Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Prés válasza subaruwrc (#1148) üzenetére


Prés
tag

Bazz tényleg, bent a kis céges moncsin, full cpunak láttam :(( Thx :R

(#1152) Killer01 válasza VinoRosso (#1149) üzenetére


Killer01
őstag

Én csak a vérszopók kiírtásáért kaptam 1-et, többet nem is láttam a játékban. :((

(#1153) subaruwrc válasza Prés (#1151) üzenetére


subaruwrc
félisten

nincs mit ;)

(#1154) Killer01 válasza Prés (#1151) üzenetére


Killer01
őstag

:))
Subaruwrcnak igaza van, GPU hőmérséklet. Egyébként rivatunerrel lehet kipakolni.

(#1155) VinoRosso válasza Killer01 (#1152) üzenetére


VinoRosso
veterán

én ott találtam egyet ahol elektromos anonáliák vannak egy alagútban a vasútnál a hadiraktárakban. Na annak a tetjére kell felmenni ahol vége van a fűnek, körül kell nézni, mert elbújik. Meg kaptam 2őt vagy 3at a küldetésekért. De abből max 3 is elég, ha sp99mel nyomod. Ha ez nem elég ott amúgy is megpörköl a sugár.

(#1156) vagamo


vagamo
őstag

Az új pach innen is letölthető :
http://rapidshare.com/files/51176730/stk-ww-10004.exe
[link]
Csak, hogy könnyebb legyen :B ;)

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1157) vagamo


vagamo
őstag

VIGYÁZAT!!!
Nálam az ú pachel el sem indul, se új játékot nem tudok kezdeni se a mentéseket betölteni!!! :O :O :O :O
HIBA KÓD: [link]

Másnak OK? Magyarítva van a játék! EREDETI (dobozos) !!!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1158) Ndruu válasza vagamo (#1157) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

talán nem a rapidshare-ről kellett volna letölteni, hanem a hivatalos oldalról...

lehet hogy rossz verziót tettél fel... WorldWide helyett például US-t

Harrrr!!!!

(#1159) vagamo válasza Ndruu (#1158) üzenetére


vagamo
őstag

Én töltöttem fel a rapidra, hivatalos oldalról szedtem le (HardwareOC link), eddig mindig a ww-t kellet feltöltenem , más nem is ment fel!!!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1160) Kimmuriel válasza vagamo (#1159) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Amit én adtam először linket, azzal tökéletesen megy, nekem is eredeti és semmi bajom vele! Na mégegyszer akkor: [link]
Ez a link volt megadva a hivatalos oldalon is, nem tudom te mit szedtél... :U

(#1161) vagamo válasza Kimmuriel (#1160) üzenetére


vagamo
őstag

CSak azt későn vette észre, ez is hivatalosnak tűnt :
http://www.hardwareoc.hu/index.php?p=news&cid=7&y=14090
[link]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1162) arpi6k


arpi6k
addikt

Érdekes.. Nálam hibátlanul megy. :F

Intel & ATI

(#1163) Killer01 válasza VinoRosso (#1155) üzenetére


Killer01
őstag

Köszi szépen :) , meglesem. Bár amekkora szerencsém van, ezt se találom meg. Sötétvölgy bejáratánál sem találom a +5 bulletproof artifaktot, pedig visszamentem és kerestem félórát :O
Nincs valakinek egy screenshootja róla?

(#1164) vagamo


vagamo
őstag

Letöröltem mindent, aztán vissza a PACH-okat szépen egymás után, a végén Magyarítást és minden megy simán, a mentett állások is!
HUHHH :C :)) !!!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1165) Xelo


Xelo
addikt

nahh elkezdtem STALKERozni :) még az elején járok, amikor először megyek a föld alá, Strelok ''búvóhelyére''. amúgy nállam is megy tökéletesen legújabb patch-el.
felment játék -> 1.001 patch install -> 1.003 patch -> 1.004 install -> magyarítás és minden oké

(#1166) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

A patch 10-15%-os ebességnövekedés-ígérete parasztvakítás. Kétmagos procim van (C2D 2160@3150 MHz), de semmivel sem megy gyorsabban a játék, sőt... A legutolsó centiig ugyanarra a helyre álltam be, jó sok tereptárgy közé, gondosan ugyanoda néztem, ahová az 1.0003-as patch-csel, a Dinamikus árnyékokat kikapcsoltam mindkét esetben (7600GT-m van, szerintem érthető). A felbontás 1024*768/4AA, 16AF volt. Eredmények 1,0003: 63, 1.0004: 61 FPS (Frapsal mérve.)

Azért ha valakinek gyorsulás állt volna be, az hasonlóan dokumentálva jelezze kérem.

Én bedőltem a marketingdumának...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#1167) arpi6k válasza muxi-muxi (#1166) üzenetére


arpi6k
addikt

''Dinamikus árnyékokat kikapcsoltam''

Honnan veszed hogy pont erre a beállítási módra optimalizáltak volna? Ennél azért alaposabb tesztek kellenének hogy ítélkezz a patch felett... (Kikapcsolt árnyékokra miért optimalizáltak volna bármit is? Úgy jól megy a játék szinte mindennel...)

Intel & ATI

(#1168) VinoRosso


VinoRosso
veterán

a pék tudja most a 1,3assal játszom, ezzel nem fogyott még ki, igaz nem is használtam még olyan sokat, de jobbnak tűnik vele, kevesebbszer áll meg tölteni mint szokott.

(#1169) Apophis


Apophis
őstag

Nekem továbbra is csak static lights-al fut megfelelő sebességgel, de így legalább működik az élsimítás.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1170) Xelo


Xelo
addikt

sziasztok! a mentéseimet át tudom vinni egyik gépről másikra? ha igen mi a teendő?

(#1171) szucsinka


szucsinka
őstag

sziasztok
melyik mod -al lehet több cuccot vinni?

(#1172) muxi-muxi válasza arpi6k (#1167) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Kufi fiam, ne oktass. Kizártnak tartom, hogy csak az árnyékokat írták volna át. Álllítólag a séderekhez nyúltak hozzá,meg a fizikát tették át a másik magra. Nekem ennyi épp elég volt, hogy lássam az eredményt. A NAGY SEMMIT. Séder-sóder, kilenc mag, optimalizáció: piha. De ha megveszem a 8800-amat, akkor a kedvedért felrakom előbb 1.0003, majd 1,0004-es peccsel oszt nézek neked sedókat, meg dájnemik lájtningot is, és gondosan publikálok (több helyszín, több felbontás élsimítást max grafikán meg ugye nem köll néznem, mer az ugyi nincsen.

Inkább készülj lélekben a hétvégi LANra, mert úgyis elmarad :)

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#1173) arpi6k válasza muxi-muxi (#1172) üzenetére


arpi6k
addikt

Nyugi, ez most nem marad el... :)

Intel & ATI

(#1174) vagamo válasza Xelo (#1170) üzenetére


vagamo
őstag

??? :F

C:\Documents and Settings\All Users\Dokumentumok\STALKER-SHOC\savedgames


Átmásolod!

Erre gondoltál :F

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1175) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

(#1176) Thrawn válasza Kimmuriel (#1175) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát ez kéééész!! :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1177) Xelo válasza vagamo (#1174) üzenetére


Xelo
addikt

már rég megcsináltam. úgy rémlett mintha STALKERrel lett volna valami ilyen mentéses probléma. pl ha átmásolod egyik gépről másikra akkor nem megy. de valami más volt :D

(#1178) Apophis


Apophis
őstag

Valaki le tudja fordítani a Monolith szövegét, vagy linkelni oldalt, ahol megvan angolul?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1179) subaruwrc válasza Kimmuriel (#1175) üzenetére


subaruwrc
félisten

ez nagyon beteg :D

(#1180) subaruwrc


subaruwrc
félisten

bár ez is az [link]
mod: ami ebben a videóban szerepel fegyver [link]
a távcsöves cucc az mi? és hol lehet megtalálni, megkapni?





[Szerkesztve]

(#1181) Apophis válasza subaruwrc (#1180) üzenetére


Apophis
őstag

Az FT 200M-re gondolsz? A játék legvégén lehet felszedni, ha a true ending felé haladsz, a legerősebb rohamfegyver beépített gránátvetővel, sajnos, mire odaérsz, már felesleges, ráadásul a GP 37 sokkal pontosabb.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1182) subaruwrc válasza Apophis (#1181) üzenetére


subaruwrc
félisten

akkor arra.
értem. akkor marad a gp37.
köszi :)

(#1183) VinoRosso válasza Apophis (#1181) üzenetére


VinoRosso
veterán

annál meg a gauss pontosabb, és az is van a vége fele elég. FT200M közelharcra meg sokkal jobb serintem, mint a gp37.

(#1184) VinoRosso válasza Apophis (#1178) üzenetére


VinoRosso
veterán

kb anniy lehet szerintem hogy gyere ide teljesítem egy kívánságodat.

(#1185) Apophis válasza VinoRosso (#1183) üzenetére


Apophis
őstag

Sajnos a gauss is a 200M kategória, mire megvan, már fölösleges. Közelharcra tényleg brutális, exoskeletonos ürgék hullanak tőle, mint a legyek, távolra meg ott a gauss, ezek + a fejlesztett exoskeleton igazi terminator feeling arra az utolsó 5 percre. Ezt kicsit sajnálom is a játékban, amint megvan a GP37, nincs értelme mással menni, esetleg egy könnyű sniper, pisztolynak már az elején sincs haszna.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1186) subaruwrc


subaruwrc
félisten

beszéltema dokival (aki streloknak hív.....) és megvannak a dekóder koordinátái úgyh true endingem lesz végre. elcsórtam a buldogot a freedom bázisról a dutysoknak. mostmár nem megyek a bár felé úgyh írthatom őket :DDD :DDD

(#1187) konas


konas
senior tag

Hi Stalker Tudni mar hol talalni sugarzas vedo ruhat v.maszkot
Vagy ezek nelkul is lehet vegigvinni a jatekot.Thx.

(#1188) subaruwrc válasza konas (#1187) üzenetére


subaruwrc
félisten

Hi.
pl az első faluban is van egy stalker suit egy ház tetején.csak sugárzás védő ruhában lehet végigtolni mert a szarkofágnál pillanatok alatt megsülsz.

(#1189) Killer01 válasza Apophis (#1185) üzenetére


Killer01
őstag

Jó az a 200M, éppen most gyűjtögetek hozzá 203-as gránátokat. Már van 18 :D Azért ha nem a fals végeket választod, többet rohangálsz a 200M-el mint 5 perc.
Az viszont tényleg rontja a feelinget, hogy a gyorstüzelő kala után a GP 37-el érdemes csak rohangálni. A bulldog még király lenne a gránátvetője miatt, de a távcsőnek több haszna van. Mondjuk az agyperzselőhöz vintar-al vonultam, élveztem is nagyon :DDD

(#1190) szucsinka


szucsinka
őstag

a trs301 hangtompitoval távcsövel se utolso én majnem evvel toltam végig :Y

(#1191) subaruwrc


subaruwrc
félisten

háát gyerekek ez marha jó volt :DD :DD menetelek az antenna felé éppen. trs301 távcsöves gránátvetős ahogy azt kell gp37 és thunder barátaim társaságában.nomeg pár gránátocska :D első pár manust és zombit gpvel küldöm. utána váltok trs-re az vmiért jobban fogja őket.első checkpoint. gránátvetővel fogadnak. :((( :((( nem akarnak játszani :O sebaj. válaszolok nekik :DD beleszédültek a röhögésbe. miután minannyian fetrengenek a nevetéstől egyiknél találok egy válról indíthatót egy munícióval. namondom poénkodjunk.francba túl nehéz vagyok. eldobom a gp-t és a thundert. megyek előre. bazi távcsövessel fogadnak egy platóról. becéloz és ami a csövön kifér :DD csávóba még a szar is meghült szerintem amikor ment felé az akna. nagy robbanás csávesz elszáll a pics...ba. nagy röhögés aknavető eldob vissza a másik kettőért. megyek tovább. hegynek fölfele csávó sétál mellette 10gb piros hordó :DD :DD 4golyó és csávó repül a levegőben. eeeez nemjötbeee :D :D :D feljebb ugyanez guruló hordókkal akarnak megszívatni de gyorsabb vagyok. :DD .
tiszta vígjáték. ez volt ma. remélem tetszett. ha uncsi akkor sorry. :D :D :D

(#1192) Killer01 válasza szucsinka (#1190) üzenetére


Killer01
őstag

Nekem az túl furcsa volt, inkább leadtam a Duty-s vezérnek :D
Viszont van még egy jó rohamfegyver csak nem tudom a nevét.Ugyanazzal a lőszerrel megy mint a 301 és a GP. A 301-esnél nagyobb a sebzése, de -elvileg- nem lehet rá távcsövet rakni. Viszont a freedombázis bejáratánál álló 3 katona közül 2-nél találtam 'rare' verziót, rá volt építve a 301-es távcsöve, és az M203-as gránátvető is ráment :))
Ha érdekel valakit, holnap belinkelem a képét, most melóhelyen vagyok :O

(#1193) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Az Army Warehouses területén két Bulldog is van, az egyik a Freedom bázison, a másik pedig a Bloodsucker Village környékén egy lepukkant ház pincéjében, sok-sok gránáttal és medikittel körülölelve! :D Ráadásul ezt is elfogadja General Voronin, nem kell feltétlenül a Freedom bázison lévőt elhozni neki! ;)

pl az első faluban is van egy stalker suit egy ház tetején
Az csak addig Stalker Suit, amíg föl nem teszed az első patch-et, onnantól kezdve már csak egy Merc Suit lesz ott!

(#1194) subaruwrc válasza Kimmuriel (#1193) üzenetére


subaruwrc
félisten

pff.az cumi. a merc suit elég kaki....

(#1195) Killer01 válasza subaruwrc (#1194) üzenetére


Killer01
őstag

Azért az elején jól jön az is. Utána már lehet válogatni a ruhák között :D

(#1196) Killer01


Killer01
őstag

Ilyennel találkoztatok már?
[link]
[link]

Az oké, hogy barátságos vagyok, de ennyire......
:))

(#1197) Zin


Zin
senior tag

amikor elinditom a game-t a man us ul vmi szobaba, es az egyik szekreny nyithato.
mit kell csinalni?tegnap raktam fel,sose jatszottam vele.udv

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1198) Kimmuriel válasza Killer01 (#1196) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Ja! Én is lespanoltam egy falka pseudodog-gal! :DDD

(#1199) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Bakker, kb. 2 méter híja volt, hogy szereztem egy Gauss Gun-t. :( Pripyat bejáratánál az egyik panel tetején állt egy csávó, nyakonlőttem Vintar-ral, a fegyvere meg pont egy betonlap tetejére esett, ahova sehogy sem tudok felugrani. Szopóka. :B

(#1200) Killer01 válasza Killer01 (#1192) üzenetére


Killer01
őstag

Igértem pár stukkerképet:
[link]
[link]
[link]

Az utolsót csak érdekeségképpen: mikor először játszottam nem találkoztam az M203-as gránátvetővel. Most meg van 4 :DDD
A két stukker nagyon használható, a mesterlövész VLA olyan mint a Vintar, csak 20-as tárral. Igy közelharcra is ideális.
Az SG ilyen felszereltséggel univerzális gyilokgép :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.