Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 15:41:43

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S23 és S23+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) nVIPER válasza Petyyyyy (#200) üzenetére


nVIPER
senior tag

Igen. Legalább ez már tudja, hogy merre nézek. A réginél háttal mentem előre a térképen. :D

(#202) samu74 válasza nVIPER (#194) üzenetére


samu74
addikt

Na ez jó hír,feleségem röhögve tudott telefonálni meg netezni a Huawei telojával ott ahol az enyém feladta(exynos).

-----------

(#203) Kronk válasza Teal'C (#176) üzenetére


Kronk
őstag

Szia, hol kaptál gyári fóliát? :R

http://totesz.myminicity.com/

(#204) Szuperhorcso válasza nVIPER (#194) üzenetére


Szuperhorcso
csendes tag

Szia,
Ezt a beállítást hol találom?
"Mobilhálózat, ha lehetséges"
Köszönöm!

(#205) Curtain válasza #21221888 (#143) üzenetére


Curtain
senior tag

Használsz ilyen mobilt? Vagy bármilyen samsungot? Miért nem vmelyik ájfón topikban ájuldozol? Nem kell válaszolni csak egy észrevétel volt.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#206) Szuperhorcso válasza Szuperhorcso (#204) üzenetére


Szuperhorcso
csendes tag

Tárgytalan, megtaláltam, a tárcsázó beállítása alatt volt.

(#207) nVIPER válasza Szuperhorcso (#206) üzenetére


nVIPER
senior tag

Szia. Bocsi, most estem be az ajtón. Szuper, ha megvan. Szerintem használd úgy ahogy alapértelmezetten van, tehát mobilhál. ha lehetséges.

Ma fizettem először NFC-vel, gyógyszertárban, a plexin alig fért át a teló szókás szerint, mondom a csajnak, hogy nem biztos, hogy így fog menni, mert túl messze lesz a teló... No problem, volt a terminálig még vagy 4-5centi, simán vette az adást :D, nem úgy mint az S21.

[ Szerkesztve ]

(#208) m1lan válasza -Maci- (#158) üzenetére


m1lan
őstag

A két SES hálózat és a Samsung.com egymástól teljesen függetlenek. Nem biztos, hogy ugyanaz a promóció indul el ugyanakkor mindkét helyen, a SES-ekben pedig nem lehet kuponozni.

Egyébként a tárhelyduplázás és a diák 10% összevonható a boltokban, annál lényegesen jobb ajánlat aligha lesz mostanában. S23 Ultra 12/512GB pl. 548.991 Ft-ra jön ki így.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#209) mhydas99 válasza syIex (#164) üzenetére


mhydas99
tag

En a Samsung S21-em használom ezzel:

[link]

Nagyon megbizhato es a mellekelt toltojevel 15 wattal tolt vezetek nelkul es valamivel 25 watt alatt vezetekesen. Kb 18-22 watt lehet. Szerintem ez a legsokoldalubb ennyiert es Belkin. Ne tevesszen meg h Iphonehoz ajanljak, Samsunghoz is jo ahogy irtam en is ezt hasznalom. Ha gondolod probald ki. Ejjeliszekrenyen vagy home officebol gep mellett baromi praktikus. Samsung hivatalos 25 wattos toltom is van. Ha a Belkin vezetekevel es toltojevel toltom a bolcso nelkul akkor kb. 20 perccel tart tovabb a full toltesem azaz 70 vs 90 perc. De a legtobbszor az allvanyra rakom csak.

(#210) doooo válasza Curtain (#205) üzenetére


doooo
veterán

Minden létező topicban nyomatja ezeket a dumákat az elmúlt pár hétben.
És az esetek 95%-ában garantáltan el van tévedve az adott dolgokkal kapcsolatban.

(#211) Endr00


Endr00
aktív tag

Sziasztok.
Sima s23. Power gomb nálam nem annyira klikkelős, mint a fel/le gombok, hanem olyan, mint ha be lenne ragadva. Működik maga a gomb, csak nem jó érzés megnyomni. Másnál is van ilyen vagy csak az enyém?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#212) hemaka válasza Juhaszatti (#108) üzenetére


hemaka
nagyúr

Na az akkor már egész jó, régen emlékszem voltak emiatt problémák ezekkel.

(#213) nVIPER válasza Endr00 (#211) üzenetére


nVIPER
senior tag

Minden gomb egyforma nyomásponttal rendelkezik, cseréltesd ki a készüléket ha 3 napon belül vagy, vagy állj el a vételtől.

[ Szerkesztve ]

(#214) Theodorci válasza Ronan968 (#197) üzenetére


Theodorci
junior tag

Én most tettem rá a 2dbos spigen Ezfit-et, van benne felhelyezést segítő keret. Állam leesett, hogy ilyen keret létezik, olyan pöpecül sikerült felrakni, mintha a gyárban tették volna rá. Többen is ajánlották ezt a típust, ezért lett ez. :R

(#215) S@c@


S@c@
őstag

Egeszen jol sikerult darab lett. :R

(#216) undercover


undercover
senior tag

A teszt alapján jól sikerült darab lett :)

Én vettem Spigen neoflex fóliát. De zavarban vagyok a felhelyezéssel... Itt folyadék van hozzá meg ilyesmi :F

Nem tudom profik hol raknak fel egyáltalán ilyet telefonra. Vagy egyedül próbáljam meg...

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#217) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Kezdodik a Samunal ujbol a tesztelgetes, tul sok penzt beleoltek, nem akarjak elengedni. Remelhetoleg nem akarjak visszarakni az S24-be
[link]

(#218) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Na ez egy erdekes akksi teszt, S23 plus es ultra is van benne. Velemenyek?
[link]

(#219) skul0


skul0
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

A Samsung gyári szilikon és bőr tokjaival kapcsolatban van valakinek személyes tapasztalata?
S23 tokokról érthető okok miatt még nincs értékelés, de az S22 ugyan ezen tokjainak elég gyér az értékelése, feltöltött képek alapján teljesen jogosan, ami elbizonytalanít, hogy megéri-e kiadni rá ennyit.

A válaszokat előre is köszönöm.

(#220) brainticket válasza skul0 (#219) üzenetére


brainticket
aktív tag

Nekem az S22+-on gyári bőr tokom volt, de nem volt túl strapabíró, a sarkoknál több helyen lejött a vékony bőr ami a műanyagra van ragasztva, aztán lecseréltem másra.
Azt se szerettem hogy nem tudtam fertőtleníteni (még a covid időkben) úgy mint egy műanyag tokot, mert a bőr nem bírja az alkoholt.

[ Szerkesztve ]

(#221) ggbuffon1897 válasza autotaxmo (#218) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Nyílvan az early birdöknek meg kell magyarazni meg bizonyitani kell maguk felé vmivel h megéri az előző szériáról váltani , hisz mindenki mobilon renderel, videót szerkeszt meg istentudja..pláne +100ezrekért..pedig ők csak addiktok, akiknek kényszervásárlás az ami új, csak maguknak sem ismerik be. Nincs ezzel sem semmi gond, csak maradjunk a realitasok talaján a tulhájpolt hülyeségre felülés helyett..

Aztán persze ahogyan szokott, szembejön a valóság. :)

Tény és való, vmennyit javult az előző szériahoz képest, de egy performance update-re fogni a vastag cerkát amivel a samsung írt, hát felettébb kínos..

[ Szerkesztve ]

(#222) David3 válasza skul0 (#219) üzenetére


David3
őstag

Én Ringke-től rendeltem ezt a "füstös" kivitelt, kiváncsi leszek rá. Már megjött egyébként, itt van az asztalomon, várja, hogy belekerüljön a telefon. Első tapintásra jónak tűnik, abszolút nem látszik rajta, hogy az olcsóbbik fajta tokok közül való. Ha érdekel, később írok róla tapasztalatot, hogy milyen (már ha egyáltalán egy tokról sok mindent lehet írni).

(#223) brainticket válasza David3 (#222) üzenetére


brainticket
aktív tag

ez van most nekem is az S23 Ultrán, meg vagyok vele elégedve, jó a fogása, jól néz ki

(#224) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Na, akkor most már biztosan írhatom, nekem is érkezik az s23 256, hétfőn talán átveszem.
Tokból Spigen Liquid Air Matt, üvegből Spigen Glas.tr ezfit lett megrendelve, ezzel kezdetben kellően lesz védve a telefon.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#225) David3 válasza Sza_Sa (#224) üzenetére


David3
őstag

Huh, a fóliával nem akarlak elkeseríteni, pont most olvastam egy elég negativ kritikát erről egy német S23+ fórumon:

Ich hatte mir auch das Spigen tR EZ Fit bestellt und eben montiert, was auch super gelungen war.Allerdings funktioniert der Fingerabdrucksensor bei mir überhaupt nicht mehr. Finger sind sauber, frisch gewaschen und trocken.
Ich habe die Empfindlichkeit auf hoch gestellt, alle Fingerabdrücke gelöscht und mit dem Glas versucht, neu anzulegen. Allein dafür brauchte ich ungelogen 50 mal Finger auflegen bis ich die 100% erreicht hatte. Anschließend verhält es sich genauso. Ich muss mindestens 5-10 mal drücken, bis er irgendwan mal funktioniert, oder es funzt auch gar nicht.Also völlig unakzeptabel. Direkt wieder abgemacht und an A* zurückgeschickt. Wie kann das sein, dass es bei euch so gut funktioniert?

Röviden és tömören: hiába vette fel többször az ujjlenyomatot és állította az érzékenységet magasra, egyszerűen nem akart működni az ujjlenyomat-olvasó tiszta és száraz ujjal. Ő például visszaküldést választotta (Amazon esetében szerencsére könnyen működik a visszaküldés).

Az esetet egy videó bizonyítja, 6:40-től: [link]

[ Szerkesztve ]

(#226) =WiNTeR= válasza David3 (#225) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Nekem szintén Spigen "Glas.tR SLIM EZ Fit" Samsung Galaxy S23 Tempered van, hibátlanul működik, azonnal megy az ujjlenyomatolvasó tisztán és száraz ujjakkal is

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#227) Ronan968 válasza Theodorci (#214) üzenetére


Ronan968
tag

Köszi a választ, utána nézek

(#228) Zaji válasza skul0 (#219) üzenetére


Zaji
őstag

Szia,

Én egy barna bőrt használtam S20+-on 2 éveig. Csak jót tudok róla mondani. Több alkalommal esett le, de a mobil nem sérült meg.

(#229) Sza_Sa válasza David3 (#225) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Juj, de jó, ha nem működik :O
Mindegy, már megrendeltem, nem egy havi fizu az ára. Pont akkor vettem amikor volt 20%
Az a bajom, hogy utálom a fóliákat, de akkor csak az lehet.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#230) David3 válasza Sza_Sa (#229) üzenetére


David3
őstag

Fölötted a fórumtárs írta, hogy nála hibátlanul működik. Ez eddig 50%-os arány, simán van rá esély, hogy nálad is jó lesz. :DDD Viccet félretéve, elképzelhető, hogy felhasználói hibák (rosszul rakták fel pl.), esetleg hibás darabok okozták azokat az eseteket, amiket linkeltem.

(#231) Sza_Sa válasza David3 (#230) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Olvastam, pont az 50% jutott nekem az eszembe :DDD

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#232) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Azoktól kérdezem, akik érzékenyek a PWM-re - itt is éreznek szemfáradságot, esetlegesen fejfájást?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#233) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Valakinek van otlete arra, hogy miken lehet megnezni azt hogy keszenleti allapotban milyen appok szivhatjak az akksit? Nem a gyari beallitasoknal levo akku es eszkozkarbantartora gondolok mert ott nem jelzi hogy mi zabalja az akksit amikor tetlen a telefon. Gsam battery monitort is probaltam, de az sem adott valaszt ra

[ Szerkesztve ]

(#234) DjBlero válasza autotaxmo (#233) üzenetére


DjBlero
őstag

Accubattery Pro az mutatja

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#235) David3 válasza autotaxmo (#233) üzenetére


David3
őstag

S23-at vettél mégiscsak? Csak mert az S22 fórumban is ugyanezt a kérdést feltetted. No offense.

(#236) Peathee válasza autotaxmo (#233) üzenetére


Peathee
aktív tag

A készenléti állapot az elég tág fogalom. Csak azért mondom, mert a térerő keresés, a felvillanó értesítések, Always on display mind mind számít.

(#237) autotaxmo válasza David3 (#235) üzenetére


autotaxmo
őstag

S22-m van, csak itt jobban porog a topik, az picit kezd lehalni, meg hat ugyanaz a ket telefon :)

(#238) autotaxmo válasza Peathee (#236) üzenetére


autotaxmo
őstag

Wifin, repulomodban, minden off, orankent kb. 0.5-1% kozotti akksi zabalas van

(#239) autotaxmo válasza David3 (#235) üzenetére


autotaxmo
őstag

Majd akkor lesz S23 ha sikerul 300 alatt elhozni, addig kivaras van, nem vagyok hajlando 100 ezer pluszt kiadni upgrade cimen. Nekem az mar tures hataron tul van hogy lenyeljem ezt az arkulonbozetet. Mondjuk a kozel 100 ezer is sok pluszban csak az optimalizalas es snapi miatt, de ammyiert tennek egy probat. Addig marad a kivaras hogy akciozzanak. Jelenleg 170 ezret kene kb rafizetni hogy valtsak S22-rol. S22 realisan 180-190 ezerert lehet eladni es most az S23 368-ert van legjobb aron Samuban, volt egy par nap talan amikor 332-re lehetett akciozni de az is boven 140-150-es rafizetes lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#240) David3 válasza autotaxmo (#239) üzenetére


David3
őstag

Most nagyon gonosz leszek, de én is át fogok menni majd a Ford Focus mk2-es csoportból az mk3-asba, mert az jobban pörög. :DDD

Ha valakit érdekel Amazon-os Ringke kuponom meghatározott modellekhez, az jelezze (Galaxy Tab S, Buds, Galaxy Watch, és Apple termékekre). Most néztem, hogy a tokhoz küldtek egy csomó kupont. :B

(#241) akossods válasza Sza_Sa (#229) üzenetére


akossods
újonc

Nálam tegnap óta van fent védő üveg az s23-on, az ujjlenyomat olvasó ugyanúgy működik, mint amikor nem volt rajta az üveg.

(#242) Peathee válasza autotaxmo (#239) üzenetére


Peathee
aktív tag

Én is így vagyok vele. Jelenleg S22+ van várok még kb április májusig és kuponozással akciósan váltok majd S23+ra. Főleg a Snapdragon miatt.

(#243) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Amit hiányolok a tesztekből főleg s23 nál az amikor kültéren nappal használod adaptív fényerőn a készüléket mobilnetem természetesen.
Na akkor gondolom feleződik az akksi idő szóval az lenne egy igazán jó teszt. Mert a legtöbb teszt az általában stabil fényerőn szokott lenni szoba világosságban hiába van adaptív fényerő akkor is szerintem körülbelül a legideálisabb 50% on megy a fényerő de amint kimész a szabadba máris szerintem 80% körül megy a fényerő Ami viszont már zabálja az aksit

[ Szerkesztve ]

(#244) janeszgol


janeszgol
félisten

Most remekelt a Samsung.

(#245) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Gsmarena mi szerint adja ezeket a pontokat?? Az egyik legnevesebb portal ami az ilyen teszteket illeti, de olyan mintha naluk tobbet erne a netto telefonalgatas (jo, tudom, a telefon erre valo volt anno :) ) de mikozben az iphone kegyetlenul veri webes szorfolgetesben es video lejatszasban a csucs androidokat, megis kevesebb pontot kap mint a samu csak azert mert tobbet tudsz csacsogni egy samun?! Wtf. Manapasag az emberek szinte nem is telefonalgatasra hasznaljak a telefont hanem netezesre, chatre, ugyeket intezni, bankolni stb. Megvaltozott a vilag. Valaki ezt erti? Magyarul a sima S23 romma veri az Iphone 14 prot, most akkor mi van?

(#246) grabber válasza autotaxmo (#245) üzenetére


grabber
addikt

Lehet jobb az antennája és a mindennapokban akkor kevesebbet fogyaszt a mobilkommunikáció. Ami lehet alár mobilnet is emiatt fontos.
Mobiltelefon. Ha nem fontos a mobil rész vegyen tabletet.

(#247) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Érdekes, hogy az s22 tulajok többen panaszkodnak az akadásokra. Nekem ultrám van de nem vettem észre rajta, hogy akadozna.

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#248) harry3 válasza autotaxmo (#245) üzenetére


harry3
őstag

Ha naponta 1 órát telefonálsz, 1 órát netezel, 1 óra videót nézel, akkor 101 óránként kell tölteni egy telefont, így jön ki a pont. Egyébként az oldalukon részletesen le is írják. Nincs semmi WTF abban, hogy vegyes felhasználással végzik a teszteket, telefonról beszélünk, igenis fontos azt is tesztelni. Nem mellesleg ha úton vagyok, és chatelek, akkor is az antennát használja és mindjárt nem mindegy mennyit harap bele az aksiba...

[ Szerkesztve ]

(#249) Lami66 válasza autotaxmo (#245) üzenetére


Lami66
őstag

Szerinted ki a fenét érdekel egy androidos csúcstelefon topikjában, hogy mit tud az ájfón? Mármint az ájfón tulajokon kívül...

(#250) janeszgol válasza ggbuffon1897 (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Biztos valaszolt mas is, meg nem tartok ott. Te figyeled is a vilagot? Pont arrol szolnak a cikkek, hogy egyre jobban kitoljak a mobilcseret az emberek. 10 eve meg konnyu volt ujdonsagot csinalni, mindenki evente valtott, de ma mar nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.