Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Mr X válasza True (#750) üzenetére


Mr X
veterán

Lehet, hogy egyszer megjön hozzá a kedvem. TDU-val voltam így: megjárta a gépem kb. háromszor, mire rákaptam az ''ízére''.

(#752) 10GoBall válasza Törzsúr (#739) üzenetére


10GoBall
aktív tag

Mint írtam vala, másodszor játszom a gémmel. Elsőre kisebb, nagy ritkán pár másodperces akadással végig mentem a pályán. Gyakorlatilag minden maxon volt beállítva, a felbontás 1280x960. Másodszorra hasonló eset fordult elő velem, mint Veled és csak a Warehouse-s pályán. Hozzáteszem ekkor már egy 165,01-es drájverrel mentem, Én is próbáltam levenni mindent, sőt bármekkora swap fájl sem segített /pedig ekkor már 3giga volt a gépben/ Végül lecseréltem a drájvert és megoldódott a probléma. Most a 101.02-est használom.

A temető is azokkal van tele, akiknek igazuk volt.

(#753) Primőr válasza M@UL (#747) üzenetére


Primőr
aktív tag

hasonló véleményen vagyok én is. Talán a legbunkóbb dolog a fejlesztőktől, hogy hatalmas térképet csináltak a pda-ba, hogy azt higgyük, milyen nagy a zóna, milyen sok munkát tettek bele, erre kiderül, hogy a bejárható részek csak a negyede a térkép méretének...

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#754) Primőr válasza True (#750) üzenetére


Primőr
aktív tag

LoL!
Türelmes ember lehetsz.. elég sok időd elmehetett a játékra, ha igaz, hogy több mint 10-szer végignyomtad..és még mindig nem unod? én egyszer nyomtam végig, az se az igazi befejezéssel sikerült, de már törölve is van))

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#755) Törzsúr válasza 10GoBall (#752) üzenetére


Törzsúr
senior tag

kösz a segitséget, nagyon zavaró, dolog, megpróbálom, elösször majd a drivert, utána a patchet.ha lessz kis idöm. :R

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#756) True válasza Primőr (#754) üzenetére


True
aktív tag

Csak kihajtom a játékból az árát, meg a maximális játékélményt... ;]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#757) ML320 válasza Primőr (#754) üzenetére


ML320
aktív tag

Mindig találni újat! Csak az a kár, hogy 2 jó befejezés van. Azért kíváncsi lennék, hogy mennyire bonyolódna a helyzet, ha pl pár olyan stalkert nem likvidálnánk, akik zavarják a kereskedőket. A kocsmáros adott egy küldetést, hogy öljek meg egy katonát. Az ipsét a kutatóintézet melletti mocsár közepén egy vasúti kocsiban találtam, és pl el lehetett vele diskurálni. Ha nem nyírom ki, akkor szimplán feladat elrontva, holott elmondja, hogy lelép, megjavít egy kocsit és azzal megy el. Segítőként jól jönne.
Ja, van egy ''őrült stalker pen driveja'' eszközöm is :P
Meg végre megtaláltam a pseudo farkincát is :DDD
Illetve most már szinte stalker segít írtani a banditákat és a katonaságot.

Ember tervez, Isten perverz...

(#758) True válasza ML320 (#757) üzenetére


True
aktív tag

Mindig találni újat!
Na ja, én PL első végigjátszásomra olyat is kaptam, ahol a BÁR van az melett pár háznyira van egy kordon jó sok örrel, ha most simán odamegyek egyböl lelőnek, viszont utána lenne egy pincében valami támaszpont féle, sok katonával, meg valami parancsnokkal, aki első alkalommal adott küldiket is...
De már nem emléxem hogy értem el hogy beengedjenek...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#759) Grigorisz válasza ML320 (#757) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

melyik ez a pseudo kutya?

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#760) True válasza Grigorisz (#759) üzenetére


True
aktív tag

Talán ez..: [link] [link]
Ha tévednék sorry,,, Mindig is bajban voltam a nevekkel...

Mod: Látszik a 2 kép között az életerő külömbség... Mindez puszta kézzel? Fexik a kutyus! :DDD

[Szerkesztve]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#761) ML320 válasza True (#758) üzenetére


ML320
aktív tag

A generális úrhoz a kocsmáros küld. A bulldogot kell elhozni neki, de ugyebár ha beszállsz a kötelességi/szabadsági vitába, akkor valamelyik fél folyton tüzet nyit rád. És akkor menteni, menteni, menteni... Beálltam a kötelességiekhez első játszásnál, erre a bárban kezdett el lövöldözni felém egy szabadsági... Ott hogy vegyek elő fegyvert!?!?
Ha átmész a hadiraktárakhoz, ugyebár egyből a csetepaté közepén találod magad. Lehet genyózni, pl segíted a mesterlövészt elintézni (egy lövés hangtompítós pisztolyból, persze előtte mentés, biztos, biztos :D ), viszont utánna nem mész bele a lövöldözésbe, akkor békénhagy mindkét fél. Most, amikor átértem, Lukashnak ''jelentettem'', hogy balhé lesz. Akárhányszor visszamegyek, mindig jön az utasítás: ''Beszélj Maxszel''. Intézzék el ők, az ő balhéjuk :D
Meg pl szerintem jó lenne, ha egy-egy sebesült ellenfelet is lehetne gyógyítani. Most csak a kínoktól szabadítom meg őket. Talán majd a Stalker2-ben...

A roncstelepnél amikor átértem, vagy húsz kutya rontott rám, a fele pseuizé volt. Ott találtam meg végre ezt a vackot. De most már nem megyek vissza az elejére...

A Sötét Völgynél van egy olyan feladat, hogy a Vámpír nevű stalkert kell likvidálni. Az épületbe nem enged be az őr. Ha hangtompítós eszközzel lelövöm hátulról az őrt a hátsó bejáratnál, majd elfutok onnak, még mind semleges marad, de ezzel a felbolydulással kijön a célszemély is. Ha lelövöm, csak a két társa vált át pirosba. Népszerűségem nem esik olyan nagyot :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#762) Grigorisz válasza True (#760) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

köszi. :R
egy ilyet leírtottam már de annak nem jött le :( a farka pedig a kereskedő akarja :F

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#763) Balancee


Balancee
aktív tag

Sziasztok! A jobb sarokban mi az a kanál és a villa meg a töritt pisztoly?

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#764) C^^ válasza Balancee (#763) üzenetére


C^^
őstag

Kanal/villa - egyel valamit
''torott pisztoly'' - leamortizalodott a fegyvered

(#765) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Saját készítésű skinpack: [link]

All Black...

(#766) True válasza Stalker-2572 (#765) üzenetére


True
aktív tag

S mit tartalmaz? Amúgy gratula...és THX mindenki nevében...

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#767) 10GoBall válasza Grigorisz (#759) üzenetére


10GoBall
aktív tag

A rostokos duty főmuftinak van egy olya küldije, hogy a freedomos területen likvidálni kell egy ilyen pseudo dog-ot. Ez valahol hátul a terület /warehouse/ csücskében tanyázik. Itt a pseudo dog egy fehérszínű pitsbull-szerű kutya volt. Itt lehet találni az égésre való 30%-os artifactot is.

Küldikl csak a megjelölt területre vonatkoznak, ill. ott található az adott megszerzenő tárgy is. Pl ha flasheye kell, akkor a térképen lévő területrészen lelőttek közül lesz valamelyiknek. Ha kutyafarok kell, akkor színtén a térképen megjelölt területen lelőtt kutyák egyikénél lesz /kivéve, ha korábban véleltlenül bele nem botlottál egybe/

[Szerkesztve]

A temető is azokkal van tele, akiknek igazuk volt.

(#768) Killer01


Killer01
őstag

Nem tudjátok hol lehet a GP 37-hez ráapplikálható gránátvetőt találni? Tudom hogy a Thunderen van, de arra meg nem lehet távcsövet rakni :DDD

(#769) Balancee


Balancee
aktív tag

Csaosztok! Végig csináltam én is. Nekem az lett a vége, hogy oda mentem a kivánság tevöhöz és azt kivántam legyek gazdag. Ekor kieset egy csavar a vas szerkezetböl és aranynak látta a tag. Aztán elkezdett hullani az egész menyezet aztán meg leszakadt a födém a hösömre :)

Elég tré befelyezés. :((

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#770) Killer01 válasza Balancee (#769) üzenetére


Killer01
őstag

Ez egy false ending, túl sok pénzed volt :D Ha jól olvastam előbbre, 200 rugó alatt kell maradnod.

(#771) Grigorisz válasza 10GoBall (#767) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

jaaa az a fehér vakkutya? keresem és írtom menten. Köszi :R

[Szerkesztve]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#772) Retekegér válasza Killer01 (#770) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

200 rugó alatt kell maradnod. - attól még false ending lesz a wish granter-nél. :D
Dekóder köll nekije.

<< Heimdal >>

(#773) Killer01 válasza Retekegér (#772) üzenetére


Killer01
őstag

Igaz, ez így félrevezető volt :B
Szóval merre is lehet gránátvetőt találni a GP 37-hez? :))

(#774) Balancee válasza Retekegér (#772) üzenetére


Balancee
aktív tag

94 000 volt. Egy csomo küldetést viszont nem csináltam meg. Kiváncsi voltam a végére és csak mentem elöre :))

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#775) Retekegér válasza Balancee (#774) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

De nem ez az igazi vége. Az iagzi vége a dekóderrel nyitható ajtó mögött lesz ;)

<< Heimdal >>

(#776) vaki válasza 10GoBall (#767) üzenetére


vaki
aktív tag

Ezeket a mellékküldiket (hozz egy állatdarabot, vagy egy varázstárgyat) sokkal célszerűbb úgy csinálnod, hogy összeszedsz mindent és amikor egyébként is el kell menned a kereskedőhöz, vagy a csaposhoz; akkor nem egyből elcseréled nála pénzért, hanem kiválasztod az adott küldit. Ekkor ugye eleve nálad van ami kell a küldihez, vagyis kiválasztod a küldit, aztán meg kiválasztod hogy a küldetés miatt vagy itt. Ekkor elveszi tőled az adott tárgyat, és Te már meg is kaptad a jutalmat. Sokkal egyszerűbb és nem kell annyit gürcölni érte.

A felhasználóbarát felhasználó

(#777) Winner_hun


Winner_hun
félisten

hamarosan jön az új peccs: [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#778) Killer01


Killer01
őstag

Ha már a GP 37 gránátvetőjére nincs tippetek, mit gondoltok, a helikoptereket le lehet lőni?
Próbálta már valaki? :))
Végülis RPG-m van, elszánt is vagyok....csak ha nem lehet inkább nem kisérletezek vele, oda a sikerélmény :DD

(#779) True válasza Killer01 (#778) üzenetére


True
aktív tag

Kb azt tapasztaltam ezen a téren, hogy párszor eltalálod, majd lángolva elröppen valamerre, és nemsoká megjelenik ujra, csak Márió is a fedélzeten volt valószinü, mert most már semmi baja... 1X viszont sikerült leszednem 1-et, bár az lehet hogy a sztori szerint is felrobbant volna, de én nem tudtam és löttem mint a barom, na meg lett is sikerélmény...
Amikor már a reaktor külsö részén vagy és elösször megjelennek a gépek, akkor átviharzanak feletted, majd a veled szemben lévő épületnél landolnak, katonákat telepiteni...
Na én ott kaptam el 1-et de az tényleg Flash volt, mert ugy tünt mintha pánik szerüen menekülni próbálna, és lángolva átrepült a mozdonyt surolva ami kint áll, majd kissé lentebb ereszkedve falnak csapodott...
Mondom is.. Nicsak a ''Sólyóm végveszélyben 2?''... :DDD

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#780) Killer01 válasza True (#779) üzenetére


Killer01
őstag

:C ügyes :)
Akkor viszont nem állok neki kisérletezni, hanem futok...az életemért :D

(#781) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Megtudnátok nekem mondani ezen ajtohoz a kódot?[link]
Elöre is köszi

WOT: kissio

(#782) Primőr válasza Dr.Én (#781) üzenetére


Primőr
aktív tag

elég ratyi ez az 1440-es felbontás, nem? ezt is elszúrták a stalkeres programozók

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#783) vaki válasza Dr.Én (#781) üzenetére


vaki
aktív tag

1287975

A felhasználóbarát felhasználó

(#784) Dr.Én válasza Primőr (#782) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem elmegy, de az igaz hogy lehetne jobb is

WOT: kissio

(#785) Dr.Én válasza vaki (#783) üzenetére


Dr.Én
veterán

Köszi :R :R

WOT: kissio

(#786) Killer01 válasza Dr.Én (#785) üzenetére


Killer01
őstag

Te mit találtál az ajtó mögött? Én csak 3-4 medpakkot. :((
Ekkora szopatást.....
És még ugyancsak ezen a pályarészen le lehet kanyarodni egy kis monolitos ''helyőrség'' felé, de ott zárva van egy nagy fémajtó. Oda nem lehet bejutni? Vagy az mi is ott pontosan? Én nem jöttem rá.

(#787) emery2


emery2
tag

Üdv! Egy kis segítséget kérnék. Beszéltem a kalauzzal (vezetővel) és ő azt mondta menjek el a dokihoz. A topikban utánanéztem a x18-ba kellene menni. Le is mentem azonban a dokit nem találtam. Linkelek egy képet itt jártam (már másodszor) és a doki sehol sincs. Ötlet??
[link]

[Szerkesztve]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#788) vaki válasza Killer01 (#786) üzenetére


vaki
aktív tag

Ott korábban, ahol a rakétavetős pacák lődöz rád? Ott kell lemenni jobbra ha jól emlékszem....

Ha ez az , akkor azt nem lehet nyitni. Amúgy engem egy bankszéf ajtajára emlékeztetett :D

A felhasználóbarát felhasználó

(#789) Killer01 válasza emery2 (#787) üzenetére


Killer01
őstag

A kép alapján meg nem mondom merre jártál, de a Doki Agronómban /valami ilyesmi :DDD / van, a Lövész rejtekhelyén. Ahol az első irányítóval is találkoztál, utána kellett kiírtani a katonai bázist.

Viszont érdekelne merre találtad a +5 golyóállóságot adó artifaktot, én csak Piripócs /valami ilyesmi :DDD / városában találkoztam vele először.

[Szerkesztve]

(#790) emery2 válasza Killer01 (#789) üzenetére


emery2
tag

A szeméttelep felől amikor az x18 felé mész áthaladva egy rádioaktiv mezőn elérsz nagy kőhöz. Én ott találtam ezt a kis okosságot. Ez idáig ez az egyetlen aminek nincs ''mellékhatása''

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#791) Killer01 válasza emery2 (#790) üzenetére


Killer01
őstag

Ott mennél sötét völgy felé, ugye? Akkor te rossz helyen keresed a dokit.

(#792) emery2 válasza Killer01 (#791) üzenetére


emery2
tag

Igen a sötét völgy felé mentem. Van ott a pincében egy labor. Mikor először jártam arra akkor azt hiszem ilyen tűzet fújó valamit kellett kicsinálni, most a második kalandnál nagy méretű egerek támadtak meg azok az ugráló szörnyek.

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#793) Primőr válasza vaki (#788) üzenetére


Primőr
aktív tag

jobbra nincs semmi csak a kerítés..meg a sziklák

[Szerkesztve]

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#794) ML320 válasza emery2 (#787) üzenetére


ML320
aktív tag

Az én ötletem az lenne, hogy Strelok búvóhelyére menj.
Az Agropom ipartelepnél le a föld alá, és ott, ahol a falba vágott nyílásnál mész felfelé, ott jön egy átvezető animáció. A doki megjelöl a hotelszobát, ami a helyes befejezésekhez kell.

Ember tervez, Isten perverz...

(#795) Dr.Én válasza Killer01 (#786) üzenetére


Dr.Én
veterán

Sajna én is csak kötszereket találtam, azt hittem valami nagyobb dolog lesz az ajto mögött. :(((

WOT: kissio

(#796) NI8


NI8
csendes tag

:R :C

Próbáltatok már meginni 3-4 ü. vodkát egyszerre ?
-Persze szigorúan csak STALKER szerepben- :DD !
Olyan veszett dűlöngélésbe kezdett ''Márkdván'' (idéztem a nevet:JÓ :C )
hogy egy fatörzset sem tudtam volna eltalálni vele kb. 3 lépésről, se.

Egy sugárfertőzés után teszteltem le ''magam'' ezen a téren.
A prg.-ó ''elvtársak'' ezt jól eltalálták. Biztos ''láttak már fényképen
olyan embert, aki hallott róla'', hogy mi történik 3-4 ü. vodka együltőhelyben
történő elfogyasztása után :C :DD
Na, megyek lövök pár pszeudokutyát. :))

A kisunokám úgy programozza azt a gépet. Csakúgy dőlnek a szörnyek !

(#797) Killer01 válasza Primőr (#793) üzenetére


Killer01
őstag

Jól írta, jobbra kell menni. Csak a leágazás előtt van egy kocsi / nekem egy Berilium ruha volt benne / ami takarja. Lehet ott is lett volna egy pályarész, csak a végleges verzióból kihagyták.

(#798) emery2 válasza ML320 (#794) üzenetére


emery2
tag

Kösz. Akkor húzok az agropom irányába..... :U

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#799) emery2 válasza emery2 (#798) üzenetére


emery2
tag

A tipp jó volt, a doki meg van + adott 1 feladatot....

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#800) Grigorisz válasza NI8 (#796) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

A vodkát próbáltam egy erősebb sugárfertőzés után/alatt hát a monitor előtt szébelegtem vele, hogy lássak is valamit :D

Kérdés: Írják a műtárgyaknál, hogy ebből és ebből keletkezik.
Ha én pl. odaviszek egy megfelelő anomáliához egy halott banditát mondjuk és belerakom akkor megkapom az adott műtárgyat?

[Szerkesztve]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.