Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 15:41:43

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S23 és S23+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) ttt1


ttt1
őstag

Milyen töltőt érdemes venni? QC 3.0 jó? Samu 25 W töltőére sajnálom azt a 13 e Ft-ot mikor 6-7 e Ft-ért már lehet 33 w QC-s töltőt is venni.

(#5002) Atish19 válasza ttt1 (#5001) üzenetére


Atish19
őstag

Aqua 5600ft a 25W töltő kábellel. Vagy ha vársz kicsit Alzán 3350ft csak jelenleg nincs készleten ez viszont kábel nélkül érkezik.

(#5003) EngineerBoy válasza cirx (#4997) üzenetére


EngineerBoy
kezdő

Nekem is vannak kivételek megadva rutinba :)

[ Szerkesztve ]

(#5004) EngineerBoy válasza EngineerBoy (#5003) üzenetére


EngineerBoy
kezdő

Bár így belegondolva hülyeség amit megadtam a rutinba, kiveszem a repülőuzemmodot

(#5005) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

3in1 töltő "tornyot" keresnék , "premium" minőségben, itthon vásárlással.
Amire kellene , S23 (vastag spigen tokban van) , watch 6 classic, buds 2 pro
Ajanlásokat szívesen fogadok, fehér/ezüst szín előny
Gyári 3as padom van.
:R

[ Szerkesztve ]

(#5006) jkutya válasza ttt1 (#5001) üzenetére


jkutya
tag

Picike, olcsó, jó - és 30W:

https://www.alza.hu/vention-1-port-stylish-usb-c-gan-charger-30w-green-d7501131.htm

(#5007) cirx válasza EngineerBoy (#5004) üzenetére


cirx
senior tag

Örülök, hogy segíthettem. A telcsi segíti az életed, nem te az övét. 😉

S23 GREEN

(#5008) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok, szeretnék utánajárni melyik a vékonyabb tok a Spigen Thin fint vagy a Spigen Liquid air? (s23)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5009) TomPack válasza anonymus89 (#5008) üzenetére


TomPack
őstag

Ha a vékonyság a lényeg, akkor csakis Pitaka!

(#5010) anonymus89 válasza TomPack (#5009) üzenetére


anonymus89
addikt

Attól félek ha véletlenül mégis kicsúszik a zsebemből akkor gatya lesz neki.
Ezért szeretnék spigent

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5011) migabi24 válasza anonymus89 (#5010) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ettől nem kell félned, nálam rengetegszer esett pitakába, én thin fittről váltottam pitakára, a thin fitt rohadt vastag a pitakához képpest :D

[ Szerkesztve ]

(#5012) anonymus89 válasza migabi24 (#5011) üzenetére


anonymus89
addikt

Oksa akkor kezdhetem figyelni a piacot.
Fólia vagy üvegfólia van rajta?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5013) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

One UI 6 eléggé jó lesz.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#5014) qltsar válasza PedroPascal (#5013) üzenetére


qltsar
addikt

Remelem a GoodLock modulokat megcsinaljak, amig a veglegest kiadjak.

Bar, ha ilyen sebesseggel jon ki, ahogy a mostani secupatch-ek S23-ra, akkor valoszinuleg az A34 is elobb kapja meg a 6.0-t, szoval van idejuk :DDD.

(#5015) Addel válasza PedroPascal (#5013) üzenetére


Addel
senior tag

Mondjuk azt eddig nem értettem a gyorsmenüben mért takarja ki a fél képernyőt az óra, szerencsére ez megoldódik. :)

(#5016) TomPack válasza anonymus89 (#5010) üzenetére


TomPack
őstag

Tok nélkül valóban csúszósnak érződik a telefon, szinte séta közben is para kézben tartani, de a Pitakában pl. bicózás közben is előmerem venni a zsebemből, ha meg kell néznem rajta valamit.

+ a vékonysága mellett még a MagSafe miatt választottam, mert autós tartót/töltőt használok a kocsiban, és nagyon erősen tartja a telefont, sosem esett még le róla a kiváló budapesti utakon sem.

(Nillkin Super Fosted Pro Magnetic-et is próbáltam előtte, abban nagyon halovány volt a MagSafe mágnes, nem tartott szinte semmit)

[ Szerkesztve ]

(#5017) anonymus89 válasza TomPack (#5016) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszi a részletes kifejtést, igazából autós tartóm már van gravitációs az bőven jó nekem, tölteni meg úgy sem fogom az autóban.
Végigolvastam az összes találatot Pitaka-ra és arról nem igazán találtam bejegyzést, hogy a tok levétele után van-e látható eredmény a peremen.
Igyekszem minden telefonomra vigyázni szóval kicsit háklis vagyok a telefon kijelzőjére és peremére csak is ezért kérdezem.

más: akkor pitaka tokban tudom tölteni a Samsung wireless paddal?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5018) migabi24 válasza anonymus89 (#5012) üzenetére


migabi24
nagyúr

Üvegfólia igen, Spigen ez fitt a legjobb.

(#5019) anonymus89 válasza migabi24 (#5018) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszi! - tudom tölteni Samu wireless padon pitaka tokkal?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5020) TomPack válasza anonymus89 (#5017) üzenetére


TomPack
őstag

Arra gondolsz, hogy marad-e nyoma?
Nem jut be a tok közé por ami összekarcolhatná a keretet.
S22Ultrámra anno AliExpress-es Pitaka klón aramid tokot rendeltem, kétfélét is a 10-12 ezres kategóriában, de azok nem voltak ennyire finoman kidolgozva és bejutott rajtuk a por, és sajnos össze is karcolódott a telefon kerete. :U

[ Szerkesztve ]

(#5021) PedroPascal válasza anonymus89 (#5019) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Igen

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#5022) Luigi962 válasza TomPack (#5020) üzenetére


Luigi962
őstag

Nekem az S21-en is meg a mostani S23-on is Alis Pitaka klón van , az S21-ről másfélév után lett leszedve előszőr mikor eladtam és olyan volt a hátlap és a keret mintha most húztam volna le róla a fóliát. Anno 8 ezer volt az S21-re erre most majdnem 10.

(#5023) TomPack válasza Luigi962 (#5022) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem nem sikerült olyan jól illeszkedőt vennem Aliról. Sokan panaszkodtak az S22 Ultra topikban is az Alis aramid tokokra. Ha egy picike rés van, ott már bejut a por, és akkor az karcolni fog, mivel kemény a tok.
Lehet az is közrejátszott ebben, hogy az S22 Ultra fényezése érzékenyebb volt erre.
A gyári Pitaka két méterről nézve is vékonyabb, jobban illeszkedő. Pl a négy sarkából hiányoznak a bevágások, (mégis fel és le lehet tenni nélküle) így sokkal erősebben fogja a telót, és nehezebben jut be por.

[ Szerkesztve ]

(#5024) Luigi962 válasza TomPack (#5023) üzenetére


Luigi962
őstag

Most látom csak, hogy van már magyar Pitaka shop!

(#5025) PedroPascal válasza Luigi962 (#5024) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Régóta van de drága mint ahogyan más magyar oldalon is. A magyar pitaka oldal amúgy nem hivatalos. Német pitaka van ami hivatalos EU oldal de euróban van az ár és valamivel több is mint a hivatalos ipitaka.com. Érdemes innen rendelni néha vannak akciók is és neten lehet találni 10% kupont is. 30$ felett ingyenes a szállítás kb 10 nap mire ide ér Kínából.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#5026) Luigi962 válasza PedroPascal (#5025) üzenetére


Luigi962
őstag

Az ipitakán látom dobja fel a 10%-os kupont rögtön így 63 USD-re ki is jön a tok/Rhapsody/.

[ Szerkesztve ]

(#5027) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Sziasztok, kerhetnek egy hivatalos megbizhato Pitaka webshop elerhetoseget ahonnan megtudom rendelni Budapestre jo aron? Esetleg ha van hozza kupon elerhetoseg azt is nagyon megkoszonnem. :R

(#5028) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

Sziasztok

Úgy néz ki benevezek egy S23 plusra.
Azt már tudom, hogy a dobozon kívül semmi nincs.
Ezért a kérdésem: van egy Mi 10t pro töltőm, azzal gondolom tudom tölteni, de kérdés, ha kiakarom használni a maxot, milyet keressek?
Másik az örök kérdés: tok és fólia milyet nézzek?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5029) TomPack válasza Tiédetis (#5028) üzenetére


TomPack
őstag

Usb-C kábel lesz a dobozban. Mind a két vége C -lesz! Szóval ha a Mi10 töltőkockája A-s, akkor a régi kábelt is tartsd meg.
Tokból Piataka! :DDD
Fóliából én a gyárit szeretem.

(#5030) qltsar válasza TomPack (#5029) üzenetére


qltsar
addikt

Ezért lenne jó egy összefoglaló, mert nem mennének a félreinformálások.

Tokban lévő kábel lehet, hogy sima S23 tulajoknak tökéletes, de S23+-t nem tudod vele SFC 2.0-val gyorstölteni: #4967

#5028 @Tiédetis:

10T Pro 33W, S23+ 45W, már itt elhasal a történet, ha gyorstölteni szeretnéd. Mivel elég egyedi a Samsung gyorstöltése (9V 5A) S23+ és Ultra esetében, ezért olyan töltő kell, ami ezt tudja, ha ki akarod használni. Az Mi 10T Pro töltője sem wattban sem amperben nem tudja ezt. Valószínűleg SFC 1.0 sem menne a töltőddel, mert ahhoz meg 9V 2.77A kell, és ezt a szabványt sem tudja, de valószínűleg a sima gyorstöltés (15W?) működne.

Töltő + kábel: #4004

Fólia: #3882

Én ezt a tokot használom: #3580

[ Szerkesztve ]

(#5031) migabi24 válasza TomPack (#5029) üzenetére


migabi24
nagyúr

"Fóliából én a gyárit szeretem"
Én 1 hét után ledobtam, a spigen ez fitt na az király :D jobb mint a csupasz kijelző.

(#5032) Tiédetis válasza TomPack (#5029) üzenetére


Tiédetis
senior tag

óóóó tok +20k? :Y

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5033) Tiédetis válasza qltsar (#5030) üzenetére


Tiédetis
senior tag

9V/3A
Akkor ez félmegoldás
:R

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5034) qltsar válasza Tiédetis (#5033) üzenetére


qltsar
addikt

Nem, mert nem tudja pontosan [27W ≠ 25W], nagyon szemét módon érzékeny, ha minden más érték is stimmelne.

Annyi szerencséd lehet, hogyha a 10T Pro töltőjén nincs feltüntetve, de mégis tudja ezt a szabványt. Az általam linkelt töltő pl. ilyen, Redditről tudtam meg, hogy viszi a 9V 5A-t, ezért vettem meg.

Tokot, fóliát Speedshopban, töltőt és kábelt Aqua-ban.

[ Szerkesztve ]

(#5035) Tiédetis válasza qltsar (#5034) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Az összes kimenetnél a max 3A, ennyi van feltüntetve

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5036) Jannn


Jannn
senior tag

Sziasztok.
Ez a Pitaka tok miért olyan nagy szám?
Azt írja, hogy a karctól védi meg a telefont. De mi van a leejtéssel? Nincs 1 mm vastag, túl sokat nem nézek ki belőle, hogy bármit is felfogna (főleg h kemény is)

(#5037) migabi24 válasza Jannn (#5036) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csupán annyira jó, hogy én soha többet nem veszek mást a telefonjaimra csak pitakát, ha 50 ezer lesz akkor is megveszem :K

(#5038) nVIPER válasza migabi24 (#5037) üzenetére


nVIPER
senior tag

A nyomógombok körül nem védi a vázat, ahogy látom. Így is elég védelmet ad?

(#5039) Jannn válasza migabi24 (#5037) üzenetére


Jannn
senior tag

És esett már a földre? Nem az ára érdekel, hanem hogy esésnél vajon véd-e? :R

(#5040) *RLaci* válasza nVIPER (#5038) üzenetére


*RLaci*
addikt

Meg alul sem, nekem ez a bajom vele. Ezért nem vettem még sosem, pedig jól néz ki.

(#5041) migabi24 válasza Jannn (#5039) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az előző telón 4 évig használtam, az vagy 4x esett méter magasból, volt hogy bicajozás közbe kifordult a zsebemből az volt másfél méter is, pattogott az aszfalton de semmi baja nem lett, konkrétan olyan vékony mintha semmi nem lenne a telefonon, a tapintása olyan finom bársonyos, tapad a kezedbe nagyon stabil fogást biztosít, hatalmas élményt ad a használata :R

(#5042) Chamoro válasza Jannn (#5036) üzenetére


Chamoro
tag

Azt kell mondjam a tökéleteshez nagyon közel áll ez a tok. Egyszer esett már le hidegburkolóra kb. 1 méterről, én azt gondoltam, hogy kielzőcsere de nem! Szépen védte. A por sem jut be, nem karcolódott a telefon.

(#5043) petya2012


petya2012
őstag

Sziasztok

Akinek telekomos s23+ van valakinek jött már augusztusi frissítés?

(#5044) MrBazsi válasza Jannn (#5036) üzenetére


MrBazsi
senior tag

kb mert a Ferrari is Ferrari, és ha egyszer azt teszel a telódra, utána nem akarsz mást rárakni kategória. Akinek van az tudja.
Augusztusi frissítéssel mi van amúgy srácok, csak nekem késik?

(#5045) AtHoS válasza MrBazsi (#5044) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem csak neked, Ultrások is panaszkodnak páran

read-only mode on the forum

(#5046) Thom! válasza petya2012 (#5043) üzenetére


Thom!
veterán

A héten jön az EU szoftver. :W

(#5047) cirx válasza migabi24 (#5037) üzenetére


cirx
senior tag

Kinek mi. Én meg az UAG Pathfinder alá nem adom soha. Nem irodai munkát végzek, ezért szoba sem jöhet a pitaka!

S23 GREEN

(#5048) MrBazsi válasza cirx (#5047) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Így van kinek mi. én pl építőiprban dolgozom, de ilyen bumszli tokot sose vennék!
Pitaka forever!

(#5049) Addel válasza MrBazsi (#5048) üzenetére


Addel
senior tag

Én is iparban dolgozok, nekem is van ilyen bumper tokom, beletettem a telót és azzal a lendülettel ki is vettem belőle, nem azért vettem kis méretű telefont, hogy egy kurva nagy tokba tegyem. ;)

(#5050) migabi24 válasza cirx (#5047) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nyugi én se irodába dolgozok :D és el nem tudnák viselni egy ekkora tokot :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.