Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Kareszovics válasza S.O.S. (#1850) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Olyan címek kellenének ahol játékokat lehet letölteni.
Ha lehet ingyen:) :K De végül az se baj ha fizetős csak működjön"

Ilyenről itt nem beszélünk, mert az warez!!! :(((

A warezt meg tiltja az Alapelvek, amit úgylátom sikerült kihagynod :(

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1852) S.O.S. válasza Kareszovics (#1851) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia !

Hát ezt a részt kihagytam :O

Köszi az infót :K

Üdv: István :R

(#1853) Kareszovics válasza S.O.S. (#1852) üzenetére


Kareszovics
addikt

Csak a miheztartás végett. :) Gondolom hosszúéletű fórumozó akarsz itt lenni...

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1854) S.O.S. válasza Kareszovics (#1853) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia !

Igen-igen hosszú :DD

Üdv :István :R

(#1855) Winner_hun válasza S.O.S. (#1850) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt találhatsz jónáhányat

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1856) S.O.S. válasza Winner_hun (#1855) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia !

Köszi :R

(#1857) Kareszovics válasza VinoRosso (#1842) üzenetére


Kareszovics
addikt

Üdv!

Közbe törlődött a quest (iidőtullépés) és látom a térképen, hogy valahol a pályrész legesleg szélén van egy szürke petty :DDD A csávót kinyírták és ott a fegyó.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1858) Hun'reeth válasza tabrev (#1847) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Ez marhaság! Teljesen normális ára van.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1859) tabrev válasza Hun'reeth (#1858) üzenetére


tabrev
tag

Már melyik holmira gondolsz :F A 135.000 szerintem nem vmi normális :U

Más: tud nekem segíteni vki abban, hogy miként udok bejutni az agyperzselő lekapcsolásához egy bunkerbe, amelyet szögesdrót kerítés vesz körbe + betonfal...

(#1860) tabrev válasza tabrev (#1859) üzenetére


tabrev
tag

Megoldódott :B

(#1861) Hun'reeth válasza tabrev (#1859) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Nem 135.000-be kerül az tuti. Teljesen normális ára van. Nem emlékszem de olyan 15000 körül.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1862) Tomate


Tomate
veterán

Jó gém ez a S.T.A.L.K.E.R ? Egy részével sem játszottam még, és nem is ismerem igazából. Hány gigás? Hogy futna a configomon (kb)? Bepisilek tőle az ágyba este?? :U :B
Előre is thx!

(#1863) VinoRosso válasza Tomate (#1862) üzenetére


VinoRosso
veterán

be :DDD

(#1864) tabrev válasza VinoRosso (#1863) üzenetére


tabrev
tag

:DDD teljesen nyugis game ez ;)

Hun'reeth: nálam annyiért mérte volna a szabadságiaknál található eladó (tény nem fényképeztem le + már kinyírtam a tagot) de elhiheted, nem verlek át ilyennel :Y

Srácok tud vki kódokat az ajtókhoz? Vagy nem érdemes fírtatni mi van mögöttük? :U

Szerk: meg még vmi eszembe jutott, fentebb olvastam egy hozzászólásban, hogy a kolléga érdeklődött milyen fegyvert + ruha kombót ajánlanak neki a fórumozók az előrehaladásban, majd közölte eldöntötte maga! és itt jön ami számomra érthetetlen - a kolléga azt írta a bárban van és vásárolt magának GP37-et + vmi faint ruhát (erre nem emléxem) amit nem értek, hogy miként tudott a bárban ilyet venni? :U Nekem tök alap cuccokat árul a csapos... :B

THX!

[ Szerkesztve ]

(#1865) lsc válasza tabrev (#1864) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

1.04-es patch + veterán fokozat , így biztosan tudsz venni komolyabb cuccokat , nekem is volt elég sok minden /lehet , hogy alacsonyabb szintnél is van azt nem próbáltam /.

Az élet kegyetlen .

(#1866) Romeo23 válasza Tomate (#1862) üzenetére


Romeo23
tag

Szerintem jó! Meg sokak szerint is :) Ez nem az első része? Vagyis szerintem ezelőtt nem nagyon tudok róla, hogy lett volna Chernobyl-os játék. Az atomerőmű környékén kell lövöldözni. Meg gondolom bele is lehet menni, bár én még ott nem járok. Szerintem a konfigodon jól fog futni. Vannak benne mutáns kutyák meg asszem malacok is, azok nem éppen bizalomgerjesztőek, de SZVSZ az AVP2 fosatósabb sokkal.

Project Torque nickem: PeArp80

(#1867) Grigorisz válasza Romeo23 (#1866) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

stalkerben nem a kutyák és a malacok a fosatósak... :DD vannak ott cifrább cuccok is :DDD én speciel nappal tudtam csak játszani vele persze nem azért mert este nem fértem volna hozzá a géphez :D

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1868) Romeo23 válasza Grigorisz (#1867) üzenetére


Romeo23
tag

Akkor én még nagyon az elején járhatok. Eddig csak ezekkel az élőlényekkel találkoztam, meg zombi stalkerekkel.

Project Torque nickem: PeArp80

(#1869) Ndruu válasza Romeo23 (#1868) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Yantar után jön majd az Army Warehouses és onnantól kezdve fogsz még elég élőlénnyel találkozni. Bloodsucker, Controller (bár ez már a játék elején is van), Poltergeist, a Snorkok idegesítő golyóállóságáról már nem is beszélek.
Szóval vannak benne finomságok, csak körbe kell nézni...

Harrrr!!!!

(#1870) Kareszovics válasza Ndruu (#1869) üzenetére


Kareszovics
addikt

Amikor először találkoztam Controller-rel azthittem szívgörcsöt kapok. :DDD Egyszerűen nem láttam el a folyosó végéig és azt hittem, valami kib@szott láthatatlan mumus ami elől nincs menekvés. :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1871) VinoRosso válasza Ndruu (#1869) üzenetére


VinoRosso
veterán

sznorkokat jól fejbe kell lőni messziről, azt megfinganak gyorsan kontroller úgyszintén, a többinek meg mehet az egész sörétes a shaserből. Nem kell parázni ezektől, inkáb csak idegesítenek.

(#1872) CsCsigusz


CsCsigusz
tag

amúgy nektek azok az egér szerű mutáns izék amik az egyik visszaemlékezős videóban is özönlenek, szintén olyan ritkák mint nálam? Mindíg csak a hullákat találom meg de támadni eddig 1x támadtak rám, a banditák búvóhelyénél.

Controllernél annyi a varázs hogy közel kell menni és akkor abbahagyja az agyad facsarsát, aztán jól fejbetoszni sörétessel.

Mellesleg szerintem ez az év játéka messze :R

(#1873) Kareszovics válasza CsCsigusz (#1872) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én mostanában kezdtem újra a game-t és csak most láttam először ilyen patkányt; úgyhogy lehet, hogy nem egyedi eset. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1874) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

Háááát asszem újrakezdem a gamét....felfrissült a gépem újrarakom a rendszert és utána mehet a stalki....és kinyírok minden ellent újra

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1875) Mozso26 válasza Kareszovics (#1873) üzenetére


Mozso26
senior tag

Igen a patkányok aszem az 1.005-ös peccsel születtek meg.Én most kezdem ujra 4 szer a játékot, nem tudok betelni vele. :C

(#1876) Kareszovics válasza Mozso26 (#1875) üzenetére


Kareszovics
addikt

1.0004-től inkább nekem az van fent. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1877) McCartman


McCartman
senior tag

sziasztok!
Most akarok majd belekezdeni a játékba. Szerintetek milyen modokat érdemes felrakni hozzá amik javíthatják a játékélményt? (ha vannak ilyenek egyáltalán:) )
valamint tudnátok adni pár jótanácsot így az elején , mégiscsak ti vagytok otthon a témában ..)
előre is köszi:
Zoli

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1878) VinoRosso válasza Kareszovics (#1876) üzenetére


VinoRosso
veterán

nálam már az eredetiben is voltak.

Olvasgava a magyarosítás xmljeit rábukkantam pár érdekes dologra. Pl találtam egy kódot(1287975) a Vörös Erdőnél lévő bunker ajtajához, de semmi küllönös nem volt benne, csak pár elsősegély doboz. Ez lenne az:1 2 3 4 5 Rákerestem a Poker nevű banditára is a nevek közt, de egyetlegy találat sem volt, pedig az összes xml-t átfésültem. Szal lehet hogy a csávó nem is létezik, azért nem lehet megtalálni( ez esetben megint egy elég ordenáré bugot csináltak a készítők ) .

más:

Hallott már valaki a Holt Városról és a Gyilkosokról? Nem tudom hogy csak én nem találkoztam e vele a játékban, vagy más sem. Feltételezésem szerint lennie kéne egy ilyen helyszínnek is, mert van több utalás is rá, meg van egy fájl amiben az ottani dialógusokat tárolják:

-Fel kell tennem pár kérdést.
-Mondd csak, talán segíthetek.
-Hol vannak a dolgaim?
-A vezető általában megőrzi az elkobozott dolgokat. A szobáját a legfelső emeleten találod. Az én cuccaimat is elrakta, amikor elkaptak.
-Hogyan juthatok ki innen?
-Amikor engem körbevezettek, észrevettem, hogy egy csatorna van elvezetve az első emeleti lépcsők alatt... Ha sikerül kinyitnod a cellát, akkor kijuthatsz a csatornákon keresztül... A legjobb lenne, ha onnan Nyugatnak indulnál, és akkor eljuthatsz a Szabadságiakhoz.
-Ki fogott el minket?
-A Gyilkosok tartanak itt minket. Senki se tudja, kik ők valójában, de sokan azt beszélik, a külföldi hírszerző szolgálattól vannak. Ezt a helyet nagyon titkolják - Senki se tudja, hogy lehet bejutni a Holt Városba. Sok ember akarja kideríteni ezt, főként a Szabadságiak, és a Kötelességiek.
-Folytasd.
-Ha sikerülne szerezned egy térképet a Holt Városról, sok esélyünk lenne a sikeres támadásra. A Gyilkosoknak, illetve Banditáknak talán van.
-Mit tudsz még erről a helyről?
-A város két részre van osztva. Mi most a Zsoldosok oldalán vagyunk, délre, a téren túl vannak a banditák. A város délnyugati részén levő iskolába fészkelték be magukat. A két bázis között van egy lerobbant öt emeletes épület, és néhány tűrhető állapotú. Ha szorult helyzetbe kerülsz, ezekben meghúzódhatsz. Van pár garázs és néhány kisebb ház is a környéken. Hasonló épületek vannak a banditák oldalán is. A régi tanácsháza a tér másik végén található.
-Ki itt a főnök?
-Egy igazán veszélyes, Dushman nevű fickó. Láttam már néhányszor iratokkal teli mappával járkálni. Szerintem érdekes dolgok lehettek benne.
-Kösz az infót.

...aki még esetleg nem jutott el odáig a játékban, amikor találkoznia kellett a Doktorral a föld alatti rejtekhelyen, az most csukja be a szemét:-)...

-Strelok! Hol a pokolban voltál??? Nem láttalak téged vagy a srácokat az utolsó rajtaütés óta! Már kezdtem aggódni!Jobban érzed már magad? Kitisztult a fejed?
-Strelok???
-Igen, te vagy Strelok! Ki más lehetne? Én vagyok Doc, nem ismersz meg? Mi történt veled barátom? Nem nézel ki valami jól. Együtt mentünk a Zónába két évvel ezelőtt. Tényleg nem emlékszel rám??
-Nem.
-Nem??? Strelok, mi a....? Nem viccelsz, ugye? Ember... mi van a srácokkal, a barátainkkal? Fang, Ghost? Emlékszel rájuk, ugye?
-Fangra nem emlékszem, Ghost pedig halott - Yantarban találtam meg a testét.
-Ghost!!?!?! Halott??!!! Fenébe is, hogy történhetett meg?! Ők... ők voltak a legjobbak. Mi történt veled?
-Nem tudom mi történt, nem emlékszem.
-Várj, le kell nyugodnom. Ezek igazán szar hírek ember. Azt hiszem, ez mind kapcsolatban van a legutóbbi Zónába tett kirándulásoddal. Mikor legutóbb láttuk egymást, nálam hagytad egy Pripyatban található rejtekhely kulcsát és egy térképet, ami alapján megtalálhatom. Sikerült megtartanom, elrejtettem a Zsoldosok elől. Fogd, és vigyázz rá. Talán találsz ott valamit. Azt mondtad van ott valami Monolithhoz kapcsolódó dolog. De én sem értettem, hogy mire jó és te sem.
-Értem. Hol vagyunk? Nem emlékszem, hogy kerültem ide.
-A Halott Városban vagyunk! A Zsoldosok táborában.
-Míg el nem felejtem, van némi infóm a Zsoldosokról. Érdekel?
-Az attól függ, mit tudsz mondani.
-Van egy térképem, ami megmutatja, hogy juthatsz el észrevétlenül a bázisukra, és még más hasznos dolog is van rajta.
-Értékesnek hangzik. Adok érte 3000 rubelt.
-Megegyeztünk. Tessék.
-Nagyszerű! Itt a jutalmad. Nem sokára a stalkerek már azt is elfelejtik, hogy a Zsoldosok egyáltalán léteztek.

Volt még pár olyan küldetés, amivel nem találkoztam, pl egy Tyran nevű Zsoldos verzér megölése + Pda elvétele. Ezt megcsinálta már vki?

(#1879) True válasza VinoRosso (#1878) üzenetére


True
aktív tag

Nem semmi amiket leirtál "komám" :DDD , remélem ezekre a dolgokra mielöbb fény derül, és akkor újra előkapom a dobozából a jó őreg stalkilemezt... :C :DDD

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#1880) Kimmuriel válasza Kareszovics (#1876) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

A patkányok patch-től függetlenül is benne vannak a játékban, csak ritkán találkozik velük az ember. Ha mindenképpen szeretnétek egy párral összefutni, akkor csak menjetek vissza Dark Valley-ba az X18 labor bejáratához. (Csak akkor lesznek ott, ha már jártatok az X18 laborban.) Ott annyi lesz belőlük, hogy többet nem fogjátok kívánni a velük való találkozást! :D

[ Szerkesztve ]

(#1881) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok.
Jönnék kifelé a X16-os laborból.A gondom az, hogy nem liften, hanem létrákon mentem le, és most nem tudok visszamenni, mert a lift ugye fent van.A létrák meg rövidek, és felugrani sem tudok.Liftet nem tudom lehivni.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1882) Kareszovics válasza Ace Ventura (#1881) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ott ahol megtaláltad azthiszem a Szellem nevű csávó cuccát ott hátul le van szakadva az aljzat ott kell lemászni és "búvárkodni" egy sort. A létrán 100, hogy nem fogsz visszamászni.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1883) Kareszovics válasza Kimmuriel (#1880) üzenetére


Kareszovics
addikt

Köszi! Utánanézek! :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1884) Killer01 válasza Ace Ventura (#1881) üzenetére


Killer01
őstag

Üdv.
Ne ott próbálkozz, hanem abban a helységben ahol kinyírtad a kontrollert + megtaláltad Ghost holttestét. Ott lesz jobbra a végén egy lyuk abban a kis medenceszerű valamiben, abba kell 'leesni' :)

(#1885) Ace Ventura válasza Killer01 (#1884) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Bakker :DDD
Onnan jöttem. :))
Köszi :R :R

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1886) Ndruu válasza Mozso26 (#1875) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Alap verzióban is voltak már (egy bizonyos script futása után jönnek elő).

VinoRosso:
Lost Zones
"In terms of levels, Dead City got cut out, Generators was ultimately combined with Station 2 and we got rid of a driving level."

Az utolsó percekben kivágtak belőle egy egész falut... Elvileg a pre-alfa verzióban volt valami ilyesmi, de semmi bizonyíték nincs rá (képekben).
Pár morzsa maradt belőle, pl. amit te is mutattál. Dead City néven futott az a pályarész és valahol Pripyat és Chernobyl között lehetett eredetileg.

A valóságban Chernobyl-t és Pripyat-ot is sokan Dead City-ként emlegetik. De a játékban egy kisebb városka volt, betört kirakati ablakokkal, elhagyott házakkal. Valószínűleg Pripyat miatt vették ki belőle, mert a kettő nagyon hasonlíthatott, vagy pedig a kiadó nem engedte...

Ezt sikerült kiderítenem a Halott Városról (Dead City) és a Gyilkosokról (Killers).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1887) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Pár részlet még beszélgetésekből:

"Mercs are kinda like Freedom, only worse. At least Freedom have some ideals, but these dogs, they'll do anything for money. Someone really needs to kill 'em all before they drag something really dangerous out of the Zone into the normal world! They're based in the Dead City and there's a sniper in every tall building, understand? They're not keen on strangers." - bárban egy fickó

"We're being held by the Mercs. Nobody really knows who they are but there are rumors that they work together with foreign intelligence services. The location of this base is top secret - no one knows how to get into the Dead City. Many people are very interested in this information, especially Freedom and Duty." - bárban egy fickó

"We're in Dead City! In the Merc camp." - doctor

"Lukash told me to intercept the Duty courier on the way from Red Forest to the Dead City. Could you tell me the best place to do that?" - me (Marked One)

"Best thing would be to catch him before he reaches the farmstead near the passage to Dead City. Reinforcements are sure to be waiting for him there, so you'd have trouble dealing with them all. Plus, that way you'd have to pass through the village, which is a bad thing. Better go East of the village, and fast."

Voltak hozzá írva küldetések, de a várossal együtt azt is kiírták a játékból. Pár beszélgetés megmaradt, de oroszul vannak, semmit nem érteni belőle.
Térképet nem találtam róla.

Pokerről:
"Subject's nickname - Poker. One of the most cruel bandits' leader, swine and rapist...Evidently his head is not okay: they say he caught a rare disease in the Zone. Now he suffers quite frequent lapses of memory, and when he gains consciousness, he can't remember who and where he is. Nevertheless, he's always armed and very aggressive. Presumable location: Dark Valley."

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1888) VinoRosso válasza Ndruu (#1887) üzenetére


VinoRosso
veterán

No és valaki megtalálta már ezt a Poker nevű fickót?

Nincs valami hekkelt korai stalker verzió amiben ez a pályarész benne van? amugy elvileg nincs rajt alapból sem a térképen ez a város, legalábbis a beszélgetésekből nekem ez jött le.

(#1889) wombation


wombation
tag

Na,végigvittem a game-t,sztem nekem a legegyszerűbb befejezés jutott:
A végén volt egy világító kapu,beléptem,aztán egy zöld mezőn találtam magam kifordult szemekkel ;)
Asszem kezdem újra megnézem a többi 6 befejezést is :))

[ Szerkesztve ]

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#1890) redXIII


redXIII
senior tag

halI) felraktam a trader mod-ot.volt is minden mint a tescoban,csak a rubel maradt ugyanannyi :DD azt nem lehet vhogy megnövelnI?

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#1891) Grigorisz válasza redXIII (#1890) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

csináld meg a mellék küldetéseket is amit a karakterek adnak lesz lé bőven

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1892) redXIII válasza Grigorisz (#1891) üzenetére


redXIII
senior tag

egyböl má fullon akartam nyomni))

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#1893) Grigorisz válasza redXIII (#1892) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

hol a kihívás ha már az elején Katonai rucid van vagy SEVA overálod és a legütősebb géppityuval ossztod az ítéletet az ellennek??? csak egy kérdés...

oké, hogy trader mod és vannak benne jó cuccok de azoknak a 80 százaléka csak jóval később lehet a tiéd....szerezz rá pénzt és akkor is már mérhetetlen lesz az előnyöd

[ Szerkesztve ]

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1894) redXIII válasza Grigorisz (#1893) üzenetére


redXIII
senior tag

má végigvittem simán.most megpróbálom igy.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#1895) Grigorisz válasza redXIII (#1894) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

rakjál fel trénert de akkor a tradernek semmi jelentősége benyomod a god módot és pulcsiban graszálsz majd csernobilban...

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1896) redXIII válasza Grigorisz (#1895) üzenetére


redXIII
senior tag

nem érted,mér akarom.igy akarok minden kis melléküldetést megcsinálni,hogy ne keljen másra figyelnem csak arra.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#1897) Grigorisz válasza redXIII (#1896) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

rakjál fel trénert abban van + lóvé is.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#1898) redXIII válasza Grigorisz (#1897) üzenetére


redXIII
senior tag

már felraktam mind a kettöt) de lehet elkezdem ujra nélkülük :DD

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#1899) Jadro


Jadro
veterán

Feltelepíteném a játékot. ELolvastam ez első hozzászólást és kicsit sok információ így egyszere. Tehát lennének kérdéseim:
1.: Elég a legutolsó patchet feltenni, vagy egymás után kell az összes?
2.: A magyarítás marad a legvégére?

Első körben enyni lenne, de majd még jövök úgyis. :D

Köszönöm a válaszokat!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1900) Kareszovics válasza Jadro (#1899) üzenetére


Kareszovics
addikt

Elég az utolsó patch; magyarítás a végére.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.