Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) True válasza ML320 (#900) üzenetére


True
aktív tag

Az a heli lövés nélkül is lezuhan, csak lesd meg, ha van mentésed a ''lelövés'' elöttröl... :DDD

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#902) ML320 válasza True (#901) üzenetére


ML320
aktív tag

Egy ugyanott belerepült egy anomáliába. Ezt viszont lőttem!!! Elkezdett füstölni, majd lezuhant!
És ahogy lövöm a többit, az is elkezd füstölni, majd távolabb zuhan le.

[Szerkesztve]

Ember tervez, Isten perverz...

(#903) True válasza ML320 (#902) üzenetére


True
aktív tag

Nekem az az 1 zuhan le, a többi füstölögve elröppen, majd néhány kilométerre a reaktortól északra van egy hangár ahol gyorsan befoltozzák, és már jön is vissza hogy újra löhessem... De viccet félretéve, létezne ennyire dinamikus motor?
Mert annyi rakétát nyomtam nekik GOD modban hogy csuda mégsem robbant fel 1 sem... :O

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#904) ML320 válasza True (#903) üzenetére


ML320
aktív tag

Vazze. :O Már örültem. De azért benyomtam egy trainer és elkezdtem vadászni. Lett pár érdekes kép
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[link]

Ezt elég logikátlanul oldották meg a fiúk! Nem lehet Rambót játszani. Pedig egy gránáttal szépen le lehetne szedni.

Ember tervez, Isten perverz...

(#905) Killer01 válasza ML320 (#900) üzenetére


Killer01
őstag

Vááá, mázlista! honnan van a gránátvető??? :Y
Asszem' ez felrakható a GP 37-re is. És ezt kerestem kb. 3 napig, de sehol nem találtam :O

De a két +5 golyóállósági artifakt helye is érdekelne...én Piripócsban találtam egyetlenegyet. :((

[Szerkesztve]

(#906) ML320 válasza Killer01 (#905) üzenetére


ML320
aktív tag

M203-as gránátvető, plusz optika a TR301-en :D És nem emléxem, hogy hol találtam. Most nyomom 4-szer... Hiába, a Diablón nőttem fel :D
A GP37-re viszont nem tehető fel, különben azzal nyomnám.
A plusz ötösből egyet a Sötét völgyben találtam, a másikat a Hadiraktáraknál. Mondjuk járkáltam is eleget. Mire átmentem a hadiraktárakhoz, már első voltam a ranglistán :DDD

Ja, és az utadba kerülő összes ládát lődd szét!!! Az ütésre +30%-ot adókat abban találtam.

[Szerkesztve]

Ember tervez, Isten perverz...

(#907) Killer01 válasza ML320 (#906) üzenetére


Killer01
őstag

Én még csak másodszor nyomom :D
A Doom1-2 óta ez az első fps aminek nekiálltam újra :DD
Szerintem az M203-as felmegy a GP-re. Mintha azt írta volna valahol....de lehet hogy rosszul emlékszem.
Te viszont légyszi emlékezz jól, nekem KELL az a gránátvető :))

(#908) ML320 válasza Killer01 (#907) üzenetére


ML320
aktív tag

Egy sanda gyanú: a Hadiraktáraknál likvidálni kell egy zsoldostábort, valamint egy másik küldetés onnan hozat el egy gyorstüzelő TRs301-et. Asszem ott találtam.

A gránátvetőt leszereltem, megpróbáltam felrakni a GP37-re, de nem ment. :(

Ember tervez, Isten perverz...

(#909) True válasza ML320 (#904) üzenetére


True
aktív tag

És tudtad követni őket? :DDD

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#910) ML320 válasza True (#909) üzenetére


ML320
aktív tag

Remélem, nem tudom magamat elásni... :D
A Battlefieldben megoldották, hogy volt pálya, ahol a szövetséges katonákat ejtőernyővel dobták le. Német mesterlövészként csak hullák potyogtak az égből. .Itt meg a MIL belemegy a földbe, majd odakerül az a rakat katona. Miért nem tudottt volna leszállni és a katonák kiugrani, vagy ha már desszantosok, akkor miért nem egy kötélen csúsznak le. Na, ez feeleing lenne!!!

Ember tervez, Isten perverz...

(#911) debut12


debut12
aktív tag

Ebben a játékban lehet járművet vezetni? Képet láttam róla, de még nem jött össze.

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#912) ML320 válasza debut12 (#911) üzenetére


ML320
aktív tag

Lol! Még jó, hogy nem olyan régen hívták fel a figyelmemet az első hozzászólás jelentőségére :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#913) GhostLead válasza debut12 (#898) üzenetére


GhostLead
tag

debut12 a szarkófág nem máshol van mint Chernobylba. Nincs mit tenned, elmész Pripyatba és onnan mész Chernobylba. Ott a szarkófág, időre megy úgyhogy rohanj, ne állj le lővöldözni mert le szednek a katonák naon hamar. Csak azt lőd le aki közvetlen előtted van. Rem. a dekóder megvan, mert akkor látod a leghangulatosabb és a legjobb befejezést. Ha nem akkor csak a rosszakat, Sok szerencsét! GhostLead

(#914) Killer01 válasza ML320 (#908) üzenetére


Killer01
őstag

Akkor nem értem :((
Más gránátvető munícióra nem emlékszek, csak az M203-asra és a ruszki ''valami''25-re. Lehet nem is megy fel a GP-re gránátvető??

(#915) debut12 válasza GhostLead (#913) üzenetére


debut12
aktív tag

Szia! Már vágom. Már bent rohangászok a folyosókon. Milyen dekóder? Azt hol kell összeszedni? Tehát több befejezése is van a játéknak? Most csak végigrohanok a játékon, mert a haver unszolására raktam fel. Abszolút nem tetszett a játék, most meg rajtamaradtam, de csak is kizárólag a Crysis megjelenéséig. :)

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#916) debut12 válasza ML320 (#912) üzenetére


debut12
aktív tag

Azt már én is nézegettem, csak elég gyérnek tűnik a felhozatal.

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#917) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

A PSO-1 scope-ot milyen fegyókra lehet ráilleszteni? Kicsit ideges lettem, hogy tettem egy elég nagy kitérőt az eredeti úticélomtól, csak hogy beszerezzek egyet, erre kiderül, hogy egyik nálam lévő fegyverre se tudom fölszerelni! :(((

(#918) Killer01 válasza Kimmuriel (#917) üzenetére


Killer01
őstag

:) Ruszkikra. Pl. A lövész rejtekhelyén lévő gyorstüzelő kalára, + az obokanokra, stb.

(#919) GhostLead válasza debut12 (#915) üzenetére


GhostLead
tag

Szia Debut12! A dekódert csak úgy tudod megszerezni ha megcsináltad azt a küldetést ami igy szólt / Talk The Guide/ ő küld el a dokihoz Strelok búvóhelyére /Agrophorm/
doki küld el Pripyatba ahol egy szobában van. Ha nem szerezted meg, akkor csak rossz befejezést fogsz látni.
Majd a következő játszáskor minden küldit megcsinálsz, úgy jó lesz! Sok szerencsét! GhostLead!

(#920) Dotn válasza ML320 (#900) üzenetére


Dotn
aktív tag

Koszi szepen a segitseget. Basszus akkor kezdhetem elorol a jatekot. No de sebaj igy mar egy kicsit konnyebb lesz. Mondjuk en csak vegig rohantam a jatekon es lam ez lett az eredmenye: a legszarabb befejezes! LOL!

A helikoptereket nem probaltam leszedni de ha lehet akkor en is probalkozok veluk. :)

(#921) debut12


debut12
aktív tag

Azért nem is tudom. Szerintem a vége felé járhatok. Bementem egy épületbe, egy csávó folyamatosan osztja az észt, a sugárzás a fellegekben, katonák tömkelege, akiknél naná hogy nincs sugárzás elleni oltás. Így elég nagy oltás végignyomni, mert nem a lőszer, hanem a sugárzás csinál ki. Megláttam a kívánságteljesítő csodasz*rt amiért épp megyek, de kb. a cél előtt 10m-el kipurcanok. Nem tudtok esetleg valmi cheatet, mert a következő fázis az uninstall lesz, vagy kibaszom a gépet az idegtől. Szeretem az FPS játékokat, nem mondanám magam bénának, de az hogy minden irányból lőnek + a sugárzás...

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#922) Kimmuriel válasza Dotn (#920) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Ennek az oldalnak a legalján a képre klikkelve kaphatsz egy tippet egy videó formájában, hogy hogyan kell kinyitni azt az ajtót a dekóder nélkül: [link]

# Szerk.: Bocs, debut12 -nek akartam válaszolni...

[Szerkesztve]

(#923) ML320 válasza Kimmuriel (#922) üzenetére


ML320
aktív tag

Hát... Megint neki kell állnom! Ez állat!
:R :R :R

Ember tervez, Isten perverz...

(#924) Killer01 válasza Kimmuriel (#922) üzenetére


Killer01
őstag

Ezek nagyon jók :C
Ki is próbálom őket, köszi a linket :DDD

(#925) szaby_gyerek


szaby_gyerek
tag

Üdv!

Van egy problémám, sárga az égbolt, tudom kapcsoljam ki a teljes képernyős nézetet, de ablakban játszani élvezhetetlen. Nincs valami megoldás, hogy teljes képernyőn se legyen sárga az az égbolt?

Az 1.0003 patchel mennyit javul az NPC-k spawnolása? Azt hallottam ezen is javítottak.

(#926) Tommy1213


Tommy1213
csendes tag

helló mindenkinek van 1kérdésem
a 7 féle végigjátszásból van oan amikor meg találjuk strelokot

(#927) subaruwrc válasza Kimmuriel (#922) üzenetére


subaruwrc
félisten

ez nagyon cool.a legjobb amikor : ooops.egy hordó nem elég? és utána három van a csávó mögött hát ezen besz@rtam.sorry. off end

(#928) Grigorisz válasza Tommy1213 (#926) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Strelok egész játék alatt veled van... :)) :)) :))

(Amúgy ha mondjuk kb. 4 oldalt elolvasnál itt a fórumon akkor ez világos lenne neked is)

[Szerkesztve]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#929) Synthwave válasza Killer01 (#914) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Killer01!

Ha jól értem, a cső alá applikálható gránátvetőt keresed? Mert abból van egy az Army Warehouses-ben lévő Freedom Bázison, a főépületben a földszinten, a rácsos ajtó mögötti szobában a falon (egy karabélyra hegesztve). Ez de szép mondat volt.:DDD
Egyébként a GP-re nem tudod fölrakni... :O

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#930) debut12 válasza Tommy1213 (#926) üzenetére


debut12
aktív tag

7 féle befejezési lehetőség?
Nem is rossz. :C
Több FPS-nek is lehetne dinamikus storyja.
Mázlimra találtam egy mentést az agyperzselő előtt, így nem kell újra kezdenem a rossz mentéseim miatt. :W /nincs elég sugárzás elleni védelmem, és már a vodka is elfogyott nagy bánatomra. :D Sebaj, van itthon sör. :DD :DD :DD :DD :DD /

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#931) Killer01 válasza Synthwave (#929) üzenetére


Killer01
őstag

Igen, a cső alá szerelhető gránátvetőt keresem. Itt egy kép régebbi mentésről: [link]
Itt azt írja az M203 gránátvető muníciónál hogy felmegy a GP 37-re. Én is ez alapján állítottam. Akkor ez nem is igaz? :F :O :O :O

(#932) Killer01 válasza debut12 (#930) üzenetére


Killer01
őstag

:DDD
Milyen védőruhában nyomod? A sugárzásnak nem szabadna ekkora gondot okoznia.

(#933) Synthwave válasza Killer01 (#931) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, nekem nem sikerült ráapplikálni... :F
De a helyet vágod, amit írtam?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#934) Killer01 válasza Synthwave (#933) üzenetére


Killer01
őstag

Igen, megyek is érte menten :D

(#935) Synthwave válasza Killer01 (#934) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:D :D :C

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#936) Killer01 válasza Synthwave (#935) üzenetére


Killer01
őstag

Nah, meg is van. Megyek, keresek egy GP 37-eset.......nincs elég pénzem venni :))

(#937) GhostLead válasza csigi (#4) üzenetére


GhostLead
tag

Szia csigi! A vadászpuska nem ott van hanem, lent egy parkolóban teli anomáliávál. Az autókon átugrálva oda tudsz menni. Sok pénzt nem fogsz érte kapni csak meleg kézfogást. A cél itt az hogy Kruglovot mentsd meg, aki elvezett Yantarba! Hali!

(#938) Kimmuriel válasza GhostLead (#937) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Épp most csináltam meg azt a küldetést, és elvileg kellett volna kapni érte 4000 rubelt és egy térképmegjelölést egy secret stash-ről (ami nem mellékesen a Wild Territory-n belül egy olyan páncélszekrényt kéne hogy jelöljön, amiben van egy SEVA suit!!! Viszont mivel nincs bejelölve, ezért ha csak úgy odamész, tök üres lesz :((( ), ehelyett azonban egy nagy lóf*szt kapsz! Ha visszaviszed neki a puffkát, beszél ugyan a titkos tárolóról, de nem lesz rajta a térképen! :((
Direktbe a SEVA suit miatt mentem neki ennek a küldinek, mert már baromira gáz, hogy még mindig csak egy szaros Stalker suit-ban nyomulok, gondoltam szerzek egy jobbat, erre bugzik a küldi mint atom! :O

(#939) CsCsigusz


CsCsigusz
tag

Én végigvittem 4 féleképp de a többit hogy, hogy tudom ''kicsalni'' a játékból arról halvány gőzöm sincs :(
A hoteles témát amúgy nagyon megéri megcsinálni :U
Még asszem úgy nem próbáltam ki, hogy a Duty-s stalkerek ellen fordulok csak azt nem tudom hogy tudnám megcsinálni :(
Meg az Exoskeleton ruhát vagy mit én akárhányszor végigtoltam sose találtam meg se patch-el se patch nélkül :F
Valaki nem tudja megsúgni merrefele keresgéljem? :DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#940) Ndruu válasza CsCsigusz (#939) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

from the archívum : [link]

második bekezdésben ''elég'' érthetően le van írva sztem, és páran már meg is találták... van máshol is, én konkrétan csak erről az egyről tudok...

Harrrr!!!!

(#941) Killer01 válasza CsCsigusz (#939) üzenetére


Killer01
őstag

Én 5! exoskeleton ruhát találtam. Van egy Piripócs városában egy anomáliákkal körbevett keresztnél / egy +5 golyóálló artifakt társaságában /, de ehhez sok tagot meg kell a városban nyúvasztani hogy beadja.
Van a linken leírt és van a monolitvezérlő ajtaja előtt is. Az ajtó utáni folyosók / ahol jó sokat kell harcolni / egyik benyíló szobájában is találtam. És a teleportálgatós buli közepetáján is van, egy ládás-álcahálós monolit táborban. ;)

(#942) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Nekem meg arról meséljetek, hogy hol találok SEVA suit-et! Másik kérdésem pedog az volna, hogy nem tudjátok honnan lehetne a játékban lévő zenéket letölteni valahonnan? Azt tudom, hogy a készítők oldalán van 14 soundtrack, de abból pont azok a számok hiányoznak, amik nekem kellenének, így például a főmenü zenéje, vagy ami a 100 Rads Bar-ban szól a rádióból. Valakinek vmi ötlet?

(#943) GhostLead válasza Kimmuriel (#938) üzenetére


GhostLead
tag

Mikor Dark Valley-be mentél elvileg ha segitettél a Duty-soknak, kaptál egy olyan küldit h kikell menteni egy Dutys katonát. Ott lehet találni egy Duty-s culát!

(#944) subaruwrc


subaruwrc
félisten

Hello. most küldöm 3szorra a játékot és sok itteni dolgot kipróbáltam( faja a gránátvető a háztetőn x18 előtt :D ) többek között azt is h 800ért vegyem meg azt a puskát a farmon a muksótól.oda is mentem-előtte megmentettem a haverjukat- beszéltem is a muksóval.lenyúlta a 800amat és mondta h várjak.kb 15percet vártam de ezek csak kajáltak meg zenéltek és közben puska sehol.bemenni nem akartam mert lelőttek volna.valamit elrontottam? ha kell kiírtom őket a puskáért végülis csak 8 an vannak.... ötlet?
:R

(#945) ML320 válasza Kimmuriel (#942) üzenetére


ML320
aktív tag

Yantar! A profnak ha elviszed Ghost dokumentait, akkor ez a jutalmad!

Ember tervez, Isten perverz...

(#946) Grigorisz válasza subaruwrc (#944) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

nem tudom miért nekem sem hozta ki a puskát...erre berágva kiírtottam a gyökereket :D

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#947) ML320 válasza subaruwrc (#944) üzenetére


ML320
aktív tag

Én elmentem a farmról egy kicsit szétnézni, majd amikor visszajöttem csak egy optikát kaptam tőle :F Utánna meg a feladatként megkaptam azt, hogy csináljam ki a gyerek egyik beszélgetőtársát. Így már elkértem a visszjárót. :D Az a nyolc nem olyan sok. Hangtompítót fel, az őröket egyesével hátulról gyorsan elintézni. Csak egy lövés a fejbe, majd spuri az épület másik oldalára. Ha ők megvannak, 2-3 gránát kosárlabda stílusban... :D A maradék nem okozhat gondot.

Van egy olyan mellékküldetés, hogy likvidáljam a Vampire nevű banditát a Sötét Völgyben. A hely már tiszta, csak a katonák és banditák tűnnek fel néha-néha, és csatáznak. Vampír helye bejelölve, de ott nincs. Se a föld alatt, se a levegőben... Tipp?

Ember tervez, Isten perverz...

(#948) Ndruu válasza subaruwrc (#944) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

annál a résznél pont az a lényeg...

mikor belépsz az udvarra akkor a csávóka rögtön elkezd hívogatni (a kis perverz cukrosbácsija... ;] ) és mikor odaérsz hozzá, akkor azt mondja, hogy ha adsz neki lóvét, akkor ő elhozza neked azt a hiper-szuper tv-shopos (gagyi, de drága...) fegyvert... azt mondod neki, hogy jól van dzsonni, itt a pénz, hozd a stuffot, dzsonnika bemegy a házba, majd még visszaszól egy valami olyasmit, hogy na most jól átsz@balak, menj máshova sírni... (majd csinálok képet v videót, hogy mit mond annál a résznél...)

szal ellopja a pénzedet, erről szól az egész... én is megmurdáltam őket, mert nem szeretem, ha meglopnak ;]

Harrrr!!!!

(#949) subaruwrc válasza Grigorisz (#946) üzenetére


subaruwrc
félisten

mindenkinek: akkor oké.bár ellőttem azt az egy gránátot a gránátvetőből amit az épület tetején találtam :W :W de szép lett volna egyszerre 8at kinyírni.szóval átb@sztak na asszem megyek vissza ;] csak a poén kedvéért.scope-ot az army warehouse-ban is szerzek vodkáért :DDD

(#950) Devil's


Devil's
csendes tag

Sziasztok!
A következőben kérném a segítségeteket!

Nos annál a küldinél ahol a katonai doksikat kell ellopni (majd el kell vinni a bárba->eléggé az eleje), ott ugye úgy tudunk bejutni, hogy felmászunk egy létrán, aminél mindig visszaránt egy szörny... Na azt hogy a rákba kell kicsinálni?? :F

A gondom itt az, hogy mire előveszi újra az AK-t addigra megint odaránt, és lecsap, néha sikerül lőnöm kettőt, de csak sajna mellé....

PLS HELP!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.