Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Killer01 válasza Jhonny06 (#1199) üzenetére


Killer01
őstag

Annyira ne sajnáld. Marha lassan lehet vele lőni, és sok muníciót amúgy se találnál hozzá. :)

(#1202) subaruwrc válasza Killer01 (#1200) üzenetére


subaruwrc
félisten

inkább ennek a stashnak a helye érdekelne..... :D :D

(#1203) feka007


feka007
nagyúr

Úgy döntöttem, végigjátszom hamadjára is, mert még egyszer sem kaptam rossz végkifejletet, és az erőmű körül is akarok bóklászni egyszer. Utóbbihoz milyen útvonalon haladjak?

(#1204) Killer01 válasza subaruwrc (#1202) üzenetére


Killer01
őstag

:DD Saját egyedi gyűjtés. Egy kicsit Dio feeling :D

(#1205) subaruwrc válasza Killer01 (#1204) üzenetére


subaruwrc
félisten

vazzeg hány százezer km-t sétáltál mire összegyűjtögetted? :DD :C
én most lófrálok prypiatba és találtam exoskeletont.tök terminator feeling :D hülyék lőnek rám gp vel én meg csak zabálok :DDD mondjuk az aknavetővel majdnem megfektettek :D gondolkozom rajta h visszamegyek a freedom base re és veszek még skulót mert kelleni fog. javaslat? jó ötlet visszagyalogolni vagy felejtős? máshol lehet még sok (800/900db töltényt szerezni vagy venni?

(#1206) Killer01 válasza subaruwrc (#1205) üzenetére


Killer01
őstag

Sokat futkorásztam a gyüjteményért :DDD És a kupac ''elhasznált'' fegyvert még nem is láttad 2 méterrel odébb :))
De ezért játszom másodszor, kiélvezem minden percét. Éppen a Freedom és Duty küldiket nyomom, kiváncsi vagyok mi lesz a végkifejlet.
Piripócsban találtál exo-t? A keresztben volt egy bulletproof artifaktal, ugye?
Venni nem tudsz ott skulót, max. találni 1-2 stash-ben. meg persze zsákmányolni....

(#1207) subaruwrc válasza Killer01 (#1206) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DD jaja én 3szor tolom.... igen azt találtam.akkor visszamegyek. rááéééérünk :DD

(#1208) Kimmuriel válasza subaruwrc (#1207) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Én úgy tudom, hogy ha egyszer bementél Pripyat-ba, akkor onnan már nincs visszaút!

(#1209) subaruwrc válasza Kimmuriel (#1208) üzenetére


subaruwrc
félisten

ez nem chernobyl npp nél működik így?

(#1210) feka007


feka007
nagyúr

1203-ra valaki? :U Meg akarom nézni az NPP-t! :O

(#1211) Killer01 válasza subaruwrc (#1209) üzenetére


Killer01
őstag

öö....elvileg Piripócsból vissza lehet menni simán. Viszont nálam volt olyan bug, hogy miután visszatértem a városba 10 méter után kifagyott. De mivel ezt más nem jelezte, egyedi ''szívás'' lehetett :DDD

(#1212) subaruwrc válasza Killer01 (#1211) üzenetére


subaruwrc
félisten

én is úgy tudom h csak chernobyl ejt rabul :DDD remélem csak egyéni volt különben cumi.

(#1213) feka007


feka007
nagyúr

Úgy tűnik nem fogok téblábolni az erőmű körül... :DDD :U

[Szerkesztve]

(#1214) Killer01 válasza feka007 (#1213) üzenetére


Killer01
őstag

Dehogynem. Csak 5 percnél nem nem tart tovább :))

(#1215) feka007 válasza Killer01 (#1214) üzenetére


feka007
nagyúr

De így nem fogom tudni melyik ösvényen haladjak ehhez a befejezéshez. :U Eddig kaptam két jó végkimenetet, egyszer az édenben kötöttem ki, és a végére eltűnt a szembogara, mikor kinyitotta, ezt se tudom mire utal, vmi zombivá vált? :F

(#1216) Killer01 válasza feka007 (#1215) üzenetére


Killer01
őstag

Az nem igazán jó befejezés. Azt ''kívántad'' tűnjön el a Zóna, hát számodra eltűnt mer' megvakultál. ;)
Mi volt a másik befejezés? Azt is a kivánságteljesítő kristálynál kaptad? Mert akkor az is fals ending.
A két valódi befejezéshez nem kell bemenni a kristályhoz, hanem a Piripócsban talált dekóderrel kell a Monolitvezérlő ajtaját kinyitni és hajrá.
Lehet erre gondoltál amikor ''kint'' akartál mászkerálni? Igy lesz rá lehetőséged úgy 40-50 Monolith katona társaságában :DDD
Ez nagyon jó rész, lehet teleportálgatni és gyilkolni mint' állat :DD

(#1217) feka007 válasza Killer01 (#1216) üzenetére


feka007
nagyúr

Hmm, jó game ez a Stalker. :)

(#1218) subaruwrc


subaruwrc
félisten

vissza lehet menni piripócsból :DD megyek ammot gyűjteni....

(#1219) emery2 válasza subaruwrc (#1218) üzenetére


emery2
tag

Sok sikert! Én is visszamentem de aztán volt szerencsém végignézni 3 befejezést... Ebből kettő jó volt :)

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#1220) subaruwrc válasza emery2 (#1219) üzenetére


subaruwrc
félisten

köszi. én is visszajáró vagyok mostmár :D csak a sugárzás megszivat néha exoskeletonban... de az jó h 400helyett 1800 skulóm van.jöhetnek a monolithok :DD :DD
mod: az a kis ugrálós mutáns poénos.
elkezdett virnyítani a hátam mögött. megfordultam az exoskeletonban gp-vel a kezemben és öszeszarta magát :DDD :DDD
piripócsban még a gaussos muksókra kell figyelni. bár ha veled van a sniper rifle akkor nincs probléma :D :D

[Szerkesztve]

(#1221) Killer01 válasza subaruwrc (#1220) üzenetére


Killer01
őstag

:DD
GP-hez lesz majd lőszer dögivel, a teleportálgatós bulin 80%-ban azzal rohangált az ellen. Egyébként érdemes felvenni a stukkerjukat is és kitárazni, sokszor páncéltörő skuló van benne.

(#1222) subaruwrc válasza Killer01 (#1221) üzenetére


subaruwrc
félisten

az fasza :DD idáig ezzel nem szarakodtam. bár rá fogok érni két elfáradás között :DDD 77kilóval nem balettozik a drága :D :D

(#1223) Killer01 válasza subaruwrc (#1222) üzenetére


Killer01
őstag

Exo-ban nem csodálom :))
Nálam mindig használva volt az állóképesség növelő artifakt legizmosabbja, talán holdfény a neve. Sokat segít. Most már van belőle három :D

(#1224) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Mi a francért nem müködnek a patchek ebben a játékban?
Felrakom, de utána el sem akar indulni a játék.Pedig kéne valami megoldás, mert tiszta bug az egész játék.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1225) subaruwrc válasza Killer01 (#1223) üzenetére


subaruwrc
félisten

na az megint király.most dobtam el h legyen hely a második bulletproof 5+os nak :W :W :DDD :DDD nincs ez még lejátszva :D

(#1226) Killer01


Killer01
őstag

Azt el lehet érni valahogy, hogy Lukash / a Freedomvezér/ és V. Tábornok /a Dutyvezér/ a másik legyilkolását adja feladatnak? Sikerült ez már valakinek, vagy mindenki ''önszorgalomból'' gyilkolta le a kevésbé szimpi arcot :DDD :DDD
Mondjuk én első végigjátszásra nem bántottam egyiket se /mert ugye barátságos vagyok :D /, és span volt mindenki, de most kiváncsi vagyok :)

(#1227) VinoRosso válasza Killer01 (#1226) üzenetére


VinoRosso
veterán

emtom, én a dutyiverzírtől még nem kaptam olyan feladatot, hogy gyilkoljam le a szabik vezetőjét. Te katál már olyat? Mondjuk én a kötöszködősségiekkel nem spanoltam annyit, csak míg be nem zöldültek, hogy pripjatyban hátha jól jön, de nem naon volt értelme mert egymást nyírták a szabikkal. Aruzsé ubráu! :)

(#1228) Killer01 válasza VinoRosso (#1227) üzenetére


Killer01
őstag

Nekem sem adták még feladatnak egymás legyilkolását, de gyanítom nem is fogják. Amennyi küldit megcsináltam mindkettőnek, jó pár napig csak ezzel szórakoztam :D
A dutyvezér a küldetésekért ad kircsi páncéltörő lőszert, ami jó a mesterlövész VLA-ba, ezért is dolgoztam neki sokat. A freevezír meg GP-hez való páncéltörő lőszert ad, ami jól fog jönni később :DDD

Szerintetek ezek a képek hol készültek:
[link]
[link]

Kiváncsi vagyok ki találja el.....
:))

(#1229) emery2 válasza Killer01 (#1228) üzenetére


emery2
tag

Tipp: Pripjaty

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#1230) VinoRosso válasza Killer01 (#1228) üzenetére


VinoRosso
veterán

lehet hogy a bárban vagy a dutyi főhadiszálláson. Egyszer ledobtam egy gránátot a bárba, mire a csóka, aki ott állt a pultos mellett és eltorlaszolta az ajtót kiszaladt a lépcsőig, és ott sasolt, hogy mikor lépek be, mert le akart kaszabolni. Erre ledobtam még 1et, és megnyekkent, azzal a másikkal együtt, aki mindig azt akarta, hogy menjek be hozzá, de sose volt nyitva a rácsos ajtó. Megéztem mi van a pult mögötti szobában, de nem találtam semmi érdekeset.

(#1231) Grigorisz válasza Killer01 (#1228) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

tippem: piripócs a monolitosok pincehelyisége ahol katonai rucit lehet találni...
?

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1232) Killer01 válasza VinoRosso (#1230) üzenetére


Killer01
őstag

Te nyertél VinoRosso :D :C
A bár hátsó része, az ajtónállót -mivel csak az utamat állta- levadásztam a fent említett gránátos módszerrel, és benézegettem :DDD
Sok érdekes tényleg nincs ott sajna, és utána tölthettem vissza a mentett állásomat mer' mindenki engem akart kifilézni ;]
Ezek szerint nem csak engem érdekelt a zárt rész :DD

[Szerkesztve]

(#1233) Killer01 válasza Grigorisz (#1231) üzenetére


Killer01
őstag

És ez hol is van pontosan? :))

(#1234) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Nekem senkit se kellett bántanom, hogy bejuthassak a bárpult mögé, egyszer ugyanis öt monolith besétált a Bar area területére, és mocskosul elkezdtek leírtani mindenkit. Amint a bár közelébe értek, az összes vendég és az őr is kirohant a helyiségből (egyedül a Barkeeper maradt), hogy szembeszálljon a monolithokkal! :DDD Addig is egy jót sétáltam bent! Egyébként a monolithok nagyon nagy pusztítást végeztek, rengeteg rookie-t kinyírtak, és igencsak megnehezítették a mozgást a városon belül, mivel ha én is visszalőttem rájuk, akkor a Duty-sok és mindenki más tüzet nyitottak rám, a hangosbemondó pedig mindenkit az én levadászásomra buzdított! :(( Szóval meg kellett várnom, amíg mindet leszedik! Viszont az a pacák, akinek vissza kellett vinni a Storming Obokan-t, az szépen eldobta a fegyóját és lecserélte az egyik monolith-nál lévőre, így a küldi megcsinálása után kaptam egy ingyér Stroming Obokan-t! :D Bár az is igaz, hogy így a küldi újra felvehetővé vált! :U

(#1235) Grigorisz válasza Killer01 (#1233) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

piripócson a monók házikójában van egy nagy terem ahol extázisban csápol mekka felé egypár monolitos egy totemoszlopszerűség körül. nah ha ott leesel a szinpad résein balkézt ajtó és ha jól emlékszem ott jobbra més az első lehetőségnél. van lent pár genyó de jo cuccok is sztem

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1236) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

azaz leesel és lépcsőn le balkéz felé

[link]
[link]
[link]
[link]

itt találtam a katonai rucit is a monolitost csak mutatom, hogy ott van ilyen

[Szerkesztve 2x ( az írni nem tudás :D )]

[Szerkesztve]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1237) emery2 válasza Grigorisz (#1236) üzenetére


emery2
tag

Ez tényleg jó ruci :)

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#1238) VinoRosso válasza Grigorisz (#1236) üzenetére


VinoRosso
veterán

te mék pecccsel játszol? Én nem találtam ott ilyen rucit.

(#1239) Grigorisz válasza VinoRosso (#1238) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

időközben gondolkodtam és már nem vok biztos a dologban. amúgy 1.0001 patch
de lehet rosszul emlékszem mert a dekóderes szoba is rémlik valami rucival....

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1240) VinoRosso válasza Grigorisz (#1239) üzenetére


VinoRosso
veterán

em tom, én pripjatyban nem találtam nagy lóf*szt se, pedig mindenki mondta hogy ilyen meg olyan stash, nekem csak egyet adott be, abban meg egy rakás gyoló volt, igaz azokból a legtutibbak. Újrakezdtem a játékot, és leöldösök mindenkit akit lehet, de egyelőre nem ad be több stasht, csak ugyanazokat többször. Pedig volt egy csomó hely, ahova lehet rejteni, de nem volt benne soha semmi.

(#1241) Killer01 válasza Grigorisz (#1239) üzenetére


Killer01
őstag

Szerintem a katonai ruci a dekóderes szobában volt, én félre is raktam. Majd ebben vonulok be Csernobilba :DDD
Addig jó lesz az idecipelt 3 SEVA is, most addig gyilkolok amíg be nem adja a bulletproof artifaktot az Exoskeletonnal.
Most is találtam ujdonságot, egy +5 tépésre artifakt formájában negatív módosító nélkül, galacsin a neve. Elsőre ilyen nem volt. :D

(#1242) Killer01 válasza Grigorisz (#1236) üzenetére


Killer01
őstag

Most nézem, még a gyorstüzelő kalával nyomod??? Errefelé már elég harmatos az a stukker, nem?
Ja, és a pszivédő és a pendrive között mi az a kék valami? innen GPS-nek tűnik :D :D

Pofázok itt a galacsinról, nálad meg van kettő :))

[Szerkesztve]

(#1243) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Lenne egy problémám, nem tudom másnak is előjött-e már. Szóval a lényeg az,hogy az Agyperzselőnél vagyok, megvan hogy lehet kihúzni a dugót(gyk. megvan a kikapcsoló kar), de ha meghúzom, akkor elájulok, végigmegy a movie, és utánna egy fekete képernyő van. Escre stbre nem reagál, nem tölt, otthagytam 45percre és semmit se csinált. Ctrl+Alt+Del segítségével ki lehet lőni. Háromszor megcsináltam, ugyanez. Valakinek esetleg van ötlete mi okozza ezt? Eddig nem volt semmi probléma a gémmel.( XP,7800GT, 94.24 driver, játékverzió: asszem 1.0000000 vagy régebbi )

(#1244) Madárpók válasza Killer01 (#1242) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Ha jól tom az Kurglov pszi-sugárzásmérője, vaszleg meghalt valamikor.

(#1245) Grigorisz válasza Killer01 (#1242) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

[link]
és ha erre gondolsz: [link]
kala??? nem túl hatékony már de szeretem

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1246) Madárpók válasza Madárpók (#1243) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Senki? Akkor ez egyéni szívás :( Annyival bővült az előző helyzet,hogy betöltöttem egy kb. fél percel korábbi mentést, hátha úgy megy, de ugyanaz. :(

(#1247) Killer01 válasza Grigorisz (#1245) üzenetére


Killer01
őstag

Jah, nálam galacsin a neve, gondolom a másik csapat magyarítását használom :D
kala = Kalasnyikov :DDD :DDD

Legyilkoltad a prof-ot? De gonosz vagy :))

[Szerkesztve]

(#1248) Grigorisz válasza Madárpók (#1246) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Próbáld meg az egész küldetést elölről kezdeni. Illetve az 1.0001 patch-el nekem ezt nem csinálta.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1249) Killer01 válasza Madárpók (#1246) üzenetére


Killer01
őstag

Volt itt már valaki ezzel a problémával, de nem tudtunk neki segíteni. Mondanám hogy rakd fel a patch-eket, de akkor -tudtommal- nem működnek a mentések :(
Nincs még korábbi /esetleg a pálya elötti/ mentésed? hátha azzal jó.

(#1250) Grigorisz válasza Killer01 (#1247) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

nekem ott volt egy bugom. csak állt a gyökér mikor magamhoztértem a buszon és amikor még kb fél óra múlva is ott állt akkor elgurult a gyógyszerem.

a kala=Kalasnyikov összefüggést vettem külömben nem válaszoltam volna rá

[Szerkesztve]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.