valamiért ma egyáltalán nem küldte. Máskor 20-25percenként küld frisset.

(#6018) PedroPascal válasza Atish19 (#6017) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem rég le van tiltva. :D

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#6019) Addel válasza PedroPascal (#6018) üzenetére


Addel
senior tag

Azt hogy csináltad, én bárhogy próbáltam tiltani(csak az időjárást), akkor is küldte, max ha az egész googlenek tiltanám az értesítést, de akkor semmi nem jön se hírek se más értesítés. :F

(#6020) PedroPascal válasza Addel (#6019) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Értesítés - alkalmazások értesítései - google - értesítéskategóriák

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#6021) Addel válasza PedroPascal (#6020) üzenetére


Addel
senior tag

Azt én is tiltottam, de továbbra is jötteg a google időjárás értesítések . :F

(#6022) Atish19 válasza Addel (#6021) üzenetére


Atish19
őstag

Nyisd meg a Google alkalmazást. Jobb felül menj rá a profilodra. Ott beállítások. Értesítések. Időjárás.

(#6023) ttt1 válasza qltsar (#6007) üzenetére


ttt1
őstag

Nekem S23 van valóban, nem a +. A vivoból X60 Pro + volt ami 55 w-al lehetett tölteni csak lusta voltam kiírni, de neten találtam olyan videót ami 20-30 töltőt tesztelt sebességileg és volt egy Ugreen töltő amiből valahogyan a sima s23 40 w-ot vett fel (egy 65 w-os töltőből talán), a többiből 25-öt , illetve 10-12-t. Sajna az én Ugreen töltőm csak 55 W-os , 2 usb-c töltésére alkalmas, ott mindkét ágon egyszerre fel tudja a 2x25 W venni, de többet nem..

(#6024) AtHoS válasza Atish19 (#6022) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Érdekes, én nem tiltottam sehol semmit (esetleg évekkel ezelőtt, amit szinkronizált és google fiókba belépéskor lekopizhatta), de egyetlen időjárás értesítést sem kaptam kézhezvételétől számítva.
Megnéztem ott, ahol írtad, engedélyezve van a helynek megfelelő időjárásjelzés, viszont ahonnan PedroPascal berakott képet, ott nálam nincs Assistant szekció, illetve az Egyéb szekcióban is csak 3 lehetőség van, ebből egyik sem az időjárás.

Más:
Korábbi ajánlásra vettem protectionfilms24.com-ról brotec üvegfóliát [link]
Whitestone EZ helyére ezt raktam fel. Ég és föld a különbség. Ezzel a fóliával csak odaérintem az ujjam (0.2...0.3 sec is elegendő) és már fel is van oldva a teló. Pénteken raktam fel, egyszer sem sikerült rosszul érintenem, ráadásul mindegy, hogy száraz, nedves, kipuhult, poros az ujjam elsőre old a teló. Nem kellett nyálaznom az ujjam. A whitestone-al nagyon sokszor csak így sikerült a feloldás.
7nap alatt érkezett meg és kbaszott vékony. A whitestone felhelyező keretével kompatibilis, azzal precízen lehet pozícionálni a felrakáskor.

read-only mode on the forum

(#6025) Atish19 válasza AtHoS (#6024) üzenetére


Atish19
őstag

Nekem eddig minden telefonom küldte. Szoktam is nézni. Egész pontosan szokta jelezni ha eső várható. Nem jövök rá miért marad el most...

(#6026) qltsar válasza ttt1 (#6023) üzenetére


qltsar
addikt

A sima S23 nem tud felvenni 40W-ot, maximum 25W-ot, hardverileg lehetetlen!

23+/Ultra pedig maximum 45W-ot.

@AtHos: Nalam is megallt, es nem csak az idojaras, semmi sem jon. Nem allitottam semmit. Notification historyben egyszer sincs ott a Google, mint feeder.

[ Szerkesztve ]

(#6027) Jannn válasza PedroPascal (#6010) üzenetére


Jannn
senior tag

Kinézetre tényleg egy karcos rojtos szar, de védelemben azért valóban ott van .

(#6028) Atish19 válasza qltsar (#6026) üzenetére


Atish19
őstag

Nah erre voltam kíváncsi. Akkor nem nálam kell keresni a problémát. Valószínű Google oldali gond lesz.

(#6029) ttt1


ttt1
őstag

Van arra valamilyen alkalmazás, hogy dual sim esetén pl egyik simre érkező adott számot szeretném tiltani, de a másik simre ugyanarról a számból be tudjon jönni a hívás? Vagy ezt alapból is tudja ?

(#6030) Pierre75


Pierre75
senior tag

Vki próbálkozott már ezzel?
https://www.reddit.com/r/samsung/comments/jlik2w/vivid_and_natural_are_not_the_only_screen_modes/

Röhej, hogy a vivid/natural mellett még 3 másikat használ(hatna) a kijelző, de azok rejtve vannak.

(#6031) Mentolka válasza róland (#125) üzenetére


Mentolka
senior tag

Sziasztok,
Erre van megoldás azóta?

(#6032) Addel válasza Mentolka (#6031) üzenetére


Addel
senior tag

Ja, az hogy a samsung tárcsázóját használod. ;)

(#6033) Mentolka válasza Addel (#6032) üzenetére


Mentolka
senior tag

OK, köszönöm. Következő kérdés: hogyan?

(#6034) Addel válasza Mentolka (#6033) üzenetére


Addel
senior tag

Bocs, benéztem, nem lehet abban sem, csak ha eleve fordítva vanak felvéve a kontaktok. :(

(#6035) Oldman2 válasza Mentolka (#6033) üzenetére


Oldman2
veterán

Én évekkel ezelőtt megoldottam a kérdést, egy mezőben van a teljes név.

Keresni ugyanúgy lehet benne így is.

(#6036) Mentolka válasza Oldman2 (#6035) üzenetére


Mentolka
senior tag

Most írtam a teljes telefonkönyvet, nem szeretném újra... Amúgy a Névjegyzékben faxa a sorrend, csak a híváslistában van fordítva, illetve hívás közben.

(#6037) Zοltta válasza MegaNorby (#6008) üzenetére


Zοltta
senior tag

Tudom ajánlani ! [link]

Nekem be vált :DD a gombokat érezhetően kényelmes be nyomni pici sújt ad a telonak, tudod hogy a zsebedbe van. És persze a pereme ki áll a kijelzőtöl.

Köszi Még egyszer a tokot :R Atish19

Munkába (Építő ipar) ezt használom [link] ugyan úgy kényelmesek a gombok, por nem jut be csak ahol ki van vágva ott van pici por.
Igényes kis tok , szerintem tiszta bőr így könnyű takarítani is :)) a tok része elemelkedik a kijelzőtöl ugyan Úgy és határozott fogást ad a telonak

A lényeg ,hogy a két tok egyáltalán nem hozzá a fóliához nekem a telekom rakta rá a fóliát ehhez egyáltalán nem ér hozzá legalább 3mm van a fólia és a tok között

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#6038) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#5985) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na akkor csak jól írtam. Holnap jön a stabil A14 pixelekre. Mi meg elvileg hónap végén kapjuk a stabil A14-et.

PedroPascal - szted honnan? :U

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6039) gabo91 válasza qltsar (#6001) üzenetére


gabo91
aktív tag

S23 hoz elég ehet nekem ez is [link] 30w baseus. Olvastam, hogy a gan 5 pro-t javaslod fentebb, egyrészt a 65w-ot nem tudom kihasználni, másrészt nekem a 2db usb B csati miatt ez jobb lenne, persze csak ha minőségben ez is oké az s23 -hoz.
(Óra, fogkefe, stb mindegyik az sb b csatira menne rá)

(#6040) PedroPascal válasza gabo91 (#6039) üzenetére


PedroPascal
senior tag

USB-A-ra gondolsz szerintem.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#6041) G@ben válasza gabo91 (#6039) üzenetére


G@ben
addikt

Pont ezt néztem én is, hogy megfelelne. Annyi, hogy ha jól értem, csak a C-s porton tudja a 25W-ot, az A-sokon csak 18-at. De PD3.0-ás meg minden, szóval jónak kell lennie.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6042) Curtain


Curtain
senior tag

A kezdőképernyőre be lehet állítani több különböző hátteret? Nem diavetítést akarok hanem hogy minden feloldásnál változzon csak.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6043) qltsar válasza gabo91 (#6039) üzenetére


qltsar
addikt

Félve venném meg, az enyémről biztosan tudom, hogy működik vele az SFC 1.0 / 2.0, remélhetőleg ennél is fog.

Ahogy előttem is írták, csak az USB-C kimeneten fog működni, ha képes rá. Viszont azzal számolj, ha működik is, akkor, ha egyszerre kötsz rá több dolgot, hatványozottan lassulni fog.

Bár az enyém 65W, de pl. Laptop + telefon egyszerre sima fast charging tud egyszerre, ami talán 18W a telefonnak, 45W a laptopnak.

(#6044) róland válasza Addel (#6034) üzenetére


róland
veterán

A Samsung telefonkönyv/tárcsázó névmegjelenítése testreszabható. (Friss beállításnál nekem is babrálnom kell vele, hogy hogyan rendezzen, de aztán évekeig nem nyúl hozzá az ember.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#6045) ttt1 válasza qltsar (#6043) üzenetére


ttt1
őstag

Én [ilyesmit] vettem és mind a 2 ágán tudja a 25 w-ot.

(#6046) G@ben válasza qltsar (#6043) üzenetére


G@ben
addikt

USB-C-n fog csak működni a töltés, vagy azon fog csak menni a 25W-os gyorstöltés? Nem mindegy...
Nálam általában csak egy telefon lenne rákötve, de jó, ha tudja mind a kétfajta kimenetet (A és C), csak néha menne rá két telefon.

Illetve egy vélemény alul: [link]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6047) qltsar válasza G@ben (#6046) üzenetére


qltsar
addikt

Szerintem olvasd el mégegyszer amit írtam. SFC-ről beszélek, hogy kétséges, hogy megy e vagy sem, mivel nincs tapasztalat az említett töltővel.

Az újonnan linkelt töltő 20W-os, így biztosan nem megy rajta az SFC 1.0 sem!
Amúgy kifejezetten tetszik a 6x feltöltött ugyanolyan kép az oldalukon :DDD

#6045: Jó tudni, bár sima S23-hoz kicsit overkill...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#6048) G@ben válasza qltsar (#6047) üzenetére


G@ben
addikt

Kétféleképpen is értelmezhető szerintem, amit írtál, de megvan, mire gondoltál. :)

Nem 20-as, 30W-os. A leírásban is annyi, a 20W-osnak két kimenete van. Kb mindenhol keverik a leírást és a képeket, én pl az Aqua-t direkt meg is kérdeztem, mert ehhez a töltőhöz a kép ellentmond a leírásnak, majd a leírás is ellentmond a leírásnak. :D
Ahogy én látom: 20W: 1 USB-C, 1 USB-A
30W: 1 USB-C, 2 USB-A, plusz sfc, meg minden kutyafüle. A linkelt oldalon is azt írja, hogy ultragyors töltést jelez vissza a telefon.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#6049) qltsar válasza G@ben (#6048) üzenetére


qltsar
addikt

Nalam ilyet nem ir ki a telefon. Fast Charging van, ami 18W, SFC 1.0 ami 25W, SFC 2.0 ami 45W maximum.

Otletem sincs, hogy mi lehet az "Ultragyors" toltes :U. Legutobb OP 9 Pro-mnal lattam ezt kiirva amikor a laptoptoltommel hasznaltam, ami 125W-ot tud leadni maximum.

[ Szerkesztve ]

(#6050) skun76


skun76
csendes tag

Sziasztok
Korábban vásároltam egy S20+ -t Romániában.
Tökéletesen működött a telefon, de voltak benne részek amiket román nyelven jelenített meg. Gondoltam román firmware van rajta, így nem foglakoztam vele. Nemrég vásároltam egy S23+ -t itt a Médiamárkban. Az S20+ -ról átmentettem mindent a 23+ -ra Smart Switch-el. Minden szupi, de ami a régi telefonon románul jelent meg az sajnos itt is. Pl. a Samsung Members oldalon a híreket, reklámokat, stb. románul hozza be. Pontosabban román oldalakat hoz be. Létrehoztam egy új Samsung account-ot majd átjelentkeztem abba. Ugyan úgy továbbra is hozza a román cuccokat. Minden általam talált helyen a nyelv és a régió magyar nyelvre van állítva. A Samsung account nyelvezete is magyar. De az oldalakat amit felhoz az román.
Hol lehet a probléma?
Előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.