Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) fpeter07 válasza Grisam (#7988) üzenetére


fpeter07
veterán

Gyűjtöm az erőt. :) Egyelőre pihentetem a játékot.

(#8002) proci985 válasza emre (#7980) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

kieg: OL2.2 sem volt nehéz, legalábbis a 2.0hoz képest. legnehezebb fokozatról beszélek.

ha vért akarsz izzadni, akkor 2.0. CNPP2n és utánna visszafelé három exo szakadt le rólam 0%ra, szerintem ez így kb mindent elmond, hogy mennyire volt extrém.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8003) emre válasza proci985 (#8002) üzenetére


emre
veterán

Igaz, a 2.2-nél régebbieket nem vettem számításba. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8004) balintka


balintka
addikt

Örültem nagyon, h a múltkori Gamestarhoz ezt a játékot mellékelték teljes játékként.

(#8005) balintka válasza audi100td (#7993) üzenetére


balintka
addikt

Múlt havi Gamestar?

(#8006) audi100td válasza balintka (#8005) üzenetére


audi100td
nagyúr

kösz a tippet, lehet még valahol kapni?

(#8007) emre válasza audi100td (#8006) üzenetére


emre
veterán

Elképzelhető, meg biztos vannak páran akik nem ez miatt vették meg.
Én utánanéznék az ismerőseim között.

mod:
rákérdeztem, ha van valami infóm jelentkezek. ;)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8008) audi100td válasza emre (#8007) üzenetére


audi100td
nagyúr

köszi szépen

(#8009) kutga


kutga
nagyúr

Üdv!

Itt még lehet elvileg kapni (mondjuk jó borsos áron):

[link]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#8010) audi100td válasza kutga (#8009) üzenetére


audi100td
nagyúr

Köszi, ez tényleg elég drága, steam-en is olcsóbb, de jó lenne dvd változatban. Elnézek egy újságárushoz, talán akad még múlt havi GS. Tényleg mennyi egy ilyen magazin, nem tudja valaki?

(#8011) kutga válasza audi100td (#8010) üzenetére


kutga
nagyúr

Úgy tudom steamről is ki tudod írni lemezre, nyomtatsz rá borítót és máris olyan mint az eredeti. :P

Let the Zone take me if I am.

(#8012) audi100td válasza kutga (#8011) üzenetére


audi100td
nagyúr

lol, hozzátenném regelni sem akarok steam-re, csak ha nem marad más lehetőség...

(#8013) emre válasza audi100td (#8008) üzenetére


emre
veterán

A havernak sajnos nem ez jár :(

Ha nincs újságosnál, neten, e-mailben kell keresni az újság kiadóját, ők postán tudnak küldeni korábbi számokat.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8014) PeL


PeL
addikt

Gamestarhoz mellékelt STALKER-el annyi a gond hogy alapból 1.0006-ra van patchelve ami a modokkal való játékhoz nem túl előnyös. Valakinek volt is gondja már itt ezzel nem rég. Visszapatchelni meg nem igen lehet, szóval csak akkor érdemes megvenni ha nem akarsz modokkal játszani. :)

[ Szerkesztve ]

(#8015) audi100td válasza PeL (#8014) üzenetére


audi100td
nagyúr

értem és melyik patch-ig lehet moddokkal játszani?

úgy rémlik ez a játék híres volt a bug-okról, mennyire fontosak az 1.0006 és stb javítások?

emre: köszi, hogy utánajártál

(#8016) emre válasza audi100td (#8015) üzenetére


emre
veterán

Általában, 04-es elég, de az a mod-tól is függ. például ehhez is elég a 4-es
patches info

ez a Te embered ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8017) audi100td válasza emre (#8016) üzenetére


audi100td
nagyúr

köszi

(#8018) proci985 válasza PeL (#8014) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

Modok mind mennek 1.005el. 1.006 singleben megfelel 1.005nek. Fizikán viszont javítottak, kevesebbet omlik össze. Olyan modot pár ősi kivételével meg nem láttam, ami nem ment .006al. Szóval ez nem probléma.

Kieg: általános a tévhit h .5 és .6 egyezik singleben (multis patch volt), ez nem igaz, utóbbi sokkal de sokkal stabilabb.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8019) Kassadin válasza audi100td (#8010) üzenetére


Kassadin
addikt

2 ezer forint, ha jól tudom. Vaterán/teszveszen/hardveraprón(tehát a szokásos körök) szétnéztél a játék után?

(#8020) audi100td válasza Kassadin (#8019) üzenetére


audi100td
nagyúr

igen, írtam is több embernek, még válaszokra várok

(#8021) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Csak tudnám mi értelme volt úgy kiadni hogy 1.0006-os alapból.
Eleve az 1.0006 hibás volt nem véletlen takarították el még a hivatalos oldalról is...
Amúgy Amazonról vagy eBayről is be lehet még szerezni.

(#8022) Kassadin válasza Misi 007 (#8021) üzenetére


Kassadin
addikt

Be, de pénzben nem jönnél ki jobban.

(#8023) Misi 007 válasza Kassadin (#8022) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Mondjuk amit asound linkelt attól az ártól már kapásból jobban kijövök egy ebayről történő rendeléssel.
No de mindegy mert úgyse nekem kell

(#8024) Kassadin válasza Misi 007 (#8023) üzenetére


Kassadin
addikt

3 ezret nem adnék érte, anno 800 forintért vettem. :D
Ebayen kettőt találtam, az első kb annyiba kerül, mintha itthon vennéd, a második meg pár száz forinttal olcsóbb... Jó erős a forint, mint mindig. :))

(#8025) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Én ezt néztem de van több is.

(#8026) audi100td válasza Misi 007 (#8023) üzenetére


audi100td
nagyúr

Nézegettem pár napja ebay-en is, de nekem szállítási költséget is figyelembe véve nem úgy tűnt, meg várhatnék hetekig míg kézhez kapom.

#8025 Misi 007: ez is 3e Ft-ra jön ki

[ Szerkesztve ]

(#8027) Misi 007 válasza audi100td (#8026) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Én 2500-at számoltam jelenlegi árfolyammal.
De itt is akad választék.

(#8028) audi100td válasza Misi 007 (#8027) üzenetére


audi100td
nagyúr

a jelenlegi árfolyam 225,50, nálam 2900 körüli érték jött ki

amazon-nál fogalmam sincs mennyi a szállítás Mo-ra, az a gond, hogy annyival nem olcsóbb, hogy megérje külföldről rendelni

(#8029) Misi 007 válasza audi100td (#8028) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

[link] De végül is te veszed szóval ahogy érzed. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8030) audi100td válasza Misi 007 (#8029) üzenetére


audi100td
nagyúr

12,94$ az ebay-es amit linkeltél, szállítással Mo-ra

ja, és a paypal-os átváltó ezt dobta ki: 2,978 HUF (1 HUF = 0.00434593 USD)

ami ugyebár a vásárlásnál mérvadó, nem pedig egy widget :)

amúgy kösz tippet, igazából nem ezen van a lényeg, szerintem 2500 is sok érte

(#8031) Misi 007 válasza audi100td (#8030) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Még esetleg a "gazdaságosba" vagy ilyen helyeken nézz körbe hátha.
Mert tényleg sok érte szerintem még 1500Ft is.

(#8032) audi100td válasza Misi 007 (#8031) üzenetére


audi100td
nagyúr

jaja, az lesz

(#8033) Źşë'


Źşë'
addikt

nemtom mit kell svábnak lenni, ez a játék megéri az árát... mire végigviszi valaki, meg a végigjátszás alatt tuti bele merül a sztoriba, mert magával ragadó, szvsz aki sajnál kiadni érte pénzt, az miért nem tölti le a virágboltit... ha megveszed csak a fejlesztőket támogatod, ha meg tényleg sajnálod rá a pénzt, mert ennyit ér címszóval, akkor nem kell vele játszani :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#8034) audi100td válasza Źşë' (#8033) üzenetére


audi100td
nagyúr

Nem tudom miért kell ezen trollkodni, pl. most vettem meg 9e Ft-ért a Heroes VI-ot, ha akkoriban lett volna rá pénzem és lett volna normális gépem ami viszi, kiadtam volna ugyanezt az összeget a Stalker-ért is. Egyszerűen arról van szó, hogy ez egy 5 éves játék és 3e Ft ma már azért kicsit túlzás érte, így inkább használtat szeretnék, ezért is írtam a topikba, arról nem tehetek, hogy elment ilyen irányba is a téma, ha meg nem találok megfelelő áron, leszedem steam-ről. Svábkodásról meg annyit (bár nem tudom mi szükség van ilyen rasszista töltetű kifejezésekre), hogy inkább gondolkoznának el a kiadók azon, hogy mennyit kérnek el egy játékért és te meg azon, hogy vajon mennyi jut el abból valóban a fejlesztőkhöz, le is warezelhetném mint eddig, de pont azért nem teszem, mert egy valóban jó játékról van szó és ér nekem annyit, hogy meglegyen eredetiben.

[ Szerkesztve ]

(#8035) balintka


balintka
addikt

A múlt havi GameStar biztos kapható még a kiadónál.

(#8036) audi100td válasza balintka (#8035) üzenetére


audi100td
nagyúr

írtam nekik mailt, köszi

(#8037) Grisam


Grisam
tag

Én is szeretném ha meglenne eredetiben és vennék belőle egyet, de ebbe a rohadt országba ahol élek, még csak meg sem jelent a játék soha.:( Ráadásul az ország törvényei tiltják a pénz külföldre való utalását, így még megrendelni sem tudom.:(

Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

(#8038) Źşë' válasza Grisam (#8037) üzenetére


Źşë'
addikt

te most konkrétan a Stalkerre gondolsz?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#8039) nike_ válasza Grisam (#8037) üzenetére


nike_
addikt

hol laksz? én ilyenről még nem is hallottam...

(#8040) Medvelászló válasza nike_ (#8039) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Szerintem szlotákia vagy roma-nia.

(#8041) audi100td válasza Medvelászló (#8040) üzenetére


audi100td
nagyúr

Szerbiában van még ilyen megkötés tudtommal, elég durva.

(#8042) fpeter07 válasza PeL (#8014) üzenetére


fpeter07
veterán

Meg is lepődtem. Letöltöttem az összes patchet. Az első telepítésekor kiírja: A játék már a legfrissebb verziót használja. Na puff. :D

(#8043) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Szerintetek az bug, hogy van körülöttem vagy 5 rejtekhely,megtalálom őket, és mind üres.Térképen jelölve van, hulla PDA-jából nyertem ki a koordinátákat.
Találkozott már valaki ilyennel?

(#8044) Misi 007 válasza dodopek (#8043) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Elő szokott fordulni hogy mutatja és semmi sincs ott.
Nekem olyat is csinált hogy felveszem a cuccokat és ugyanúgy lilával jelöli tovább...

(#8045) dodopek válasza Misi 007 (#8044) üzenetére


dodopek
addikt

Azt nálam akkor csinálja, ha hagyok benne valamit.
Volt már valakinek olyan, hogy belepakolt valamit egy ládába, hogy majd később felveszi, és eltünt? Vehetik ki más stalkerek a mi cuccainkat? Nekem még nem, csak hogy kell e aggódnom...

(#8046) Misi 007 válasza dodopek (#8045) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Én bármit raktam le ládába vagy bárhová az sose tűnt el szóval nem tolvajkodnak. :D
Sőt ha a földre dobsz valamit és lelépsz az se szokott eltűnni.

(#8047) emre válasza Misi 007 (#8046) üzenetére


emre
veterán

Ez azért bizonyos mod-ok esetében nem így van.

Valamelyiknél simán összeszedik amit a földre dobsz, meg az egyiknél a hullák ruházatát és a pénzét is le lehet nyúlni.
De a tárolókból nem szokott eltűnni a cucc.

Nálam küldetéseket jelöli néha tévesen.
Például teljesítettnek hozza hogy hagyd el a barlangrendszert (keresd meg Strelok búvóhelyét küldi vége), de a térképen meg ott van a pötty hogy gyere ki te mafla. :DDD

Az OL2010-nél meg nem tudtam Mole-t megmenteni, mert amikor végeztem a katonákkal 3 vérszívó elintézte a túlélőket. Én is csak az épület tetejére mászva tudtam lelőni őket.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8048) Misi 007 válasza emre (#8047) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Elhiszem mert modokkal nem foglalkoztam különösebben.
Egyedül a Priboi Story volt az amivel toltam egy keveset de aztán időhiány miatt végleg leálltam.

(#8049) dodopek


dodopek
addikt

Azt mondja a küldetés, hogy lopakodj be a banditák táborába, és szerezd meg a kulcsot. LOPAKODJ... De sajnos csak nem maradt ott életben senki... :D

(#8050) PeL


PeL
addikt

Secret Trails 2-t ismeri valaki? Elég fasza kis orosz mod, új történettel és küldetésekkel, meglepően jól működik, balanszolt. Fordítás mondjuk elég bugyutta (google translate) de jól játszható. Már 2 napja nyüstölöm és egyszer fagyott kb de az is úgy hogy meghaltam, vissza akartam tölteni a mentett állást és mikor kiléptem volna a menübe megállt a játék. CTRL+ALT+DEL-el be tudtam zárni, azóta semmi ilyet nem tapasztaltam.

Secret Trails 2 repack
Kiegészítő angol fordírás

Kiegészítő angol fordítást érdemes rámásolni a modra mert az alap elég sok helyen orosz még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.