Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) True válasza True (#150) üzenetére


True
aktív tag

Na ez is megvan, mégis este... [link] ;]
Mod: Bár ahogy nézem ez csak demó... :O

[Szerkesztve]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#152) Májsztró válasza Scoony (#149) üzenetére


Májsztró
addikt

akkor itt a megoldás .... ne lövöldözz , csak fuss .... meg közbe töltsd az életed :DDD :)) Tutira oda fogsz érni

(#153) Ndruu válasza Scoony (#142) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

tippek (vhogy így kellett volna csinálni)

1. Egy jó ruha beszerzése (speckó Stalker Suit, vagy SEVA suit (SEVA véd a legjobban a sugárzás ellen))
2. Jó sok elsőegélycsomag beszerzése az NPP előtt (bent még szükség lesz rájuk)
3. Tőtény is kell, meg jó fegyverek
4. Pár darab sugárzáscsökkentő artifact és tuti nem lesz gond a sugárzással még az xtrém helyeken sem
5. Nem kell leállni ''ide-oda, jaj most meglőttek és visszalövök de közben fejbelő a sniper és még a helikopter is bombáz és nem tudom mit csináljak'', érdemesebb csak szaladni (ahogy előttem is írták már) [ha sok cuccot cipelsz magaddal akkor két artifactet az övedre csatolsz amik a kitartásodat növelik, ezekkel elég jól lehet futni
6. Célszerű nem a ''főúton'' szaladni, inkább jobb oldalt a kémények, tartályok és épületek között kell végigrohanni... vannak bent páran de azokat le lehet szedni egyszerűen...

ha meg mentés kell akkor felteszed az 1.003as patchet és kérsz valakitől egy jó ki mentést... ezzel már úgyis mennek a régebbi mentések

Harrrr!!!!

(#154) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Nálatok megy az FSAA a játék közben? Mert az én konfigommal sajna nem jön össze. Hiába állítom a csúszkát a menüben, egyszerűen nem akar szót fogadni.

Üdv,
Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#155) Dr.Én válasza True (#151) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nálam nem mükszik :( (Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen :F )

WOT: kissio

(#156) Larry303 válasza Vikthor (#154) üzenetére


Larry303
addikt

full dynamic lighting alatt nem is fog.....nem csak neked..senkinek......
dx9 alatt vmi ''saját'' algoritmust használ a softver, szal a vgad fsaa ja kivan kapcsolva.....
ne is próbálkozz....ha driver level, ha application level tök mind1......csakúgy mint a vegasban...
staticban bekapcsolhatod :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#157) DArchAngel válasza Ndruu (#153) üzenetére


DArchAngel
tag

Az elején sem kell beleszaladni a monolitosokba, ott is el lehet rögtön tűzni jobbra, az anomáliák felé. Van egy keskeny sáv a fatörzsnél, ott át lehet slisszanni, és megkerülni a pályát. Sokkal gyorsabb és biztonságosabb.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#158) Vikthor válasza Larry303 (#156) üzenetére


Vikthor
nagyúr

deszar.... LOL :D Inkább WOWozok akkor. Hehe.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#159) frame>24 válasza Vikthor (#158) üzenetére


frame>24
addikt

hát ha neked ez ''deszar'' a WoW-hoz képest (grafikailag :F ) akkó mennyé is a kocka-oligogon mmorpg-várkráfthoz. bocs

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#160) Djuree válasza Vikthor (#158) üzenetére


Djuree
félisten

a wow-tól elokádja magát egy jobb érzésű ember, hihetetlen szarul tud kinézni :W

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#161) Djuree


Djuree
félisten

katonai bázisok után van még valami árús?
red forestban vagy pripjatyban?
kéne töltény gausshoz meg dragunovhoz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#162) DArchAngel válasza Djuree (#161) üzenetére


DArchAngel
tag

Nincs. Töltényt viszont lehet ''találni'' dögivel.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#163) Scoony


Scoony
csendes tag

Szevasztok. Kosss a választ csak annyi lenne még a kérdésem ami lehet sőt biztos, hogy idegesít benneteket de megkérdem, tehát a kérdésem az lenne, hogy hogyan kell alakalmazni ezt a progit a Stalkerhez?? Amit angolul írnak azt nem értem.
Már csak ennyi kellene a boldogságomhoz!!!

Előre is mindent kosss!!!!!!!! Faxa csávók vagytok!!!!!! :C :C :C :C :C

Fantasztikus!

(#164) laci666


laci666
senior tag

Sziasztok!
Elakadtam és kellene egy kis segítség.
Az X16 labor vagyok már meg szereztem a dokumentumot és mennék kifele csak nem tudok kijönni.Valami létrán kellene felmászni csak nem tudok.
[link]
Mit kell csinálni?

[Szerkesztve]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#165) Screamer84 válasza laci666 (#164) üzenetére


Screamer84
tag

Nem kell visszamenni a létrához, ott ahol felszedted a dokumentumot,jobb oldalt legutolsó medence szerűségnek az ajtótól nézve, lyukas az alja, na ott tudsz majd lemenni 1 csatornahálózatba. onnan meg már kijutsz.

(#166) laci666 válasza Screamer84 (#165) üzenetére


laci666
senior tag

kösszi :)

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#168) Screamer84 válasza laci666 (#166) üzenetére


Screamer84
tag

Nagyon szívesen :DDD

(#169) Bubanc


Bubanc
aktív tag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni. nem teljesen értem, h amikor a Klurov(vmi hasonló :B ) professzort átkisérem Yantarba felajánlja, h ad speckó ruhát, ha követem a mobile lab-ba, de amikor betölt a Yantar-i pálya a prof már sehol, és a térkép se jelzi, h hol van mobile lab, amikor a fickótól a bárban veszek infót elárulja.... a térkében csak egy lab bejáratot látok, lehet, h az lesz az? mert az, h odataláljak ugye Ghost miatt is érdekes.
Köszi

AMD for(n)ever s754, a világ már csak ilyen, nem lehet bárhova bármit bedugni...

(#170) Djuree válasza Bubanc (#169) üzenetére


Djuree
félisten

kruglov nem is megy át yantarba, eltűnik a vad terület bejáratánál miután elkiséred odáig.
mobile lab egy nagy 8 szög alakú valami yantrban. a térképen nem lehet eltéveszteni. miután átmentél ott van melletted majdnem, kb 100 métert kell gyalogolni. és ott kapsz speckó rucit.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#171) Bubanc válasza Djuree (#170) üzenetére


Bubanc
aktív tag

Köszi! Meglett:) :R

AMD for(n)ever s754, a világ már csak ilyen, nem lehet bárhova bármit bedugni...

(#172) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Hi! Nem tudja valaki, hogy hol található a medúza? (a kereskedőnek kéne :) )

ez a kedvenc aláírásom

(#173) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok. Nekem van egy olyan problémám hogy régebben az 1.0 ás azaz alapjátékkal highban rendesen ment a stalker akadás nélkül. Tegnap felraktam az 1.1 es patchet, a tuning patchet(grafika és sebesség.. sokak szerint müködik) +a magyarítást. No a kereskedönél iszonyat gyors metg sokkal szebb is lett a játék. AMikor kimegyek a szabadba mintha képregényt néznék, és a jobb alsó sarokban egy floppy villog.
Olvastam elöző hozzászólásoknál is hogy a maygarítás miattb.ott be.. Én levettem rola uninstallal de akkor lehetséges h végleg elcseszte? a TUNINGTOL MEG TÉNYLEG GYÖNYÖRÜ LETT. Magyar forumon olvastam h mindenkinek gyorsabb lett..

Salkertuning patch:S.T.A.L.K.E.R. Shader Mod Aki nem ismerné:
Elvileg 200%ot javit(ez igaz is, és 20% al gyorsabb lessz a gama
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1627

leírás:

This small mod adds full reflection vector calculations, better bump mapping, real specular effects! All this detail improvement costs nothing in framerate and you will get 20% better framerate than before if not more! Shadows are soft and no longer jagged and the overall graphical quality has been vastly improved.

To get started!
If you have the gamedata files unpacked into the stalker directory, then you need to back them up in the case you need to remove these shaders.
Unpack the contents of this zip archive to the root directory for stalker! For example...

C:\program files\THQ\STALKER\....

The file structure within this zip file MUST be kept intact or it will not work, period.

You may need to change your FSGAME.LTX file. the second line that says something about gamedata location, change the false there to true if they aren't both true. You'll understand once you see it.

(#174) Djuree válasza ROBERTOH (#172) üzenetére


Djuree
félisten

sok helyen lehet találni. ez egy kis sugárzó artifact. csináld a többi küldit, úgyis találsz majd vagy 10-et, bele fogsz botlani.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#175) Djuree válasza Bali27 (#173) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nincs problémám az 1.0001 patchel, én is ezzel tolom meg magyarítással. melyik magyarítással told? két féle van, a magyarítasok.hu-n fent van mindkettő. én a pcgameshun-ossal tolom.
sztem a grafikai mod kavar be.
miért nem elég a sima graf, az is nagyon jól néz ki, és legalább nem szarakodik ahogy nálad.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#176) Bali27 válasza Djuree (#175) üzenetére


Bali27
addikt

100% hogy nem a grafikai mod miatt van. Ugyanis amikor kivettem akkor is rossz volt. Meg külföldi frumokon utánnanéztem. Rengetegen mondták hogy bnekik bevált. És ha utánnanézel akkor magyar fórumokon is irták hogy bevált. MOndom nekem is bevált.. Amig ott vagyok lent az első pálya elején a kereskedőnél ott lent olyan gyors mint az álom. MOndjuk highon nyomtam eddig is 7600gt vel akadás mentesen ment.,NEm az a magyaritás ami neked van... Majd megnézem azzal.

(#177) Eagle16


Eagle16
addikt

Sziasztok!
Most lett vége nálam :D
Nekem azt kívánta hogy eltűnjön a Zóna.És megvakult :DDD

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#178) ROBERTOH válasza Djuree (#174) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Köszi, már rájöttem, hogy mi az: amiből 2 átkelőhellyel ezelőtt eldobtam néhányat, mert már nem volt rá hely. ;] Most mehetek vissza érte... :))

[Szerkesztve]

ez a kedvenc aláírásom

(#179) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok!
No. Nem a Float32 Patch a gond, és nem is a magyarítás. Felraktam a csont uj Stalkert. Elindul, és amikor kijövök a pincéböl az első pályán 1 mp re elmegy a kép, majd egy sokkal jobban lebutitot kép jön vissza és belassul az egész. Már egy régebbi Nvidia drivert is felraktam. Azzal kb 5 mp ig birja tökéletesen miután kijöttem a pincéböl.
Tud valaki segiteni h mi a rák lehet ez? Ja 1.0, 1.1 , .és 1.3 as patchel is ezt csinálja
Előre is köszönöm a válaszokat

(#180) Májsztró válasza Bali27 (#179) üzenetére


Májsztró
addikt

tedd újra az oprendszert .... utána csak jó lesz :)

(#181) Bali27 válasza Májsztró (#180) üzenetére


Bali27
addikt

Csont új.

(#182) Ndruu válasza Bali27 (#179) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

töltsd ki a ''konfigom'' részt és akkor lehet h könnyebben fognak tudni segíteni, vagy legalább a videókártyáról írj vmit, meg hogy milyen OPrendszerrel nyomod... sok minden lehet felelős a hibáért

[Szerkesztve]

Harrrr!!!!

(#183) zso73 válasza Bali27 (#179) üzenetére


zso73
veterán

Vagy drájver, vagy tuning. Nekem akkor csinált ilyet, amikor nem megfelelő drájver volt a vidkarihoz felrakva. Visszaváltott szoft feldolgozásra a kártya. Esetleg driver cleaner, és újra drájver fel./WHQL ha van/ És no tuning.

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#184) Májsztró válasza Bali27 (#181) üzenetére


Májsztró
addikt

akkor megint .....

(#185) SLYM


SLYM
veterán

miért van az, hogy amikor beszélek valakivel nem hallom a beszédet? hogy lehet a sima beszédet is feliratozni? ja és az 1.3-as patchet csak úgy tudom feltelepíteni, hogy hamár fentvan az 1.1-es, hogyha újrateszem a game-et?

[Szerkesztve]

(#186) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok!
Rájöttem hogy miért szaggatott. Fent volt a PC Cilin Internet Security 2007. Amikor nem ment a játék akkor semmi gond nem volt vele. Sőt! Egész jól védett, igaz 200 megát lefoglalt a mememböl. De ez még megbocsájtható m,ert van 3G.. Csak amikor elinditottam a gamát elkezdett szaggatni. Ki a netröl. Pc cilin kilöve, és Voálá.. 3000es Intel procin, meg 7600Gt vel Dynamic Lighton, és HIGHon akadás mentesen ment!
Szóval valami más védelmet kell keresnem. Ja.. A FLOAT32 PAtchel tényleg sokkal szebb. Gyorsulást nem vettem észre mert fpst nem mérek, de lassulni nem látom h lassult volna.,

(#187) Ndruu válasza Bali27 (#186) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

nod32 + kerio + egy kis spyware védelem és kész is

Harrrr!!!!

(#188) SLYM válasza Ndruu (#187) üzenetére


SLYM
veterán

legjobb kombó. én is keriot meg nod32-t használok és vírust, egyebet nem láttam már jó ideje

(#189) feka007 válasza SLYM (#185) üzenetére


feka007
nagyúr

A beszélőképernyőn nem hallod a beszédet? :) Szerintem nem jó verziót szedtél le, ha az emberi hangokat nem hallod.

(#190) feka007 válasza Ndruu (#187) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem egyszerre csak 1 vírusírtó van a gépemen. Ugyanis asszem ha több van fent, akkor megtörténhet, h nem férnek össze 1mással, és fagyást produkálhat. :) spywaret meg nem használok, még sose volt ilyennel gondom.

(#191) feka007


feka007
nagyúr

A patchek javítottak vmit a sebességen?
A modot, amiben vannak járművek, azt érdemes leszedni?

(#192) CJ3 válasza feka007 (#191) üzenetére


CJ3
senior tag

szerintem érdemes leszedni a járműveset én is most töltöm kíváncsi leszek milyen lesz:)
De legalább nem kell gyalogolni :DDD
De eredetileg is tervezték h lehet autot vezetni csak így is már elég nagy csúszásba voltak a játékkal:)

Crypto

(#193) zso73 válasza SLYM (#185) üzenetére


zso73
veterán

Az 1.3 ww verzió rámegy az 1.1-re is.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#194) feka007 válasza CJ3 (#192) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát mondjuk ha már ilyen hamar a megjelenés után van járműves mod, akkor én kivártam volna már azt az 1-2 hónapot. :)
De nekem járművek nélkül is tetszett, de leszedem a modot :) A Zsigát lehet benne vezetni? :DDD

(#195) rvR--


rvR--
csendes tag

Bocsi, h nem olvastam vissza, de ezt a járműves mod-ot linkeljétek be plíz :R

Láttam még vmi beta ingame videot amibe kamaz zal (vagy uaz-zal nemtom már) tolták és mondta alá, h a jarmüvek rossz állapotba vannak hajlamosak tönkremenni meg ilyesmi.
Ez is benne van a modba (mmint jármű break down) ? Ladának lehet taposni benne? :DDD

(#196) Winner_hun válasza rvR-- (#195) üzenetére


Winner_hun
félisten

első hozzászólás??

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#197) frame>24 válasza Winner_hun (#196) üzenetére


frame>24
addikt

ezt nem fogja érteni....
rvR--: [link]

[Szerkesztve]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#198) Krapy


Krapy
tag

Hello!
Most kezdtem el játszani a Stalkert és valami Strelok ot kell megtalálnom vagyis kinyirnom!csak nem találom a föld alatt a bunkerben!

Valaki HELP!

Elöre is :R

ASTRA 4 ever

(#199) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Segítsetek!

Már másodszorra tolom a játékot és nagyon nyomulnék a strelok vonalon de az istennek sem találok nyomokat. Az active taskok között a Find Strelok, Kill Strelok inaktív, nem mutat sehova. Fölszedtem már Strelok stash-ét és körbejártam már egy csomó vidéket, meg megcsináltam sok mellékküldetést is. Jelenleg a lab X16 felé tartok a fővonalon.
Merre keresgéljek, mit nézzek, hogy Strelok után tudjak menni?

van 60 rugóm, veterán vagyok és a repjutésönöm is exelent.

[Szerkesztve]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#200) Bubanc válasza rup1u5 (#199) üzenetére


Bubanc
aktív tag

Én most viszem elöször, és én is próbálok azon a vonalon haladni, mindenesetre a küldetéseket eddig teljesítettem kivéve párat amiknél még az jutalomért nem mentem vissza a cordon elején lévő törzsfőnökhöz, francnak van kedve pár RUért annyit császkálni:)

Engem is érdekel melyik misszióra kell figyelni:)

AMD for(n)ever s754, a világ már csak ilyen, nem lehet bárhova bármit bedugni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.