Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 15:41:43

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S23 és S23+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Mike81 válasza EAndrew (#1799) üzenetére


Mike81
senior tag

Nagyon király. Kuponnal együtt 422 lesz a vége :)) Este rendelem is :C
Köszi mégegyszer a szájbarágós magyarázást :R

(#1802) dnelb válasza ArN! (#1800) üzenetére


dnelb
veterán

hoppá ! s23+ ra is, sajna csak 512es méretben, de haladás

(#1803) ArN!


ArN!
csendes tag

Igen, az is :) na akkor nemsokára jöhet is! :R

Közben én is nézegettem ezt a telefonbeszámítást (köszönöm EAndrew , Mike) + 10% kedvezmény, így 356 ezerre jönne ki a 256GB-os S23 is! :)

(#1804) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Nincs mit.
Csak most nézem, hogy a szöveg javítás nem mindig sikerül telefonon (#1797es hsz). Ilyen hibák után, fiamat visszaküldeném gyakorolni. Azt hiszem megyek leülök mellé :DDD

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#1805) Peathee


Peathee
aktív tag

Sziasztok,

Én Németországban tervezem megvenni az S32+ mert a lime zöld tetszik nagyon.
Ugye benne van a magyar nyelv, szoftveresen ugyan az mint az itthoniak igaz?

(#1806) Mike81 válasza EAndrew (#1804) üzenetére


Mike81
senior tag

:DDD
ArN! Nekem nem sok közöm volt hozzá. Én is kérdezni jöttem :DDD
De szívesen :))

[ Szerkesztve ]

(#1807) TODI1111 válasza Peathee (#1805) üzenetére


TODI1111
addikt

Pontosan nem tudjuk mert a megjelenése még 9 év. :D :DD
Viccet félretéve ha németországban veszed akkor is van magyar nyelv benne.

(#1808) ArN! válasza Mike81 (#1806) üzenetére


ArN!
csendes tag

De ha nem kérdezed egyáltalán nem foglalkozom vele... :D :D :D
Kb. nyárra terveztem megvenni, de szerintem előbb meglesz, várom már, nagyon.

(#1809) dnelb válasza Peathee (#1805) üzenetére


dnelb
veterán

hamarosan itthon is lesz zöld

(#1810) Mike81 válasza TODI1111 (#1807) üzenetére


Mike81
senior tag

:DDD
ArN! Akkor örülök hogy én is hozzá járulhattam valamivel :))

[ Szerkesztve ]

(#1811) nVIPER


nVIPER
senior tag

Ez érdekes, ha a Camera Assistant-ban már az áprilisi update-ről beszélnek, + egy két új funkció:

(#1812) TODI1111 válasza nVIPER (#1811) üzenetére


TODI1111
addikt

Frissítik ezt is hiszen nemsokára jön a nagy [kamera frissítés]

(#1813) Thom! válasza TODI1111 (#1812) üzenetére


Thom!
veterán

mindig beharangozzék és a vége mindig ugyanaz 1 előre 2 hátra de majd most ;]

(#1814) nVIPER válasza Thom! (#1813) üzenetére


nVIPER
senior tag

Szerintem lehet az Ultra-n csiszolnak valamit, de hogy a sima és + esetében nem sok változás lesz az tutti.

(#1815) MikeWazowski válasza TODI1111 (#1812) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Már ki is adták pár régióba: [link]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1816) AtHoS válasza nVIPER (#1814) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No igen. Pont csak azon csiszolnának amit nem is érint a blur ″effect″?

read-only mode on the forum

(#1817) Juhaszatti válasza MikeWazowski (#1815) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Samsung has also solved the intermittent blurring issue by enhancing the OIS performance"

Ez itt érdekesen hangzik.

(#1818) nVIPER válasza Juhaszatti (#1817) üzenetére


nVIPER
senior tag

Várjuk a fejleményeket.

(#1819) EAndrew válasza nVIPER (#1818) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Várjuk már mint a messiást. Van még egy érdekes mondtad, kíváncsi vagyok ez mi takar majd:
"It also solved the blurriness problem in some camera modes."
Vagyis egyes kamera módokban megoldották az elmosódás problémáját. Úgy legyen.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#1820) Mike81 válasza EAndrew (#1819) üzenetére


Mike81
senior tag

Extra gyorsak a Samsungnál. Végül ma délben adtam le a rendelésem egy fekete 256-os S23+-ra, és már jött is az infó hogy a futárnak átadták :)) Nekem meg még arra sem volt időm hogy tokot vagy üveget nézzek rá. Valaki használ kameravédőt? Vagy nem jellemző hogy karcolódna az üveg az optikán?

(#1821) EAndrew válasza Mike81 (#1820) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Én egy spingen liquid air és ringke onyx tokot használok. Van egy gyári clear case tokom is, de az olyan csúszós, hogy nem merem használni. A spigen és ringke jó, a kameránál szépen védenek. Lencsevédőt nem használok de a kijelzőn van egy spigen Ezfit üveg, amivel nagyon meg vagyok elégedve.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#1822) Mike81 válasza EAndrew (#1821) üzenetére


Mike81
senior tag

A Spiegnt ovastam és keresem is a megfelelő helyet ahonnan behúzom. Esetleg van még valami ajánlott üveg a Spogenen kívül amivel működik biztossan az újlenyomat? Ha nincs akkor marad a Spiegen meg valószínűleg a tok is az lesz majd

(#1823) PedroPascal válasza Mike81 (#1822) üzenetére


PedroPascal
senior tag

WHITESTONE EZ GLASS jó áron van és 3db.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1824) Mike81 válasza PedroPascal (#1823) üzenetére


Mike81
senior tag

1000 köszönet! És a lényeg hogy van hozzà felhelyező keret is. :DD

(#1825) PedroPascal válasza Mike81 (#1824) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nincs mit! Ha app-ból vásárolsz 10% kedvezményt ad még.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1826) Mike81 válasza PedroPascal (#1825) üzenetére


Mike81
senior tag

:R

(#1827) Peathee válasza dnelb (#1809) üzenetére


Peathee
aktív tag

Én erről a lime zöldről beszélek, nem a sötétzöld.

Ez nem jön Magyarországra.

(#1828) migabi24


migabi24
nagyúr

Nekem holnap jön egy Spigen Thin Fit, 2 hét múlva meg a pitaka :D

(#1829) fehér_ember válasza migabi24 (#1828) üzenetére


fehér_ember
addikt

És a teló megvan már és milyen a főkamera közelre?

(#1830) TODI1111 válasza fehér_ember (#1829) üzenetére


TODI1111
addikt

Mindjárt itt a nagy [frissítés] ami elmáletileg orvosolja a hibákat. 922,88MB.

(#1831) fehér_ember válasza TODI1111 (#1830) üzenetére


fehér_ember
addikt

Nekem az is elég lenne ha a meglévők közül a problémamentesebben sikerült kamerájúakból sikerülne majd kifogni egyet. De ahhoz infók kellenének a vásároltakról hogy legalább lehessen valamit következtetni (hogy honnan, mikortól ...stb). :)
Mondjuk mostmár végképp nem sietek, nem szeretnék ilyen miatt újból elállni.

[ Szerkesztve ]

(#1832) Mike81 válasza Peathee (#1827) üzenetére


Mike81
senior tag

Én még azt is bosszantónak tartom hogy pl a sötétebb zöldből.is talán csak az 512-est szerelik. A 256-ost nem. Pedig az a zöld nagyon szép legalább is videók alapján.
Szebbre sikerült mint pl az Iphone 13 zöldje de ez az én véleményem

(#1833) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Megjött ide is az S21 javítási ajánlat. :) Mondjuk kerek két hetet vártam rá. Remélem a javítás gyorsabb lesz...

[ Szerkesztve ]

(#1834) AtHoS válasza PedroPascal (#1823) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jól veszem ki, hogy csak a hangszóró került ennél "kivágásra" és az előlapi kamerát 1:1-ben betakarja?

Neked ilyen üveg van rajta? Az előlapi kamera hogyan muzsikál?

6k-ért 3db nem pénz, megrendeltem, de ez a weboldal...bakker azt hittem lefagyott mert jó esetben 20-30 másodperceket kell várni mire reagál. Az APPjuk is ugyanez a lassúság, ráadásul első klikkre nem is talált S23-hoz kijelző védőt egyet sem :))
Az APP a beírt kuponkód után 20 másodperccel már ismét az eredeti árat mutatta a kosár értékre :DDD
Asztali gépen böngészőben folytattam innentől a vásárlást, mert ott már a -10%-os árat jelezte.
Szedem is le az APPjukat, ennyire ótvar működésű "szeméttel" még nem sikerült összefutnom...eddig :(

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1835) PedroPascal válasza AtHoS (#1834) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Igen vettem innen én is S23-ra. Úgy van ahogyan a képen. Ezt még nem tettem fel. Előrendeléskor -20%al vettem Spigen Glas.tR SLIM EZ Fit fóliát. Az is eltakarta a kilyelzőn a kamerát. Semmi gond nem volt a képekkel ettől. Az ujjlenyomat sokszor nem működött uh egy UAG fóliát szereztem jó áron azóta is ezt használom. Ez is telibe fedi a kijelzőt és jó a kamera itt is ezért nem kell aggódni. Kicsit nagyobb a perem a telefon szélén mint a Spigen fóliánál de az ujjlenyomat nekem határozottan jobb, kevésbé tükröződik és nem gyűjti annyira az ujjlenyomat, maszatot. Mivel ebből csak ez az egy van ezért nem veszem le csak ha már karcos lesz vagy ilyesmi.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1836) AtHoS válasza PedroPascal (#1835) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No, akkor ez megnyugtató, ha nem befolyásolja a kamerát...bár belegondolva Messenger videóhíváson kívül sok mindenre nem is használom :DDD

read-only mode on the forum

(#1837) PedroPascal válasza AtHoS (#1836) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem kifejezetten basszák a szemem a kör vagy vízcsep alakú kivágás. Szerintem ez a megoldás a legjobb.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1838) AtHoS válasza PedroPascal (#1837) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Dizájn meg koszgyűjtő oldalról ja, van benne ráció, de ha nagyon tré lenne a kamera+egyéb érzékelők működése a teliüveg miatt, akkor inkább legyen kivágva

read-only mode on the forum

(#1839) PedroPascal válasza AtHoS (#1838) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Ez igaz de semmi gondot nem okoz a szenzorokban sem, 2 típussal már próbáltam. Lehet valami noname fólia csinálhat ilyet de neves gyártók nem bakiznak ilyet.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1840) Luigi962 válasza ForRedGlory (#1833) üzenetére


Luigi962
őstag

Nekem forintra ugyanezt ajánlották az S21-re és tegnap érkezett vissza. 03.08-an vitték el és 03.29-én ért vissza. Kb. erre számíts :W

(#1841) mucsgyver70 válasza Luigi962 (#1840) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Nekem kedden vitték el az S10e-t, de a Samsungnak a tefonszámomat és e-mail címemet sem sikerült átmásolni az átvételi dokumentumra pedig chat-en küldtem el nekik.

(#1842) EAndrew válasza Luigi962 (#1840) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Na hát úgy néz ki hogy a zöld telefon nem csak színben néz ki jól, hanem javítani is drágább, hiszen "csak" zöld :DDD.
Nekem 10el drágább az s10es felújítása, pedig minden csere alkatrész ugyanaz mint a fenti ajánlaton, csak a plexi és hátlap mögött ott egy "zöld" megjegyzés.
Viszont élek a gyanúperrel hogy mindenkinek ugyanazt árazzák be, mert eddig 3 ajánlatot láttam, de mindenhol ugyanazok a tételek csak az árak változnak. Ha nem akkor sorry :)
Egyébként én nem kértem csak akku cserét, de minden mást is cserélnek (ha cserélnek és nem csak papíron lesz leadva a számla a samsung felé).

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#1843) ForRedGlory válasza Luigi962 (#1840) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor jövéhét pénteken várhatom. :D

Nekem nem sürgős, a párom használja majd úgyis.

(#1844) Luigi962 válasza EAndrew (#1842) üzenetére


Luigi962
őstag

Én is csak akksi cserét írtam nekik, de ment a többi is hozzá 88.500-ért! Biztos cserélték is, mert agyon van fóliázva mindenhol az S 21-em :C

(#1845) róland válasza ArN! (#1800) üzenetére


róland
veterán

Ilyenkor mennyire tudok örülni a Samsung kommunikációs stratégiájának (persze nem tudták volna azt írni, hogy 1-2 hónapon belül elérhető, hanem mindenféle mellébeszélés volt részükről.) Így vettem egy kevésbé tetsző fekete telefont. :(((

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1846) EAndrew válasza Luigi962 (#1844) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Na kíváncsi leszek, az enyém hogy fog kinézni, mert azon eddig is volt fólia mindenhol (kijelző, keret, hátlap).
Viszont kb 3perce meglepett egy SMS, miszerint érkezik m egy csomagom a TMX-től. Ez jó és érdekes, mert márc 17-28 között bevizsgálták, 28án ajánlottak, még akkor délután jeleztem, hogy az ajánlatot elfogadom és kértem jelezzenek vissza mikor jön a telefon (persze ilyen nem volt), erre ma jön a telefon. Kb 1,5 nap alatt kész lett (remélem ebbe a vízállóság ellenőrzés is belefért :) ) . Na de csak érjen ide a futár :DDD

@róland
Na ezzel én is így voltam, vagyok. Mindig zöld telefonom volt, most is azt akartam, de nem volt, akkor. Na de mindegy, ezt is szeretem, csak a kommunikáció tényleg "hézagos"

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#1847) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Sziasztok. Volt aki futárral küldte be a javítandó telefonját? Tegnap rögzítette a Samsung élő chaten keresztül a szervíz igényt. Lehet azt tudni, melyik futárcég viszi el és mennyi idő múlva jön érte? Kellett valami tartozékot vagy papírt a telefon dobozba tennetek?

(#1848) Luigi962 válasza EAndrew (#1846) üzenetére


Luigi962
őstag

Enyém így jött vissza

(#1849) mucsgyver70 válasza sputyi70 (#1847) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Regalaxy: Posta viszi. Chat-en jelentkeztem én is. Másnap hívtak, hogy mikor mehetnek érte. Csak a készüléket vitték el az általuk biztosított dobozban. Azonban e-mailt nem kaptam, mivel a telefonszámom és az e-mail címem nem lett megfelelően kitöltve részükről.

[ Szerkesztve ]

(#1850) sputyi70 válasza mucsgyver70 (#1849) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Oké. Akkor Posta jön. Én beleraktam egy dobozba, meg ráírtam a nevet, telószámot. Hátha nem keverik így el. Köszi a választ. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.